Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2014., 15:14   #7701
Quote:
dzohar dudajev kaže: Pogledaj post
nisam koristio, ali postoje slične stranice ...
Ma to znam, mislio sam da li ima netko tko je baš preko te stranice uzimao smještaj, princip je sličan airbnb-u, ali oni su navodno najjači za Tursku, bar se tako reklamiraju.

Ukratko šema je da se prije bookiranja može kontaktirati vlasnika putem maila iako se u mom slučaju javila na mail referentica koja je u kontaktu sa vlasnikom (pretpostavljam da je u nekim slučajevima to zbog jezične barijere), potvrdila mi je dostupnost u traženom terminu i pojasnila da se obzirom na moj kasni dolazak u IST javim vlasniku čiji mi broj stiže po potvrdi bookinga, tu mi i je problem jer se takva informacija dobiva po uplati.

Nadalje iako piše broj bookiranja za pojedini smještaj, nigdje se ne može pročitati iskustvo za razliku od ostalih stranica, smještajne jedinice nemaju neki naziv koji bi se mogao potražiti na tripu već imaju referentni broj i blesav naziv tipa lijepa soba sa privatnom kupaonicom...

Ono što se nudi je u prosjeku je jeftinije od ijednog hotela i bolje kvalitete uređenosti, no ja sam ostao pri svom prvo izboru, jer su si ljudi jako dali truda oko mene te mi još i snizili cijenu, a dogovorili smo i nekakvu pijanku.

No evo ako nekoga zanima postoji i ova stanica, ja sam našao nekoliko smještajnih jedinica za 150-160 za 5 noćenja koje su mi se svidjele tipa :

http://www.flat4day.com/rentals/36664

http://www.flat4day.com/rentals/36312

http://www.flat4day.com/rentals/33551

Ako netko slučajno bude bookirao preko njih neka se slobodno javi pa da i mi ostali čujemo kako je prošlo.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Old 20.01.2014., 15:18   #7702
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Kakav kod?
Kod
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Old 20.01.2014., 15:32   #7703
Quote:
Buda83 kaže: Pogledaj post
Ma to znam, mislio sam da li ima netko tko je baš preko te stranice uzimao smještaj, princip je sličan airbnb-u, ali oni su navodno najjači za Tursku, bar se tako reklamiraju.

Ukratko šema je da se prije bookiranja može kontaktirati vlasnika putem maila iako se u mom slučaju javila na mail referentica koja je u kontaktu sa vlasnikom (pretpostavljam da je u nekim slučajevima to zbog jezične barijere), potvrdila mi je dostupnost u traženom terminu i pojasnila da se obzirom na moj kasni dolazak u IST javim vlasniku čiji mi broj stiže po potvrdi bookinga, tu mi i je problem jer se takva informacija dobiva po uplati.

Nadalje iako piše broj bookiranja za pojedini smještaj, nigdje se ne može pročitati iskustvo za razliku od ostalih stranica, smještajne jedinice nemaju neki naziv koji bi se mogao potražiti na tripu već imaju referentni broj i blesav naziv tipa lijepa soba sa privatnom kupaonicom...

Ono što se nudi je u prosjeku je jeftinije od ijednog hotela i bolje kvalitete uređenosti, no ja sam ostao pri svom prvo izboru, jer su si ljudi jako dali truda oko mene te mi još i snizili cijenu, a dogovorili smo i nekakvu pijanku.

No evo ako nekoga zanima postoji i ova stanica, ja sam našao nekoliko smještajnih jedinica za 150-160 za 5 noćenja koje su mi se svidjele tipa :

http://www.flat4day.com/rentals/36664

http://www.flat4day.com/rentals/36312

http://www.flat4day.com/rentals/33551

Ako netko slučajno bude bookirao preko njih neka se slobodno javi pa da i mi ostali čujemo kako je prošlo.
što očekivati od stranice koja sigurno postoji puno kraće na tržištu od booking.com-a a i ne radi se o hotelima. Ovaj zadnji apartman je stvarno dobar, ako je za vjerovati ovom Sinanu, nije loše to uzeti - ja sam odsjeo u hotelu stotinjak metara dalje i lokacija zadovoljava.

Ja bi se ipak više pouzdao onda u booking.com i apartmane tamo, ili tripadvisor-a, pošto za njih možeš vidjeti recenzije, kao što si i sam zaključio.
dzohar dudajev is offline  
Old 20.01.2014., 19:45   #7704
Question Dobro veče, svima........

