Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2016., 20:03   #81
Quote:
cherfonda kaže: Pogledaj post
Hej može mi netko staviti link na kojem gleda seriju, ja pronašla neki al ima samo 1 ep.

Pliz
poslano na pp
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 22:46   #82
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
poslano na pp
Hvalaaa tiii :klap:
__________________
No matter how you feel...get up, dress up, show up and never give up!
cherfonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 14:21   #83
Sve ovo s Alejandrom i Dianom mi je puno prebrzo. One najzanimljivije faze, zavođenja i upoznavanja, uopće nije bilo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 15:56   #84
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Sve ovo s Alejandrom i Dianom mi je puno prebrzo. One najzanimljivije faze, zavođenja i upoznavanja, uopće nije bilo.
Slažem se, ja volim kad se ''mrze'' i svađaju dok se ne zaljube
__________________
No matter how you feel...get up, dress up, show up and never give up!
cherfonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:27   #85
Mejia i prosidba https://www.youtube.com/watch?v=DDxTNlsMllc
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 12:26   #86
Kako je iritantna ova mala što "glumi" Alejandrovu stariju kćer.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 19:18   #87
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kako je iritantna ova mala što "glumi" Alejandrovu stariju kćer.
Mora biti netko tko će dizati živce.

Mene iritira najmlađa kćerka - loša kopija Nikki Balvanere

No, ja si mislim slijedeće... hoće li Ruffo i Cesar ostati zajedno? Sve vuče da hoće, ali ako je on kriv onda će na kraju umrijeti, zar ne?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 22:32   #88
mislim koji je ovo par za hashtagom #ParejaTekila

kad ono ruffica i cesar evora

__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 23:58   #89
da, iritantna je jako starija kći, i previše trese glavom

a mučno mi je gledat i ovaj par osvetnika majka-sin i njihovo "debemos hacer justicia"

Elias uči sina kako se batinama ne postaje macho, a on bi se bio potukao da se njegov sin nije prije njega

a kraj... samo sam čekala da se Alejandro nekako zamjeri Victorianu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:09   #90
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Mora biti netko tko će dizati živce.

Mene iritira najmlađa kćerka - loša kopija Nikki Balvanere

No, ja si mislim slijedeće... hoće li Ruffo i Cesar ostati zajedno? Sve vuče da hoće, ali ako je on kriv onda će na kraju umrijeti, zar ne?
Ne mogu mi ubit Cesara ono no puede ser
Ja mislim da ili neće biti kriv ili će biti malo en la carsel i tako
__________________
No matter how you feel...get up, dress up, show up and never give up!
cherfonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:15   #91
Danas sam shvatila da su mexicke sapunice previše utjecale na moj život naučila sam španjolski i postala hodajuća wikipedija tko je gdje glumio u serijama baš me neki dan kuma pita tko je glumac za 5 sekundi sam izbiflala sve o glumcu i serije u kojima je glumio al šta ću kad ih volim.

Baj d vej, jel se vama čini da se Casados ili ti ga Eduardo malo zbotoksirao ili je samo meni?
__________________
No matter how you feel...get up, dress up, show up and never give up!
cherfonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:53   #92
Vidio sam nešto na YT da je opet bila scena s jezerom gdje se negativka prišulja protagonistu i vidi ih protagonistica? Je li barem pokupila šamar? Carmina od Elise u ADP jest. Ne jedan, tri.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 06:56   #93
Nije valjda Alejandro na kraju Inesin sin, onaj kojega je pokopala, al ju je na neku foru Loretu preveslao?
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 08:08   #94
Quote:
islesmaura kaže: Pogledaj post
Nije valjda Alejandro na kraju Inesin sin, onaj kojega je pokopala, al ju je na neku foru Loretu preveslao?
Da, Alejandro je sin od Victoriana (Evore) i Ines, a Diana je kćer od onog ubijenog prijatelja - Alfreda. Barem je tako bilo u Las bandidas.

@exodus - nije ova pobrala nikakav šamar, a koliko mi se čini i neće
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 12:45   #95
Meni je ovo s A i D sve prebrzo i baš zbrčkano, sve mi je bilo dobro do one epizode kad su spavali skupa, onako niotkuda. Ne znam, po meni su im bezveze skresali kemiju.

Casados je teeeeeški promašaj, danas sam bila baš bljjjj kad je poljubio Valdezicu, još on onako otvara usta, a ona ih drži skupljena.

Simpica mi je jako ona treća kći, Constanza. Iritira me s onim engleskim i snimanjem videa, wtf, ali simpa mi je. I JP Gil mi je simpa pa su mi sladak par, iako mi on nekako dosta mlađe djeluje.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:20   #96
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Da, Alejandro je sin od Victoriana (Evore) i Ines, a Diana je kćer od onog ubijenog prijatelja - Alfreda. Barem je tako bilo u Las bandidas.

@exodus - nije ova pobrala nikakav šamar, a koliko mi se čini i neće
Ali kako će Alejandro ispasti sin od Ines kada je njen drugi sin mlađi od Emiliana?

