Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 16:23   #1
Zet kazna

Bok ljudi! Ako je netko iz područja Zagreba sa slicnim iskustvom.... Uglavnom danas sam prvi put dobila kaznu od zetovke. Isla sam dvije stanice do bankomata nakon ispita jer novce ni dokumente (osim xice i kartice za banku) nisam imala jer zurila na ispit. Nisam uplatila pokaz jer nisam ni bila u zagrebu veći dio mjeseca. I kako nisam imala sreće, izvadila sam iksicu koju mi je doticna nakon 10-ominutnih prijetnji istrgnula iz ruke, prijetila policijom jer nemam osobnu, prijetila da ce zaustavit tramvaj pa da cu ja platit zloupotrebu kocnice blabla. Onda mi je napisala kaznu te pitala datum rođenja, ali prezime mi je krivo napisano, 2 slova je fulala,izgleda ko skroz drugo... Sad me zanima je li pozeljno otic na remizu i zamolit oprost tako sto uplatim pokaz ili bi se u jos veca govna uvalila jer ajmo rec da na kazni nije moje ime.
pl97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:34   #2
imaš na Pravu temu za to.

ako nije dobro napisala prezime sigurno ti neće doć kazna.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:54   #3
a jesi nesposobna maknut se od kontrole
i jos da tocan datum rodjenja
senzee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:37   #4
Quote:
senzee kaže: Pogledaj post
a jesi nesposobna maknut se od kontrole
i jos da tocan datum rodjenja
Zahaltala me kad je vec krenuo tramvaj, a ja nisam osoba koja bi se svađala pogotovo ne s nekom fejk plavusicom s 10 kila pudera. A rekla sam zato sto mi je odbijala vratit dokument. Odakle sam mogla pretpostavit da ona ne zna ni s toga prepisat

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
pl97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 04:56   #5
Ako vec nemas kartu za zet i mislis se svercat jednu ili par stanica, uvijek pri ulasku budi u blizini izlaznih vrata i bacas povremeno oko na onaj zuti uredjaj za ponistavanje karti, jer na njemu kontrola uvijek zablokira ponistavanje karti pa pise crvenim slovima ''kontrola u tijeku''.

Dalje kaj se same kontolorke tice, jasno mi je da oni samo obavljaju svoj posao, no kada pocnu prijetit na bezobrazne nacine tipa svaljivanja kazne upotrebom tramvajske kocnice, ja bi u tom slucaju otisao na Remizu i zalio se na doticnu osobu. Ako joj vec nebi znao ime onda bi u Zetu reko na kojoj liniji je to bilo i u koje doba.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:24   #6
Quote:
pl97 kaže: Pogledaj post
Zahaltala me kad je vec krenuo tramvaj, a ja nisam osoba koja bi se svađala pogotovo ne s nekom fejk plavusicom s 10 kila pudera. A rekla sam zato sto mi je odbijala vratit dokument. Odakle sam mogla pretpostavit da ona ne zna ni s toga prepisat

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
zar na iksicama pise datum rodjenja? Na mojoj ne
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ako vec nemas kartu za zet i mislis se svercat jednu ili par stanica, uvijek pri ulasku budi u blizini izlaznih vrata i bacas povremeno oko na onaj zuti uredjaj za ponistavanje karti, jer na njemu kontrola uvijek zablokira ponistavanje karti pa pise crvenim slovima ''kontrola u tijeku''.

Dalje kaj se same kontolorke tice, jasno mi je da oni samo obavljaju svoj posao, no kada pocnu prijetit na bezobrazne nacine tipa svaljivanja kazne upotrebom tramvajske kocnice, ja bi u tom slucaju otisao na Remizu i zalio se na doticnu osobu. Ako joj vec nebi znao ime onda bi u Zetu reko na kojoj liniji je to bilo i u koje doba.
bas suprotno, treba se maknut od vrata jer si im tamo prva meta i nemas vremena skuzit da su usli.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:27   #7
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ako vec nemas kartu za zet i mislis se svercat jednu ili par stanica, uvijek pri ulasku budi u blizini izlaznih vrata i bacas povremeno oko na onaj zuti uredjaj za ponistavanje karti, jer na njemu kontrola uvijek zablokira ponistavanje karti pa pise crvenim slovima ''kontrola u tijeku''.

Dalje kaj se same kontolorke tice, jasno mi je da oni samo obavljaju svoj posao, no kada pocnu prijetit na bezobrazne nacine tipa svaljivanja kazne upotrebom tramvajske kocnice, ja bi u tom slucaju otisao na Remizu i zalio se na doticnu osobu. Ako joj vec nebi znao ime onda bi u Zetu reko na kojoj liniji je to bilo i u koje doba.
I bila sam na zadnjim vratima i nas 3 cure smo joj bile prva meta. A sto se tuzenja tice na kazni postoji broj kontrolora i dan i linija i sve, tako da bih mogla doc do nje, ali radije je ne bih susretala više.

