Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2024., 11:14   #4201
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ne mogu se sloziti - nekidan sam si ga uzeo i bas je ukusan cak nije ni toliko sladak koliko lose cokoladice znaju biti
Joj, i ja jela neki dan i meni je i dalje super. A logično da nam je pred 100 godina bio bolji kad si nismo mogli priušiti slatkiše baš i bio je nešto novo i onak....događaj.
BeeBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 13:16   #4202
Quote:
BeeBe kaže: Pogledaj post
Joj, i ja jela neki dan i meni je i dalje super. A logično da nam je pred 100 godina bio bolji kad si nismo mogli priušiti slatkiše baš i bio je nešto novo i onak....događaj.
I meni. Znam ga unako pokupit pored kase kad me uhvati kriza baš zato jer nije jako sladak, i osjeti se lješnjak.
Tko ne osjeti brzo po test za covid.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 09:52   #4203
Baiocchi pistacija

https://www.marketcentervieste.com/p...acchio-240-gr/

Niš posebno, samo 7 % pistacija pa je okus jedva primjetan i naravno presladak, no keks dio jako ukusan pa se ipak na kraju pojelo cijelo pakiranje. Ponovit neću sigurno

Baiocchi s lješnjakom i dalje prvi na tronu
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 10:15   #4204
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Baiocchi pistacija
Niš posebno, samo 7 % pistacija pa je okus jedva primjetan i naravno presladak, no keks dio jako ukusan pa se ipak na kraju pojelo cijelo pakiranje. Ponovit neću sigurno
Totalno se slazem: zvuce heavenly, ali izvedba je mediocre.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 22:39   #4205
krokantino sladoledi okusi cokolada rogac i pina colada su mi oba uzasna. cokolada rogac ima prejako koncentriran okus i nakon tri zlicice ti je pun kurac svega, a pina colada ima najgori okus peperminta ikad. kokos je on point, ali menta dio ne da nije pogodjen nego je otisao potpuno u picku materinu.
žoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 17:29   #4206
https://www.koestlin.hr/en/products/...vanilla-wafers
koestlin napolitanke vanilija
nista posebno, neki cudan okus vanilije
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 18:42   #4207
Super kefir Vindija.
Čuj ime
I ja ono..gle ovo je sigurno super kefir....kupit ću .
Užasan je..veze nema s kefirom..niti s bilo čim drugim..sama voda..rang sirutke..teška prevara..
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 19:18   #4208
Potvrđujem
Vodica, a ne kefir
A obišla sam hrpu dućana da ga nađem
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.