Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2013., 17:02   #81
Prijevod jednog starijeg članka na temu o kojoj smo govorili:


Morao se iseliti zbog susjeda!



Poznati glumac iz serije "Adini Feriha koydum" morao je iseliti iz svog stana zbog velikog interesa okoline. Preselio se iz dijela Istanbula koji se zove Atasehir. Sada djevojke zvone na vrata njegove majke. Kada je autom otišao u Sisli majci u posjet, fanovi su prepoznali njegov auto i odmah o tome obavjestili ostale preko twitter profila njegovih fanova. U roku od pola sata petnaestak djevojaka se našlo pred kućom i napravilo pravu pometnju pred vratima njegove majke. Nakon toga, Cagatay prilikom posjeta majci koristi taxi.
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 28.07.2013., 17:13   #82
evo i jednog videa vezanog uz obožavateljice..
http://www.youtube.com/watch?v=MG1v7xdTYqg
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Old 28.07.2013., 21:38   #83
Evo pronašla sam i ja nešto zanimljivo o njemu

Cagatay Ulusoy rođen je u Bakirkoy u Istambulu 23.rujna 1990. Ima mlađeg brata Atalaya.Ima balkanske korjene.Otac mu je iz Bugarske dok mu je majka iz Bosne.Cagini hobiji su sviranje gitare i košarka.U slobodno vrijeme najradije provodi u prirodi.Zaluđen je ribarstvom te je naveo ribarstvo kao obićaj.Hobi mu je još i sviranje gitare,pjevanje te pisanje pjesma.
Visina:1.90 cm
težina: 70 kg
Boja oćiju: smeđa
I još je rekao da zna biti malo ljubomoran i da mu se cura može oblaćiti kako želi samo ako on ide s njom a ako ide sama mora se primjereno obući
I da mu cura nesmije biti previsoka i premršava
Sanja 451 is offline  
Old 28.07.2013., 21:54   #84
Sve je na mjestu samo mi on ne izgleda kao da ima 70 kg na tu visinu. Činilo mi se da ima više.
I malo me ovo smeta kao da ako je cura s njim može obuć šta hoće a ako nije onda već treba imat granicu. Dok vjerovatno on može oblačit šta hoće kad god
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 29.07.2013., 08:18   #85
Utipkajte u Google Çağatay Ulusoy boyu kilo izbaciće vam različite izvore s različitim podacima... Ovde se npr. kaže da im 82kg, ovde se pominje da ima 188 cm i 82 kg...


Kada nešto prenosite molim vas da navodite izvore (tj. gde ste našli to nešto zanimljivo... ta i ta novina/portal i sl.), te taj tekst označite kao citat. Dalje, na pdf nije dozvoljeno postanje postova koji sadrže isključivo c/p nekog teksta. Ukoliko stavljate c/p stavite ga kao 'citat', navedite njegov izvor i napišite svoj osvrt na kopirano. Kopiranje sadržaja bez navođenja izvora i bez osvrta je totalno nepotrebno i besmisleno.
Link na pravila, molim vas da ih se pridržavate.
Hvala.
Bhea is offline  
Old 29.07.2013., 10:55   #86
Izabran je naslov za Caginu seriju, zvat će se Medcezir.
http://www.gecce.com/yazarlar/twitte...n-adi-medcezir

@eceyorenc
dizimizin adı "medcezir"
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 29.07.2013., 11:34   #87
Jel to onaj turski remake O.C.-a ili neka druga serija?
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 29.07.2013., 11:40   #88
Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
Jel to onaj turski remake O.C.-a ili neka druga serija?
Remake O.C.-a.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.07.2013., 09:43   #89
Lep decko,milina za oko.

Sad o glumi ne bih nesto mnogo da komentarisem,morala bih ga gledati u jos nekoj seriji,filmu pa da procenim.
Ali se vidi da je sve bolji i bolji,ima vremena da postane odlican glumac.
Da li je isao na neke casove,neko usavrsavanje glume?
Mislim,trebao bi,to svakome dobro dodje,pogotovo sto nije pre imao veze sa glumom,vec zavrsavao neke druge skole.

