Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2015., 21:58   #1
Boulevard of broken dreams

Ne znam što da napišem.

Baš sam bio veselo ovih dana i euforičan što sam se konačno upustio u neke stvari i u nadi da moj život još ima nekakvog smisla i da to sve skupa vodi nekud. Možeš si mislit. Počeo sam raditi na nekoliko web stranica za internet zaradu, baš sam bio euforičan, dizanje u 7 ujutro - kliktanje 2 sata - samo zato da bi imao nešto novaca i da bi moj život konačno vodio nekud.

Prijelomi datum - 30.11.2013. . Tog dana sam plakao k'o malo djete u pelenama jer mi je umro najdraži glumac i veliki idol. Tog dana sam obećao sebi da ću napraviti nešto od svog života i da ću na to s 70-75 godina biti ponosan. Da ću promjeniti svoj život, da ću promjeniti sudbinu.

Izgleda da to nije moguće.

Jako sam želio dovesti svoj život u red. Zbilja jesam. I mrzim što je svaki put za mene slijepa ulica. Čega god se dotaknem u životu se raspadne i propadne. Zašto baš ja moram biti toliko veliki promašaj? Dragi Bože (da, tebi se obraćam) .. zašto jednostavno ne priznaš da me mrziš i da rješimo to jednom zauvijek?
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 22:54   #2
Ima nas još

Ja sam odlučio samo živjeti pa šta bude. Budi hrabar i polako i sigurno, sam znaš da je život borba.
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:05   #3
Ajde, bar još imam tebe i majstora. 2 dečka koja toliko obožavam.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:20   #4
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ajde, bar još imam tebe i majstora. 2 dečka koja toliko obožavam.
dobar si ti lik ghost

nekada mi se čini da nema smisla ali nemogu se prestat trudit jer je to jače od mene, a toliko je zapreka no nema mi druge kao ni tebi.
dovoljno sam te upoznao da znam da si borac i nadasve dobar dečko a to je puno.

jebat ga moramo živjet kako znam i to je to.

drži se ghostinjo
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:37   #5
Malo mi je žao, jer znam da su neki ljudi stvoreni da kažu dosta toga svijetu, a svijet to ignorira. Znam da neki ljudi imaju puno veću svrhu od toga što trenutno rade. A ja ... polako postajem umoran od krivih puteva i slijepih ulica. I polako mi je dosta i nemam pojma koliko ću još izdržati.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:46   #6
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Malo mi je žao, jer znam da su neki ljudi stvoreni da kažu dosta toga svijetu, a svijet to ignorira. Znam da neki ljudi imaju puno veću svrhu od toga što trenutno rade. A ja ... polako postajem umoran od krivih puteva i slijepih ulica. I polako mi je dosta i nemam pojma koliko ću još izdržati.
Samo traži put ghost i neka te ne uznemirava ako krivo skreneš jer se uvjek možeš vratiti i probati drugi put.
Mlad si i nemožeš se pomiriti sa nekim činjenicama a vjeruj mi ja koji sam malo stariji još nisam našao pravi put.

zapamti da si moraš dati ljubav ma u kakvom stanju bio i što god ti se događalo.

život zna biti toliko lijep a da mi to ne primjetimo.

kolo sreće se okreće
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:50   #7
A baš si dobar prijatelj. Jedva čekam da te vidim.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:55   #8
popili bumo jedno pivo zajedno

poslušaj pjesmu i prati tekst meni je dala snage ovih dana ( hvatam se za sve kaj mi pomaže ovih dana) https://www.youtube.com/watch?v=AQ6BgTitt1E

odoh brojat jebene ovce

Drži se kompa!
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 00:07   #9
Ajd. Laku noć želim.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 09:19   #10
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ajde, bar još imam tebe i majstora. 2 dečka koja toliko obožavam.
E, bas smo legendarna ekipa

A, eto, bit ce bolje, samo treba nastaviti tamo gdje je dobro, ono kaj je lose probat barem djelomicno zaboraviti.

Samo hrabro i ponosno
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 21:38   #11
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ne znam što da napišem.

Baš sam bio veselo ovih dana i euforičan što sam se konačno upustio u neke stvari i u nadi da moj život još ima nekakvog smisla i da to sve skupa vodi nekud. Možeš si mislit. Počeo sam raditi na nekoliko web stranica za internet zaradu, baš sam bio euforičan, dizanje u 7 ujutro - kliktanje 2 sata - samo zato da bi imao nešto novaca i da bi moj život konačno vodio nekud.

Prijelomi datum - 30.11.2013. . Tog dana sam plakao k'o malo djete u pelenama jer mi je umro najdraži glumac i veliki idol. Tog dana sam obećao sebi da ću napraviti nešto od svog života i da ću na to s 70-75 godina biti ponosan. Da ću promjeniti svoj život, da ću promjeniti sudbinu.

Izgleda da to nije moguće.

Jako sam želio dovesti svoj život u red. Zbilja jesam. I mrzim što je svaki put za mene slijepa ulica. Čega god se dotaknem u životu se raspadne i propadne. Zašto baš ja moram biti toliko veliki promašaj? Dragi Bože (da, tebi se obraćam) .. zašto jednostavno ne priznaš da me mrziš i da rješimo to jednom zauvijek?
Odgovaram ti na ovo zato kaj razmišljaš identično ko moja sestra.

Ti si mlad dečko, ali i da nisi, i da imaš ne znam 80 godina, ti bi još uvijek mogao dovesti svoj život u red.

Ok, krenuo si sa web stranicama, to očito nije uspjelo. I ok, to je tvoj neuspjeh, al ziher si iz njega nekaj pozitivno naučio.
Daj nemoj sad tak crno gledati na stvari nego se postavi na noge. Znam da to možeš jer sam s tobom razgovarala uživo i ti ne izgledaš ko nesposoban dečko. Što znači da ti to možeš.

Ma to je bilo samo par šugavih pehova za redom, ok?
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 21:45   #12
Quote:
LoisKent kaže: Pogledaj post
Odgovaram ti na ovo zato kaj razmišljaš identično ko moja sestra.

Ti si mlad dečko, ali i da nisi, i da imaš ne znam 80 godina, ti bi još uvijek mogao dovesti svoj život u red.

Ok, krenuo si sa web stranicama, to očito nije uspjelo. I ok, to je tvoj neuspjeh, al ziher si iz njega nekaj pozitivno naučio.
Daj nemoj sad tak crno gledati na stvari nego se postavi na noge. Znam da to možeš jer sam s tobom razgovarala uživo i ti ne izgledaš ko nesposoban dečko. Što znači da ti to možeš.

Ma to je bilo samo par šugavih pehova za redom, ok?
+1
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.