Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2004., 02:08   #1
Glazbena televizija

Dosadno mi je pa smišljam koju temu da otvorim. I vidim da nitko nije pisao o famoznoj Glazbenoj televiziji.

Ok, ovo famozna nije bilo ironično... tj, ne baš.

U zadnje vrijeme nekako upalim tv u to vrijeme i malo ih pogledam. Zbog glazbe? Ne baš. Možda ima 2-3 pjesme koje bih eventualno voljela vidjeti. Zbog voditelja? Pa ni to baš. Pa zbog čega onda? Ma nemam pojma, al postoji drastičan odmak od početaka glazbene televizije, pa sam u biti to htjela napomenuti.

U početku je ta GT bila užaaaaas!!! Pa to je bilo nešto grozno. Voditelji(ce) su bile grozne. Ukočene i neprirodne i sve je zvučalo jako bezveze. Međutim, ovo sada je čist ok. Napravili su da scena liči malo na mtv-evsku, što mi je ok, a vođenje u dvoje je dovelo do malo više prirodnosti. Tako da su se i voditelji(ce) popravile.

Al moram priznati da bih ja uvijek zajedno stavljala onu dvojicu da vode. Bili su , zafrkavali su sve redom, jednom liku skoro nisu ni dali da pogleda spot, al najzabavnije je bilo kad su počeli zafrkavati svoju kolegicu (suvoditeljicu) koja ih je nazvala.

Ma pustite njih dvojicu, a pozive ni ne morate.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:12   #2
To je ona emisija u kojoj kad puštaju spotove ona yebena slova cijelo vrijeme trče po ekranu???
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:30   #3
Veliš ti glazbena tv.Pa ja sam je svega usijela pogledat 15 minuta. zasto pa covjece kad sam vidla one dve fakin voditeljice,razgovaraju se koda su na kavi. Drugo daleko smo mi sreco od MTV-a scena nije ni priblizno takva. Ja ne znam sta njih dve zele postic al to im u svakom slucaju neuspjeva.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 14:53   #4
Quote:
Sherry kaže:
Veliš ti glazbena tv.Pa ja sam je svega usijela pogledat 15 minuta. zasto pa covjece kad sam vidla one dve fakin voditeljice,razgovaraju se koda su na kavi. Drugo daleko smo mi sreco od MTV-a scena nije ni priblizno takva. Ja ne znam sta njih dve zele postic al to im u svakom slucaju neuspjeva.
Sreco, nisam ni rekla da je scena od MTV-a takva, ali je sad sličnija. Btw, jesi kad gledala na MTV-u kad imaju one top liste kako im izgleda scena? Nije takva, al na sličnu foru. Možda to nisi vidjela. Ima još manje ničega.

A voditeljima na MTV-u se najviše približio (samo približio, a to može biti i na 1000 km, da me se opet ne skuži pogrešno ) onaj crni tip. Onaj Emilio je malo naporan, al zna biti duhovit.

Ti spominješ ženske, a ja sam rekla da su muški bolji. Pogotovo kad vidiš koliko suzdržavaju smijeh kad netko traži npr. "Milo moje", a kolegica se još hvali da ona ima taj cd.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 15:37   #5
Quote:
Nastassja kaže:
Sreco, nisam ni rekla da je scena od MTV-a takva, ali je sad sličnija. Btw, jesi kad gledala na MTV-u kad imaju one top liste kako im izgleda scena? Nije takva, al na sličnu foru. Možda to nisi vidjela. Ima još manje ničega.

A voditeljima na MTV-u se najviše približio (samo približio, a to može biti i na 1000 km, da me se opet ne skuži pogrešno ) onaj crni tip. Onaj Emilio je malo naporan, al zna biti duhovit.

Ti spominješ ženske, a ja sam rekla da su muški bolji. Pogotovo kad vidiš koliko suzdržavaju smijeh kad netko traži npr. "Milo moje", a kolegica se još hvali da ona ima taj cd.
Sreco . Ma jesam vidla sam kako nebi . Ma znam,al fakat su njih dve iritantne. Sto se tice top liste da imaju onu jednu stolicu i to je to,al izgledaju mi normalnije nego nase dve kokoši. . A od voditelja pa guba mi je onaj crni kafka ili tako nesto stariji je lik,vodi vijesti.Da al one to tak vele ono ko prave kokoške. A i ne volim onu Ines ta je bila plesacica,novinarka,glumica sad je i voditeljica ma
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 18:26   #6
ja tu emisiju nekad znam slucajno prebacit i onda vidim da se neko djete od 5 godina javi, pa samo kaze đibo... i ode ca... i to je znak da redakcija mora pustit spot od njega... !
ma uglavnom lose!
__________________
"The silence was broken by cries
A spell was cast and the sky turned red and the angel's heart froze to ice
In the gloomy sky - The silence where dead angels lie!"
Ed Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 15:38   #7
meni je Emilio ok kad vodi. kladim se da je vecinu vremena napljugan. nista cudno za njega inace nisam bas proucavala tu emisiju jer na nju naletim samo kad upalim tv i vrtim da vidim sta ima na programima... i ok je da su promjenili malo scenografiju i to, mene malo podsjeca na slicne emisije na Vivi i slicnim kanalima... to je ok... iako su mi te sl icice i to sve oko njih pomalo staromodni nekako retro, neam pojma kako opisat, al sve u svemu, ok je.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 15:16   #8
ja jedino kod glazbene tv mrzim onog voditelja tomisalva i pjesme(jedino je dobar đibo i hladno pivo).
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 23:04   #9
Quote:
poison ivy kaže:
ja jedino kod glazbene tv mrzim onog voditelja tomisalva
E vidiš, meni je baš on najbolji. Nekako je najodmjereniji i bez onog nepotrebnog afektiranja. Baš kako mi se nekako čini da i treba biti u emisiji gdje samo puštaju spotove.