Na iksici nema datuma rođenja, glupa sam ja sto sam joj rekla, ali kao sto kazem, odbijala mi je vratit dokumet, plus sve je to bilo vec kad me istjerala iz tramvaja i nastavila s cijelom dramom. Mozda vama deckima je sve smijesno, ali stvarno sam osoba koja se ne svada i cijelo vrijeme sam pokusavala normalno razgovarat i rec da cu jednostavno napustit tramvaj, međutim ona je postajala sve i gora i gora. A u tom trenutku nisam mogla shvatit je li stvarno pozvala policiju ili ne, htjela sam se sto prije otarasit dotične pa taman i s kaznom koju eto zasluzujem, ali ovo je jedan najgorih pristupa koje sam vidjela i dozivjela

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
pl97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:20   #8
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
zar na iksicama pise datum rodjenja? Na mojoj ne

bas suprotno, treba se maknut od vrata jer si im tamo prva meta i nemas vremena skuzit da su usli.
Tesko. Jer kod vrata se nalazi onaj uredjaj za ponistavanje karti. A kad je tramvaj pun krcat, u guzvi bez tog uredjaja tesko skuzis da je kontrola usla.
Na uredjaju obicno pise ako je kontrola u tijeku.

Quote:
pl97 kaže: Pogledaj post
I bila sam na zadnjim vratima i nas 3 cure smo joj bile prva meta. A sto se tuzenja tice na kazni postoji broj kontrolora i dan i linija i sve, tako da bih mogla doc do nje, ali radije je ne bih susretala više.

Na iksici nema datuma rođenja, glupa sam ja sto sam joj rekla, ali kao sto kazem, odbijala mi je vratit dokumet, plus sve je to bilo vec kad me istjerala iz tramvaja i nastavila s cijelom dramom. Mozda vama deckima je sve smijesno, ali stvarno sam osoba koja se ne svada i cijelo vrijeme sam pokusavala normalno razgovarat i rec da cu jednostavno napustit tramvaj, međutim ona je postajala sve i gora i gora. A u tom trenutku nisam mogla shvatit je li stvarno pozvala policiju ili ne, htjela sam se sto prije otarasit dotične pa taman i s kaznom koju eto zasluzujem, ali ovo je jedan najgorih pristupa koje sam vidjela i dozivjela

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
A znaju oni uc na prva ili zadnja vrata. Nekad i oboje ako ih je po dvoje pa idu prema sredini svak sa svoje strane.

Vjerovatno ljudima kazu da ce pozvat policiju samo kako bi zastrasili ljude koje uhvate bez karti, jer neda se njima zajebavat radi karte koja vrijedi 10 kn i cekat policiju da dodje.
Mene su ko klinca znali zaustavit koji put, takodjer prijetit policijom ali nikad nikakvih posljedica nije bilo niti policije.

Inace kad cujem da ljude kad uhvati kontrola nikad ne daju svoje pune podatke. Cesto i nesto izmisle. Ne krivim ih, jer idiotski je placat 10 kn za par min voznje.

Kada bi Zet imao sistem s kartama kao autobusna linija Samoborcek, ili npr. HŽ (vlakovi) da se karte placaju po duzini puta, mislim da bi bilo puno manje svercanja i problema.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:25   #9
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Tesko. Jer kod vrata se nalazi onaj uredjaj za ponistavanje karti. A kad je tramvaj pun krcat, u guzvi bez tog uredjaja tesko skuzis da je kontrola usla.
Na uredjaju obicno pise ako je kontrola u tijeku.



A znaju oni uc na prva ili zadnja vrata. Nekad i oboje ako ih je po dvoje pa idu prema sredini svak sa svoje strane.

Vjerovatno ljudima kazu da ce pozvat policiju samo kako bi zastrasili ljude koje uhvate bez karti, jer neda se njima zajebavat radi karte koja vrijedi 10 kn i cekat policiju da dodje.
Mene su ko klinca znali zaustavit koji put, takodjer prijetit policijom ali nikad nikakvih posljedica nije bilo niti policije.

Inace kad cujem da ljude kad uhvati kontrola nikad ne daju svoje pune podatke. Cesto i nesto izmisle. Ne krivim ih, jer idiotski je placat 10 kn za par min voznje.

Kada bi Zet imao sistem s kartama kao autobusna linija Samoborcek, ili npr. HŽ (vlakovi) da se karte placaju po duzini puta, mislim da bi bilo puno manje svercanja i problema.
Pa da,kao studentici mi je svaka kuna vrijedna xD
Ali mene zanima je li ona s onog uredaja ima pristup nekoj bazi podataka jer na iksici mi je samo ime i prezime te slika i ona je to (krivo) prepisala i trazila me datum rođenja i ulicu, ali ne i grad i postanski broj tako da u strahu sam mislila da provjerava dajem li joj lazne podatke

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
pl97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:16   #10
Taj uređaj dobro da im provjerava i karte a kamoli da imaju pristup ikakvoj bazi podataka.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:22   #11
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Taj uređaj dobro da im provjerava i karte a kamoli da imaju pristup ikakvoj bazi podataka.
A u pm haha, al sretno im da me nađu s krivim prezimenom i adresom bez grada. Da odem na remizu samo bi dobila kaznu s pravim podatcima I guess.
A cujem i price kako ljudi imaju po 3 kazne neplacene i nikome nista

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
pl97 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.