Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 10:32   #2181
Quote:
Minnie30 kaže: Pogledaj post
p.s. ne pogađam zašto help
Zato što ću ući u mamine godine i potrošit svoje.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:24   #2182
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Zato što ću ući u mamine godine i potrošit svoje.
hihihih i mislila sam ali kasno palim ponediljkom ujutro

U KBC -u St ti obavljaju ove tretmane...i oni su mi savjetovali ovaj salon di idem
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 22:59   #2183
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Aparati su najobicniji,nema nista posebno u njima. Srednji kozmeticki razred. Studija koju su napravili je vrlo interesantna i smjesna. Dlake su odstranjivali vrucim voskom i koristili su ritardatore rasta nakon svakog tretmana. Obican fake.
Jesi li ikad radio sa Adenom? Jesi bio u Lyonu kad su koristili ritardatore rasta?

Hvala
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 23:15   #2184
Quote:
MrzimPratiSuđe kaže: Pogledaj post
imam pitanje...da li je netko bio u ovom salonu u Osijeku? http://style.hr/hr_HR/pocetna/novost...as-s-50-popust ne znam razliku, laser, ipl...sve mi je novo, godinama izbjeljujem kremama, i čupam onim trakama za lice i sad mi je već lagano dosta, a jako sam brkata...pa vas molim ako netko ima iskustvo s ovom ekipom da kaže riječ-dvije... hvala
Aparat nije loš - Yperion made in France.

Za nausnice će trebati više truda jer je lice najteže za skunuti dlake. od 7 do 12 tretmana i kasnije ako si redovita ne bi trebala imati problema ali i cijena za redovite klijente za nausnice ne bi trebala biti veća od 100kn.

U slavonskom brodu ima još jedan koji se pokazao bolji. Adena u kozmetičkom salonu Ivana, ali kažem, ni Yperion nije loš. to u aparati koji koštaju preko 20 000€

LP
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 18:09   #2185
Što mi preporučate za trajnu depilaciju bikini zone? Laser ili nešto drugo? Je li laser preagresivan na tom području? Dlake na tom dijelu su tamne i čvrste, za razliku od dlačica na drugim dijelovima tijela koje su tanke i jedva vidljive.

Kakva je situacija s laserom i pazuhom?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:16   #2186
Ima li netko iskustva s elektroepilacijom u Zagrebu? molim vas bilo kakvu informaciju.
maggyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:31   #2187
...cure molim vas dojmove o ovom aparatu ako ga je neka koristila

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...NGTON-IPL6000/
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 10:42   #2188
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...cure molim vas dojmove o ovom aparatu ako ga je neka koristila

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...NGTON-IPL6000/
Mislim da ga je koristila andreja53nja...i da nije zadovoljna
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 11:37   #2189
Nemam vremena baš pročitat ovolike postove. Konkretno bi me zanimalo uklanjanje dlačica na nogama laserom. Na koliko bi tretmana trebalo ići? I je li bolno? Hvala!
Btw.trebaju li se pirje tretmana noge depilirat ili pustit dlačice?
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 19:06   #2190
Je li itko probao ići na tretman preko kolektive u idol plus? http://www.kolektiva.hr/zagreb/ipl-t...idol-plus.html zanima me da li se uopće isplati to uzeti
šlapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 13:01   #2191
Bok!

Bila sam nedavno na elektroepilaciji i ostale su mi crvene točkice (znam da s vremenom nestaju, ali kod mene to ide nešto sporije)... našla sam inf. o raznim uljima, tipa kantarionovo, ulje ploda divlje ruže, pa nevenova mast, ricinusovo ulje... aloe vera.. razne kreme... uglavnom, zanima me nešto što djeluje i što će normalizirati kožu što brže, a ne želim kupovati sve i isprobavati... Ako netko zna, dajte savjet ili podijelite iskustva!

