Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2008., 14:58   #61
Una, kad bi to mogla bar negdje probati prije bilo bi super, doduše ja sam moga 2 puta samo uključila u struju u ovih par mjeseci koliko ga imam, ne želim kosu stavljat pod vrućinu, a i nije mi se svidio baš efekt.
Nekako prelagano ulovi i to se sve jako brzo otpusti, ja sam dobila frizuru sličnu kao što se može obinom metalnom četkom napraviti, samo malo mi je izvuklo valove. Bojim se da će ti bit prelagano.
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 00:52   #62
marcellina ja sam ga kupila i ne valja mi, trabala sam tebe slusatsad ga moram mijenjat ako uspijem
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 13:55   #63
Žao mi je Happy i ja bih voljela da sam uzela tanji, nadam se da ćeš ga uspjeti zamijeniti!
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 17:31   #64
nadam se. zašto ti nisi zamjenila?
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 18:23   #65
I tako ne koristim figaro često, tako da ni tanji vjerojatno ne bih puno koristila, a ovaj mi je ok nekad onako za neke lagane valove.
Ma nije mi ni palo na pamet da ga idem zamijenit, iako mi je palo na pamet da je možda bolje da ga nisam uopće ni uzela.
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 21:38   #66
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 12:13   #67
hej, zamjenila sam figaro sva sam sretna jer je ci 76 odličan, baš kako sam htjela, radi lijepe spiralne lokne, ovisno koliko debeli pramen staviš, jačina mu je super, dakle preporučam!
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:07   #68
Ajde bravo! Drago mi je da si zadovoljna sad!
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:20   #69
hvala. ako budes htjela dobar figaro kupi taj
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:59   #70
Uvijaci - vikleri na zagrijavanje

Hej,
Imam jedno pitanje. Zna li netko ako u Rijeci ima neki ducan gdje se mogu kupiti vikleri na zagrijavanje??? U Marcelu sam bila i tamo ih ne drze pa nemam pojma gdje bih jos mogla pogledati
Ako netko ima neku info, neka proslijedi, hvala!!!
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 16:35   #71
stršanje

imam problem koji me počeo strašno živcirati. Kosa mi užasno strši. Grozno!!! A tek kad sam na kiši!! Sva se podigne, nakovrča, strši ko' luda. Inače ne koristim peglu, ne sušim previše ni fenom, ima ko kakav savjet ili proizvod samo da ublažim to odvratno stršanje???
 
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 20:29   #72
Kovrčanje kose trakicama

1. Odrežite iz stare pamučne majice trakice dužine 10cm i debljine 2cm.Otprilike neka ih bude 20-ak...kao vikleri.
2.Zavežite traku na sredini pramena i povucite do vrhova. zatim počnite namotavati određujući veličinu kovrče.
3.Kada dođete do kraja zavežite mašnu preostalim krajevima trakice.

Savjet:Ovo radite na vlažnoj kosi da bi vam kovrče duže trajale.Igrajte se,
odredite debljinu i veličinu kovrča.
Sa trakicama možete i spavati ili jednostavno kosu posušiti sušilom.Jeftino, a pamuk je nježan prema kosi.
Kada mi je kosa suha onda je lagano našpricam gelom i namotam...zatim osušim.Traje 10-ak minuta!
Dakle,javite vaše iskustvo!
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:53   #73
Imam problem s kovrčanjem kose.
Kada mi je kosa friško osušena, praktički sam ko pudla i sviđa mi se to, ali sljedeće mi se jutro odmah spljošti. Iritira me to i to ponekad zna izgledati tako neuredno.
Ne kužim, ošišana sam na stepenasto (imam gustu kosu i prije mi je zbog duljine bila preteška), prirodno mi je prilično valkovita, ali svejedno stavim malo pjene za kovrčanje kose, bude mi jednako kovrčava ako ju osušim difuzorom ili ako ju pustim da se prirodno osuši. Mislim da nije problem u teškom oblikovanju kose, jer kada ju ispeglam, bude 100 % ravna i ostane tako dok ju ne operem. Imate li savjet?
Evo slika pa da vidite:

friško osušena

jutro poslije
Rag.Doll^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 21:31   #74
Slanutkica, kaj je to fkt tak jednostavno? šta stvarno djeluje? čovječe, ovo je fkt super jer si već dosta dugo planiram napravit kovrče btw. kak da postignem 'mokri izgled' , kao na ovoj slici:


http://www.ezadar.hr/repository/image_raw/59239/large/


da stavim nekakav gel nakon što definiram kovrče?