Voditelji na MTV-u su još odmjereniji i ne prenemažu se, kako je nekad slučaj kod naših voditelja. Tomislav je ok.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 01:14   #10
kad se emilio i onaj drugi spoje ja dobijem slom zivaca,samo se krevelje, mene to uopce ne zabavlja. zapravo mi idu na zivce
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 21:56   #11
daklem....

meni je sad GT blazenstvo od razliku od one nezainteresiranosti i usranosti na pocetku...

INES-mi je najbolja,bas je cool i jednostavna
TIHANA-cista manekenka,tesko joj je slozit 2 proste recenice i cila se zbuni i ko da je svaki put joj prvi put na tv-u,al je draga al priglupa...
EMILIO-sta ja znam,on mi je u kurcu,glumata malo.......
TOMISLAV-taj mi je odvratan tako je samouvjeren,fuj..misli da je takva faca.....uf...vidila sam ga jednom u gradu tako glumi ,nos do neba..

inace,okej za poslusat i pogledat ako iskljucimo ono sranje vise od polovice pisama...
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 14:33   #12
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
daklem....

meni je sad GT blazenstvo od razliku od one nezainteresiranosti i usranosti na pocetku...

INES-mi je najbolja,bas je cool i jednostavna
TIHANA-cista manekenka,tesko joj je slozit 2 proste recenice i cila se zbuni i ko da je svaki put joj prvi put na tv-u,al je draga al priglupa...
EMILIO-sta ja znam,on mi je u kurcu,glumata malo.......
TOMISLAV-taj mi je odvratan tako je samouvjeren,fuj..misli da je takva faca.....uf...vidila sam ga jednom u gradu tako glumi ,nos do neba..

inace,okej za poslusat i pogledat ako iskljucimo ono sranje vise od polovice pisama...

Al,Tomislav mi je puno bolji od emilija
SilentDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 14:48   #13
Quote:
Nastassja kaže:
Pogotovo kad vidiš koliko suzdržavaju smijeh kad netko traži npr. "Milo moje", a kolegica se još hvali da ona ima taj cd.
Ovo je strašno!
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 19:10   #14
Quote:
SilentDriver kaže:
Al,Tomislav mi je puno bolji od emilija
al tomislav ima nos do neba.......
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 20:04   #15
Joj dajte nemojte se zajbavat obadva su glupa ko kujac. I još uz sve to su mi . Mi ni ne mamo zgodne voditelje bar meni nisu zgodini.



Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:13   #16
Quote:
Shadowfax kaže:
Joj dajte nemojte se zajbavat obadva su glupa ko kujac. I još uz sve to su mi . Mi ni ne mamo zgodne voditelje bar meni nisu zgodini.
Pa nisu ni meni zgodni. Nisam vidjela kod nas zgodnog voditelja. Al meni je Tomislav ok, za ovakav tip emisije.

Al dobro, svatko ima svoje mišljenje, a on još i dobro prolazi: ima malo za, malo protiv, za razliku od onih nadri voditelja s nove za koje svi imaju samo ZA.
Linčovanje.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 22:31   #17
Meni je Ines skroz simpaticna, a Emilio mi najvise ide na zivce.
Tomislav i Tihana su tak-tak... nista posebno.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 00:15   #18
Ona Ines mi ide na živce... čini mi se jako umišljena...

Tihana brije da je rokerica...

Dečki su OK.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 10:53   #19
awww...

Tomislav mi nije nista posebno nikakav dojam mi ne ostavlja, umrtvljen je i prilicno monoton za moj ukus.

Ines mi je simpa oduvijek bila.

Tihana uvijek mrda nogicu kad stoji. ona mi je onako-umjerena, isto ne ostavlja neki dojam, nekako mi je "prazna", ne znam.

Emilio, opet kazem, najbolji mi je, valjda jer mi je super bio jos davno i u Top DJ Magu, i super mi je subotom na Original Flava na radiu, i on mi ok izgleda, samo sta se malo udebljao, al nema veze.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 19:21   #20
Pjesme su uzas, ima 2-3 dobre... Voditelji su bez veze... fora su mi jedino decki kad skupa vode... al one dvije krave... blablabla vise ima njih nego pjesama
Felidae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.