Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 18:13   #81
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
A dobro sad, ne ginu ljudi ovdje svaki dan radi neke budale..................

Zato Zoki i tebi kažem, brisati svoje teme je ista šteta kao i to što bi možda napustio sve ovo.

..............
Maaleru, fala na vrlo konstruktivnom postu.

I samo napomena: ne može zoki više brisati svoje postove...kad istekne edit ne može...čak i da postavi zahtjev administraciji foruma isti neće biti udovoljen.
postovi su dio neke rasprave i nitko neće ići 'trgati' rasprave i to sa par stotina ili tisuća postova...mission impossible......
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 18:18   #82
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
ja se nisam žalio na kartone dobivene tu, jer je točno da ih nije bilo...
To je bila šira slika ovog foruma....
...nisam odgovoran za bright view......stoga kritike upučuješ na potpuno krivome mjestu
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
a čuj, nemam ja ništa protiv tebe kao moda, ali ukidanje top tema je bedasto....
možda i nije ak pročitaš moje gornje citate sa moderatorskog...........
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
A obzirom da se ne sluša "umišljene veličine"
ja ću osobno prestati davati savjete.
molim te shvati da ovo nije napad na tvoj lik i djelo................

Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
No bitan je princip, puno tema ovdje ne spada u SSM, a isti tako puno tema pod stanovanje ne spada tamo...
neznam kaj bih ti više rekao....
slažem se s tobom. kad sam preuzeo SSM pitao nadležne što s potražnjom za majstorima...mislim kakve veze potraga majstorom ima veze sa SSM?
ili tipa koja stoalrija je bolja i sto drugih gluposti

suvislih odgovora nisam dobio, šta da ti kažem

imam nekih 'moći' ali su one ograničene i nisu apsolutne
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 19:17   #83
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
Maaleru, fala na vrlo konstruktivnom postu.

I samo napomena: ne može zoki više brisati svoje postove...kad istekne edit ne može...čak i da postavi zahtjev administraciji foruma isti neće biti udovoljen.
postovi su dio neke rasprave i nitko neće ići 'trgati' rasprave i to sa par stotina ili tisuća postova...mission impossible......
Post je moje osobno mišljenje, u nadi da vaši dijalozi ne odu u totalno krivome smjeru.Što mi se čini bespotrebno.

Nadam se da češ saslušati dečke, i potruditi se da neke stvari koliko je moguće dođu na svoje mjesto.

eto
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:08   #84
nadam se da neki vide, kako se otvaraju paralelne teme........
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 15:32   #85
Može li uvažena moderatorska ekipa blagovremeno uređivati "potražnje za majstorima"???Em je leglo samoreklama em sve više postaje literarna radionica za pisce početnike.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 18:09   #86
neznam šta da radim s tim topicom.

sve sam bliže da ga zatvorim jednom zauvijek.

tamo treba jedna dežurni žandar.

evo, počistio one eseje........
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 10:19   #87
Izrada namještaja u Top teme

Vratite izradu namještaja u Top teme
najposjećenija je tema, a ovako je gušite
misko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:16   #88
Kako i čime je gušimo?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 11:31   #89
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
Kako i čime je gušimo?
Zato što je bio najposjećeniji i nije bilo dana da ne kažem sata kad netko nije bio tamo a sad kad nije u topu, po nekoliko dana ni točkice
misko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:25   #90
eto vidiš, da je toliko interesantna, imala bi toliko upisa da bi stalno bila na vrhu

bilo kako bilo, u 95% slučajeva jest na prvoj stranici i šta mi sad želiš reći da su ljudi lijeni scrollati stranicu ka dnu ne bili postali na topicu o izradi namještaja?

zar toliko podcijenjuješ forumaše?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 08:55   #91
Quote:
misko7 kaže: Pogledaj post
Zato što je bio najposjećeniji i nije bilo dana da ne kažem sata kad netko nije bio tamo a sad kad nije u topu, po nekoliko dana ni točkice
Ne vrijedi ti objašnjavati ljudima koji ne razumiju i ne slušaju...za takve moderatore kakvi su ovdje na grupi keže se da bi i "nakovanj pokvarili"....
Oni ti ne vide i ne kuže svaka tri dana nove otvorene teme bezveze itd itd...
__________________
Pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 09:57   #92
Quote:
cd_covers kaže: Pogledaj post
Ne vrijedi ti objašnjavati ljudima koji ne razumiju i ne slušaju...za takve moderatore kakvi su ovdje na grupi keže se da bi i "nakovanj pokvarili"....
Oni ti ne vide i ne kuže svaka tri dana nove otvorene teme bezveze itd itd...


za moderatora

misko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 23:27   #93
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
zar toliko podcijenjuješ forumaše?
kad smo već kod namještaja, imaš bar tri teme o namještaju na prvoj strani...
ista stvar ti je i sa strujom...
no nema veze rekao si da se to neće dogoditi...


Ne treba se puno truditi nešto dokazivati modovima, oni imaju svoju viziju foruma.
Ja sam rekao kak će to završiti, oni tvrde da neće..
E pa bumo vidjeli koliko se ljudima dugo sjedi u zatvoru.
Jedino mjesto di ovdje možeš slobodno pisati je LJES, al malo koga to zanima.....

zbogom!

eh da, nemoj da te puno muči moj nick, i nemoj puno mozgati ko jedan tvoj kolega i trabunjati o sumnjivim IP adresama..
Mazarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:15   #94
nisam rekao da se neće takvo što desiti, nego kad se desi da će se adekvatno
rješavati.
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2009., 14:52   #95
bili bilo dobro stavit neku temu samo za alate na sticki
joke6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 16:51   #96
Takav prijedlog je već postojao, rekoh forumašu u ono vrijeme, da nek otvori neku temu pa ćemo vidjet koliko bude interesa

tema je otvorena i od silnog interesa završila u bespućima virtualne stvarnosti foruma
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 19:36   #97
a mislim svaka čast za obavijest o "DOS napadu", a ono meni sve zgleda ko "Trebali bi malo uložit u Servere" napadu.

čovjek izgubi volju....eto iskreno...
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 20:08   #98
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
a mislim svaka čast za obavijest o "DOS napadu", a ono meni sve zgleda ko "Trebali bi malo uložit u Servere" napadu.

čovjek izgubi volju....eto iskreno...
vidi sad radi "ko urica".....
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 22:57   #99
eto, šta se buniš
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 23:18   #100
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
eto, šta se buniš
ma niš, Ja bi svoju "radnju" bolje vodio...:-)
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.