Molim pomoć - 17-22.02. naravno, Istanbul.
Pa, prvo pitanjce: Lotus hotel Istanbul, Pasa Caddesi 8, Fatih............Kakav je, jer mu recenzije su dobre, ali vrag vjeruje u recenzije............ima li netko kakvih iskustva?
Drugo pitanjce: ako je netko sada u Istanbulu, može li mi savjetovati najjeftiniji put aerodrom - hotel.
Sve ostale informacije ću iščitati u narednih 20 dana.
I, ako je netko tamo - kakvo se vrijeme najavljuje? Nosim ski ili je dovoljna samo debela jakna?
Hvala na odgovoru
abosilj is offline  
Old 20.01.2014., 20:44   #7705
Quote:
Buda83 kaže: Pogledaj post
a dogovorili smo i nekakvu pijanku.

Po povratku, molim recenziju i hostela i pijanke.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 20.01.2014., 23:57   #7706
Quote:
abosilj kaže: Pogledaj post
Molim pomoć - 17-22.02. naravno, Istanbul.
Pa, prvo pitanjce: Lotus hotel Istanbul, Pasa Caddesi 8, Fatih............Kakav je, jer mu recenzije su dobre, ali vrag vjeruje u recenzije............ima li netko kakvih iskustva?
Drugo pitanjce: ako je netko sada u Istanbulu, može li mi savjetovati najjeftiniji put aerodrom - hotel.
Sve ostale informacije ću iščitati u narednih 20 dana.
I, ako je netko tamo - kakvo se vrijeme najavljuje? Nosim ski ili je dovoljna samo debela jakna?
Hvala na odgovoru
ja sam ga rezervirao ali za kraj 3. mj. ma dobre su mu recenzije,nije bilo negativnih tako da mislim da je za te novce čisto pristojan. bez brige da ne valja našlo bi ih se sigurno par koji bi popljuvali. ako ideš u taj javi mi kad se vratiš kakav je
margaretron is offline  
Old 21.01.2014., 15:21   #7707
Quote:
adan kaže: Pogledaj post
Meni je odmah otvorilo Emin hotel...

Vrlo dobra lokacija, na 2 minute do Kapali, 10-ak od Aye, Plave.
Blizu stanice trama. Poprijeko za 15 minuta na Eminonu.
Sličkice pokazuju solidne, tipično male sobe.

Ako ti je cijena OK, navali.
misliš 20 minuta do Kapali?
nibleri is offline  
Old 21.01.2014., 15:38   #7708
Quote:
sara1611 kaže: Pogledaj post
jel može netko prporučiti neki jeftini hotel do 20 eura po noćenju u blizini grand bazara(na nekih 10-15 min hoda)? puno hvala!!
http://hotelsarajevo.com/default_en.asp
hotel SARAJEVO al mislim da je 25 eura a provjeri cijenu na https://www.facebook.com/hotelsarajevo
nibleri is offline  
Old 21.01.2014., 17:55   #7709
iako je na temi masa preporuka hotela, ali da provjerim, da li je netko kojim slučajem bio ovdje smješten
http://www.only-apartments.com/en/is...icsuite_28987/

lokacija čini mi se super
ivana) is offline  
Old 21.01.2014., 22:33   #7710
Quote:
nibleri kaže: Pogledaj post
misliš 20 minuta do Kapali?

Iz mog posta je vidljivo da se radi o grešci.
Naime, meni ga je tada karti pokazivalo tik uz Kapali.

Ispričavam se, nadam se da nije bilo posljedica.

Inače, i ova lokacija je odlična i da, ima oko 20-ak minuta do Kapali!
__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 21.01.2014., 23:35   #7711
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
ima li netko preporuku app. za 4 osobe. Da je lokacijski i cjenovno prihvatljivo..Thx..
evo da sama sebe citiram

Quote:
nibleri kaže: Pogledaj post
danas je bilo potrebno sat vremena da se izađe sa aerodroma

inače je trenutno vrlo toplo, večeras smo šetali u trenerci

noahs ark hotel, četverokrevetna soba šest noći na bookingu je bio ponuđen za 659 eura a mi smo ga dobili na licu mjesta za 450 eura

mislim da pri odabiru hotela treba obratiti pažnju na recenzije gostiju
danas sam se uvjerila za par hotela za koje gosti tvrde da su neuredni i to je najbolji vodić
opet ponavljam da u starom djelu Istanbula ima dosta hotela i iz iskustva znam da slike istih na netu nisu ni blizu stvarnog stanja
moja preporuka je da se van sezone slobodno uputite bez rezervacije i odaberete hotel na licu mjesta jer se i cjena može dobiti puno povoljnije nego preko neta

