Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2015., 10:53   #61
Da nisu upokojili malu Newt, mogla bi ona danas biti glavna alieno-razbijačica uz asistenciju tete Ripley !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 12:20   #62
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
Moža zato jer se uglavnom radilo o neinventivnim drlozima od filmova, a od Aliena 5 se očekuje nešto više?
od novog aliena se očekuje horror suspense akcija,
a tko to može bolje iznjet nego bakica sa punih 65 godina na plećima

jebote alien će izgledat ljepše i mlađe od nje
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 12:54   #63
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
od novog aliena se očekuje horror suspense akcija,
a tko to može bolje iznjet nego bakica sa punih 65 godina na plećima

jebote alien će izgledat ljepše i mlađe od nje
Ne znam u kakvoj je filmskoj formi Weaver u posljednje vrijeme, opet najviše će ovisiti o redatelju i scenaristu, kakve joj zadatke i ulogu budu namijenili, možda se i iznenadimo tko zna.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:12   #64
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
A koji je vrag Sigourney nedostajao u Avataru? Niti je bila senilna, dementna, niti je hodala sa šetalicom. I onda je zaokružila 60.
Ne znam dal itko obraća pozornost ovdje ali sve bi to bilo lijepo (makar opet diskutabilno) da film izlazi za pola godine ili godinu, film izlazi tobože za TRI GODINE.

Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Slažem se, Sigourney je izgledala čisto OK u Avataru.
Ako se mogu Arnold, Ford, Hamill, Fisher, Bruce Willis, Stallone itd.. svi opet vratit ulogama koje su ih proslavile, zašto ne i ona.
Švarciju bi bilo bolje da je govno pojeo nego da se pojavio u ovome nakaradnom djelu zvanom "Terminator 5", mene bi prvo da sam na njegovom mjestu bilo sramota se pojaviti u takvom nečem, iz principa, ali dobro, on vjeruje da će to biti dobar film, film koji mijenja timeline cijelog Terminatora, ma nek se pokopa.

Ja ću Švarcija zauvijek voljet, ali ovakve stvari mu ne trebaju.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:12   #65
Treba se radnja nastavit na Alien 4. Glavni lik nek bude Wynona Ryder.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:21   #66
2011. I'll by that for a dollar.

Ako može trbušati Švarci, mislim da mogu i ovo dvoje napravit posao. Ali, to sam ja.

__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:24   #67
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Treba se radnja nastavit na Alien 4. Glavni lik nek bude Wynona Ryder.
Da budem iskren (koliko god da vjerujem Neillu kao redatelju) ja ne znam što će oni to napraviti u Alien 5 a da bude iti malo hvale vrijedno u usporedbi sa prva dva.

Znači ne pričam da treba dostić prva dva, to je nemoguće, nego barem da bude respektabilno.

Kažu ljudi ovdje: "samo mičite Aliene od Zemlje", ja kažem da je to jedino što može spasiti taj Alien 5.

Opća opasnost od Aliena po Zemlju, i smatram da se definitivno film NE SMIJE naslanjat na četvorku, nego na tricu, mislim da nitko ne bi imao problema da Neill totalno zanemari postojanje četvorke kao da se nije ni desila (da bar nije ). Uostalom četvorka je 200 godina nakon trice, može se napraviti priča koja će kronološki biti prije četvorke, da se bar takvim kompromisom odjebe ta četvorka ako nikako drugačije Solomonsko riješenje

Ne znam ljudi, da vam budem iskren, ako radnja bude opet na nekom brodu ili negdje u svemiru... Brate što ja tu imam vidit a što već nismo čak i da film bude dobar? Sigurno neću skakat od neke ekstaze da to vidim.

Treba to prenijet globalno, NA ZEMLJU.

A što se tiče četvorke, ONA NE SMIJE BITI UKLJUČENA uopće da je i postojala glede ovog nastavka jer način na koji je Zemlja prikazana u četvorci je katastrofa, malo je reći katastrofa, ono je ZLOČIN NAD INTELIGENCIJOM što vidjeh na kraju filma, hebeni Pariz u ruševinama poput apokaliptičnog svijeta Mad Maxa, pa dobro što se to desilo u četvorci na zemlji? Nuklearni rat?

Ma daj molim te...katastrofa. Uostalom ajd, ako bi se kronološki priča u Alien 5 dešavala prije priče u Alien 4, možda bi se ona kataklizmična Zemlja iz četvorke onda mogla objasnit, a opet i ne može, jer nitko u četvorci od "običnih ljudi" nije čuo za Aliene, tako da opet se vraćam na isto: ODJEBAT ČETVORKU.

Moje mišljenje je da radnja treba biti na Zemlji, tu nekako onda i godine Ripley, i same Weaverice se onda mogu lijepo posložiti, sve ostalo od toga, već viđeno, već prođeno... i sve ostalo od toga da vam budem iskren, manje će me privlačiti nego Prometheus serijal, štoviše više će me onda u tom slučaju zanimat Prometheus nego Alien 5, kakav god da taj Prometheus jest, KAKAV GOD.

