Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2009., 09:37   #21
Quote:
mcquinn kaže: Pogledaj post
Ovako, kao i mnogi drugi...fino se na silu useliš u prazni gradski stan, po isteku nešto sitno sati nitko te nema pravo izbaciti van, onda grad kreće u tužbu...a najvjerojatnije cijela priča završava na način da sa svim ostalim korisnicima gradskih stanova otkupljuješ stan po diskontnoj cijeni

Na žalost mislim da su se mnogi tako dočepali vrijednih nekretnina.

Tko za to ima želudac - samo naprijed, ja nisam jedan od tih.
Ma nisam ni ja za takve stvari, ali me ljuti da takve stvari prolaze !
__________________
"Kada stvari krenu loše, ne želim ovdje da se prepirem...."
adri1902 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 10:44   #22
Quote:
mcquinn kaže: Pogledaj post
Ovako, kao i mnogi drugi...fino se na silu useliš u prazni gradski stan, po isteku nešto sitno sati nitko te nema pravo izbaciti van, onda grad kreće u tužbu...a najvjerojatnije cijela priča završava na način da sa svim ostalim korisnicima gradskih stanova otkupljuješ stan po diskontnoj cijeni

Na žalost mislim da su se mnogi tako dočepali vrijednih nekretnina.

Tko za to ima želudac - samo naprijed, ja nisam jedan od tih.

sve je to točno... tko voli nek izvoli
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:10   #23
Gradski ili drzavni stanovi - najam

Pozz!

Kako trazim sve moguce opcije, zanima me kako doci do tih stanova, sto uciniti? koji su uvjeti? koliko dokumentacije i koje dokumentacije treba?

Ako tko ima iskustva ili zna nesto vec bio bi zahvalan da mi pojasni :-)
__________________
"You'll never understand....your swords will never be as heavy as mine!"
RoronoaZoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 11:55   #24
Hm....da. sve bi to bilo supač da si netko moze utuvit u glavu da samohrani roditelj si nema prava za stambeni kredit. Dok neki poput mene (samohrani roditelj) nema prava na kredit. Blago onom tko ima. Ja se radije nebih brukala i zicala gradski stan. Da ne pricam koliko kostaju svi ti papiri koje treba izvaditi. Ja nisam samohrani roditelj zato jer sam ja to htjela biti.zivim u inajmljenom derutnom i uzasno vlaznom stanu (doslovce voda kapa i curi sa zidova) sa malom bebom. Tko mene pita ?? Naravno da cu se izboriti za svoje prave koje mi grad zagreb i ova "pravna" drzava omogucava. Posto svi mi placamo jednake poreze i imamo jednaka prava (mos mislit) . Nadam se samo sa se nece pred mene izgurati neki tatin sin ili neki slobodni umjetnik. Jer ja sam ta kojoj stvarno treba taj stan. I ne jaa ne trazim 100 kvadrata. Ja bih samo jedan mali stan od 25 kvadrata da mogu stavit dijete da spava u krevet samnom pored zida sa kojeg ne pada kiša. Da. Ne treba mi svije sobe niti niti dva kreveta. Zadovoljna b8h bila i sa jednom sobom. Barem dok se ne snađem !!!!!
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.