Zadnje uređivanje nibleri : 21.01.2014. at 23:40.
nibleri is offline  
Old 21.01.2014., 23:49   #7712
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Zato bi možda trebalo tražiti hotel sa free transferom, pa da se iskoristi taj smjer
na žalost imam loše iskustvo sa besplatnim dočekom na aerodromu od strane hotela INTER - čekali mi jedno pola sata i odemo na taxi
kad smo došli u hotel oni meni pokazuju "plakat" sa mojim imenom, kao čekali me ali se nisam pojavila

moja preporuka je da besplatni prevoz iskoristite za odlazak na aerodrom iz hotela - onda su manje šanse da vam muljaju
nibleri is offline  
Old 22.01.2014., 20:13   #7713
ja sam kupila 2 karte ta od 7.4.-11.4. za 193 eura, tako da ima jos povoljnih karat samo treba isprobavat razlicite datume!!
sara1611 is offline  
Old 23.01.2014., 02:05   #7714
Ja kupila karte i rezervirala smjestaj za 8-15.2
U zadnjih par dana citam stranicu od pocetka i pravim skriptu sa svim bitnim informacijama i smjernicama. Hvala svima (neznam ni kako bi sve sama izorganizirala bez ovog divnog topica).
Htjela bi pitati kako da dodem od aerodroma do Sirkecija? hahha,salim se naravno!
Zapravo je ono što me brine ovaj termin koji sam rezervirala. Vidim da jako malo ljudi ide u Istanbul u veljači,valjda zbog vremenskih (ne)prilika. Ja nisam uopće o tome razmisljala,nego sam što prije htjela posjetiti taj divan grad. Sada me malo brine da sam se zaletila i da sam trebala čekati barem do travnja...a kako prvi put idem,vec imam milijun stranica o svim lokacijama koje treba obici,volim puno hodati,a strah me da ce kisa/snijeg upropastit mojih 7 dana boravka i planove
Gigi24 is offline  
Old 23.01.2014., 06:05   #7715
molim vas odgovor vazno mi je...
gdje u istanbulu jeftino pronaci robu tekstil, fejk robu kakvu prodaju pored grand bazara , jeftin jeans i trenerke ,patike da li postoji jeftinije mijesto gdje se moze kupiti takva vrsta robe a da nije pored grand bazara, ako postoji gdje je to , koji dio istanbula ...??' molim odgovor...
yaggssy is offline  
Old 23.01.2014., 07:52   #7716
Quote:
Gigi24 kaže: Pogledaj post
Zapravo je ono što me brine ovaj termin koji sam rezervirala. Vidim da jako malo ljudi ide u Istanbul u veljači,valjda zbog vremenskih (ne)prilika. Ja nisam uopće o tome razmisljala,nego sam što prije htjela posjetiti taj divan grad. Sada me malo brine da sam se zaletila i da sam trebala čekati barem do travnja...a kako prvi put idem,vec imam milijun stranica o svim lokacijama koje treba obici,volim puno hodati,a strah me da ce kisa/snijeg upropastit mojih 7 dana boravka i planove

Ja sam bila jedne godine u 2.mj i iako je prvi dan padao snijeg, ostalih 6 dana je bilo skroz ok. Cak se na suncu moglo bit bez jakne. Prije 2 g. bila je kolegica s posla u istom terminu i takodjer sve ok.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Old 23.01.2014., 10:04   #7717
Quote:
yaggssy kaže: Pogledaj post
molim vas odgovor vazno mi je...
gdje u istanbulu jeftino pronaci robu tekstil, fejk robu kakvu prodaju pored grand bazara , jeftin jeans i trenerke ,patike da li postoji jeftinije mijesto gdje se moze kupiti takva vrsta robe a da nije pored grand bazara, ako postoji gdje je to , koji dio istanbula ...??' molim odgovor...
Imaš u kvartu Laleli, Aksaray... al većinom se tu roba kupuje na veliko. Fejk robe ima po ulicama na Sultanahmetu.. nije u Istanbulu jeftino kao nekada, al cjenkanjem se može spustiti i do 80 %
jacobs kofi is offline  
Old 23.01.2014., 10:29   #7718
pitanjce - još jedno

možda ćete me ubiti, ali mog dragog muči: kolika je cijena pive i da li cigarete nosi odavdje ili su im cijene tamo normalne.
Mene opet interesira nešto drugo: hrana.
Školjke, ribe - gdje preporučate jesti i kakve su cijene? Navedite mi, ako je moguće nekoliko mjesta koje "must see". Hvala svim dobrim dušama.
abosilj is offline  
Old 23.01.2014., 10:59   #7719
Zar se u 5 mj. ne može naći pristojan hotel ispod 100 eura po noćenju za 2 osobe?!? Koji god pogledam na booking s ok komentarima ima takve cijene.. upisala sam i 10ak njih s ove teme i isto ništa jeftinije
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Old 23.01.2014., 11:31   #7720
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post

Po povratku, molim recenziju i hostela i pijanke.
Do najmanjeg detalja kojeg ću se sjećati.

Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Zar se u 5 mj. ne može naći pristojan hotel ispod 100 eura po noćenju za 2 osobe?!? Koji god pogledam na booking s ok komentarima ima takve cijene.. upisala sam i 10ak njih s ove teme i isto ništa jeftinije
Ja sam ih našao hrpu sa ocjenom 7,5 pa naviše za 200+ eura za 2 osobe za 5 noćenja u 5 mj.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.