Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 11:23   #1681
gilmur berulia je ajme
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 11:16   #1682
Pa šta je bilo? Oće li uopće radit ovo lito?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 20:04   #1683
A ne znan, oteglo se :/ kazu da oce al vec su prolongirali na 1.7. mada se meni ni to ne cini izgledno. Osim toga, nije bas lipo ni za turiste koji su vec tu :/ kamioni i misalice prolaze non-stop, ujutro u 7 vec pocmu ic tamo vamo. Izbjegavam uopce prolazit onuda jer uvik upadnem u krkljanac
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 20:39   #1684
Pozdrav ekipi sa juga

ovo ljeto planiram u Makarsku na 10ak dana. Zanima me sto mislite da je lijepo za posjetiti posto ne znam kad cu opet imat priliku ici tako juzno

Jedan dan sam si rezervirala za Dubrovnik, a ostale dane ne bi trosila na previse putovanja, pa me zanima bas Makarska i njezina okolica.


Hvala
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 16:36   #1685
Ajde na otoke, imas masu izletnickih brodova u luci. Mozed posjetit Biokovo, mala mista na rivijeri (Brela, Tučepi, Krvavica, Bratuš, Podgora. Izbjegavaj Bašku Vodu i Promajnu).

Kod Imotskog jezera.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:55   #1686
Pozdrav, zna li netko gdje najbliže parkirati auto ako se ide na onu lijepu plažu između Makarske i Tučepa?
fisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:02   #1687
Quote:
fisi kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zna li netko gdje najbliže parkirati auto ako se ide na onu lijepu plažu između Makarske i Tučepa?
Ili u Makarskoj di je klub Petar Pan ili na magistrali kraj velike reklamne table "Tučepi" ili "Welcome to Tučepi" ili sta vec pise.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:10   #1688
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ili u Makarskoj di je klub Petar Pan ili na magistrali kraj velike reklamne table "Tučepi" ili "Welcome to Tučepi" ili sta vec pise.
Hvala, ali ispred te table je bila neka rampa, koliko se sječam. i nije se moglo ući u šumu. A ispred ima mjesta samo za par automobila.
fisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:12   #1689
E pa tu moras se snaci i ostavit auto. Ili ako je slobodno kraj hotela Jadran. Nema ti druge. Ustvari sad sam se sjetio di mozes. U makarskoj na Tehnickom ostavit, kraj Kauflanda koji je u izgradnji, pa pjeske ravno gori u šumu na Osejavu.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:19   #1690
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
E pa tu moras se snaci i ostavit auto. Ili ako je slobodno kraj hotela Jadran. Nema ti druge. Ustvari sad sam se sjetio di mozes. U makarskoj na Tehnickom ostavit, kraj Kauflanda koji je u izgradnji, pa pjeske ravno gori u šumu na Osejavu.
Hvala
fisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 06:39   #1691
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ajde na otoke, imas masu izletnickih brodova u luci. Mozed posjetit Biokovo, mala mista na rivijeri (Brela, Tučepi, Krvavica, Bratuš, Podgora. Izbjegavaj Bašku Vodu i Promajnu).

Kod Imotskog jezera.
slažem se s boldanim brela su jako lijepa, i plaža je super

promajna je čisti promašaj barem nama bila prošlo ljeto. žao mi je da taj jedan dan nismo radije otišli u podgoru ili tučepe, tamo još nismo bili. a baška voda je gužvovita, mm se sviđa, meni je bzvz i niš posebno
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:34   #1692
Pozdrav,

ima li tko da bi mi malo o Podgori napisao iz osobnog iskustva; bilo da ljetuje tamo, ljetovao je ili živi tamo?

Koliko se Podgora kao mjesto razvila; jeli već postala masovno turističko odredište? Edit : ahahha, ok, da postala......vidim da je odavno to, masovnjak.

( ipak, nisam naišla da je itko malo više o Podgori napisao - pa me zanimakakvo je satnje na današnji dan. )


Ili se već pisalo o Podogori?! Idem se vraćati u nazad dok netko ne naiđe sa friškim informacijama.



