Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2013., 00:04   #401
Quote:
Joe80 kaže: Pogledaj post
Prosto mi nije jasno kako ne se netko uopće više može baviti ovime. Kako ljudima više nije neugodno širiti laži o zaradi na potrošnji. Novac dolazi isključivo iz uključivanja novih članova i zato ti je i rekao da predujmiš jer je to njemu/njoj zarada.
Prosto si smješan više...

...palamudiš stalno o preduljmljivanju, a ovdje ti je najmanje 10 ljudi više puta ponovilo da to nije uopće potrebno.


TO RADE DVIJE VRSTE LJUDI:
STRPLJIVI, ali ne i lakomi, već brižni za budućnost i željni uspjeha u poslu (obično daju svoj vlastito zarađeni novac, nakon što upoznaju cijelu materiju), ovi uspjevaju bez problema.
i
NESTRPLJIVI, željni kruha bez motike, ljenčine (obično daju predujam od nečije love, tate ili mame, sigurno je nisu zaradili) i do sad su ulagali u neke sumnjive MLM-ove, s istim motivima, da što manje rade u životu, a s namjerom lagodna života.

-----------------------------------------------------------------------------

Ja sam danas registrirao jednu osobu, brojka je dosta preko 40.000, ništa mi nije platio za registraciju... popili kavu u kafiću koji je u sustavu, fiskalni račun plaćen i time potvrđeno testno kao trajno članstvo (ako ćeš računati da je osobu to koštalo kave, ne trudi se ionako bi je popili, ali da nismo članovi uz PUNU cijenu).

E sad NAJVAŽNIJE, ta osoba za nekoliko dana počinje radove na kući i većinu kupovine će obaviti u Baumaxa na što će potrošiti preko 20.000€.

Dakle ako si pročitao Opće uvjete Lyonessa (dostupne javno) onda ti je jasno da će s ovom potrošnjom osoba postati Premium član, dobiti ZLATNU karticu, dobiti povrat dijela novca, i jaaaako puno pozicija ili jedinica... a nije ga koštalo ništa.

I dalje, tu kuću će poslije trebati opremiti, a onda je tu A (nesmijem reklamirat) i E (nesmijem reklamirat)... dalje T za dijete... dalje... UH, neću više...

