Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 07:41   #41
Zar je toliko loš? Mislio sam ići gledati večeras...sad se dvoumim...
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:03   #42
Moj kratki osvrt je na linku:

https://www.youtube.com/watch?v=_3a3-fpRGic

TLDW verzija: zaobiđite
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:45   #43
Isla jucer gledat, neki ljudi su se digli i otisli usred prikazivanja

Jedino sto mi se svidjelo u filmu je 'legenda' tj prica o mumiji i kako je ona nastala, imala je dobar potencijal al su nabacali valjda bilo koji sf element kojeg su se mogli sjetit (dr. Jekyll i mr. Hyde ). Prema zavrsetku se da zakljuciti da ce biti i 2. dio.
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:11   #44
Bućkuriš svega i svačega. Možda bi i moglo proći kao horror ili zabava da su se ograničili na mumiju i sve oko nje. Priča o dr. Jekyllu i mr. Hydeu je besmislena, suvišna i ne donosi baš ništa u radnju. Problem je što je ovo dio nove komercijalne travestije zvane "Dark Universe". Prije filma je bio i foršpan za "Justice League" gdje također imamo Batmana koji nema nikakve veze s ijednim drugim Batmanom osim po imenu. Vlasnici franšiza su krenuli i masovno blendanje brendova pa su sada i jadna čudovišta dio te priče.

Tom Cruise se trudi, unio je energiju u sve ovo koju film uopće ne zaslužuje. Tip baš trči dok bježi, nema tu glume, on zaista trči.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:33   #45
Pogledano danas ...Tomica nula bodova za ovakav film...nepaše njemu ovo nikako ....radnja manje više i nekako ..od silne najave preporuka kao film godine () jako loše
__________________
I'm the law bitch!!!!!
DougMacRay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:31   #46
Nisam gledao ali sam se šokirao kad sam vidio da Tom Cruise glumi u filmu.
Ovo je prvi film takve vrste u njegovoj karijeri. A budimo iskreni, u takvim filmovima nikad nisu sudjelovale najplaćenije filmske zvijezde i to ne bez razloga. Takvi filmovi su se do sada pokazali osuđenima na B kvalitetu i ocjene tipa 5/10.

Nije da sam obožavatelj Toma ali imao je odlične nastupe u kvalitetnim filmovima i volio ga ili ne, profesionalac je i njegovoj glumi se nema šta za zamjeriti. Zamjerke mogu ići samo njegovoj karizmi.
Ali koliko god sam se iznenadio da se našao u ovakvom tipu filma s druge strane mogu vidjeti takvu opciju iz razloga što je njegova karijera kada promatraš slijed filmova išla u smjeru no brainera.
Imamo odlične filmove kao što su Born on the fourth july, A few good men, Jerry Maguire, Eyes wide shut, Magnolia, Vanilla sky, Collateral....i onda kreće navala brainless akcionih filmova Jack the Reacher, Mission Impossible, Edge of tomorrow, Night and day itd.
Nešto se dogodilo gdje je izgubio orijentaciju i našao se u smeću koje je na kraju završilo sa ulogom u B filmu. Scientologija?
Šteta s obzirom na njegove potencijale.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:24   #47
Razlog je jednostavan. Danas je veliki novac samo u no brainerima, ako glumac s takvim honorarima kakve on dobiva zeli ikakav posao u Hollywoodu onda i nema bas nekog izbora. Ili superheroj ili mumija pa ti Tome biraj.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:32   #48
Ovak, Tom mi nikad nije bio nešto, obečavao je u 80-ima, napravio neke solidne stvari u 90-ima, onda se potpuno pogubio u nekim glupim akcijadama i poluuzbiljnim filmovima. Mumija je samo logični nastavak.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 20:14   #49
ma on je pogubljen odavno, jedino zna štancat unedogled mission impossible

posljednja dva dobra bili su mu oblivion i edge of tomorrow
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:07   #50
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Razlog je jednostavan. Danas je veliki novac samo u no brainerima, ako glumac s takvim honorarima kakve on dobiva zeli ikakav posao u Hollywoodu onda i nema bas nekog izbora. Ili superheroj ili mumija pa ti Tome biraj.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Barem njemu ne fali novca.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:22   #51
Pitam se da li ti režiseri,producenti,glumci ... pre da puste film u bioskope,da li oni prvo pogledaju taj film? Ovo je blam
__________________
Whatever you are,
be a good one.
partymonster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:57   #52
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
ma on je pogubljen odavno, jedino zna štancat unedogled mission impossible

posljednja dva dobra bili su mu oblivion i edge of tomorrow
E pa da, ali zadja dva Mission Impossible su remek-djela svog žanra, a Edge of Tommorow je (i potpuno/totalno stojim iza ove izjave) najbolji ScFi-Action film u zadnjih 25 godina.

Ova Mumija je pre loš film, ali volio neko Tom Cruisea ili ne, čovjek ima vrhunske filmove, na stranu ova mumija.

