Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 12:47   #2341
Busom?
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 10:02   #2342
Quote:
blaa kaže: Pogledaj post
ne znam jeste li imali kakvih iskustva s ovom agencijom, ali eto, mi se odlučili putovati s njima, i odmah negativno. uglavnom, dečko i ja smo trebali s njima jutros putovati za Veronu i Gardaland. i kupili smo rezervaciju prije tjedan dana. jučer ih nikako nismo mogli dobiti na telefon da saznamo odakle se kreće jer nismo dobili nikakvu obavijest. s obzirom da je na netu pisalo da se kreće ispred autobusnog kolodvora (Zagreb) mi smo tamo i došli jutros. naravnom, nismo uspjeli naći bus od ove agencije iako smo prošli cijeli kolodvor. također smo ih pokušali nazvati i nisu se javljali. nakon 6 sati (u 6 se skrelao) javio se čovjek koji je rekao da je svim putnicima javljeno da se kreće ispred Lisinskog. kad je moj dečko rekao da nama nije javljeno, rekao je da pričekamo da će nas nazvati. i nazvao nas je nakon nekoliko minuta i rekao da je došlo do greške, nas nema na popisu i da je bus pun. "šteta, ići će te sljedeći put" ni oprostite ni bilo što.
nije mi ni do te rezervacije (koja je usput, čak dva puta plaćena) ni do bilo kakvih novaca. mislim, ako se čovjek organizira kada mu odgovora i sve si isplanirali, i onda ti neki balavac kaže da je došlo do greške. šteta.
eto, imala sam potrebu podijeliti iskustvo. pazite ako planirate putovati agencijom Punim jedrima.
Evo, mi smo putovali s tom agencijom na izlet i sve je bilo ok. No, ipak, ovaj post je iz 2014., a vidim da je to prije par godina otvorena agencija, pa valjda su se onda i naučili čemu u međuvremenu.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:15   #2343
Kakva je agencija Putolovac?
Idem s njima u Francusku možda, vidim da brzo odgovaraju na fejsu i mailu, ali i puno griješe u ponudama pa se još dvoumim...
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:19   #2344
Ako nekome treba informacija - u LastMinuteCentru (njihov sajt za avio karte je Avio.hr) su spustili TSC za domaće avio karte, mislim da je uvjerljivo najjeftinije preko njih uzeti avio karte za domaće letove.
-gdp- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:20   #2345
Ako nekome treba informacija - u LastMinuteCentru (njihov sajt za avio karte je Avio.hr) su spustili TSC za domaće avio karte, mislim da je uvjerljivo najjeftinije preko njih uzeti avio karte za domaće letove.
-gdp- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:28   #2346
Quote:
-gdp- kaže: Pogledaj post
Ako nekome treba informacija - u LastMinuteCentru (njihov sajt za avio karte je Avio.hr) su spustili TSC za domaće avio karte, mislim da je uvjerljivo najjeftinije preko njih uzeti avio karte za domaće letove.
ne spamaj s glupostima. nadodaju 20kn na orginalne cijene croatia airlinesa i to je najjeftinije ?
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:47   #2347
Palma Travel

Ima li netko da je putovao s Palma Travel i da napiše dojmove?
thelarch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:59   #2348
Eto imam jedno mozda nekima apstraktno pitanja,ali..
dakle, do sad kad sam putovao avionom, svaki put sam putovao samostalno,bez agencije. agenciju sam samo korsitio vise puta ali samo da mi pronadje avionsku kartu i dalje sve samostalno sam obavljao jer sam uvijek kod nekoga isao itd...

e sad bi me generalno zanimalo, ako bih uzeo aranzman neke agencije koja ukljucuje zracni promet i gdje se grupno putuje (znaci sve preko agencije) da li je to jednostavno tako da ih se kontaktira, da ja njima platim aranzman (sve u jednoj cijeni) i to je to ? (Naravno, i da ponesem odredjenu svotu novca za put za stvari koje nisu ukljucene u aranzman, svoju putovnicau itd itd).

i zanimalo bi me kakvo je opce pravilo prilikom upita/rezerviranja, koliko ranije otprilike je najbolje to obaviti ? inace velim, imam iskustva s putovanjima dosta, jedino ne sa ovakvom verzijom gdje sve ide preko njih....

pozdrav svima
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:16   #2349
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Kakva je agencija Putolovac?
Idem s njima u Francusku možda, vidim da brzo odgovaraju na fejsu i mailu, ali i puno griješe u ponudama pa se još dvoumim...
Mi smo bili s njima u Budimpešti za 1. Svibanj i bilo je sve OK
jukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 09:47   #2350
Pozdrav! Ima li ovogodišnjih iskustava s Global travelom?
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 18:37   #2351
Quote:
Isabel87 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ima li ovogodišnjih iskustava s Global travelom?
Mi preksutra putujemo s njima u Italiju. Iskusni smo putnici, uzdamo se u sebe! Javim dojmove kad se vratimo.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:45   #2352
Ima li kakvih svjezih iskustava sa Ora toursom?
Zanima me preporuka agencije za Amsterdam

