Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2012., 19:03   #41
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Opa Ely opet u igri A kakva je ova telenovela čiji se remake radi?
I ja bi volio vidjeti Ely ponovno u glavnoj ulozi

Na jednoj stranici sam pročitao da se radi o remaku serije Perla,u kojoj je glavna glumica bila Silvia Navaro(Perla,TV Azteca,1988).

A u ovom tekstu piše da se radi o telenoveli Perla Negra..
(argentinska serija iz 1995).

Pa sad ne znam još o kojoj je telenoveli riječ...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:06   #42
Isss Perla Negra? To je argentinska telenovela s Andreom del Boca. Emitirala se na POP TV-u. To je palilo u 90-ima, kako će oni iz toga izvuć radnju za ovo vrijeme.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:11   #43
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Isss Perla Negra? To je argentinska telenovela s Andreom del Boca. Emitirala se na POP TV-u. To je palilo u 90-ima, kako će oni iz toga izvuć radnju za ovo vrijeme.
To je Telemundo,oni su svemogući...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:22   #44
Izgleda da se ipak radi o telenoveli Perla (Azteca)...

Quote:
Nueva Novela.... REFLEJOS DEL ALMA....
Protagonizada por Elizabeth Gutierrez y David Chocarro
la villana principal sera la Mexicana Margarita Magaña.....
Se empezara a Rodar en los Proximos meses y entrara por Una Maid in Manhathan

Sera la Adaptacion de la Novela Mexicana PERLA
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:00   #45
Meksička Perla je rimejk arg. Perle.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:20   #46
Ja sam baš pred nekih tjedan ili dva išao na Wikipediju vidjet priprema li Ely neku novu telenovelu, a kad ono vidim ja nekakav naziv "Reflejos del Alma" Pomislio sam ma to je još jedna glupost (čitaj: laž) proizašla sa wikipedije, a sad dođem na forum i vidim da to ipak nije čista izmišljotina

Bilo bi super da se Ely potvrdi kao protagonist ove nove Telemundove telenovele Od EFDE ju žarko želim vidjeti u novoj telenoveli

I baš me zanima, naravno ako se potvrdi da će ovdje glumiti, kako će se Magaña snaći u Telemundovim vodama, u kojima su već njezini kolege iz "Terese", Felicia Mercado i Manuel Landeta
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:52   #47
Što već spremaju zamjene... Telemundo ima samo tri serije koje trenutno prikazuje. CV,UMEM i RP. Malo,malooo
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 21:02   #48
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
I ja bi volio vidjeti Ely ponovno u glavnoj ulozi

Na jednoj stranici sam pročitao da se radi o remaku serije Perla,u kojoj je glavna glumica bila Silvia Navaro(Perla,TV Azteca,1988).
...hm sad...i ja bih voljela vidjeti Ely.. No,ipak, ne bi li bilo bolje da ne rade rimejk serije u kojoj je glavnu ulogu imala Silvia Navarro.. To mi ne sluti na dobro...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 22:14   #49
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
Što već spremaju zamjene... Telemundo ima samo tri serije koje trenutno prikazuje. CV,UMEM i RP. Malo,malooo
I bolje da ih ima manje, može više uložiti u njih i kvalitetnije ih raditi zamisli da ih ima 5-6 odjednom, em bi ljudima dosadile, em bi se radile tek toliko da se rade, bez obzira što ispadne od njih
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 22:40   #50
Pa to se priprema nova Telemundova telenovela. Jedva čekam više čuti o tom novom projektu i nadam se da će biti uspješan kao što je bila i ERDA sa Elizabeth i Martinom.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 22:56   #51
Da i na ovoj temi napišem, mene je Telemundo iznenadio ove godine, počeo sam gledati dvije sjajne telenovele koje su mi odmah ušle u TOP 10 telenovela (Reina i Klon), Auroru tu i tamo pogledam na Pinku SI kad imam vremena i također mi je jako dobra. Kod Telemundovih mi se najviše sviđa što su nude zanimljivije i modernije teme koje privlače sve više ljudi. Usto ima dosta novih glumaca koje tek upoznajemo tako da što se tiče i glumačke postave odlični su