Oblivion je neloš film, solidan.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 17:22   #53
sinoć pogledala ovaj kineski snimak...pa sad kome je do razapinjanja neistomišljenika nek se ogleda odmah za ekserima i letvama...ali meni se ovo dopalo

zagrdili su sa džekilom, sa sporednim likom koji nikako da krepa, sa prejadnim humorom i sa nedorađenom pričom, tom je miscastan naravno...ali bogme odgledala sam ga u cugu bez pogleda na sat što mi se sve rjeđe dešava...ima neku uvrnutu privlačnost, šta ja znam ...možda je to i zbog te arheološke potke, grobnice templara koja je onako divno prikazana, ja kad vidim te stvari odlijepim...onda ona rupčaga u mezopotamiji je impresivna...za mene se tu ponešto našlo - 6/10

naravno ni prismrdit somersovoj mumiji iz 1999, to nije ista klasa, besmisleno i pokušat poredit
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 01:54   #54
Meni je teško razumjeti misaoni proces tih ljudi u Universalu gdje su ne samo odobrili ovaj film za kina nego još najavili kao početak cijelog filmskog serijala. Koji, kurac? Wolfman i Dracula Untold su bili ozbiljniji pokušaji od ovoga.

Ovo ne da nije dobar film, to uopće ne izgleda kao film. Prije bih povjerovao da je neki direktor pobjegao s lovom i ostavio na računalu par sati materijala pa su to pustili u optjecaj. Ovo je napravljeno da studio zadrži prava na koncept ili neki vrag. Samo spinaju priču o nečemu ozbiljnijem. U to sam siguran.

Čak sam zamrzio Toma Cruisa. Prije mi je bio simpatičan, kompetentan lik u dobrim akcićima. Sada ga vidim kao ocvalu zvijezdu koja u svakom filmu riskira lom rebara da bi se osjetio mlađim.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:29   #55
Mozete reci sta god hocete o Stivenu Somersu kao reditelju, ali ostaje cinjenica da je svaki njegov film imao nesto sto vecina novih holivudskih filmova nema- dusu. Svaki film koji je rezirao, rezirao je kao iskreni fan i u svakom filmu je vidljivo da je u njega ulozeno truda, posvecenosti i srca. Zato i njegove Mumije jesu bile dobre. Uzmimo na njegovu prvu Mumiju za primer. Odlicna mesavina akcionog, avanturistickog i horor filma sa elementima komedije. Svi likovi u tom filmu, bilo da su negativci ili pozitivci, su odlicno osmisljeni i upecatljivi. Samo odlicni Kevin. J. O. Konor kao podli Beni zasluzuje da se o njemu napisu eseji (on je vrhunski glumac ali nazalost prilicno podcenjen. Raturio je u Bice Krvi ali je imao tu (ne)srecu da glumi pored D.D.l. te su ga kriticari neopravdano zapostavili). Dali ista od toga ima nova Mumija?
Naravno da ne. Na kraju ce glavesine Univerzala moliti Stivena Somersa na kolenima da se vrati.
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:28   #56
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Samo odlicni Kevin. J. O. Konor kao podli Beni zasluzuje da se o njemu napisu eseji


- Benny smrdljivče, čuo sam da si se iz pustinje vratio s novim prijateljem?

- Ti si moj jedini prijatelj

dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:16   #57
Quote:
partymonster kaže: Pogledaj post
Pitam se da li ti režiseri,producenti,glumci ... pre da puste film u bioskope,da li oni prvo pogledaju taj film? Ovo je blam
to se i ja pitam, al onda opet sjetim se kako je odvratno ići na posao, i biti bez para, i da mi netko ponudi milione da snimim smeće, vjerovatno bi pristala. jer jbg, večina ljudi voli glupave filmove.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 20:30   #58
nakon procitanih kritika i losih komentara napokon se odluch pogledat ovo bez ikakvih ocekivanja i bio mi je sasvim dobar action/fantasy film. u rangu sa drugim slicnim filmovima. brzo mi je vrijeme proletilo, cak nisam nijednom pogledo na mob ko kod zadnja 2 filma kaj sam gledo (AC i Moanna).
uvođenje dr. Jekylla i širenje universa mi se sviđa, pogledat ce se nastavci bez obzira na kvalitetu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:17   #59
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
nakon procitanih kritika i losih komentara napokon se odluch pogledat ovo bez ikakvih ocekivanja i bio mi je sasvim dobar action/fantasy film. u rangu sa drugim slicnim filmovima. brzo mi je vrijeme proletilo, cak nisam nijednom pogledo na mob ko kod zadnja 2 filma kaj sam gledo (AC i Moanna).
uvođenje dr. Jekylla i širenje universa mi se sviđa, pogledat ce se nastavci bez obzira na kvalitetu.
Kažu da je vrijeme novac i najbogatiji resurs koji čovjek može imati. Ti si očito vrlo bogat čovjek kada možeš svoje dragocjeno vrijeme tratiti na takve gluposti, kako kažeš - bez obzira na kvalitetu.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:00   #60
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Barem njemu ne fali novca.
Uvijek fali novca kolega
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.