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje beze : 17.06.2017. at 16:38.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:31   #2353
Molim informacije o"Domisan putovanja". Preko nijh smo osvojili ručak i kupanje u termama Tuhelj. Vaša iskustva ako ste koristili njihove promocije tj. što nas očekuje osim ručka i kupanja?
__________________
južno od granice, zapadno od sunca
macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 14:39   #2354
Quote:
dorian99211 kaže: Pogledaj post
Eto imam jedno mozda nekima apstraktno pitanja,ali..
dakle, do sad kad sam putovao avionom, svaki put sam putovao samostalno,bez agencije. agenciju sam samo korsitio vise puta ali samo da mi pronadje avionsku kartu i dalje sve samostalno sam obavljao jer sam uvijek kod nekoga isao itd...

e sad bi me generalno zanimalo, ako bih uzeo aranzman neke agencije koja ukljucuje zracni promet i gdje se grupno putuje (znaci sve preko agencije) da li je to jednostavno tako da ih se kontaktira, da ja njima platim aranzman (sve u jednoj cijeni) i to je to ? (Naravno, i da ponesem odredjenu svotu novca za put za stvari koje nisu ukljucene u aranzman, svoju putovnicau itd itd).

i zanimalo bi me kakvo je opce pravilo prilikom upita/rezerviranja, koliko ranije otprilike je najbolje to obaviti ? inace velim, imam iskustva s putovanjima dosta, jedino ne sa ovakvom verzijom gdje sve ide preko njih....

pozdrav svima

Pa to je to. Odabereš što želiš (vrsta smještaja, obroke ako želiš, dodatne izlete, osiguranja) i to platiš (odmah ili na rate, gotovina ili kartice). Ovisno o destinaciji i agenciji biraš kada ćeš krenuti s kupovinom. Ja sam krajem 4.mj kao nonšalantno (po prvi put nakon dugooooo vremena) išla se tek bzvz raspitivati za Santorini (termin 16.9.) pa mi je na kraju već jedan smještaj u svim agencijama bio rasprodan. Tako da sam eto cca 4 i pol mj prije puta napravila rezervaciju i provukla na rate da ne ostanem i bez drugog smještaja koji nam je odgovarao.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 16:39   #2355
Može iskustva s Alga travel?
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:08   #2356
Global travel

Evo da javim dojmove putovanja s njima u Italiju.
Prvo smo htjeli Elbu i Cinque Terre za što su nam 2 ili 3 dana prije puta javili da se ne ide jer će na Elbi biti toplotni udar pa su ljudi odustali. I napisali su da nam prebacuju termin za tjedan poslije što je nama bilo neprihvatljivo bez da su se telefonski konzultirali. Otkud oni znaju imamo li mi godišnji ili vremena tad ići.
Pa smo odustali od tog i uzeli kombinaciju Toskana i Cinque Terre. Nemam zamjerki. Bilo je dobro. Vodič ok kao i program općenito.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 18:51   #2357
Quote:
favorit godine kaže: Pogledaj post
Može iskustva s Alga travel?
Nemoj ići s njima, bolje plati 200-300kn više.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:20   #2358
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Pa to je to. Odabereš što želiš (vrsta smještaja, obroke ako želiš, dodatne izlete, osiguranja) i to platiš (odmah ili na rate, gotovina ili kartice). Ovisno o destinaciji i agenciji biraš kada ćeš krenuti s kupovinom. Ja sam krajem 4.mj kao nonšalantno (po prvi put nakon dugooooo vremena) išla se tek bzvz raspitivati za Santorini (termin 16.9.) pa mi je na kraju već jedan smještaj u svim agencijama bio rasprodan. Tako da sam eto cca 4 i pol mj prije puta napravila rezervaciju i provukla na rate da ne ostanem i bez drugog smještaja koji nam je odgovarao.
Eto, hvala puno, tocno to me zanimalo
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:01   #2359
Listam ovog Putolovca i samo se sve vise zbunjujem 😂

Ljudi, molim vas dajte mi preporuku za europsko putovanje, kraj 9. ili pocetak 10.mj...
Kazu da je Amsterdam jako kisan i tmuran u to vrijeme. Dakle, nesto sto vas se dojmilo, gdje vam je bilo divno, sto pamtite 😊 voljeli bi ici busom, jer se aviona dosta plasim 😂 Irsku i Englesku sam jedva prezivjela 😲 ali... eto otvorena sam i za tu opciju.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:34   #2360
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Listam ovog Putolovca i samo se sve vise zbunjujem ��

Ljudi, molim vas dajte mi preporuku za europsko putovanje, kraj 9. ili pocetak 10.mj...
Kazu da je Amsterdam jako kisan i tmuran u to vrijeme. Dakle, nesto sto vas se dojmilo, gdje vam je bilo divno, sto pamtite �� voljeli bi ici busom, jer se aviona dosta plasim �� Irsku i Englesku sam jedva prezivjela �� ali... eto otvorena sam i za tu opciju.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Pa ako hoćeš lijepo vrijeme što ne ideš na jug, cijeli Mediteran ti je na raspolaganju
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.