Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2016., 12:31   #401
I oni su gledali Cro-Esp

Onda sutra čekamo taj 20.nastavak :nogica;
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 17:22   #402
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
Jučer je bila tekma.
A zato znači nisam danas našla ništa... Znači još malo sjedit na iglama do sutra, baš mi izgleda kao da će saznat Lucía sve...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 18:08   #403
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Kako me iživciralo ono Valentinovo uvlačenje Ernestini u dupe, sviranje kod njih doma . Lik mi je baš ljigav i odbojan
Meni ne ide u glavu kako se psihopata ne plaši da će ga Mariano prepoznati. Videli smo u flashback-u da je Marcelo angažovan da zapreti Valentinu upravo zbog Mariana.
suzajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 09:32   #404
Ana Lucía ipak još nije saznala istinu, ono su ipak bile montaže da nas drže na iglama Ali opet je napeto, Orlando onaj se našao s Ramirom i rekao mu da je Lucía živa

Nevjerojatno kak je ova serija napeta, svaki dan te "prikuju za stolac" nečim

Dobra mi je bila scena između Laure i Leticije, kako Lety uči Lauru da koketira Čak je malo i emocija pokazala prema sestri, bar mi se učinilo tako.

Kako ju je Iňaki zaribao

Jel netko skužio zašto je plakala u flashbacku? To nisam pokopčala, ali mi se učinilo da zbog Ane Lucíje i svega toga...

Valentín me i dalje živcira Čudi me da ga Lety nije prepoznala, možda ga ne pozna od prije kad je bilo ono sve s Marcelom, Ginom i to...

Živcira me ona vracara, kako pokriva Soledad Dobro joj je Orlando sve rekao
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:59   #405
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Ana Lucía ipak još nije saznala istinu, ono su ipak bile montaže da nas drže na iglama Ali opet je napeto, Orlando onaj se našao s Ramirom i rekao mu da je Lucía živa
A jesam ti rekao. Prerano je ipak.

Quote:
Dobra mi je bila scena između Laure i Leticije, kako Lety uči Lauru da koketira Čak je malo i emocija pokazala prema sestri, bar mi se učinilo tako.
Je, istina. Baš je bila lijepa i iskrena scena.

Quote:
Jel netko skužio zašto je plakala u flashbacku? To nisam pokopčala, ali mi se učinilo da zbog Ane Lucíje i svega toga...
Ma ja čak na trenutke mislim da je Leticia emotivnija i od Laure i od Lucije. Mislim da ona skriva u sebi puno boli i povrijeđenosti, svjesna je i da je ona kriva za smrt roditelja, za nestanak treće sestre... Ali dobro to skriva. Ne mogu ju baš gledati kao zlicu, više kao jako povrijeđenu curu, što god ona učinila. Iako to nije opravdanje, naravno.

Quote:
Valentín me i dalje živcira Čudi me da ga Lety nije prepoznala, možda ga ne pozna od prije kad je bilo ono sve s Marcelom, Ginom i to...
Baš mi je iritantan, da. Još ga glupi de la Mota glumi... Kao svirao bi baki da joj se ugura u guzicu, a istovremeno je znao da će Laura sići kad čuje glazbu.


I za sada mi je dobro da nema klišeja između Lucije i Marcela. Znaju da su n tankom ledu, ali svejedno su zajedno i bore se.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 11:19   #406
Baš mi je bila dobra epizoda


Iznenadila sam se što Soledad nije pošizila kad joj je Lucia rekla da je spavala sa Santiagom

Slatko mi je bilo i kad je Remedios rekla Santiagu da kaže Luciji da ona može reć mami da ga je izgrdila jer su tak bili otišli


Nisam očekivala da će suze Leticije biti suze "za ozbač" jer je Mariano onako reagirao.
U sceni kad Lauri govori da joj je Valentin dobar za sad ali kad naiđe netko bolji ga može otkantat mi je bilo žao što Laura to neće shvatit kako bi trebala.

Glupo mi je što će Orlando progovorit zbog para, ali nema veze, nadam se da će ekšli pomoć Ramiru.


Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Dobra mi je bila scena između Laure i Leticije, kako Lety uči Lauru da koketira : D Čak je malo i emocija pokazala prema sestri, bar mi se učinilo tako.
I meni se činilo da je imala trenutak.. sestrinske ljubavi.

Quote:
Jel netko skužio zašto je plakala u flashbacku? To nisam pokopčala, ali mi se učinilo da zbog Ane Lucíje i svega toga...
Ja sam shvatila da plače jer nikad neće imati mir i mirnu savjest. Čak ni njegova ljubav nemre sve popravit. I tu mi ju ju bilo baš žao
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 12:37   #407
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
A jesam ti rekao. Prerano je ipak.

