Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 13:34   #1
Meryem Uzerli



Meryem Uzerli je tursko - njemačka glumica. Državljanstvo ima njemačko i tursko. Građanin je Njemačke i Turske. Aktivna je od 2002 godine. Učila je glumu. Trenutačno glumi glavnu ulogu Hurrem Sultan u novoj seriji Muhtesem Yuzil. Partner u novoj seriji joj je Halit Ergenc. Serija Muhtesem Yuzil je historijska serija pod taktirkom scenaristice Meral Okay.

Rođena je 12.8.1983., od oca Turčina i majke Nemice. Ima dva starija brata i sestru. Govori nemački i engleski jezik. Turski jezik govori još uvek slabo.Visoka je 173 cm. Bavi se jahanjem, plivanjem i košarkom. Jedno vreme je radila i kao fotomodel. U Nemačkoj je glumela u nekoliko tv filmova (Das total verrückte Wochenende, The Line, Sterne über dem Ei, Journey of No Return) i tv serija (Inga Lindström, A Case for Two). Sada glumi u seriji SV glavnu žensku ulogu. Posle 8 meseci potrage po Nemačkoj za glumicom, koja će dočarati lik Rokselane-Hurrem, izbor je pao na Meriem. Presudan je bio fizički izgled i poznavanje jezika.
srogac2 is offline  
Old 13.06.2011., 17:58   #2
put ljubavi je posut trnjem i ružama

strogac2 drago mi je što si napravila ovu stranicu, nadam se da će nas biti dosta,ja obožavam Meryem i Hurem






sabinab is offline  
Old 13.06.2011., 18:33   #3
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
strogac2 drago mi je što si napravila ovu stranicu, nadam se da će nas biti dosta,ja obožavam Meryem i Hurem

http://i1231.photobucket.com/albums/...inaba/19-2.jpg

http://i1231.photobucket.com/albums/...ba/cats-19.jpg

http://i1231.photobucket.com/albums/...-30-crop-1.png
Ćao!

Nisi jedina.

Super su ti kolaži ovdje i na MY temi.

Zadnje uređivanje srogac2 : 13.06.2011. at 19:06.
srogac2 is offline  
Old 13.06.2011., 19:12   #4
Samo da pozdravim forumašice. Super da se otvorila ova tema. Ova žena je "odvaljena" 100 na sat ( u pozitivnom smislu) i jako mi je simpatična. Sigurna sam da će tema biti posjećena i da će biti dosta komentara i sličica.
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.
avalon amelie is offline  
Old 13.06.2011., 19:50   #5
put ljubavi je posut trnjem i ružama









sabinab is offline  
Old 13.06.2011., 19:56   #6
put ljubavi je posut trnjem i ružama

hvala strogac ovo je samo poćetak da se počne
avalon drago mo je što si snama
ja Meryrem volim što je prirodna u svakom trenutku,a ne ufurana kao neke tv. zvjezde, i što je vesela.
sabinab is offline  
Old 13.06.2011., 20:18   #7
Quote:
avalon amelie kaže: Pogledaj post
Samo da pozdravim forumašice. Super da se otvorila ova tema. Ova žena je "odvaljena" 100 na sat ( u pozitivnom smislu) i jako mi je simpatična. Sigurna sam da će tema biti posjećena i da će biti dosta komentara i sličica.
Pozdrav i tebi pa svima forumašicama. Da, stvarno je jako simpatična.

Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
hvala strogac ovo je samo poćetak da se počne
avalon drago mo je što si snama
ja Meryrem volim što je prirodna u svakom trenutku,a ne ufurana kao neke tv. zvjezde, i što je vesela.
Lep poćetak teme s kolažima.

Slažem se sa tobom, da je vesela. Jako je bila nasmijana i u dobrom traspoloženju u Beyaz showu, kad ja bila gost s Halitom, Selmom i Selimom.
srogac2 is offline  
Old 13.06.2011., 20:21   #8
aiiii, pa i ona dobila temu? je li pozoristance svracala ovde?
bbojanas is offline  
Old 13.06.2011., 20:30   #9
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
aiiii, pa i ona dobila temu? je li pozoristance svracala ovde?
Ne nije još bila.

Ali zahvalila bi pozorištance, što mi je pomogla, da sam otvorila temu.
srogac2 is offline  
Old 13.06.2011., 20:48   #10
put ljubavi je posut trnjem i ružama

obečala je poz. da će navratiti,da nas obiđe
strogac jedno pitanje imam problem otvorim stranicu,pročitam sve komentare ali ne mogu poslati piše mi nisam korisnik ,registruj se i kad to odradim ponavlja se isto, znaš li ti, a tamo osuli sa svih strana po Hurem, mora je neko braniti šalim se ,ali je ozbiljno da mi pomogneš ako se u to razumiješ hvala unaprijed (nadam se da svačaš šta je pisac hjeo da kaže)
sabinab is offline  
Old 13.06.2011., 20:54   #11
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
aiiii, pa i ona dobila temu? je li pozoristance svracala ovde?
Hahaha, samo je čekam na ovoj temi. Njena ljubav prema Hurrem je legendarna .