Zadnje uređivanje Kaky : 19.03.2009. at 21:36. Reason: slova grrrrr
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:29   #75
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
Slanutkica, kaj je to fkt tak jednostavno? šta stvarno djeluje? čovječe, ovo je fkt super jer si već dosta dugo planiram napravit kovrče btw. kak da postignem 'mokri izgled' , kao na ovoj slici:


http://www.ezadar.hr/repository/image_raw/59239/large/


da stavim nekakav gel nakon što definiram kovrče?
Lako jest, ali treba imati puuno iskustva....i naravno,olakšati sebi tako što češ si pomoć gumicama,kvačicama...treba experimentirati.Ja sam skoro odustala
Mokri look...vrlo koristan ako je kosa ispucana...uz njega uvijek izgleda zdravo.
Na proizvodima obično piše weet look (gelovi,kreme,pjene).
Ali lijepi sjaj može dati i vosak ako ga se pravilno nanese.Ja odvajam kovrče s njim.
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 15:23   #76
evo, jučer sam stavila te trakice i mogu reći da je stvarno super ispalo, s obzirom da radim prvi put. malo sam se namučila, ali sve je lakše s kopčama i sl. pomagalima. stvarno su se lijepo nakovrčale, i držale cijeli dan! odsad ovo češće radim
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 19:16   #77
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
evo, jučer sam stavila te trakice i mogu reći da je stvarno super ispalo, s obzirom da radim prvi put. malo sam se namučila, ali sve je lakše s kopčama i sl. pomagalima. stvarno su se lijepo nakovrčale, i držale cijeli dan! odsad ovo češće radim
Nemaš pojma kako mi je drago......ja znam koristit i kalup tj. kakvi valjak (parfem,labello,sjajilo za usne) ako želim manje ili veće kovrče.
Onda pričvrstim kvačicama....a ako stavim gela onda ostane u istom položaju kao da uopće nisam skinula trakicu
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:53   #78
Quote:
slanutkica kaže: Pogledaj post
Nemaš pojma kako mi je drago......ja znam koristit i kalup tj. kakvi valjak (parfem,labello,sjajilo za usne) ako želim manje ili veće kovrče.
Onda pričvrstim kvačicama....a ako stavim gela onda ostane u istom položaju kao da uopće nisam skinula trakicu
hihihi, ja sam ih radila tak da sam prvo stavila mrvicu pjene, pa onda kremu za sjaj kose. i onda trakice, držala ih sat vremena i to je to. pa ih naknadno učvrstila lakom. ali ubuduće izbjegavam ove sve dodatne učvršćivaće i sl. jer sam ustanovila da mi više štete nego koriste. nisu mi ni potrebni, kosa mi se prirodno dosta lako oblikuje.
i još nešto: prvi put sam ih stvarno nespretno napravila mislim, nisam radila od korijena kose nego negdje od polovice pa do vrhova no unatoč tome, super je ispalo, kak će tek bit kad ih napravim od korijena!!
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 17:07   #79
Kako nakovrčati kosu?

Koristim figaro, ali to dugo traje i navodno oštečuje kosu, moju i ne baš jer ne frčam ju često. Mislila sam preći na viklere, one spužvice.
Znam da neke rade i pužiće, ali meni to uvijek ispadne ružno i nejednako

Kako vi kovrčate kosu? I što bi bilo najbolje staviti da duže traje?
Ja stavljam lak za kosu, ali svejedno se izravna već za 2-3 sata

Molim da temu ne spojite sa temom kovrčava kosa jer tamo govore o održavanju kovrčave kose a ne o ovome.
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.04.2009., 19:14   #80
Probaj s papilotama.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.