Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 12:23   #1
Mikrovalna - vrijeme odmrzavanja i kuhanja

Dragi ljudi,
ja sam zaposlena zena koja u mikrovalnoj vidi spas za svoj napaceni zeludac kojemu vise nije do hrane u restoranu firme. To je osnovna misao.

A sad detalji. Ja sam se odlucila za tip prehrane u kojem se izmjenjuju dvije opcije
a) vise manje sve ruckove kuham ujutro prije posla i nosim ih na posao u plasticnoj kutijici
b) jedem kad se vratim doma
Toleriram minimun dnevno za bilo koju navedenu akciju (ako zanemarim punjenje frizidera) te se nadam da ce mi mikrovalna u tome pomoci.

Jer mikrovalnu nisam jos kupila (a planiram) zanima me koliko je vremena potrebno da
1- odmrznem mesni odrezak debljine 1cm (koji cu na brzinu ispeci na tavi na normalnom kuhalu)
2- odmrznem ribu "debelu" 7cm tamo gdje je najšira (npr Ledova pakirana skarpina ili pastrva koju cu isto kuhati/peci, ali ne u mikrovalnoj)
3- odmrznem i skuham brokoli/spinat/karfiol/tikvice/mahune koje sam sama zamrznula
4- podgrijem sarmu
5- mogu li u mikrovalnoj skuhat krumpir u vodi i koliko to traje


Obzirom da mi je primarno obicno odmrzavanje ili kuhanje povrca, sta moram gledati kad je budem kupovala? Pretpostavljam da mi treba neka vrlo obicna mikrovalna ili sam u krivu?

Na svakom odgovoru vam zahvaljuje moj zeludec osobno
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:30   #2
Krumpir se kuha bez vode, nabodeš ga vilicom (u ljusci) i kuhaš. A sva vremena ovise isključivo o tipu mikrovalne, tako da bilo kakve upute ovdje nemaju smisla. U svakom slučaju, radi se o minutama, tako da ako je tvoj problem brzina nemaš straha.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:46   #3
ja sam negdje doma imala kuharicu u kojoj su bila navedena vremena kuhanja povrća u mikrovalnoj. sve je u minutama, al je bila neka fora s folijom da bude bolje. uglavnom, vjerujem da to možeš naći na netu - ili pitaj na coolinarici.
mikrovalnu koristim baš za to - odmrzavanje i podgrijavanje klope i funkcionira odlično.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:19   #4
Cats --- nabodeš ga vilicom (u ljusci) i kuhaš.
Ne razumijem. Sto znaci nabodem ga vilicom i kuham. Ja mislila - stavim ga u mikrovalnu , na tanjur ili nesto i kuham

Cats --- Kakav tip mikrovalne trebam kupiti za te stvari koje sam opisala?
Uopce ne znam sto gledati?



plavva --- mikrovalnu koristim baš za to - odmrzavanje i podgrijavanje klope i funkcionira odlično
Meni je najvaznije za brzo odmrzavanje i brzo kuhanje povrca. To radi dobro? Kakvu ti mikrovalnu imas?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:23   #5
Quote:
m_milica kaže:
Cats --- nabodeš ga vilicom (u ljusci) i kuhaš.
Ne razumijem. Sto znaci nabodem ga vilicom i kuham. Ja mislila - stavim ga u mikrovalnu , na tanjur ili nesto i kuham

Cats --- Kakav tip mikrovalne trebam kupiti za te stvari koje sam opisala?
Uopce ne znam sto gledati?
Pa da, nabodeš ga vilicom, staviš na tanjur, tanjur u mikrovalnu i kuhaš, nego kako. Nabodeš ga vilicom znači primiš krumpir u jednu ruku, vilicu u drugu i više puta zabodeš vilicu u sirovi krumpir, izvučeš je i ponoviš postupak. Ako ga ne nabodeš zna eksplodirat.

I nikakav metal u mikrovalnu, uključujući zlatni rub na tanjuru.