Meryem je zaista interesantna ličnost. Zrači životnom energijom. Nosi to u očima i cijeloj pojavi. Ima toliko "odvaljenih" izjava. Najbolja mi je kad su je pitali da li je zadovoljna svojim izgledom (aludirajući na njene kilograme). Odgovorila je : Kad se pogledam u ogledalo, zadovoljna sam onim što vidim, mogla sam i gore proći.

Srogac, kao doprinos tvojoj temi i glumici koja zaista nosi uz Okana Yalabika seriju MY, prevešću njen intervju u kome govori o privatnom životu, ali moraćeš se malo strpiti. Do tada, malo gifova koji pokazuju samo dio njenih lica.



__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Old 13.06.2011., 21:35   #12
Evo, svratila i ja malo u goste. Moj skromni doprinos ovoj temi.
Vjerujem da je sabinab sada došla na svoje

[SLIKA OBRISANA]
thali DD is offline  
Old 13.06.2011., 22:24   #13
put ljubavi je posut trnjem i ružama



sabinab is offline  
Old 13.06.2011., 22:29   #14
put ljubavi je posut trnjem i ružama

thali zar se ne vidi iz priloženog šaljem
sabinab is offline  
Old 13.06.2011., 23:36   #15
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
obečala je poz. da će navratiti,da nas obiđe
strogac jedno pitanje imam problem otvorim stranicu,pročitam sve komentare ali ne mogu poslati piše mi nisam korisnik ,registruj se i kad to odradim ponavlja se isto, znaš li ti, a tamo osuli sa svih strana po Hurem, mora je neko braniti: šalim se ,ali je ozbiljno da mi pomogneš ako se u to razumiješ hvala unaprijed (nadam se da svačaš šta je pisac hjeo da kaže)
Probaj ovako, tamo gdje ti piše korisničko ime i loznika imaš i opciju zapamti me. Na opciji zapamti me uvijek klikni s gumbom na mišu u kvadratu, pa mora da se ti pokaže kvačica. Kad se ti pokaže kvačica na opciji zapamti me onda tako to samo pusti, neka samo tako bude i ostane.

Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
Hahaha, samo je čekam na ovoj temi. Njena ljubav prema Hurrem je legendarna .

Meryem je zaista interesantna ličnost. Zrači životnom energijom. Nosi to u očima i cijeloj pojavi. Ima toliko "odvaljenih" izjava. Najbolja mi je kad su je pitali da li je zadovoljna svojim izgledom (aludirajući na njene kilograme). Odgovorila je : Kad se pogledam u ogledalo, zadovoljna sam onim što vidim, mogla sam i gore proći.

Srogac, kao doprinos tvojoj temi i glumici koja zaista nosi uz Okana Yalabika seriju MY, prevešću njen intervju u kome govori o privatnom životu, ali moraćeš se malo strpiti. Do tada, malo gifova koji pokazuju samo dio njenih lica.
Hvala ti unaprijed na prevodu. Dobri gifići. Ali baš si uhvatila izraze lica: tužno, veselo, plačljivo. Vrlo zanimljivo.

Zadnje uređivanje srogac2 : 14.06.2011. at 00:02.
srogac2 is offline  
Old 14.06.2011., 00:01   #16
put ljubavi je posut trnjem i ružama

strogac smanji malo preširoko je ne smije biti toliko,dobit ćeš crveni bon, probala sam to ali ne ide neznam šta nije u redu,na svim stranicama može samo na my ne u svakom slučaju veliko hvala
sabinab is offline  
Old 14.06.2011., 00:14   #17
Angry Svašta

Eh,šta je neću zbog vas da radim.
Pošto ni jedna od vas večeras nije gledala dodelu Zlatnog leptira, moram ja da vam slikam ljubimicu.
I da znate ovo vam je sad i nikad više.
Da li je nagrađena ili nije ne znam.Obratila se publici putem video linka sa seta MY.
Pre toga su voditeljke zbijale šale na račun nje i Beyaza, koji je vodio priredbu.Očito da se ona dopala Beyazu, čim su ga onako zavitlavale.
Slike su malo mutne, ali bićete zadovoljne.











Link sam ostavila na temi MY, a vreme kad se ona pojavljuje je 23:43.

Želim da vam tema bude živahna i da imate puno posetilaca.
Za ubuduće, snalazite se same.
pozorištance is offline  
Old 14.06.2011., 02:36   #18
Pozdrav osnivačicama stranice i ljubiteljicama naše bajne i bujne Hurrem.

Ja dolazim u prolazu, ali kao pozvani misafir.

Želim vam puno uspjeha u održavanju ove stranice na životu.

Moj mali doprinos - tisuću i jedno lice Hurrem (i to samo iz drugog djela 22. epizode )

Tzipora1001 is offline  
Old 14.06.2011., 09:33   #19
Malo slika od Meryem

srogac2 is offline  
Old 14.06.2011., 10:08   #20
put ljubavi je posut trnjem i ružama

pozorištance ti si srce,gledala sam ja sinoč, priznaj da je bila preljepa,slike su ti ekstra hvala,i opet ti nas ovako prijatno iznenadi,uvijek si dobrodošla i ti i svi ostali,
tizipora uvijek ti nama navrati, dobrodošlica uvijek stoji jer mi ne napuštamo my. hvala na kolažu preljep je
sabinab is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.