Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 23:03   #2881
Quote:
Galinica kaže: Pogledaj post
Meni ta Dea sa besplatnim tarotom izgleda jako površno,pa to su samo dvije rečenice.Iz toga ne možeš ništa saznati.Jako općenito,samo značenja karata.
Bolje mi je na onoj stranici free tarot,ima dobrih takvih stranica,znalo me stvarno iznenaditi koliko su točne.
Odgovore šalje i na mail i objasni ako što nije jasno. Meni prije godinu dana jest i bila sam zadovoljna i odgovorom i pristupom.
A na kraju krajeva, besplatno je
Ona ipak utroši vrijeme i trud.
Da ne bi ispalo da je reklamiram .
Shepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:11   #2882
Sad će Dea biti prebukirana.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:24   #2883
Quote:
lutki kaže: Pogledaj post
Shepica sta je sa Deni? Bitno da imas novu ljubav. Potpuno te razumijem.
Pandora 111 - Iris sa Vjera linije
Hvala ti Lutki
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:06   #2884
A kakva vam je Vera kod 27?
Mene ubila u pojam neki dan
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:50   #2885
Quote:
Sialsia kaže: Pogledaj post
A kakva vam je Vera kod 27?
Mene ubila u pojam neki dan
Koji vam je q... svima pa stalno zovete? Prijetaljica (ovdje upoznala je ii osobno se susrele) mi je pričala kako joj je dotična o kojoj govoriš rekla da joj dečko ima seksualne sklonosti prema majci ili edipov kompleks.
Usput budi rečeno, dečko nema majku od malih nogu.
Ah
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 17:43   #2886
Imas pravo.
Ovo je postalo nebulozno.
Treba lupiti glavom o zid i osvijestiti se- tj.glavom o tel.racun.
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:58   #2887
Bar za mene je puno gore od potrošenog novca (kojii ću ionako potrošiti) , laž koja se servira, ako se servira. Zato mi je glupa priča je li neka teta skupa ili ne.. Bitno je je li točna ili ne, ako je nekome Biba skupa s 8 kn a točna, ja onda tu osobu ne razumijem, iako znam da je kriza. Ali, zar ću plaćati 2 kn i slušati gdje me laže.
S ovim sad ne navijam ni za skupe ni za jeftine linije nego navodim samo primjer da ISTINA NEMA CIJENE.
Našla sam dosta dobrih teta i na jeftinoj liniji. Slažem se s nekom od forumašica (da sad ne tražim koja je) , koja hvali Sonju. Zvala sam je ima tome dugo, vidjela je da neće biti ništa u periodu preda mnom za pitanje koje sam pitala i tako je , nije bilo ništa znamenito.

Gdje je ona cura kojoj je Ivana prodala medaljon? Je li djeluje ?
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:29   #2888
evo da prijavim, dugo zovem ninu, najviše nju jer mi je bila relativno najtočnija. sutra se odigrava nešto za što je ona rekla odmah NE. (radi se o kupnji nečega, znači crno - bijelo, nema baš sive zone)
plus pogriješila i za ljubav.
od tad je taman nema. htjela sam ju zvati da joj kažem da ništa od nje, ali je nema.

