Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2023., 12:32   #8681
Da, oduvijek je bio takav, malo u HDZu, malo u pantomimičnom HDzu, malo u Saboru...

Pravi revolucionar i kontra cilog svita...


__________________
A Detektivi Traže, Novine Pišu O Njoj
yandere is offline  
Old 25.02.2023., 14:13   #8682
Ovaj forum je neko vrijeme bio anti HDZ pa je sada pristaša. Svi mi promjenimo mišljenje.

Pernar od aktivizma nije nikada bio uz HDZ. Tako da ima puno gorih ljudi od njega.

Jedna Greta može za par godina reći "iskorištena sam kao dijete, bila sam naivna".
Pythonhim is offline  
Old 25.02.2023., 14:35   #8683
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ako je oduvijek bio takav, onda je pitanje kako je takav uopće dospio u sabor ?

ne znam puno o njemu od prije.
ali iz svega o njemu pročitanom u zadnjih mjesec dana znam da se ljudima njegovog profila s vremenom stanje pogoršava. dok ne dodje do točke puknuća.
Kao da je jedini fascinantno kretenoidan lik koji je zavrsio u saboru, iako ima svoje specificne originalnosti u tome.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 25.02.2023., 16:48   #8684
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Kao da je jedini fascinantno kretenoidan lik koji je zavrsio u saboru, iako ima svoje specificne originalnosti u tome.
Znaš kako ono u Dalmaciji zovu kojekakve budalaše: oriđinali.

Svaki je unikat za sebe.
__________________
Vrata na umu fanatika otvaraju se prema vani, tako da ih pritisak izvanjskih činjenica još čvršće zatvara.
nevenb is offline  
Old 25.02.2023., 17:24   #8685
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ako je oduvijek bio takav, onda je pitanje kako je takav uopće dospio u sabor ?

ne znam puno o njemu od prije.
ali iz svega o njemu pročitanom u zadnjih mjesec dana znam da se ljudima njegovog profila s vremenom stanje pogoršava. dok ne dodje do točke puknuća.
Kako je propali slikar i kaplar iz njemačke vojske postao kantelar Njemačke i pobio cca 40 milijuna ljudi svojom ideologijom (računam i Njemce)
Tako je i pernar uletio u sabor ŽZ je govorio ono što su ljudi htjeli čuti a bili su posvuda kod svake ovrhe i u medijima ponavljali HDZ-SDP ovo radi a mi smo jedina oporba
Tužno je što stvarno jesu jedina oporba totalno luda i nesposobna ali jedina
Sad imamo možemo i razne slićne stranke koje se pojave u raznim krizama jer je ljudima dosta HDZ-SDP partije
Davorček is offline  
Old 25.02.2023., 18:28   #8686
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ako je oduvijek bio takav, onda je pitanje kako je takav uopće dospio u sabor ?

ne znam puno o njemu od prije.
ali iz svega o njemu pročitanom u zadnjih mjesec dana znam da se ljudima njegovog profila s vremenom stanje pogoršava. dok ne dodje do točke puknuća.
Oduvijek.
OD prosvjeda pred Kosoricnim prozorom i skakanja u narucje specijalnoj policiji, a ne bi li ga teatralno odnijeli u pritvor.
Oduvijek je odusevljen kad je u kadru i o njemu se pise. IMa mesijanski kompleks, narcisoidnost i bog te pitaj kaj sve ne i jedino je on dovoljno lud da se zamjeri apsolutno bilo kome... jer je, dovoljno lud. Ljudi su tocno to prepoznali i uopce me ne bi zacudilo da opet zavrsi u Saboru.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 25.02.2023., 18:30   #8687
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ako je oduvijek bio takav, onda je pitanje kako je takav uopće dospio u sabor ?

ne znam puno o njemu od prije.
ali iz svega o njemu pročitanom u zadnjih mjesec dana znam da se ljudima njegovog profila s vremenom stanje pogoršava. dok ne dodje do točke puknuća.
Tako što je dosao u pravom periodu, on je tada gurao taj Živi zid i kakti neki aktivizam (a zapravo je ljudima vise odmagao nego pomagao sa tim odgadanjem deložacija, spajanjem struje i vode itd), imao je anti HDZ stav koji je uvijek popularan, i poklopilo se to da je tada krenuo pad SDPa, pa su tu uglavnom bili neki protestni glasovi tipa necu za HDZ, necu za SDP, pa idem za Živi zid.

Tek kasnije su njihovi glasaci shvatili o kakvim apsolutnim ludacima se radi, a konacan pad je nastupio kada su se dva clana skoro fizicki sukobila oko odabira tko ce u EU parlament.

I od onda Pernar pada lagano tamo gdje i zasluzuje, neko dno drustva, gdje sa svojom sakom pratitelja siri svoje teorije zavjere, antiglobalizam, fašizam itd.

Nista novo za zapadni svijet, svaka zemlja ima tih par ludaka koji dodu slucajno na svijetla pozornice, i onda brzo nestanu.
Cratos is offline  
Old 26.02.2023., 11:41   #8688
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Kako je propali slikar i kaplar iz njemačke vojske postao kantelar Njemačke i pobio cca 40 milijuna ljudi svojom ideologijom (računam i Njemce)
Tako je i pernar uletio u sabor ŽZ je govorio ono što su ljudi htjeli čuti a bili su posvuda kod svake ovrhe i u medijima ponavljali HDZ-SDP ovo radi a mi smo jedina oporba
Tužno je što stvarno jesu jedina oporba totalno luda i nesposobna ali jedina
Sad imamo možemo i razne slićne stranke koje se pojave u raznim krizama jer je ljudima dosta HDZ-SDP partije
Ako jedan takav moze osvojiti vlast sto ti to govori o aktualnoj vlasti?
T-3000 is offline  
Old 26.02.2023., 11:47   #8689
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
IMa mesijanski kompleks, narcisoidnost i bog te pitaj kaj sve ne i jedino je on dovoljno lud da se zamjeri apsolutno bilo kome... jer je, dovoljno lud. Ljudi su tocno to prepoznali i uopce me ne bi zacudilo da opet zavrsi u Saboru.

pernar je na žešćem egotripu. voli kad ga mediji hejtaju, najteže mu pada kad ga ignoriraju.

ima talent za javni nastup i govorništvo, usporedimo ga sa perjanicama oporbe, bračnim parom Raspudić. oboje doktori a opet neuvjerljivi kad idu napadati AP.

kad se samo sjetim s kojom je lakoćom pernar razvaljivao AP-a.
milko84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.