Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 16:11   #361
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Daj zamislite tu mačku. Ona u biti ima svoj stan u kojem se izmijenjuju ljudi koji je hrane i mijenjaju pijesak. Mene sad zanima taj stan i suživot s tom mačkom.

Da znate kako je nekome tko ne zna ije i je stresno napisati rečenicu s mijenjanjem, izmjenjivanjem i pijeskom .
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Šta si se ti toliko uspizdila i nadražila? Smiri se, polako. Ako itko nastavlja o tome, ti nastavljaš. Bez da te itko pita, dolaziš se petljat da bi osudjivala petljanje.

Nitko se nije obraćao tebi, pričala sam s ljudima koji su počeli o tome kako ne bi nikad ostavili mačku, da ne nastave. Što bi bilo tko učinio da su mu ljudi i razlozi poznati.

Jasno je da si nestabilna i kao takva upadaš nepozvana histerizirat u nekoherentnim rečenicama koje nitko ne razumije, ali ajde budi dobra i saberi se.
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno, tko je zlostavljao mačku i zašto?
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja mislim da je mačka molester.
onda prestravljeni stanari pobjegnu i daju oglas, ali ne kažu ništa jer žele otići što prije, pa predstavljaju macu kao micamacu, ona kao prede, svi se kao smiješe i stan je kao na dobroj lokaciji

zvuči ko dobar trailer
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
možda je preparirana.
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Tko je prvi i kada dofurao mačku?
Možda bi se iskopalo da je mačku u stanu ostavila Magda Paprenjak .
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ili je zla rođakinja Mr. Picklesa.
Vi niste normalni.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:09   #362
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Šta si se ti toliko uspizdila i nadražila? Smiri se, polako. Ako itko nastavlja o tome, ti nastavljaš. Bez da te itko pita, dolaziš se petljat da bi osudjivala petljanje.

Nitko se nije obraćao tebi, pričala sam s ljudima koji su počeli o tome kako ne bi nikad ostavili mačku, da ne nastave. Što bi bilo tko učinio da su mu ljudi i razlozi poznati.

Jasno je da si nestabilna i kao takva upadaš nepozvana histerizirat u nekoherentnim rečenicama koje nitko ne razumije , ali ajde budi dobra i saberi se.
jedina koja tu histerizira si ti coece.

mene stvarno nije briga za ljude, al me zanima macka. zas me ne bi smjela zanimati ako je spomenuta?

i jasno mi je ak izlazi recimo van pa ima svoj teritorij, onda nema smisla da se seli, al ako je samo u stanu onda... ne znam.
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:20   #363


Miss Retard, smiri se, djevojče.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:26   #364
A jebo i macku vise. Spomenula sam je cisto u kontekstu imanja kucnih ljubimaca na toj adresi.
I da, i ja sam dozivjela pitanja malo osudjujucima, ali mi se nije dalo ulaziti u daljna povrsna nadjebavanja velicanja vlastite moralnosti i superiornosti.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:30   #365
Zapravo se uopće ne radi o mački.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:52   #366
kakve superiornosti i moralnosti? coece, samo pitam. de.
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:54   #367
Živi li mačka sad sama u stanu?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:16   #368
Ne može tema o solo ženama bez mačaka.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:44   #369
you've lost me
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:17   #370
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
you've lost me
Evo slikopisne prispodobe da ti približi temu: http://imgur.com/Eht3tX0
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:45   #371
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:49   #372
Nemam ništa protiv žena koje imaju mačku i piju, ali TV večera iz dućana je deal breaker.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:39   #373
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Evo slikopisne prispodobe da ti približi temu: http://imgur.com/Eht3tX0
ne bih voljela to imat na sebi kad gospodicna spazi pticu
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 18:54   #374
Quote:
Alexanderplatz kaže: Pogledaj post
Nameće mi se stotinu pitanja i dvojbi (proračun je, naravno, ograničen - nisam bogata nasljednica ni sretnica koja je odabrala struku čije se usluge plaćaju suhim zlatom): ići na minimum kvadrature (i tiskati se sljedećih x godina) ili stisnuti koju stotinu kuna više svaki mjesec pa kupiti komforniji stan - tj. što ste vi odabrali, kako ste pregovarali oko cijene stana, kako ste se "natezali" s majstorima, gdje vam je bilo najlakše dogovoriti dostavu namještaja na 3. kat bez lifta (a nemate pet kršnih kumova koji bi isto odnijeli gore), što vam je bilo u cijeloj priči najkomliciranje organizirati i sl.
Ovisi koliko si fleksibilna po pitanju budućnosti, i tome je li to što stambeno pitanje rješavaš sama tvoj dugoročni čvrsti životni odabir, ili jednostavno sadašnji status koji će se možda jednom mijenjati.

Ako je ovo prvo, iskoristiti gotovinu i uz to dići povoljni kredit da si osiguraš komforan i miran samački život.

Ako nisi sigurna da ćeš još barem 20 godina raditi i živjeti u istom mjestu, i hoćeš li jednog dana poželjeti živjeti s partnerom (koji možda još nije na vidiku ali ti nije isključen kao mogućnost ako se pojavi pravi) onda je bolje kupiti što možeš od gotovine, i nemati sidro kredita. Mali stan je lakše i prodati i iznajmljivati, što ti daje kasnije veću fleksibilnost. Za novo radno mjesto, selidbu u drugi grad ili državu, ili ulazak u partnerski-obiteljski odnos.
Osim toga, ne zaboravi da veći stan znači i veće režije, što nije uvijek lako plaćati osobi koja živi sama.

Ja sam svojevremeno odlučila ovo drugo, i zadovoljna sam odlukama i daljnjim tijekom.

Što se tiče nošenja namještaja... to je bilo lakše organizirati dok sam bila solo nego sad kad sam u braku. Tad je uvijek bilo dovoljno muških dobrovoljaca za nošenje bilo čega, ako treba i svemirski brod bi mi odnijeli na 20-i kat ako ne stane u lift...
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.