Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2013., 14:47   #41
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post

Hoćeš moj savjet? Na Mljet samo ako idete brodom.
Misliš na izlet?

Ne bi preporučila dulji boravak?
Iceland is offline  
Old 06.07.2013., 14:53   #42
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
je,prekrasan i još uvik nema masovnog turizma,šta je veliki plus.

žuljana je san snova
Jep, na Vučinama je odlično za srdačne udare radi vrulja , more vječno ledeno. Ali Kremeno je ok za kupanje...
Pangaea is offline  
Old 06.07.2013., 14:57   #43
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Ja na Thai ne idem dok ne ukinu smrtnu kaznu i malo srede korupciju u policiji
Nisam narkić, ali sam paranoična po tom pitanju i uvjerena da bi u moju torbu neki zgubidan ubacio drogu .
Ok, loš je argument, al svejedno.
nije loš argument, ljudima se sranja dogode. pa ako imaš "sreće" kao ja, bolje izbjegavat
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
bol jer mi ide na kurac gužvetina.
prošlo ljeto bilo pusto, al novine su i dalje pisale o rekorndim posjetama

Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Zašto? Pretvorila sam se u oko.
restorani su užas, al zbilja užas. imaš one kod zidina u centru, koji brijem da su svi od istog vlasnika, i usmjereni su na debele turiste koji vole pomfri. u jednom od tih smo, iako nema na meniu (ono fakat nemoš vjerovat), uspjeli dobiti blitvu s krumpirom i maslinovim uljem, iako smo i češnjak tražili njega su bit će zaboravili. Riba kakvu imaju nije friška u znatnom dijelu slučajeva. Naravno, pizze i lazanje idu ko mutave, a u rangu su onih smrznutih što kupiš pa si sam doma zgriješ. Ima jedan odličan restoran tamo kod stepenica, a taj je vječno bio pust, imao dobru klopu i dobru uslugu. Plaže u korčuli praktički nema (mjesto korčula), uvale malo dalje krcate sa brodicama i kvazi jahticama koje se tamo ne smiju sidriti, ali eto nikog ne boli kurac. Tako da uglavnom budeš sretan ako preživiš kupanje, jel ako nisi standardni turist koji ulazi u vodu do koljena, jebo ih mutave. Onda imaš te brodiće kaj te furaju dalje malo u neku uvalu, na badiju itd. I u 4:00 treba ići brodić, dođe jedan kaže da ide za nekud drugdje da će doć drugi. Nakon 10 minuta kad je došla grupa stranih turista on ih odveo tamo bez da je nama nekoliko koji smo bili u sjeni 10 metara dalje rekao da ipak ide tamo. jebeni kreten. Za pola sata trebao doć druga brodica za to mjesto kam smo htjeli, ali nije došla, nego tek još pol sata kasnije. Ono jebo im mater lijenu dalmatinsku da im jebo. Naravno da sam čitavu vožnju glasno protestirao u navedenom stilu
Žena u hotelu koju smo pitali da koji kurac se brodice zauzimaju svaku jebenu uvalu kad ne smiju, ona kaže da smiju
biserka, bit će da joj ime

da nastavim sa bolom na braču. Tamo iznajmiš apartman za 14 dana, koji platiš 12-ak soma kn. Ima klimu (mali apartmančić) koja uspije ohladiti svega jednu sobu, tako da se u drugoj sobi kuhaš. Zatim, u 8 ujutro svaki dan ti jebeni lokalni kreteni dolaze igrat košarku (košarkaši profesionalci tako sam čuo), a žena iz agencije koja ti je iznajmila apartman kaže da to nije njihov problem i neće nikaj oko tog napraviti. Probudili su sve ljude koji su došli na odmor u okolici (sve bili apartmani za iznajmljivanje), neki su im probali razumno pričat da su tu sve ljudi turisti koji su došli na odmor, al eto boli njih kurac - oni su profesionalni košarkaši
U restoranina u Bolu samo gledaju kak da te zavaljaju, i nije im uopće problem uvaljati pokvarena jela. Tamo sam bio sto puta dosad, i više nikad neću doć
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 06.07.2013., 14:58   #44
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Misliš na izlet?

Ne bi preporučila dulji boravak?
Mislila sam ako imate kakav brod. Mljet je interesantniji za nautički turizam nego za ovaj pješački. Ima prekrasnih vala. Ako idete bez broda, dva ili tri dana uvrh glave. Priroda je prekrasna, nije bezveze nacionalni park, ali skupo je i ubibože dosadno.
klonka is offline  
Old 06.07.2013., 14:58   #45
Meni je na Pelješcu prepusto

Na Korčuli smo bili prošle godine. Samo da napomenem da tamo nikad ikad ne bih išla bez auta jer bi mi tada zasigurno bilo bezveze i ne bih vidjela ono najbolje.
Kupali smo se uglavnom na Pupnatskoj luci. To nam je bilo super. Plaža ispred onih jeftinih hotela (između Lumabarde i Korčule, zaboravih kako se zove) mi je koma, iako su je svi prije po forumu hvalili. Meni je baš ono Onda neka plaža između Korčule i Pupnatske luke (jebiga, zaboravila sam imena ) mi je također koma. Kao manja Pupnatska luka, ali za roditelje s malom djecom. Bili smo jedini par bez djece i pokupili smo se oko podneva, nema ni najmanje hlada i definitivno tu mač djece