BTW... vidim da uopće ne kužiš koliko poslije te jedinice ili kućice donose koristi i zarade, uglavnom ovaj moj je sam, bez mene shvatio da 3% Bau.... donosi više nego 5-10% koliko je nudio na ruke ODMAH prvi konkurent... sad ti računaj kako..??
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 13:47   #402
Naravno da znam kako "donose" zaradu. Puste priče o preskakanju jedinica iz jedne denominacije u drugu te bonus jedinice. Sve to to jako cool na papiru, ne možemo govoriti o jednom slučaju i na njemu temeljiti zaključke kako je Lyoness savršen. Tvoj prijatelj je jedan od rijetkih koji je na taj način postao premium član. Ostali (većina je) spizdila svoj novac jer su ih navukli vješti preporučitelji svojim motivacijskim floskulama na seminarima. Moje je mišljenje da neće u sustavu biti potrošnje krajnjih potrošaća kako se govori, kad se iscrpe resurse u smislu novih p članova, ostaje potrošnja kao jedini priliv novca, malo je vjerojatnobda cete vi mobilizirati masu da trosi u konzuma kupujuci neprakticne vaucere s kojima dobije 1kn na 100kn sto je redikulozno. Da ne kazem da i ako do potrosnje i izbacivanja konkurencije i dode ostale kuce mogu ponuditi bez problema popust veci od 2% koji ide SAMO kupcu a ne kao u lyonessu gdje je popust 4% a od toga kupac dobije 1-2%. Samo premium clanovi i oni koji grade strukturu eventualno imaju koristi od lojaliti pogodnosti ali je bitan krajnji potrosac i njihova mobilizacija u konacnici. Profitirat ce oni koji su usli prvi i koji imaju htpu premiuma ispod sebe koji jedini zaista i odlaze kod trgovaca partnera i trose tamo svoj novac a trosit ce ga sigurno kad im se upali kliker i kad ukljuce recash opciju pa 20 godina budu hodocastili po konzumu nebi li sto vratili. Lyoness je jedna siva zona s elementima prakticne piramide u kojoj novac dolazi regrutiranjem novih clanova. Bez obzira na tvrdnje da se nikog ne nagovara, nagovara se, motivacijski seminari i vjesti govornici su i vise nego dovoljno da covjeka nasanjkaju da uđe u sistem, poslije ko ziv ko
mrtav. Ja bi rado statistiku - cinjenice!!! Koliko premiuma u RH i njihovu raspodjelu po karjerama, ja bi rado statistiku koliko se promet povecao trgovcima?? Podatke o potrosnji obicnih potrosaca?? Sve ostalo su priče na seminarima. Nemoj mi pricati o bonus nacionalnim jedinicama i kontinentalnim udjelima u prometu molim te, to ce se dogoditi mozda 10tak ljudi koji su napravili najvecu mrezu, ostali su samo masinerija iskoristena za njihov uspjeh i nista vise. Svaki covjek da bi u lyonessu napravio posa kakav mu se nudi nije ni svjestan da dok slusa onog predavaca da mora proci isti put kao i on , da mora biti na njegovom mjestu, svi bi to naravno htjeli a za sve nema ni teoretske sanse kamo li prakticne. Fascinantno mi je kako neki preporucitelji pokazuju na terminima poruke o zaradi i onda mu se zrtva divi pitajuci se odakle taj novac, ne razumije da je taj novac nastao na piramidalnom sistemu uclanjivanjem novih clanova a ne iz nekakve potrosnje.
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 14:04   #403
I ne budi licemjeran kad govoriš o predujmu molim te. Dobro znamo kako je jedno vrijeme bilo moguce postati clanom samo uz predujam. Predujmljenje pravno nije potrebno vise ali u praksi se grebete za svaku novu osobu koja ce uci u sistem kao premium clan. Bez predujmova lyoness nebi postojao stoga molim te ne pricaj nebuloze. To je sve igra rijeci, nije potrebno a svi pusti seminari i susreti postoje upravo za to kako bi se slušaći regrutirali. Ljudi se na najjadniji moguci nacin uvode u sustav, govori im se kako je krajnje vrijeme (vec 4 godine ista prica), kako se moraju odluciti do tad i tad, kuju se dok su vruci i zagrijani da se ne predomisle slucajno, dalje: ulaze u sustav sa znanjem 10% svega sto bi trebali znati a onda tek idu na radionice i saznaju detalje. Nitko im ne govori podatke dali ima potrosnje ili nema...jos mnogo toga. To je posao za istinske lešinare a takvih je na srecu malo pa nece na zalost svi ni uspjet nego 10ak najboljih letaca a i svaka im cast.
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 21:06   #404
Jel cuo netko za Magic gold?isto su operirali negdje oko 2008e..smijurija zesca.
Pogledao sam onaj clip gore, ali to sve sam i sam znao/naslucivao.
Paravan je "udruzenje potrosaca", kad se male ruke sloze dobije se popust , a zapravo se ljude nagovara da uplacuje avanse kojima ce kakti kupiti si pozicije nekakve gdje ce onda jeleni nakon njih dolaziti i oni ce dobivati lovu od potrosnje tih jelena, te od novih malih jelena koje ovi jeleni učlane i koji plate proviziju tj ovaj avans Lyonessu.

To sto u cijeloj toj prici postoji i cashback je skoro pa nebitno za cijelu pricu jer vise ustedis ak uzmes neznam aro papir za brisanje a ne Zewu nego tom karticom.Samo primjer.

Jednom rijecju : PIRAMIDa i da se mene pita, takve stvari bi bile zabranjene.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 23:54   #405
Ajme šta ste dosadni s tim piramida, pa piramida...

Piramide u Egiptu istražuju i dive im se godinama, a tek su 1979. ustvrdili da imaju konkavno udubljenje po stranicama.

Evo vam opet pričica iz stvarnog Lyoness života;
Dakle dva lika, nazovimo ih A i B (neću reći koliko daleko ili blizu meni) oba preduljmljena Premiuma jedan iza drugoga. Znači A ima jednog Premiuma, B nema nikoga... međutim oba rade udarnički i svaki ima cca 600-800 što direktnih, što indirektnih i od tih barem pola ima već jedinicu (neki više) IZ KUPOVINA (dakle, pročitajte ponovo ako vam nije jasno samo A ima 1 PR, B nema nijednog).