A jesi ti malo potražila kakav podatak, i tu na forumu ima hrpa tema o mikrovalnoj, a i na webu?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:24   #6
Zapeo mi komp... pa zato dva posta. a evo treceg.

I htjela sam pitati kakva je ta odmrznuta hrana - nema dileme da je napola skuhana?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:34   #7
Quote:
Cats kaže:
Pa da, nabodeš ga vilicom, staviš na tanjur, tanjur u mikrovalnu i kuhaš, nego kako. Nabodeš ga vilicom znači primiš krumpir u jednu ruku, vilicu u drugu i više puta zabodeš vilicu u sirovi krumpir, izvučeš je i ponoviš postupak. Ako ga ne nabodeš zna eksplodirat.
Je l me zezas ili? Zasto ne mogu rukom stavit krumpir na tanjur i tanjur sa krumpirom u mikrovalnu?

Quote:
Cats kaže:
A jesi ti malo potražila kakav podatak, i tu na forumu ima hrpa tema o mikrovalnoj, a i na webu?
Ima hrpa tema i trazila sam ali nigdje ne kaze koja je razlika medju vrstama mikrovalnih. U ducanu ima mehanicka, digitalna, ona koja varira snagu valova dok kuha/odmrzava prama tipo hrane - treba li mi takva, ako ne treba zasto ona sluzi... Ima mikrovalna za 500 kn ili za 5000kn. I ja ne znam koje probleme mogu imati s jeftinom? Da li ona ima samo manje opcija i to one koje su mi dovoljne ili ona nije dobra?

Kad sam kupovala obicnu kucnu vagu bile su dvije u ducanu 100kn(sa kazaljkom) i 170kn(digitalna). Rakla sam zasto ce mi vaga za 170kn ako se mogu vagati za 100. A prodavac mi je sugerirao da ce se ova od 100kn razmrdat kroz pola godine, da nije precizna itd. Zasto vaga sa kazaljkom ne bi bila precizna (mislim na kilo-dva), cemu onda sluzi vaga?

Tako da sam citala ali nisam nasla dovoljno info da suvereno krenem u ducam i da znam sto zelim kupiti.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:36   #8
Aha .. krumpir mora imati rupice dok se kuha u mikrovalnoj? Sorry, stvarno ne znam za taj podatak i ne znam je l me zezas?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:38   #9
Ma ne zezam te, al da si pročitala ijedan člančić o kuhanju u mikrovalnoj to bi znala i sama, pa dakle ko koga tu zeza, a?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:42   #10
Quote:
plavva kaže:
ja sam negdje doma imala kuharicu u kojoj su bila navedena vremena kuhanja povrća u mikrovalnoj. sve je u minutama, al je bila neka fora s folijom da bude bolje. uglavnom, vjerujem da to možeš naći na netu - ili pitaj na coolinarici.
mikrovalnu koristim baš za to - odmrzavanje i podgrijavanje klope i funkcionira odlično.
aluminijska folija u mikrovalnu
ne znam bas!
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:44   #11
S prozirnom folijom pokrivaš posude, samo rupice probušiš da para ide van
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:46   #12
mislila sam si, ali bolje provjerit
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:47   #13
Quote:
Cats kaže:
Ma ne zezam te, al da si pročitala ijedan člančić o kuhanju u mikrovalnoj to bi znala i sama, pa dakle ko koga tu zeza, a?
Pa vidi ako napravis ono sto sam ja napravila - upisati u Google i ovdje na forum "mikrovalna" i ako citas i trazis cca oko nekoliko sati neces naci takvu informaciju. Takodjer ako odes na coolinarka ona ne pise u prvih nekoliko postova vec sve govore o zdravo/nezdravo kuhanje uopce. Pogledala sam u ducanu upute za LG mikrovalnu od 490kn i nisam vidjela suvisle upute.