Hvala!
zolushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:23   #2192
IPL

Pozdrav cure, nova sam na forumu što se tiče dijeljenja mišljenja ali vas čitam redovito.
Vidjela sam već nekoliko postova o kućnim IPl-ovima (oni su i bili razlog zašto sam tu završila) i naravno nisam uspjela dobiti sve informacije. Ali kakva jesam ipak sam se okuražila za kupnju jednog Remington 6000 (uglavnom dosta košta 2700kn). Pa da podijelim iskustva. Osnovni razlog je i bio skidanje dlačica sa lica jer imam dosta problem s bradom, naravno kad sam ga već kupila tretiram cijelo tijelo. U deklaraciji piše da se ne smije tretirati lice. Ja jesam i ništa se nije desilo osim što dlačice nestaju sve više sa svakim tretmanom.
Najveća pogreška pri kupnji ovakvog aparata je mišljenje da će te odmah riješiti sve dlačice e to nećete i zato ste ga i kupile. Sa svakim tretmanom dlačica je sve manje ali po mom iskustvu iz kozmetičkim salonima (IPL laser) nažalost one se nakon nekog vremena opet vrate (pogotovo ako ste kao i ja problematični s hormonima). Sve u svemu ja sam zadovoljna bezbolno je kratko traje tretman a rezultati su trajniji od svih ostalih koje koristimo doma. Obzirom da ga koristim mjesec i pol dana ne mogu komentirati dugotrajnost bez dlaka, jer se još uvijek tretiram svaka 2 tjedna i dlačica je sve manje ali još nisu nestale. Moj osnovni pokretač je život bez brade i na dobrom sam putu!
Ako vas nešto još zanima, sam pitajte.
jois is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 12:43   #2193
[QUOTE=surri;43285192]Nemam vremena baš pročitat ovolike postove. Konkretno bi me zanimalo uklanjanje dlačica na nogama laserom. Na koliko bi tretmana trebalo ići? I je li bolno? Hvala!
Btw.trebaju li se pirje tretmana noge depilirat ili pustit dlačice?[/QUOTE