Hvala
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary

Zadnje uređivanje ja u kutu : 14.06.2017. at 14:48.
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:51   #1693
Nema tamo masovnog turizma. Moji svaki dan odlaze se tamo kupat zbog guzve u Makarskoj.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 08:56   #1694
Gilmour, hvala na infou. I to je baš odličan info; veseli me ako u Podgori nisu luđačke gužve.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 13:47   #1695
Pozdrav, imam nekoliko pitanja. S obzirom da ćemo ljetovati u Tučepima, htjeli bi obići većinu okolnih mjesta (Brela, B.Voda, Podgora).

1. Znam da se do Podgore može pješice, ali pretpostavljam da do Brele i B.Vode možemo samo busom? Zanima me i da li postoji neka šetnica/puteljak koji povezuje Brelu i B.Vodu?

2. Koja se još okolna mjesta/gradove isplati posjetiti (osim Makarske)?

3. Od svih spomenutih mjesta na rivijeri, gdje su najljepše plaže? Znam da je ovo jako teško pitanje, ali kad bi morali dati prednost jednoj plaži, koja bi to bila?

4. Čula sam za mjesto Krvavicu, isplati li se vidjeti i gdje se točno nalazi? U sjećanju mi je nekako ostalo da je bliže Tučepima nego Baškoj, ali možda i griješim.

Hvala puno!
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:03   #1696
melinda mozes ti uz more doc sve do vruje (ispod dubaca) ali od tucepa do brela imas otprilike 14-15km.
Krvavica je blizu Makarske, mozes pjeske iz Makarske, nemas tamo sta vidit

ne znam odgovor na pitanje o plazi, ja se kupam samo u mojoj selendri
ne znam koliko ti se isplati mastat o posjecivanju drugih mjesta kad nemas auta. jako je malo tih lokalnih buseva, imas buseve iz makarske prema splitu svako pola sata-45min ali vodi racuna da staju na magistrali, u ni jedno navedeno mjesto ne ulaze.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:26   #1697
Nemamo drugog izbora, moramo hodati, a htjeli bi vidjeti čim više toga.
Ok, Krvavica više nije u planu.

Čekaj, do kojeg mjesta možemo doći pješice iz Tučepa (osim Podgore)?
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:14   #1698
Gornje Tučepi.

Iz Tučepa možeš pjeske do Makarske prema zapadu i do Podgore prema istoku. Mislim, pogledaj mapu za ovakva pitanja...

A sto se tice plaza, svako misto/grad ima lipe plaze.

Ako ste ograniceni na pjesacenje ne idite nigdje. Nema smisla.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:09   #1699
Quote:
MelindaZg kaže: Pogledaj post
...

1. Zanima me i da li postoji neka šetnica/puteljak koji povezuje Brelu i B.Vodu?

...
Postoji setnica uz obalu od Brela do Baske. Sto se tice Makarske, sjeverni dio, mene nije pretjerano odusevio, juzno nismo isli pa ne znam, mozda je bolje. Guzve na plazama su stravicne, doslovce covjek do covjeka. Slicna je situacija i u Baskoj/Brelima, ali ako idete sad pocetkom 7.mj, ipak su manje guzve nego u Makarskoj. Plaze su meni osobno ljepse! Mozete busem do Baske, ostavi vas gore na magistrali, ali se spustite do mora, ima mozda 15ak min pjeske nizbrdo. Kupate se pola dana u Baskoj i onda prosecete do Brela i opet kupanje, plaza Punta Rata, a i ove sve okolne uz setnicu izmedu ta dva mjesta su lijepe
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:28   #1700
Igrane

Pozdrav!
Planiramo ljetovanje u Igranima pa vas molim nekoliko informacija:
1. Kakva je povezanost autobusima s okolnim mjestima - Gradac, Podgora, Tučepi...? Da li je moguće npr. vratiti se iz Gradaca kasnije navečer na bilo koji način? (05.08. je koncert Daleke obale pa da li u takvim slučajevima ima nekih kasnijih autobusa, taxija...?)
2. Kuda se sve može pješke? do kojih plaža ili šetnicom do nekih drugih mjesta?(Smješteni smo u centru i nemamo auto)
3. da li u kolovozu ima kakvih događanja u Igranima? Ribarske noći i sl...
4. Neka preporuka što bi svakako trebali vidjeti

Hvala!
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.