Dakle, molim te, mozes li me uputiti na neko mjesto na webu gdje si sve to procitala. Kupila sam Podravkin zamrznuti brokoli i na poledjini pise da se odmrzava/kuha na 900 necega. LG mikrovalna koju sam gledala ima jakost do 800 toga istoga? Dakle, trebam li jacu?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:49   #14
Quote:
m_milica kaže:
Aha .. krumpir mora imati rupice dok se kuha u mikrovalnoj? Sorry, stvarno ne znam za taj podatak i ne znam je l me zezas?
zato jer bu inače eksplodiral pa buš ga sa špahtlom strugala
OK?
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:50   #15
Quote:
m_milica kaže:
LG mikrovalna koju sam gledala ima jakost do 800 toga istoga? Dakle, trebam li jacu?
ne trebaš, samo dulje traje
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:50   #16
i imaš nekoliko topica na gastronomiji o mikrovalkama
a i ovaj ti Cats može tam šibnut
prije buš na gastronomiji dobila savjete o kuhanju
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:51   #17
Brokoli smrznut staviš u posudu i isprobavaš. Staviš na minutu, izvadiš van, probaš. Vratiš unutra, dodaš još jednu minutu - i tako dok nisi zadovoljna. Bez vode ga kuhaš, ili staviš samo par mm na dno posude.

Ja sam otišla u knjižnicu, uzela doma par kuharica na tu temu, i proučila.

Šibnuto.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:51   #18
Quote:
m_milica kaže:
Dakle, molim te, mozes li me uputiti na neko mjesto na webu gdje si sve to procitala. Kupila sam Podravkin zamrznuti brokoli i na poledjini pise da se odmrzava/kuha na 900 necega. LG mikrovalna koju sam gledala ima jakost do 800 toga istoga? Dakle, trebam li jacu?
900 Wata
mislim, ako kupis ovu od 800 da ces samo morat produzit odmrzavanje
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:21   #19
Ljudi... gledam u reklamu od mikrovalne i imam pitanje

Kaze "digitalna mikrovalna pecnica"... pa izmedju ostalog "2 funkcije otapanja po vrsti namirnice i po tezini"

Sto mislite o tome? Kakva je razlika izmedju otapanja obicnog i ovog?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:37   #20
Quote:
m_milica kaže:
Kaze "digitalna mikrovalna pecnica"... pa izmedju ostalog "2 funkcije otapanja po vrsti namirnice i po tezini"
moja ti ima otapanje za perutninu, meso, voće i povrće
pa si odabereš kaj odmrzavaš i ukucaš težinu (picek od 20 dkg, npr.) i onda ona to odmrzava onoliko dugo i na onoj jačini koliko je po njoj potrebno

po mom iskustvu šnicl, kmenadl, riba porcijaš (cca 25 dkg) će ti se bolje i kvalitetnije odmznut u zdjeli hladne vode, mikrovalka ih zna napol skuhat

povrće odmzava zadovoljavajuće, no to mi treba samo za špinat
graša, buču i tako neke stvari hitim smrznuto u lonac pa nek se kuha
mahune, mrkve, mješavine,... ne koristim smrznute jer mi to nije fino

nenadmašna je u odmrzavanju/zagrijavanju kolača tipa muffini, kiflice, buhtle
moja mama radi savršene digane kiflice, uvijek ih napravi hrpu
dio smrznem, nemremo sve pojest, a drugi dan više nisu fine
zamotaš kiflu u salvetu, pol minute u mikrovalku i dobiš netom pečenu, izvrsno
isto tako i peciva

za kuhanje povrća samo u slanoj vodi mi je isto savršena, puno su mi tak bolji krafiol, brokula, mrkva,.. nego na šparetu ili na pari

pečene jabuke su isto super, a i tko bi kuril rol zbog 2 jabuke

savršeno podgrije tijesta, rižu, pire krumpir,.. sve ono što ti se podgrijavanjem na šparetu zapeče i pretvori u kašu
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.