Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 19:24   #1
Lightbulb Plomba na plinomjeru! HELP

Prije 4 godine zbog duga skinut mi je i plombiran plinski prkljucak. Prije tjedan dana otprilike dobila sam dopis od plinare da im trebam omogućiti redovnu kontrolu priključka. Otišla sam do priključka i usput primjetila da se plomba satoji od zice koja je omotona oko ventila i samoga pečata plombe s jedne strane, a s druge strane žice nisu spojene. Nitko od dana kada je skinut priključak nije dirao plombu. Nije mi jasno kako takva plomba uopće štiti ventil
jeli moguće da je plomba krivo postavljena? Ili je to normalni izgled plombe. A ko jest kako onda takva plomba onemuogućuje ikome da okreće ventil kad ne onemogućuje. Ventil nisam dirala, ali se bojim da kada dođu da ne ispadne da je netko dirao žicu, da je ona puknuta i da da će mi zaračunati kaznu.
Ljiljana32354 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:09   #2
Čak ako je plomba i pukla nije mi jasno kako bi samo na osnovu toga dali kaznu. Logično bi bilo da taj priključak skinu i odnesu ga na vještačenje, pa tek onda dalje djeluju.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:39   #3
Problem je u tome što polmba ne može sama puknuti. Ili je postavljena krivo ili ju je netko puknuo ili se tako postavlja. Meni to izgleda besmisleno, jer nema spoja na jednoj strani nego su dva kraja žicu koji nisu spojeni. Jel ima netko tko se razumije u to, molim vas?!
Ljiljana32354 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.