Lumbarda me nije oduševila, od nje sam isto očekivala više. Sama Korčula mi je baš prekrasna, unutrašnjost otoka također. Najskuplja klopa je baš u Korčuli, ono gore šetalište. Čak mi nije bila ni nešto ultra fina ona pizza koju svi hvale (na početku šetališta).
Fashion Barbie is offline  
Old 06.07.2013., 15:02   #46
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Kupali smo se uglavnom na Pupnatskoj luci. To nam je bilo super.
Da , do tamo se ni ne može bez auta. I spiza na otoku je sva dobra van naseljenih turističkih mjesta, ovo u gradu ne vrijedi ni lipe.
klonka is offline  
Old 06.07.2013., 15:02   #47
j.a, gdje ćeš ove godine?
Fashion Barbie is offline  
Old 06.07.2013., 15:03   #48
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
j.a, gdje ćeš ove godine?
Pitaš da izbjegneš?
klonka is offline  
Old 06.07.2013., 15:05   #49
Znači Korčula otpada dok ne položim vozački .
Iceland is offline  
Old 06.07.2013., 15:05   #50
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Meni je na Pelješcu prepusto
ja to volim
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 06.07.2013., 15:08   #51
Meni je Žujana malo bacala na Deliverance. Ili barem Djecu kukuruza.


Ali inače da, Pelješac.
klonka is offline  
Old 06.07.2013., 15:08   #52
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Pitaš da izbjegneš?
Jok, nisi ti tako strašan. Već mi treba neka ideja i to brzo

Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ja to volim
I ja ponekad, ali mi dopizdi nakon 2-3 dana.
Fashion Barbie is offline  
Old 06.07.2013., 15:11   #53
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
j.a, gdje ćeš ove godine?
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Pitaš da izbjegneš?
jebite se, smijete se mojoj muci
nemam još nikaj u planu, al ak ću ići igdje bit će neplanirano na nečiji poziv.

Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Znači Korčula otpada dok ne položim vozački .
Poželjno je imat auto tamo, ali nije nužno.
Evo da ne pljujem samo, ekipa koja radi u agenciji di između ostalog iznajmljuju one male kanue (il kaj to već je) je fantastična, i primjer za sve ostale djelatnike u turizmu. Ostavili kod njih stvari prvi put, i novčanike, nismo uzeli ni vodu ni nikaj. Već krenuli uzimat te kanue štagod, i frajer izvadio lovu rekao kupite vodu trebat ćete, dao savjete jel o strujama i tako dalje i tako bliže. Pozitivan primjer, koji je nažalost sve rjeđi u turizma kod nas.
Sa tim moš ić di oš u relativnoj blizini, jel kolko imaš snage, i to je super
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 06.07.2013., 15:14   #54
Jebate, zamijenila sam klonku s j.a, vrijeme je da se odlogiram (sumnjam da hoću, ali vrijeme je ).
Fashion Barbie is offline  
Old 06.07.2013., 15:14   #55
Jednom smo jeli ribu,uz to krompir salata,a sestra i ja zatražimo porciju blitve.
Donese blitvu,razlijepila se po ovalu da izgleda veliko,na kraju nam račun nešto povelik.
Pogledamo u cjenik ono blitva 65 kuna.
Ne da sam popizdila na konobara,mada nije on kriv.
Restoran na plaži,nikakav fensi šmensi i blitva ti 15 maraka.
E sad ćemo jest i pit čitav dan kolko hoćemo.
Muž u Tunisu šesti dan nije mogao zakopčati bermude,ja sam se srećom više držala salata.
Maca. is offline  
Old 06.07.2013., 15:17   #56
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Jebate, zamijenila sam klonku s j.a, vrijeme je da se odlogiram (sumnjam da hoću, ali vrijeme je ).
bit će zbog brkova
inače, ak nisi bila u primoštenu, tam je bilo dobro kad sam zadnji put bio
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 06.07.2013., 15:22   #57
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
bit će zbog brkova
Kaj?!
klonka is offline  
Old 06.07.2013., 15:23   #58
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
bit će zbog brkova
inače, ak nisi bila u primoštenu, tam je bilo dobro kad sam zadnji put bio

Sve se vrti oko brkova na ŽK

Nisam se sjetila Primoštena, pogledat ću. Fala ti ko bratu
Fashion Barbie is offline  
Old 06.07.2013., 15:26   #59
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Kaj?!
ništa ništa, pomiješo sam nekaj
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Nisam se sjetila Primoštena, pogledat ću. Fala ti ko bratu
jučer, danas, ovo postaje trend...
jesam li ja postao virtualni gay friend kokoškama na ŽK
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 06.07.2013., 15:28   #60
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post

jučer, danas, ovo postaje trend...
jesam li ja postao virtualni gay friend kokoškama na ŽK
A micek
Fashion Barbie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.