Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2005., 09:26   #81
Quote:
Bilo kako bilo....njegova literatura sigurno nikad vise nece biti obavezna bar u skolama sa pretezno bosnjackim ucenicima.
Ima bezbroj zamjena....velika je kugla zemaljska! [/B]
Npr. "Satanski stihovi" Salmana Rushdia bi bili sasvim na mjestu.
f00f is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 09:37   #82
Quote:
extremist kaže:

3. Bosnjaci mrze to fratarsko kopile, potpisivaca kapitulacija i...skoro zaboravih, pisca!

Mrze sto je "fratarski"?
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 09:43   #83
Quote:
f00f kaže:
Npr. "Satanski stihovi" Salmana Rushdia bi bili sasvim na mjestu.
Nisam citao pa ti ne mogu iznijeti svoje misljenje.
Morat cu poraditi na tome.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 09:44   #84
Quote:
HappyZvone kaže:
Mrze sto je "fratarski"?
Ne zbog toga...ali sam osjetio potrebu naglasiti novu informaciju o toj spodobi. Iskreno, nisam znao da je bio fratarsko kopile.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 09:48   #85
Ma nastranu Andric i njegovo porijeklo!

Dajte vi meni recite da li su ljudi u Bosni konvertirali vecinski na islam zbog zemlje,titula i bogatstva??

Ili je to bilo sto je religija specijalno dobra pa se ljudima svidjelo?
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 09:55   #86
Quote:
HappyZvone kaže:
Ma nastranu Andric i njegovo porijeklo!
Topic je upravo o ovome sto bi ti gurnuo "nastranu".
Psssst...da ti sapnem a da drugi ne cuju i ne pomisle da si glup.....na drugim topicima su druge teme i Andric je tamo "nastranu". A i ti kad malo ovladas forumom...mozes otvoriti temu koja te zanima!
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 10:02   #87
Quote:
extremist kaže:
Topic je upravo o ovome sto bi ti gurnuo "nastranu".
Psssst...da ti sapnem a da drugi ne cuju i ne pomisle da si glup.....na drugim topicima su druge teme i Andric je tamo "nastranu". A i ti kad malo ovladas forumom...mozes otvoriti temu koja te zanima!
Ne znam....Koliko vidim ti se na topicu o Andricu uveliko raspisao o "prljavim Svedjanima"!

Mozda neko drugi odgovori na pitanje ako ti vec ne zelis.Zao mi je sto smo ostali bez tvog odgovora,moj Muhammede.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 10:11   #88
Quote:
HappyZvone kaže:
Ne znam....Koliko vidim ti se na topicu o Andricu uveliko raspisao o "prljavim Svedjanima"!

Mozda neko drugi odgovori na pitanje ako ti vec ne zelis.Zao mi je sto smo ostali bez tvog odgovora,moj Muhammede.
Pssssst...opet samo tebi na uho!
Svedjani su spomenuti kao mjerodavna nacija za davanje nekakvih nagrada...i tako da ja nisam skrenuo s topica.
A sto se tice prelazaka na Islam...opet nisam mjerodavan....jer sam rodjen takav. Pitaj nekog od mnogih sto prelaze pa ce ti dati odgovor. A onda dodji ovdje i obraduj nas.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 15:04   #89
Quote:
extremist kaže:
Ne radi se tu o Bosancima jer....
1. Bosanski Srbi Andrica obozavaju po deafoltu!
2. Bosanske Hrvate boli racku za Andricem!
3. Bosnjaci mrze to fratarsko kopile, potpisivaca kapitulacija i...skoro zaboravih, pisca!

Vidis da sve to ne mozes obuhvatiti pod "Bosanci" jer su misljenja o njemu tako razlicita.
Ne vidim da ne mogu. Obuhvaceni su u citiranoj recenici sasvim konzistentno. I zaboli me racku za to što sve tri skupine misle o Andricu. Niti je to anketno pitanje. (Kao sto me boli me racku za to sto misli 99% o postanku svijeta). Pisem o tome (sto ja mislim >) kako stoje odnosi izmedju Andric i Bosna.


Quote:
Evo npr. Srbi obozavaju Andrica (Srbi uglavnom obozavaju otpadnike tudjih nacije jer boljih kod sebe nemaju...pa daj sta das) a mrze Bosnu. To pobija tvoju teoriju ljubav-ljubav, mrznja-mrznja. [/B]
Ne pobija nista. Ja se obracam onima koji mrze Andrica toboz u ime ljubavi prema Bosni.

A i Srbi koji mrze Bosnu vole Andrica koliko i Bosanci koji mrze Srbe vole Bosnu - nimalo. Prvi Andrica zlorabe i ucitavaju u njega cetnicku ideologiju. Drugi zlorabe Bosnu i iz Andrica iscitavaju cetnicku ideologiju. Tako da ona tuzna statistika svjedoci o Bosancima zarobljenim u mrznji. A mrzitelji sve sto je iznad mrznje pretvaraju u sebi slicno, u bojovnika nekog njihovog plemenskog rata, propagandista i mrzitelja.Zbog toga ce mozda Bosna i propasti. Andric ce svakako ostati.
Baltazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 19:57   #90
Quote:
Baltazar kaže:
Ne vidim da ne mogu. Obuhvaceni su u citiranoj recenici sasvim konzistentno. I zaboli me racku za to što sve tri skupine misle o Andricu. Niti je to anketno pitanje. (Kao sto me boli me racku za to sto misli 99% o postanku svijeta). Pisem o tome (sto ja mislim >) kako stoje odnosi izmedju Andric i Bosna.




Ne pobija nista. Ja se obracam onima koji mrze Andrica toboz u ime ljubavi prema Bosni.

A i Srbi koji mrze Bosnu vole Andrica koliko i Bosanci koji mrze Srbe vole Bosnu - nimalo. Prvi Andrica zlorabe i ucitavaju u njega cetnicku ideologiju. Drugi zlorabe Bosnu i iz Andrica iscitavaju cetnicku ideologiju. Tako da ona tuzna statistika svjedoci o Bosancima zarobljenim u mrznji. A mrzitelji sve sto je iznad mrznje pretvaraju u sebi slicno, u bojovnika nekog njihovog plemenskog rata, propagandista i mrzitelja.Zbog toga ce mozda Bosna i propasti. Andric ce svakako ostati.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:55   #91
Quote:
Baltazar kaže:

A i Srbi koji mrze Bosnu vole Andrica koliko i Bosanci koji mrze Srbe vole Bosnu - nimalo.
Trebalo je stajati: "Bosanci koji mrze Andrica", jer ta usporedba je misljena. Mada je i ovo sto pise mogu braniti jer je u onom implicirano.

Zadnje uređivanje Baltazar : 26.08.2005. at 22:53.
Baltazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 18:31   #92
Krlleža,Selimović,Dučić,Drašković Vuk,Zmaj Jovo,Ignjatović,Čosić...
Crnjanski, Čopić....

Dučić,Drašković,Čosić samo mržnja, šovinizam

Crnjanski može se puno naučiti o Srbima (pravoslavcima u Vojnoj krajini)

Trebalo bi to čitati pa i lektiri ...
__________________
Car je go
Fourier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.