Ma ja čak na trenutke mislim da je Leticia emotivnija i od Laure i od Lucije. Mislim da ona skriva u sebi puno boli i povrijeđenosti, svjesna je i da je ona kriva za smrt roditelja, za nestanak treće sestre... Ali dobro to skriva. Ne mogu ju baš gledati kao zlicu, više kao jako povrijeđenu curu, što god ona učinila. Iako to nije opravdanje, naravno.
Da, prerano je, znam, ali tak je baš izgledalo kao da će saznat

Je, ona je psihički u biti jako krhka, kompliciran lik. Nije tipični psihopat, ono... A scena s Laurom me baš ganula - kak joj je iskreno rekla da zaslužuje da bude jako sretna. Ja mislim da ona nju u biti voli, jako, na kraju krajeva, da nema Laure, ona bi definitivno poludjela, jedino Laura zna kak joj je psihički s tom krivnjom i sve... A činjenica da dijele tak nešto ipak nešto znači.

Voli ju, ali je s druge strane je zavidna, muči ju kompleks, neka mržnja, sebična je... Komplicirano. K'o i Maria Paula.
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:34   #408
Da li je bila 20 epizoda?
pequena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:42   #409
Quote:
pequena kaže: Pogledaj post
Da li je bila 20 epizoda?
Je, upiši na google i naći ćeš
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 08:37   #410
Jučer valjda nije bilo serije, nema epizode nigdje.

Ali evo avance http://cosmonovelas.net/tres-veces-ana-capitulo-21/

Joooj meni
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 12:41   #411
Copa America zavrsava ovaj vikend! Pa se nadam da je to to sta se tice neprikazivanja serije!
Avance za 21 je super. Leticia i Marcelo tako blizu ali nema sanse da se vide.

Jesam samo ja u onom flashbacku sa Marcelom stekla dojam da je Leticia mislila na strica ?Svjesna je da ti osjecaji nisu u redu,mislila je da ce zaboraviti na to sa Marcelom jer izgleda da joj je ipak bilo stalo do njega ali nije uspjela. Ono kad je rekla da ne moze priznati to sta je muci,znaci borila se protiv tih osjecaja,zna da to nije u redu i da to nikad nece imati.
Onda na to sve i griznja savjesti zbog nesrece..Lijep je bio razgovor nje i Laure,bas ju je nekako njezno pogledala.
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 17:39   #412
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Jesam samo ja u onom flashbacku sa Marcelom stekla dojam da je Leticia mislila na strica ?Svjesna je da ti osjecaji nisu u redu,mislila je da ce zaboraviti na to sa Marcelom jer izgleda da joj je ipak bilo stalo do njega ali nije uspjela. Ono kad je rekla da ne moze priznati to sta je muci,znaci borila se protiv tih osjecaja,zna da to nije u redu i da to nikad nece imati.
Onda na to sve i griznja savjesti zbog nesrece..Lijep je bio razgovor nje i Laure,bas ju je nekako njezno pogledala.
Slažem se da je muči osećaj krivice i za nesreću i za osećanja prema stricu.
Prvi put, otkako je počela serija, bilo mi je žao Leti, konačno je uspela da pokaže normalna osećanja, možda i iskrenu ljubav prema sestri. Netipična villana definitivno.
Za nju važi izreka „Ništa nije tako dobro,da nema u sebi trunčicu zla ,niti je išta tako loše da u sebi nema zrno dobrote i dobroga”.
suzajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 17:50   #413
Sviđa mi se avance , šteta što nema ep danas
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 00:32   #414
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se avance , šteta što nema ep danas
Ovaj put nije kriv nogomet,po komentarima se cini da je Univision emitirao opet 20 nastavak,i to su uspjeli napraviti
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 11:32   #415
Koji je smisao kraja jučerašnje epizode kad mu ionako nije znala reći Valentinovo prezime? Bezveze.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 12:05   #416
A valjda to da je Mariano posumnjao da je to onaj isti Valentin iz prošlosti.

Već mi je žao i Ramira koliko ga svi blate.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 12:22   #417
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
Koji je smisao kraja jučerašnje epizode kad mu ionako nije znala reći Valentinovo prezime? Bezveze.
Da, to si i ja mislim.

Epizoda niš posebno. Glupo mi je šta sad ispada da je Orlandu samo do novaca. Sudeći po avanceeu 22. nastavka, mogli bi ga skratiti za glavu, baš bi mi bilo žao da to bude, ako već mora biti, prije nego što Ramiru da sliku Ane Lucíje. Evaristo bi mogao imati prste u tome da nešto spriječi.

Ramira mi je baš žao, kak mu nitko ne vjeruje... Vidjet će oni kad on sve otkrije! Dobra mi je bila scena njega i Leonor, i flashback scena između Ane Laure i Marcela.

Valentín mi i dalje ide na jetra, kao i ona Lucíjina "prijateljica" Maribel, baš je odvratna...

I Soledad me isto živcira

Mariano je baš odvratan s tim stavom prema Ani Lauri. A Leticia, majko, taman kad pomislim nešto dobro i da nekak voli sestru, uvjeri me u suprotno s onakvim pričanjem...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 18:11   #418
CA 2016 završen, Chile prvak. Možda će od danas Tres veces Ana nesmetano prikazivati.
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 23:02   #419
Izašao je tek u ovim satima Capitulo 22, ali snimka je jako loša i nešto je čudno... Zna li netko išta o tome što se događa?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 23:07   #420
Danas sam citala da Univision nije postavio epizodu,
samo delove. Ne znam da li ce to biti i ubuduce tako
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.