Idemo dalje, obojica, veliki radnici, dali truda, ljudi im kupuju (ponavljam treći put...NE PREDUJMLJUJU) i oni oboje već dobili predujmljene i neke kupovne na isplatu.
DAKLE, OSOBA KOJA TROŠI 2000/HRANA i 1000/GORIVO, bez ijednog drugog od 300 dućana, OSTVARI 2 jedinice/godišnje... pa ako ima takvih istih 100-200 ispod... RAČUNAJTE...
.................TREBA LI TAKVOJ OSOBI IJEDAN PREDUJAM.............???????????

Evo još jedan demant... kažete vaučeri neprikladni... NEĆE TO NIKO KUPOVATI...
...zašto onda prosječno prodajno mjesto za vaučere proda cijelu pošiljku za 2-3 dana, a pošiljka je možda veličine Mudrinićeve plaće.

Ponavljam, preduljmljivači koji nemaju nijednog potrošača ispod sebe koji bi imao jedinicu iz kupovine, su bahati neradnici koji uvijek čekaju da netko drugi radi za njih, pohlepne osobe (zato su i predujmili bez razmišljanja i volje za rad), općenito loši ljudi i to najviše na svoju štetu.
Takvi vjerojatno pričaju da i VLAST nevalja, a sigurno NEĆE IZAĆI na izbore.
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 10:56   #406
Vaučere kupuju premium članovi najviše, dok su još euforični da će biti nešto od svega toga. Običnog prosječnog potrošaća koji je krajnji cilj koji čini masu - njga zaboli za 1kn na 100 knm Pazi,popust od 1kn na 100 kn, pa da kupiš banane koje su prije bile 7kn a sada 6 na akciji si uštedija jednu kunu već, 1kn na 7 kn!!!! u nekom drugom ducanu na primjer. Tako će konkurenti zadrzat potrosace, ne moras potrositi 100kn da dobijes kunu. Jos jedan primjer, jucer odem u Tom Taylora zgrozio sam se na cijene, najobicnija ljetna kosulja im je 300 kn! Jednako kvalitetna kosulja (stvarno ne pretjerujem) u susjednom ducanu 79kn! Sve je to divno krasno ali ti popusti su mizerija i mazanje očiju.
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 13:14   #407
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Jel cuo netko za Magic gold?isto su operirali negdje oko 2008e..smijurija zesca.

Jednom rijecju : PIRAMIDa i da se mene pita, takve stvari bi bile zabranjene.
Magic gold? Nije li to opeklo puno ljudi? Svako malo se pojavi takva ludost, koja ošiša naivce.

Reagiram zbog riječi piramida. Sjetio sam se Ackmanove prezentacije o Herbalifeu. Surova i direktna stvar.
www.factsaboutherbalife.com
Znam da je velika prezentacija, ali vrijedi ju pročitati.

Lyoness je u svojoj suštini sličan ovome, samo imaju drugačiji poslovni model.

Najbolji dio prezentacije je 73. strana, gdje je lijepo pokazano da
93% ljudi uključeno ne dobije ništa, a one reklamirane iznose samo 0.04%.

Hebale vas mreže, i ne, nije argument o zarađenih 10 kuna na mjesec za prosječnog korisnika.
Sekta kao i još jedna.

Usput, kada smo kod Lyonessa. Onako informativno. Postoje li porezi na dobit i plaćaju li se?
__________________
Tamburu mi prod’o Cigan slatkorečiv i prefrigan...
BozaPub is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 00:22   #408
Quote:
Joe80 kaže: Pogledaj post
Vaučere kupuju premium članovi najviše, dok su još euforični da će biti nešto od svega toga. Običnog prosječnog potrošaća koji je krajnji cilj koji čini masu - njga zaboli za 1kn na 100 knm Pazi,popust od 1kn na 100 kn, pa da kupiš banane koje su prije bile 7kn a sada 6 na akciji si uštedija jednu kunu već, 1kn na 7 kn!!!! u nekom drugom ducanu na primjer. Tako će konkurenti zadrzat potrosace, ne moras potrositi 100kn da dobijes kunu. Jos jedan primjer, jucer odem u Tom Taylora zgrozio sam se na cijene, najobicnija ljetna kosulja im je 300 kn! Jednako kvalitetna kosulja (stvarno ne pretjerujem) u susjednom ducanu 79kn! Sve je to divno krasno ali ti popusti su mizerija i mazanje očiju.
Ako se razmišlja poslovno, nije 1,00 kn nego 2,00 kn,
nadalje to je samo prva stavka od više njih poslije.