Jer koliko sam ja skužila - Ines je bila silovana od strane Loreta i ostala je trudna sa Emilianom i zato se kao udala. Zatim je drugi puta ostala trudna sa Victorianom dok je već bila u braku sa Loretom jer je tako prikazano u flashbacku i ako je zbilja Alejandro mrtvi sin od nje onda ispada da je on mlađi od Emiliana
I poprilično sam sigurna da je rekla kao Emiliano moj prvi sin, bla bla......


A ovo za Dianu sam i mislila otpočetka da nije kćer supruge od Cesara Evore jer je već više likova komentiralo da u ponašanju uopće nije na nju......
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:49   #97
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Meni je ovo s A i D sve prebrzo i baš zbrčkano, sve mi je bilo dobro do one epizode kad su spavali skupa, onako niotkuda. Ne znam, po meni su im bezveze skresali kemiju.

Koje Mejie su se uspjeli u 13 epizoda sresti, zaljubiti, i još posvađati.


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Simpica mi je jako ona treća kći, Constanza. Iritira me s onim engleskim i snimanjem videa, wtf, ali simpa mi je. I JP Gil mi je simpa pa su mi sladak par, iako mi on nekako dosta mlađe djeluje.
I meni djeluje simpa, onako dobroćudno, ali taj njezin engleski, pa to njezino snimanje mi je , zato me i živcira. I glupo mi je što je njezin galan - lik Gila napravljen kao da je totalno neobrazovan. Prema LB on se kasnije ide obrazovati, upiše neki faks, ovdje smo čuli da će biti veterinar.

Kako mi je bilo glupo ono kada su dečki zazviždali i kada ih je Gretelica pozvala na red. Kao prvo toga nema na gradilištu, odnosno ima, ali samo ako radnici vide da prolazi neka ženska, ali da fućkaju ženi koja s njima radi, toga nema. Mrzim kada ubace takve zatucane stvari. Valjda je to ubačeno da joj se nakon njezine izjave Casados divi.

je li to pomirba na vidiku: https://www.youtube.com/watch?v=KS9b_YkkHdg

i

http://wrzucaj.net/images/2016/05/26/k1Q9E.jpg


Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Ali kako će Alejandro ispasti sin od Ines kada je njen drugi sin mlađi od Emiliana?

Jer koliko sam ja skužila - Ines je bila silovana od strane Loreta i ostala je trudna sa Emilianom i zato se kao udala. Zatim je drugi puta ostala trudna sa Victorianom dok je već bila u braku sa Loretom jer je tako prikazano u flashbacku i ako je zbilja Alejandro mrtvi sin od nje onda ispada da je on mlađi od Emiliana :zvr ko: :confu sed: :rof l::rof l:
I poprilično sam sigurna da je rekla kao Emiliano moj prvi sin, bla bla......


A ovo za Dianu sam i mislila otpočetka da nije kćer supruge od Cesara Evore jer je već više likova komentiralo da u ponašanju uopće nije na nju......
Onda nije od Ines, to sam ja nešto zbrčkala. U LB je tom liku majka bila bolesna i živa.
Ali je sin od Alejandra, ako bude radnja išla prema LB.

Ako bude prema LB, Diana i Alejandro će se svakih 5 epizoda miriti i svađati.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 12:04   #98
Kakvi krasni samari. I mene je peklo
A onaj ljigavac u pozadini se smije. Bas zelim da ga Alejandro jednom posteno prebije.
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 17:31   #99
Šamarelice su bile sa stilom i lijepo su joj sjele, onak baš baš je lijepo to ona opalila!

A Danna kako je ona lijepa... Preljepa je, uživam ju gledati!

Zadnja scena ma neka je to ostarjela romatika, al mi je scena bila tako divna! Tako su lijepi zajedno!

Mislila sam da će mi gore pasti pusa od Eduarda i Casandre, al valjda sam se psihički pripremila pa mi i nije bila toliko gadljiva.

Drago mi je što je Ines čula razgovor i što je brzo sve prenijela Diani :klap:

Dobra je bila ova 9. epizoda!
Plavusana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 19:56   #100
Koliko ova serija planira imati epizoda?
o vašim komentarima i onom što sam vidjela mi se čini sve nekako jako brzo.

Slučajno sam naišla na neki klip Danne i Palaciosa i bacila oko na njihove scene. On mi bolje izgleda sad nego prije par godina, al kako sam gledala njihov history sve mi je bilo super do one scene sexa. Nakon nje su me prestali interesirat jer su one izjave presapuničarke...
Tako da me eventualno na daljnje gledanje mogu privući Constanza i Emiliano, dobra mi je bila ona njihova scena u bolnici. Al mi ona recimo uopće nije izgledala zabrinuto kada su ga upucali, a kao i ona zaljubljena u njega al potajno.
Gledala sam Las bandidas kada je išla kod nas i tamo su mi naj bili Amparo i Ruben pa me ovi zanimaju dalje... jedino Mariluz loše stoji upotrebljavanje anglizma. Amparo to nije radila.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.