bila na 4tretmana. PREZADOVOLJNA SAM!!!
Prvi put sam došla dlakava ko jeti, onu su me obrijale na suho...ali ništa ne osjećam.
Laser me nije pekao, osim malo, jako malo na preponama.
Već nakon prvog tretmana dlake su mi narasle u roku 5 dana, ali su nakon 2 tjedna počele prilikom tuširanja otpadat.
danas nakon 4 tretmana ima svega 10 dlaka. Imam još 2 tretmana.
Vjerujem da će izdržati nekoliko godina..
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 22:34   #2194
Uzela sam neke dosta jeftine kupone za centar Trinity u Zagrebu. Koriste DERMAX RF LIGHT aparat za ultrazvučnu trajnu lasersku epilaciju.
Samo me malo strah. Postoji li šansa da mi ostanu flekice ili nešto? Inače mi je koža sklona tome. Ima li netko iskustva s tim centrom?
Read only is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 23:48   #2195
Moj report - nakon 4 IPL-a bikini zona skoro gotova. Ima još par dlaka. Fenomenalno! Mogu ih i pincetom maknuti. Ali noge se zato još uvijek ne daju. Malo kao da su usporile rast ali nisu se baš nešto prorijedile. Probat ću još 2 tretmana, ako ni onda ne vidim bitni pomak, ciao IPL za noge. Fala bogu nije skupo, živili grupni kuponi.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 12:56   #2196
Na unutarnjem dijelu bedra desne noge mi je jedan dio kože kao malo "nabubren". Ne znam kako bih to objasnila. Kao da me ofurila vruća voda, ili kao da mi je nadograđen dio kože na tom dijelu noge. Nije crveno, ne boli. Prije toga sam obavila 4 tretmana IPL-om. Može li to biti posljedica toga? Može li laser "oštetiti" venu, ili nekakav gornji sloj kože... Nemam pojma što je to, kod dematologa nisam išla (zato što me ne boli). Eto, molim odgovor onih koji bi zaista o tome mogli nešto znati...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 14:59   #2197
Quote:
Read only kaže: Pogledaj post
Uzela sam neke dosta jeftine kupone za centar Trinity u Zagrebu. Koriste DERMAX RF LIGHT aparat za ultrazvučnu trajnu lasersku epilaciju.
Samo me malo strah. Postoji li šansa da mi ostanu flekice ili nešto? Inače mi je koža sklona tome. Ima li netko iskustva s tim centrom?
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Na unutarnjem dijelu bedra desne noge mi je jedan dio kože kao malo "nabubren". Ne znam kako bih to objasnila. Kao da me ofurila vruća voda, ili kao da mi je nadograđen dio kože na tom dijelu noge. Nije crveno, ne boli. Prije toga sam obavila 4 tretmana IPL-om. Može li to biti posljedica toga? Može li laser "oštetiti" venu, ili nekakav gornji sloj kože... Nemam pojma što je to, kod dematologa nisam išla (zato što me ne boli). Eto, molim odgovor onih koji bi zaista o tome mogli nešto znati...
Eto, upravo se tog ja bojim. Zato i pitam savjet ovdje
Read only is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 20:45   #2198
Quote:
jois kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, nova sam na forumu što se tiče dijeljenja mišljenja ali vas čitam redovito.
Vidjela sam već nekoliko postova o kućnim IPl-ovima (oni su i bili razlog zašto sam tu završila) i naravno nisam uspjela dobiti sve informacije. Ali kakva jesam ipak sam se okuražila za kupnju jednog Remington 6000 (uglavnom dosta košta 2700kn). Pa da podijelim iskustva. Osnovni razlog je i bio skidanje dlačica sa lica jer imam dosta problem s bradom, naravno kad sam ga već kupila tretiram cijelo tijelo. U deklaraciji piše da se ne smije tretirati lice. Ja jesam i ništa se nije desilo osim što dlačice nestaju sve više sa svakim tretmanom.
Najveća pogreška pri kupnji ovakvog aparata je mišljenje da će te odmah riješiti sve dlačice e to nećete i zato ste ga i kupile. Sa svakim tretmanom dlačica je sve manje ali po mom iskustvu iz kozmetičkim salonima (IPL laser) nažalost one se nakon nekog vremena opet vrate (pogotovo ako ste kao i ja problematični s hormonima). Sve u svemu ja sam zadovoljna bezbolno je kratko traje tretman a rezultati su trajniji od svih ostalih koje koristimo doma. Obzirom da ga koristim mjesec i pol dana ne mogu komentirati dugotrajnost bez dlaka, jer se još uvijek tretiram svaka 2 tjedna i dlačica je sve manje ali još nisu nestale. Moj osnovni pokretač je život bez brade i na dobrom sam putu!
Ako vas nešto još zanima, sam pitajte.
...ako može izvještaj za par tjedana kakva je situacija jer ga imam u planu kupit
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 22:57   #2199
jel ima u ovom topicu muških, ili sam jedini?
(imo bi jedno kratko pitanjce)
mario1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 00:05   #2200
a nezz jesi li jedini...al evo i mene tu haha
nisan cita unazad nista, previse su se cure raspisale oko ove teme...

e pa sad mene zanima, vase iskustvo cure s tom laserskom depilacijom... dobro, vi ocito depilirate noge ili sta ti ja znam vise... ja se interesiram radi ledja... znaci isto velika povrsina )

koliko sam upoznat, treba ici na vise tretmana i dosta su skupi?? i dali to trajno unisti ili sprijeci rast dlaka?? i dali je stetno za zdravlje, kozu??

bija san par puta na depilaciju voskom i secernom pastom, ali to je tlaka i boli i nema bas ucinka prevelikg....mozda 15ak dana...

e i imam frenda koji je radija tu depilaciju laserom ali na prsima... nakon nekoliko tih tretmana mi i nije bas to izgledalo da ce bit sve cisto i glatko... mozda se varam...

eto, ako ima koja dama voljna za pomoc, odgovorit...unaprijed hvala
padobranac12345 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.