Zatim, u posljednje vrijeme su uložili jako velike novce na neke telenovele te pokušali napraviti nešto sasvim novo. To su uspjeli s LRDS-om koji je postao jedna od najgledanijih telenovela u Americi i šire Originalna radnja, svježa i raznolika glumačka postava i trud ljudi učinilo je ovu telenovelu omiljenom širom ljudi i zato im svaka čast Samo neka nastave tako i sljedećih godina i postat će lider u proizvodnji sapunica
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:01   #52
Sad su u svibnju Telemundovi upfrontsi, pa ćemo saznat koje telenovele prave za novu sezonu. Ovaj remake Perle negre je najvjerojatnije tek u fazi snimanja pilota. Jedini garantirani projekt je remake brazilske "Fina estampa". Pretpostavljam da će ona ili nakon "Corazon valiente" ili nakon "Una maid en Manhattan".

Inače, na prošlim upfrontsima najavili su snimanja četiri telenovela - "Fisico o quimica" (koja se kasnije preimenovala u "Relaciones peligrosas"), "Una maid en Manhattan", "Caidas del cielo" (koju sad znamo kao "Corazon valiente") i zadnja, nesnimljena "Un amor de pelicula" koja je najvjerojatnije otpala.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:26   #53
Naleteo sam negde da planiraju rimejk "Tempana", "Baywatcha", sad i "Estampe" i "Perle". Boga pitaj šta će biti na kraju na upfrontsima.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:33   #54
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Naleteo sam negde da planiraju rimejk "Tempana", "Baywatcha", sad i "Estampe" i "Perle". Boga pitaj šta će biti na kraju na upfrontsima.
Za "Tempano" me uopće ne čudi, to im je taman serija za 22:00. I sumnjam da će bit lošije od originala koji je bio očajan.

Baywatch? Prvi glas.

Estampa je garantirana.

Ovo za Perlu ne znam. To je tipična telenovela rosa.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:41   #55
Samo mi je čudno da tako brzo prodaju prava za rimejk kada je "Estampa" veliki hit u Brazilu, hoće li je prodavati internacionalno?
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:41   #56
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Za "Tempano" me uopće ne čudi, to im je taman serija za 22:00. I sumnjam da će bit lošije od originala koji je bio očajan.
Mislim da je i to moguće. Zamisli samo Telemundove manekenkice kako trčkaraju po barci dok ih ubojica lovi uokolo. Doduše, bilo bi čak i zabavno.

"Tempano" je valjda jedna od najtraljavije napravljenih misterij-serija ikad. Ne znam ijednu seriju gdje je toliko stvari ostalo neobjašnjeno i zanemareno ko da se nikad nije ni spomenulo.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:45   #57
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Mislim da je i to moguće. Zamisli samo Telemundove manekenkice kako trčkaraju po barci dok ih ubojica lovi uokolo. Doduše, bilo bi čak i zabavno.

"Tempano" je valjda jedna od najtraljavije napravljenih misterij-serija ikad. Ne znam ijednu seriju gdje je toliko stvari ostalo neobjašnjeno i zanemareno ko da se nikad nije ni spomenulo.
Svejedno, ne sumnjam da će Telemundova verzija biti ulickana skroz. Sve će se sjajit.

Original je nešto prestrašno. "Villa Maria" je bolje snimljena, bokte.

http://www.youtube.com/watch?v=ClPBpcYP3pQ



Što se tiče Estampe, već vidim Katicu Siachoque kao Terezu Cristinu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:55   #58

Ne računam Baywatch bez CJ za nju nema zamene.

Sebastian Arrau (Papi Ricky, Primera Dama) navodno piše novu telenovelu za Telemundo, ali nije poznato da li rimejk ili original. Sve Čileance su maznuli. I Chascas sledeće godine piše original telenovelu za njih. Samo i Ilanes da pređe.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:00   #59
Bokte, oni to za ozbiljno?

Ništa od toga, to će ostat na pilotu IMO.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:26   #60
Možda i Nury dobije ulogu u nekoj nadolazećoj telenoveli...Nema je od EFDA....
__________________
Senador Viegas (Luis Melo)
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.