Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2013., 18:53   #3261
Quote:
1001 cipalica kaže: Pogledaj post
za kog ti navijas?
smije li se ovdje kladiti?

.. znam ja znam ja ..
Uskrsnula is offline  
Old 12.01.2013., 18:59   #3262
Quote:
1001 cipalica kaže: Pogledaj post
postenije bi bilo reci da ne znas. ali ti vjerojatno mislis da znas, pa je uzaludno o tome raspravljati.
Sori, naravno da ne znam, ja samo mislim. Ja sam ipak pošten i sviđa mi se taj osjećaj
djurok is offline  
Old 12.01.2013., 19:44   #3263
Quote:
1001 cipalica kaže: Pogledaj post
za kog ti navijas?
smije li se ovdje kladiti?
Onistli, antipaticni su mi jedni i drugi. Iako se moralo nesto uciniti nakon onih “lezbi, pedera i komunista“, ipak mi se cini da je bitnije to što su podneli krivicnu prijavu protiv Rebica..ostatak soa mi je za q.
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
A o čemu je zapravo riječ? Jučer sam na poslu čula neka prepričavanja, ali nisam saznala ishod. Je li bilo povrijeđenih?
Jedino ovaj kojeg su priveli i kao “osumnjicili“, ali to sve izgleda zbilja glupasto.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 12.01.2013., 19:54   #3264
Quote:
servantes kaže: Pogledaj post
A ja sa pedeset.
Bolje ikad nego nikad...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 12.01.2013., 20:35   #3265
.. išli ljudi da ljubavlju iskažu mržnju prema popama ..
Uskrsnula is offline  
Old 12.01.2013., 21:43   #3266
.. da .. gejevci .. .. daklem .. ljudi pederi ljubavlju iskazuju mržnju .. branitelji mržnjom za gejevce iskazuju ljubav za popine .. novinari više ne znaju ko je kome svoj .. kome pička materina kome kurac moj .. a komšiluk gleda .. duboko uvjeren da neki smisao mora .. negdje .. postojati ..
.. apeov bi komentar .. sada .. ipak .. jebiga .. mogao .. nešto .. značiti ..

.. integritet .. .. jebiga .. mene ne možete zajebati .. pronašli ste novu riječ .. .. izvukli ste ju od starog čika žike iz mrduše donje .. ? .. na umoru .. sa zadnjim je izdahom .. promrmljao .. selo i vasceo kotar se jebao .. šta je to žika .. izdanuo .. .. koja je to ključna situacija .. .. daklem da .. vjerojatno .. iiintegggriiiiiittteeeeeekt .. .. a što vam to znači na materinjem englesko njuzilandskom .. ?
alim is offline  
Old 12.01.2013., 22:14   #3267

Zadnje uređivanje Krvnik : 12.01.2013. at 22:48.
Vrhovnik is offline  
Old 12.01.2013., 22:52   #3268
Integritet se hrvatski kaže ovako:
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ili treba biti .. jedan čovjek .. u jednom komadu .. ?
nitko drugi is offline  
Old 12.01.2013., 22:57   #3269
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. da .. gejevci .. .. daklem .. ljudi pederi ljubavlju iskazuju mržnju .. branitelji mržnjom za gejevce iskazuju ljubav za popine ..
.. pa da .. spojili se na istom mestu ..
.. radi svekolike ljubavi ..

.. nek svud ljubav sja .. nek svud ljubav sjaaa .. i ljuuuude neka spaaajaaa ..

http://www.youtube.com/watch?v=WrdfeAMgE_o

Uskrsnula is offline  
Old 12.01.2013., 23:18   #3270

Zadnje uređivanje Krvnik : 13.01.2013. at 08:53.
Vrhovnik is offline  
Old 13.01.2013., 10:19   #3271
Vrhovnik is offline  
Old 13.01.2013., 10:35   #3272
Moram ovo negdje podijeliti... Evo kako na hr wikipediji počinje odlomak o Parmenidovom učenju... već pol sata se smijem

''Učenje

Problem je šta prije raditi, Herakleitovu ili Parmenidovu školu. Kao da je ovaj čuo za ovog pa radio suprotno. Teško je objasniti jedno bez drugog. Obje škole su teške. Danas se smatra da je Parmenid osnivač Elejske škole. ...''
Echoe is offline  
Old 13.01.2013., 10:41   #3273
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Bolje ikad nego nikad...
prekasno.

ja sam već sa dvadeset znao da vi ništa ne znate.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 13.01.2013., 11:40   #3274
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Jedino ovaj kojeg su priveli i kao “osumnjicili“, ali to sve izgleda zbilja glupasto
Dakle, u bombaškim napadima jedini ko je povrijeđen je sam bombaš. Zanimljivo, ja sam mislila da od Mevlida Jašarevića nema većeg idiota. Prevarila sam se.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 13.01.2013., 12:46   #3275
Quote:
Echoe kaže: Pogledaj post
Moram ovo negdje podijeliti... Evo kako na hr wikipediji počinje odlomak o Parmenidovom učenju... već pol sata se smijem

''Učenje

Problem je šta prije raditi, Herakleitovu ili Parmenidovu školu. Kao da je ovaj čuo za ovog pa radio suprotno. Teško je objasniti jedno bez drugog. Obje škole su teške. Danas se smatra da je Parmenid osnivač Elejske škole. ...''



.. mislim da će se alimu dopasti ..
Uskrsnula is offline  
Old 13.01.2013., 13:08   #3276
Quote:
Echoe kaže: Pogledaj post
Moram ovo negdje podijeliti... Evo kako na hr wikipediji počinje odlomak o Parmenidovom učenju... već pol sata se smijem

''Učenje

Problem je šta prije raditi, Herakleitovu ili Parmenidovu školu. Kao da je ovaj čuo za ovog pa radio suprotno. Teško je objasniti jedno bez drugog. Obje škole su teške. Danas se smatra da je Parmenid osnivač Elejske škole. ...''
Ahahaha, katastrofa jebote.
Hrvatska wikipedija, LOL.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 13.01.2013., 13:08   #3277
Quote:
Krvnik kaže: Pogledaj post
prekasno.

ja sam već sa dvadeset znao da vi ništa ne znate.
Ma vidi se iz aviona da si ti neki napredni tip...

Nego, koja je ovo fora s Vrhovnikom i ovim slikama?
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 13.01.2013., 13:10   #3278
.. pa da .. ali mi nije ništa smješno .. i u bukvaru je tako .. i u stvari .. takvo ..

.. integritet je ono što su imali djedovi .. i što su unuci izgubili .. kad su postali pizdeki .. ?
.. zašto uz .. integralan .. uz .. nueva integridation .. nije došao sa njuziland .. i izraz .. pizdek .. ?
.. pola cjeline je jebena laž .. tako su govorili stari vračevi ..
alim is offline  
Old 13.01.2013., 13:17   #3279
Sanjao sam da se dopisujem nešto s Blue Bird ... Ne sjećam se više šta, ali samo znam da mi je poslala neki PM i ja njoj sam nešto odgovarao.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 13.01.2013., 13:26   #3280
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. pa da .. ali mi nije ništa smješno .. i u bukvaru je tako .. i u stvari .. takvo ..
.. pa .. mene je nasmejalo to što mi je odmah sinulo da će se tebi dopasti ..

.. a smešno bi moglo biti ako se precizno zna da li su znali jedan za drugoga ili nisu mogli znati ..
Uskrsnula is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.