kakva vam je natalija na njenoj liniji?
miljenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:51   #2889
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Koji vam je q... svima pa stalno zovete? Prijetaljica (ovdje upoznala je ii osobno se susrele) mi je pričala kako joj je dotična o kojoj govoriš rekla da joj dečko ima seksualne sklonosti prema majci ili edipov kompleks.
Usput budi rečeno, dečko nema majku od malih nogu.
Ah
Isuse pa ta Vera nije normalna.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:01   #2890
Još Deni bu najnormalnija, je da bubne ali i upikne kak nitko. Idem zvati tu Veru da je počastim kojom finom psovkom.. sočnom i neoglođanom.
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:04   #2891
Ja bih voljela čuti još iskustava ako tko ima s ovom Deom, bar je besplatna, a eto gore vidimo Shepici i točna, pa da onda ako je dobra imam koga za ubuduće, kad ove neke hvaljene fulavaju.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 23:51   #2892
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
Još Deni bu najnormalnija, je da bubne ali i upikne kak nitko. Idem zvati tu Veru da je počastim kojom finom psovkom.. sočnom i neoglođanom.
Ma nemoj trošit bez veze novce.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 08:04   #2893
Pozdrav svima
ovaj mjesec sam prvi puta nazvala tarot tete. Pitanje je bilo ljubavno, konkretno hoće li doći do obnove veze. Umjesto da sam poslušala savjet i nazvala 1 ili dvije napravila sam ono što je većina vas
znači, mailom sam kontaktirala tadukepu koja je rekla da ce se javiti, ali da do obnove neće doći te da vidi emocije prema drugoj
Iris je bila vrlo kratka i rekla da najbolje da krenem dalje
dunja je također bila negativna, pitala sam je dal će doći do kontakta, rekla je da eventualno krajem 7 mj -.- .
e sad, natalija ( koja je na toj liniji gdje je dunja), izuzetno pozitivna i simpatična, digla mi je raspoloženje u sekundi. pričale smo kao da se znamo 100 godina. dobro je opisala situaciju i vidi pozitivan ishod. Tonka također dobar opis situacije, kaže javit će se brzo ( javio se već sutradan) i dala mi je savjet da mjesec dana ja ne radim nikakav korak i da ce se stvari okrenut u moju korist, dakle pozitivan ishod. I jedna i druga tvrde da ne postoji treća osoba prema kojoj ima emocije.
Odlučila sam nazvat i Bibu koju ste spominjali, pošto su se vrtila dva broja, prvo sam nazvala onaj koji se nudi na stranici vidovitost i javila se gospođda koja po vašem opisu nije odgovarala bibi Opis situacije dobar, kaže da ne postoji treća osoba prema kojoj on ima emocije vec da se netko mota oko njega, da ne moram brinut. također dala savjet da mjesec dana ništa ne poduzimam, da su sve karte pozitivne. sutradan sam nazvala pravu bibu koju ste opisivali, odlično skinuta situacija, također kaže da postoji treća osoba koja se mota oko njega ali da nemam trunke razloga brinut, objašnjavala je karte i otvorila se neka karta koja znači da bi se u roku mjesec dana trebali pomiriti.
Rena sam kontaktirala 10.5., čekam odgovor.
eto, moram prestat zvat i razmišljat pozitivno i valjda najbolje čekat mjesec dana. ((
lelale is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:31   #2894
Uh Lelale, stvarno si ih puno od jednom kontaktirala. Uskoro ces vidjeti kako ce se situacija razvijati pa ces znat ko je bio u pravu a tko ne. Jer ovako ti je sad sve pomijesano. Tadukepa je uvijek bila realna, i njoj bi svakako vjerovala, ali opet citamda drugima grijesi, pa ne znam... Cekaj da vidis renino, ali to mozes realno jos dva mjeseca cekati jer u zadnje vrijeme mu za odgovor treba tri mjeseca najmanje. Sretno!
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 15:35   #2895
da baš sam pretjerala. moram priznat da sam prije zvanja teta koje su dale pozitivno rješenje sama sebi govorila: bit će sve ok, bit ce sve dobro ( inaće sam jako negativna , uvijek mislim da ce sve loše završit), ne znam dali to utjece na čitanje:/
kažu da pozitivne misli privlače pozitivna djela pa nema druge nego think pink
lelale is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:10   #2896
I mene zanima kao i Krezubuzmiju sta je na kraju s tom Ivanom? Jel ju itko zove? Jel ju je netko kontaktirao u zadnje vrijeme? Ili su ju svi otpisali od kad je otisla s linije
Ima li ostvarenja?
Sta je s tom curom i tim medaljonom ???
malenamedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:14   #2897
Quote:
malenamedena kaže: Pogledaj post
I mene zanima kao i Krezubuzmiju sta je na kraju s tom Ivanom? Jel ju itko zove? Jel ju je netko kontaktirao u zadnje vrijeme? Ili su ju svi otpisali od kad je otisla s linije
Ima li ostvarenja?
Sta je s tom curom i tim medaljonom ???
Ja sam naručila medaljon i za sada se ništa nije promijenilo ali ima fore još 10 dana,navodno 40 dana treba proć ali sam trenutno teški skeptik u svezi svega,svi mi najavljuju javljanje,baš sve tete ali ništa od toga,Ivana je sada trenutno valjda u bolnici tako da je sada nedostupna.
korelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:54   #2898
Tarotaši

Lelale, mislim da možeš najviše vjerovati Iris. Prijateljica koja je toliko željela da joj se veza obnovi, bilo je više prekida, Iris joj je otvoreno rekla da od toga nema ništa. I svaki put kada bi ona nazvala Iris, ponovila bi isto. Biba ju je uvjeravala u suprotno. Na kraju, momak s kojim je bila oženio se za drugu s kojom je bio u vezi godinama. Kada sam pitla Iris za posao i ljubav, vidjela je samo tako, da ću otvoriti tvrtku, a to mi tada nije bilo ni na kraj pameti. Otvorila sam godinu kasnije. Za ljubav, onda sam se malo udaljila od onog mog, da će on biti taj koji će potencirati vezu i da će on biti taj koji će voljeti mene više nego ja njega. Bogami, tako i je.
marlammarlam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:58   #2899
Od medaljona ništa kako reče moja prijateljica, novac bačen u vjetar. Samo jedna od onih koje su našle način da dođu lako do zarade.
marlammarlam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 01:49   #2900
Zaista me dugo nije bilo cure i sada sam se ulogirala i vidim u porukama da ste mi poslale ovaj link...Bas mi je drago da smo se ipak snasle ��
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.