Jer Alien 5 sa istim forama i svime već viđenim u svemiru (u slučaju da ne bude na Zemlji), pa makar eto i bio super film, mi izgleda kao u NBA natjecanje danas u zakucavanju gdje nemaš ŠTO VIŠE VIDJET novo da te ostavi bez daha, jer smo sve već vidjeli ima 30 godina, tako da to sve više liči na ono... reda radi
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:25   #68
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
2011. I'll by that for a dollar.

Ako može trbušati Švarci, mislim da mogu i ovo dvoje napravit posao. Ali, to sam ja.

Ček zašto svi spominjete Hicksa svako malo (Kyle Reesa )? Pa jel postoje neke naznake da bi i on mogao biti u filmu ili?
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:36   #69
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Ček zašto svi spominjete Hicksa svako malo (Kyle Reesa )? Pa jel postoje neke naznake da bi i on mogao biti u filmu ili?
Pokrenula se tema, a nitko ne zna ni kako je uopće došlo do Aliena 5. Prije par mjeseci Blomkamp je bacio par koncept-art slika za Aliena kojeg bi on radio. To je izazvalo, ono, buzz samo takav. Koncep uključuje Ripley i Hicksa da rade zajedno. Kako, pojma nemam. Ako je prodao taj pitch studiju, onda bi se, po nekoj logici, i on trebao vratiti. Zato kažem da se spominje čak i ignoriranje 3 i 4 dijela te bi 5 bila direktno vezana za Aliense.



"] "] "]
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:18   #70
joj, da se bar Hicks vrati
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:24   #71
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pokrenula se tema, a nitko ne zna ni kako je uopće došlo do Aliena 5. Prije par mjeseci Blomkamp je bacio par koncept-art slika za Aliena kojeg bi on radio. To je izazvalo, ono, buzz samo takav. Koncep uključuje Ripley i Hicksa da rade zajedno. Kako, pojma nemam. Ako je prodao taj pitch studiju, onda bi se, po nekoj logici, i on trebao vratiti. Zato kažem da se spominje čak i ignoriranje 3 i 4 dijela te bi 5 bila direktno vezana za Aliense.



"] "] "]
Super izgleda to sve.

Nemam ništa protiv da se zanemari i Alien 3, štoviše bilo bi mi drago

Nego, baš bi volio ponovno vidjet Michael Biehna u velikom filmu poput ovoga, bio bi to donekle njegov veliki comeback.

Iskreno ja njega stvarno obožavam kao glumca zbog (zna se već) T1, Aliensa, Abyss... I jako mi je žao ono što mu se desilo u životu nakon tih filmova.

On je bio mega popularna zvijezda u 80ima zbog ovih filmova, ali nažalost slava mu je udarila bila u glavu, te se dao u alkohol i alkoholizam ga je skoro uništio 90ih, ali najvažnije da se izvukao iz toga jer je išao na odvikavanje. Jer treba imati na umu, on je u niti 5 godina praktički imao super udarne uloge u LEGENDARNIM, kultnim filmovima od 1984-89, sam je bio rekao u jednom intervjuu koliko ga je koštala ta slava i popularnost, te naravno i lova koju je dobio tada, dao se u alkohol i jbg... al rekoh, najvažnije da je to iza njega.

Da nije upao u taj alkoholizam tada nakon ovih velikih uloga u Cameronovim filmovima, ja mislim da bi njemu samo nebo bila granica, bio je baš glumac i pol za filmove u kojima se i proslavio, i sigurno bi padalo još takvih uloga i takvih filmova za njega ali eto... nažalost krenuo je drugim putem, ali izvukao se i kad bi se kojim slučajem pojavio u Alien 5 (dao Bog), stvarno bi to bilo ono... lijepo (i više nego lijepo) za vidjet, evo ja bi iskreno više onda išao gledati taj film zbog njega a ne zbog Ripley (Weaver)

Zadnje uređivanje Dragon007 : 21.02.2015. at 14:37.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:37   #72
al kako li se samo napadalo scotta da koristi franšizu za zaradu i
kako li se nas koji cijenimo prometheusa besramno etiketiralo kao fanboyeve

a pogleč sad ovo, šargarepicu li ti šarenu jebem
ovdje se gotovo fatalistički i suicidalno naručuju pretrpani ormari iz kojih doslovno ispadaju kosturi
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:47   #73
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
al kako li se samo napadalo scotta da koristi franšizu za zaradu i
kako li se nas koji cijenimo prometheusa besramno etiketiralo kao fanboyeve

a pogleč sad ovo, šargarepicu li ti šarenu jebem
ovdje se gotovo fatalistički i suicidalno naručuju pretrpani ormari iz kojih doslovno ispadaju kosturi
Ja nisam nikada napadao Prometheus niti ljude koji stvarno i totalno vole taj film, ja sam neutralan glede Prometheusa, neke stvari mi tamo smetaju i to sam napisao, ali da li me zanima Prometheus i šta će biti? DA, bez ikakve dvojbe: DA.