Sigurna sam da nije tezak 70kg.
To bi bilo premrsavo na njegovu visinu.
U Ferihi se vidi da ima dobar batak ,mozda je zbog rezolucije tako.
Ima dobru guzu.
biljanap is offline  
Old 30.07.2013., 11:30   #90
Cagatay je (uz Beren Saat) jedini Turčin dobitnik prestižne
"The Medal Of Excellence for the most influential Figures in the World 2013"

Inače, ovu nagradu je stvorio Dr Mohamed Mahmoud El-Gamasy, tajnik vanjskog vijeća za ljudska prava, arbitražu, politiku i strateške studije. Radi i kao regionalni direktor Waldenburg International College-a pod kojim je ova nagrada ustanovljena. Nagrada ima ukupno 9 kategorija, Cagatay i Beren su bili pod kategorijom: Arts, Music, Cinema and Theater

Skenirani sužbeni dokument sa popisom dobitnika:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...95532257_n.png
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan

Zadnje uređivanje Jacqueline265 : 30.07.2013. at 11:36.
Jacqueline265 is offline  
Old 30.07.2013., 13:04   #91
Iz Turske dolaze sve jedan ljepši od drugog.

Nekako da ima 70 kg mi nije sjelo. Ima njega, em zgodan em lijep. A mršavko ni u kom slučaju nije.

Baš me zanima njegov napredak kako vrijeme odmiče. Uz to jedva čekam da maknu sinkronizirani glas. Ima dečko potencijala.

Što se tiče tih njegovih obožavateljica. Jadan momak. Dobro je, znaš da posao takav kakav je i da ćeš imati obožavatelja, ali da mu se zavlače u kuću, prate u stopu, te ponude i slično... Čovjek ni stalan broj mobitela nema. Za ove je Cansu iz serije još i dobra.

A njegova idealna djevojka. Pa hm. Svatko može imati opis idealne osobe pa i on, ali ne mora značiti da će takva biti njegova aşk. Iako, ima on te neke stavove...

Baš me zanima kako će se snaći u Medceziru. Gledala sam Serenay Sarikayu u Adanali i mislim da bi mogli biti dobar par. Želim mu sreću u tom projektu.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 30.07.2013., 13:04   #92
Quote:
crnokosa87 kaže: Pogledaj post
--opisao je jedan smiješan dogadjaj s fanicom: dok je stajao u muskom zahodu za pisoarom fanica stala kraj njega izvadila mobitel i pokusala uslikat
Mu nu male Nije ona ni luda

Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
- Nikada nisam doživio ljubav. Imao sam duge veze. Čak sam bio u vezi 2 godine. No, je li to ljubav? Ne znam.
Ajde, ovo mi je tako nezrelo od njega. Katastrašno.

Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
- U noći nakon 2 sata, ljudi pod utjecajem alkohola postaju jako hrabri. Zapitam se kada dobijem nepristojnu ponudu. No ako odbijem, djevojke počnu vrištati.
Ma, on odbije one vrište, ako pristane, one opet vrište
Sramežljiv, my ass
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Old 30.07.2013., 14:21   #93
Nema on 70 kg sigurno. S tom kilažom na tu visinu bi bio ko čačkalica, 80 je izglednije.

Caga nam je pobjegao na odmor prije nego počne snimanje Medcezira.
http://televizyongazetesi.com/cagata...r#.UfeeH6z-Vft
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.07.2013., 15:07   #94
Vratio se. Scenaristkinja Ece Yorenc je napisala na Twitteru da danas ekipa Medcezira ima foto session. Bice novih slika.
Saraaaa84 is offline  
Old 31.07.2013., 17:11   #95
Evo jedan stariji intervju od prije dvije godine. Forumašica crnokosa87 je u svom postu na prethodnoj strani spomenula nekoliko detalja iz njega, pa vam ga donosim u cjelosti.


