Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2007., 09:59   #41
Može biti da su se neki od nas međusobno častili u žaru diskusije... ali velika je razlika između verbalnog čašćenja i raznošenja neistomišljenika.

Bombama, naravno.

__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:51   #42
Quote:
rambi kaže: Pogledaj post
Može biti da su se neki od nas međusobno častili u žaru diskusije... ali velika je razlika između verbalnog čašćenja i raznošenja neistomišljenika.

Bombama, naravno.

Govorio sam (sto si ti jako lijepo shvatila) o vama i nama na forumu. Objavljivale su PM i ostalo.

A ako bas oces o vama i nama u RL, nije da ste i vi medjusobno uvijek samo verbalno castili u zaru rasprave.

Bilo je i bombi u medjuzidovskom "dijalogu".

Npr. zidovska obitelj koja nece da odseli u Israel.

Dodju mosadovci i naprave im sranje, ponekad i podmetnu bombu.

Dvije muhe jednim udarcem.

Sada samo reci da toga nije bilo.
forget-me-not is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 19:16   #43
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Govorio sam (sto si ti jako lijepo shvatila) o vama i nama na forumu. Objavljivale su PM i ostalo.

A ako bas oces o vama i nama u RL, nije da ste i vi medjusobno uvijek samo verbalno castili u zaru rasprave.

Bilo je i bombi u medjuzidovskom "dijalogu".

Npr. zidovska obitelj koja nece da odseli u Israel.

Dodju mosadovci i naprave im sranje, ponekad i podmetnu bombu.

Dvije muhe jednim udarcem.

Sada samo reci da toga nije bilo.
Zeev Zion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:04   #44
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Govorio sam (sto si ti jako lijepo shvatila) o vama i nama na forumu. Objavljivale su PM i ostalo.

A ako bas oces o vama i nama u RL, nije da ste i vi medjusobno uvijek samo verbalno castili u zaru rasprave.

Bilo je i bombi u medjuzidovskom "dijalogu".

Npr. zidovska obitelj koja nece da odseli u Israel.

Dodju mosadovci i naprave im sranje, ponekad i podmetnu bombu.

Dvije muhe jednim udarcem.

Sada samo reci da toga nije bilo.
jedini tko je u stanju raditi takve stvari ste vi.

markale su samo jedan primjer. ima ih stotine.

koja "civilizacija"
Sgt. Hartman is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.05.2007., 23:05   #45
Quote:
Sgt. Hartman kaže: Pogledaj post
jedini tko je u stanju raditi takve stvari ste vi.

markale su samo jedan primjer. ima ih stotine.

koja "civilizacija"

Slusaj govno jedno cetnicko, inace ne odgovaram na ovakve gadarije ali tvrditi da su bosnjaci sami seba granatirali u opkoljenom sarajevu i pobili NA JEDNOM MJESTU 68 LJUDI je ispod svakog nivoa ljudskosti. Ti si obicno smece od covjeka. Ti nisi ustvari ni covjek ti si jedan obicni smrad.

Volio bih kada bi imao dovoljno muda ovo reci nekom sarajliji koji je prozivio cijeli rat u svome gradu.
__________________
..Ako je govor srebro sutnja je zlato..
Halveti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 10:11   #46
Quote:
Halveti kaže: Pogledaj post
Slusaj govno jedno cetnicko, inace ne odgovaram na ovakve gadarije ali tvrditi da su bosnjaci sami seba granatirali u opkoljenom sarajevu i pobili NA JEDNOM MJESTU 68 LJUDI je ispod svakog nivoa ljudskosti. Ti si obicno smece od covjeka. Ti nisi ustvari ni covjek ti si jedan obicni smrad.

Volio bih kada bi imao dovoljno muda ovo reci nekom sarajliji koji je prozivio cijeli rat u svome gradu.
Vidi moj potpis... mislim na Kardavijevu izjavu u istome .
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 10:51   #47
Rekao je bivši židov Josef Coehen, sad već elhamdulillah Musliman Yusuf Khattab da nema nevinih židova u izraelu jer svi glasaju za vladu koja hoće ubijat, svi podržavaju okupaciju tuđe zemlje, svi su kradljivci tuđe zemlje, svi služe vojsci ( čak i žene)
http://www.youtube.com/watch?v=DabIO_gwRgo

Zna on bolje od nas,, u pravu je 100 %
ISLAM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.