Štoviše ja sam izjavljivao i izjavljujem da je Prometheus premija kao film u usporedbi sa jednim Avatarom, koliko god me neke stvari smetale u Prometheusu, film je imao (da oprostite) muda Avatar je jedno CGI smeće i briga me što mi tko na ovo kaže, CGI smeće bez duše, bez kičme, bez ruku i bez nogu, i heba ja ovaj svijet i onog ko mu dade ikada osmicu ili devetku tamo na IMDB da mu stoji kao ocjena, isto tako i onima porucujem iz oficijalne kritike na metacritic sumi ocjene.

@Ajutokintumi znaš jako dobro da je Prometheus seciran do svakog detalja samo zato jer je prequel Alien sagi, da nije bilo toga taj film bi sada imao 8 ili 8.5/10 ocjenu na IMDB, ja sam uvjeren u to.

Ovako je ispalo da je Prometheus ispljuvan do nemilice, što definitivno kakav god da jest NIJE ZASLUŽIO, a jedno smeće, SMEĆE poput Avatara! UVREDA PO INTELEKT, eno žari i praši kod kritike.

Čak i najnebuloznije scene u Prometheusu poput one kad Biolog bježi od humanoidnog aliena a dira zmijskog aliena, čak i takve scene su bolje od CIJELOG AVATARA.

Zato ti ja govorim non stop da Scott nije trebao uvući u priču Prometheusa podrijetlo ljudske vrste, čemu to, zakomplicirao si je samo život, znajući čega je to prequel.

Žalosno je na što je danas ScFi publika spala da daje osmice i devetke TURBO-FOLK filmovima poput Avatara, to je filmski TURBO FOLK, to je DARA BUBAMARA filmografije, to je Seka Aleksić filmografije, Sandra Afrika.

Kad smo već kod analaogija sa glazbom, Prometheus bi bio jedno dobro do vrlo dobro ostvarenje Gibonnija glede neke njegove pjesme (niti loša niti remek djelo ali od Đibe), a Avatar je PLASTIKA, UMJETNE SISE I GUZICE TURBO-FOLKA, bez ikakve duše u tome filmu, još jednom: TURBO FOLK.

I eto, doživili smo i taj dan da je ScFi CGI-TURBOFOLK (AVATAR) kupio i filmske fanove, bilo je samo pitanje vremena.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:51   #74
neću "trovat" ovu temu, ipak sam ja fin

o avataru sam rekao svoje na nj temi

Zadnje uređivanje Ajutokintumi : 21.02.2015. at 15:50.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:22   #75
Pa ionako je trujete chatom. Koja je razlika?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:32   #76
a gdje ti pak vidiš chat dijete drago?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:51   #77
''Dijete drago''

Mda...svi ovi postovi su ontopic cisto iz razloga jer se diskutira o povijesti Alien fransize, a od konkretnih novosti nema ni N...
A i kako ce bit kad film mozda izadje tek za 3 godine.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:56   #78
jebiga, deckard je dopustio fan fikcijašenje.

na temi prometheus je to strogo zabranjeno, tamo je to SPAMANJE
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 16:14   #79
Ajuto, ti piješ tolko kave radi samo najave Aliena 5 da bu te herz čopil.
Kaj buš tek kad izađe novi Blomkampov Alien i naravno pomete Prometej i nastavak? Bumo te u crnoj kronici čitali?
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 18:02   #80
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
jebiga, deckard je dopustio fan fikcijašenje.
Au contraire, mon chéri, ovdje se piše isto što se pisalo i na Prometheusu i na Avataru prije nego se išta znalo o tim filmovima; špekulirani se, nagađalo. Fan Fiction je Proemtheusu zabranjen (uvjetno rečeno) je kad su neki određeni forumaši počeli izvlčaiti zaključke iz mjesta gdje sunce nikad ne sja i pojašnjavat kako su oni dio filma. Fan Fiction je izmišljanje na temu gotovo djela. Ovo je ništa; jednom kad film izađe, pa dođe netko i kaže kako zna što je lik ''mislio'' dok je skidao kacigu, onda će i ovdje biti zabranjeno.

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
al kako li se samo napadalo scotta da koristi franšizu za zaradu
Ovo je Alien, pravi i jedini. Ne neki sporedni isprdak koji se bezočno reklamirao kao dio ovog Aliena jer se vjerovalo kako je prava stvar mrtva. Pa hvala bogu da će se reklamirati uz sve što ide uz Aliena, uključujući i Hicksa i Aliense jer, pazi 'vamo, to je dio istog svemira, iste franšize i istog marketinga u kojem, pravo rečeno, Prometheus nije imao što tražiti jer ono, kako su sami rekli, nije dio istog svemira, iste franšize i to je, kakti, bio originalni film. Šlepao se na staru slavo originalnog serijala, a sad će se braniti Ridly zato što autori rade nastavk originalnog serijala i koriste njegovu slavu. Mo'š mislit.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.