Kako započinje tvoj život?
- Rođen sam u Istanbulu, majka je porijeklom iz Bosne, a otac iz Bugarske. Imam jednog brata. Mi smo obitelj srednje klase. Počeo sam studij na istanbulskom Sveučilištu Univerziteta Orman, ali sam ga prestao pohađati jer sam izabrao konzervatorij za teatar.
Kako si se odlučio prijaviti na natjecanje za "Best Model"?
- Učinio sam to na inzistiranje nekih prijatelja i pobijedio sam. Nakon natjecanja mi je bila ponuđena uloga u seriji. Zbog nedostatka iskustva uzeo sam tečaj od dva mjeseca s Aylom Algan. Prvi tjedan je bio težan, ali poslije sam se privikao. I dalje učim.
Kako se u 20-oj nositi s tolikom pozornošću?
- Biti u središtu pozornosti ne mijenja ništa, imam snažnu podršku svoje obitelji.
Koji atributi su doprinjeli tolikoj pozornosti?
- Moja topla i prijateljska osobnost, plus biti okružen pravim ljudima.
Kako vidiš ljubav?
- Izaći, držati se za ruke, provoditi kvalitetno vrijeme. S osobom za mene posebnom, više volim ostati kući, skupiti se i pogledati film. Učinio bi sve za osobu koju volim.
Koja je najromantičnija stvar koju si ikada uradio?
- Kupio sam 100 ruža i uklonio im lišće. Tada sam ih rasporedio od ulaza kuće do spavaće sobe. Krevet je bio prekriven bijelim plahtama i uz pomoć ruža sam ispisao "volim te". Tu su naravno bile i svijeće i vino.
Jesi li sramežljiva osoba, zašto me ne gledaš dok razgovaramo?
- Neugodno mi je. Nalazim se u situaciji kada mi netko postavlja pitanja i pokazuje interesovanje.
Ne bi ti trebalo biti neugodno. Jesi li ikada imao tako kompliciranu romansu poput one s Ferihom u seriji?
- Još nisam. Oženio bi neku koja je kći kućepazitelja, ali bi taj odnos morao biti iskren, bez laži.
Postoji li trenutno neka u tvom životu? Priča se da si u vezi s menadžericom Selin Boronkay?
- Nisam bio u vezi ni s kim 6 mjeseci. Poznajem Selin malo više od godinu dana. I moja obitelj i ja osjećamo divljenje prema njoj.
Kada si poslednji put rekao "volim te"?
- Juče, na snimanju Ferihe, hehe.
Razmišljaš li nekada o dobnoj razlici u svojim vezama?
- Ne, većinu svojih veza imao sam sa starijim osobama.
Misliš li za sebe da si sexi ili skromna osoba?
- Skroman sam. Ona sexi strana dođe do izražaja u drugačijim situacijama.
Koje vrste situacija?
- Na primjer kada sam vani i želim nekoga impresionirati tada postanem više sexi i karizmatičan.
Kakvu vrstu komentara najviše dobivaš od strane žena?
- Jednom na setu, bio sam u muškom zahodu, stajao ispred pisoara i primjetio sam ženu kako stoji iza mene pokušavajući me slikati s mobitelom. Zatim, drugom prilikom jedna žena je rekla: "Pogledajte što neke majke donose na ovaj svijet". Jednom me je menadžerica Selin Boronkay zamolila da se okrenem na stranu i pokažem profil nakon čega je prokomentirala: "Gospodine Hakan pogledajte ovaj profil, kao da ga je neko olovkom nacrtao".
Je li istina da su ti scene ljubljenja vrlo nelagodne?
- Da, mislite li da je to čudno?
Ali to je gluma?
- Ne kažem da nije tako, ali ja se ne osjećam ugodno u tim scenama.
Ako se nelagodno osjećaš za vrijeme performansa, kako je u stvarnom životu?
- Ljubljenje mi je u savršenom redu.
Gdje si u seksualnom životu?
- Bilo ga ili ne, život je nekad ljepši.
Što ti se najviše sviđa na sebi?
- Moj nos.

http://cagatay-ulusoy.weebly.com/1/p...interview.html
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 31.07.2013., 23:41   #96
Ovaj dečko je za mene otkriće. Ako se nastavi glumački usavršavati pred njim je sjajna budućnost.

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Vratio se. Scenaristkinja Ece Yorenc je napisala na Twitteru da danas ekipa Medcezira ima foto session. Bice novih slika.
Ja jedva čekam vidjeti te slike.

Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Evo jedan stariji intervju od prije dvije godine. Forumašica crnokosa87 je u svom postu na prethodnoj strani spomenula nekoliko detalja iz njega, pa vam ga donosim u cjelosti.
E spominjalo se već, ali da prokomentiram malo.
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Kako vidiš ljubav?
- Izaći, držati se za ruke, provoditi kvalitetno vrijeme. S osobom za mene posebnom, više volim ostati kući, skupiti se i pogledati film. Učinio bi sve za osobu koju volim.

Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Koja je najromantičnija stvar koju si ikada uradio?
- Kupio sam 100 ruža i uklonio im lišće. Tada sam ih rasporedio od ulaza kuće do spavaće sobe. Krevet je bio prekriven bijelim plahtama i uz pomoć ruža sam ispisao "volim te". Tu su naravno bile i svijeće i vino.
Bome.
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Kada si poslednji put rekao "volim te"?
- Juče, na snimanju Ferihe, hehe.
E ovdje snašo.
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Razmišljaš li nekada o dobnoj razlici u svojim vezama?
- Ne, većinu svojih veza imao sam sa starijim osobama.
Dakle, on po onoj - godine nisu važne.
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Gdje si u seksualnom životu?
- Bilo ga ili ne, život je nekad ljepši.


Zanimljiv mi je intervju.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.08.2013., 17:50   #97
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Iz Turske dolaze sve jedan ljepši od drugog.
Živa istina! Taman kad pomislim da me više nemaju s kim iznenaditi, oni me razuvjere. Cagatay je pravo osvježenje na glumačkoj sceni!

Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Baš me zanima njegov napredak kako vrijeme odmiče. Uz to jedva čekam da maknu sinkronizirani glas. Ima dečko potencijala.
Napokon čujemo njegov glas i vrlo je ugodan. Dečko zaista ima potencijala. U Prvoj sezoni "Ferihe" se vidi njegovo neiskustvo. Bio je prilično statičan, bezizražajan u pokazivanju emocija, ali što više epizode odmiču on je sve bolji. Vrlo je brzo glumački napredovao i u drugoj sezoni je već potpuno drugi kvalitet glume. Nadodala bi još da kako glumački sazrijeva, tako i fizički, što mu vrlo dobro stoji. U svakom smislu je sve bolji!
Bilo bi ga lijepo pogledati u nekoj drugoj ulozi, no pribojavam se da ćemo biti uskraćeni s prijevodom pogledati neku od njih.
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 01.08.2013., 21:19   #98
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Živa istina! Taman kad pomislim da me više nemaju s kim iznenaditi, oni me razuvjere. Cagatay je pravo osvježenje na glumačkoj sceni!


Napokon čujemo njegov glas i vrlo je ugodan. Dečko zaista ima potencijala. U Prvoj sezoni "Ferihe" se vidi njegovo neiskustvo. Bio je prilično statičan, bezizražajan u pokazivanju emocija, ali što više epizode odmiču on je sve bolji. Vrlo je brzo glumački napredovao i u drugoj sezoni je već potpuno drugi kvalitet glume. Nadodala bi još da kako glumački sazrijeva, tako i fizički, što mu vrlo dobro stoji. U svakom smislu je sve bolji!
Bilo bi ga lijepo pogledati u nekoj drugoj ulozi, no pribojavam se da ćemo biti uskraćeni s prijevodom pogledati neku od njih.
Slažem se. Ne znam više odakle izviru.

Je, mlad je i ima još toliko prilika za napredovanjem i usavršavanjem. Mislim da ima potencijala i dalje nastaviti raditi na sebi, a njegova ljepota mu u tome samo može pomoći. Slažem se, što stariji, to bolji.

Evo sutra počinje snimanje, pa ako ništa drugo bar će biti slika. Ja bih stvarno voljela gledati kako se snašao u ulozi, pa ako ništa barem ću baciti pogled na epizode bez prijevoda.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.08.2013., 23:45   #99
Evo jedne slike od prije oko godinu dana,jedna nasa cura isla u Istanbul i slikala se sa Cagicom,blago njoj Tko je u AFK FB grupi,zna tko je ta cura



I ja sam isla u 12 mj prosle godine u Istanbul i isla sam pred zgradu ali sam zakasnila,nije nikog bilo

Mene zanima sta je na kraju bilo od onoga sto su ga uhapsili? AKo netko zna nek ukratko napise,hvala

Jedva cekam nove slikice... decko nam narasto
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 01.08.2013., 23:50   #100
Cagatay se konačno oglasio sa porukom u kojoj kaže:
"Znam da ste čekali dugo vremena, ali još samo malo. Bit će prve fotke do kraja tjedna".



Nadajmo se da će se konačno aktivirati i ponekad nas obradovati s novom fotkom, pogotovo što će sada sa snimanjem nove serije biti materijala!
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.