Eh , da, Tom Tailor, pa što misliš da TT svoje košulje NEĆE prodati... s Lyonessom ili bez njega.

Stvarno misliš da će ostati neprodane..!?

A voliš li recimo u TT akcije od 50% off, prije koji mjesec je bilo dosta toga.... zamisli da si tada nešto našao da kupiš po svojem mjerilu cijena/kvaliteta, A NISI IMAO LYONESS KARTICU DA UZMEŠ JOŠ 5%... a prijatelj ti je nudio potpuno besplatno...

...šta teško ti je nosit..!?


PONAVLJAM, pričate gluposti... Lyones je za svakoga, tko hoće biti PREMIUM neka bude (ako smatra da je sposoban za to), tko neće biti Premium, što ga košta biti OBIČAN POTROŠAČ... da se neće možda zarazit, ako primi karticu u ruke..!?
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:49   #409
Ovak, interesira me taj Lyoness, pročitao sam svih 20ak stranica tu na forumu, bio sam na seminaru i još uvijek mi neke stvari nisu jasne.
Točnije, konkretne brojke.

Pristupam ovome objektivno, bez predrasuda, ali i sa dozom opreza.
Netko je prije napisao da bilo kojem poslovom čovjeku kojem je predočena ideja Lyonessa, da je on odmah bez pitanja ušao. Malo sutra. Pravi poslovni ljudi prvo provjere sve mogućnosti, sigurno ne ulaze u poslove na prvu nakon objašnjenja istog na kavi.

Još jedna stvar koju sam primjetio da svi koji ovdje zagovaraju Lyoness koriste identičan vokabular i fraze.
Iste fraze sam čuo i od svog "mentora" koji mi je preporučio Lyoness.

Također, ono što se ponavlja kod svih je da oni još nisu zaradili ništa, ali evo, sad će...

To ja primjećujem kao objektivni promatrač, nadam se da će vam moje opservacije pomoći da se malo bolje organizirate.


E, sad - ono što mene zanima je sljedeće:
Da li mi netko od ljudi iz Lyoness ovdje na forumu može odgovoriti na par jednostavnih pitanja:
1. Koliko vremena dnevno potrošite na "edukaciju" i traženje novih članova?
2. Koliko košta gorivo da se sa svima njima nađete?
3. Koliko koštaju cuge koje morate platiti prilikom tih druženja?
4. Zašto nemate ured u kojem educirate nove članove?
5. Najbitnije - koliko vi zarađujete mjesečno na vaših x članova (tu upišite koliko imate članova ispod sebe)?

Po nekoj jednostavnoj računici za recimo 5 ljudi dnevno ispada sljedeće:
20 kn cuga x 5 = 100 kn
40 kn benzin (netko je u Dubravi, netko na Jarunu itd)
Ukupno 140 kn morate uložiti dnevno -> 20 radnih dana x 140 kn = 2800 kn.
Još što morate platiti za kartice koje date onima koji se odluče ući, zaokružimo to na 3000 mjesečno.

Pa me zato zanima ono najvažnije, a što u 20+ stranica nije rečeno:
Koliko vi zarađujete mjesečno od Lyonessa? Konkretno. Ne netko tamo za kog ste čuli.

Evo, ako mi par ljudi može dati te podatke, bio bih im zahvalan, a vjerujem i svi ostali sudionici ove teme,
jer se na kraju sve svodi na to.
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:48   #410
Quote:
John Coltrane kaže: Pogledaj post
Ovak, interesira me taj Lyoness, pročitao sam svih 20ak stranica tu na forumu, bio sam na seminaru i još uvijek mi neke stvari nisu jasne.
Točnije, konkretne brojke.

Pristupam ovome objektivno, bez predrasuda, ali i sa dozom opreza.
Netko je prije napisao da bilo kojem poslovom čovjeku kojem je predočena ideja Lyonessa, da je on odmah bez pitanja ušao. Malo sutra. Pravi poslovni ljudi prvo provjere sve mogućnosti, sigurno ne ulaze u poslove na prvu nakon objašnjenja istog na kavi.

Još jedna stvar koju sam primjetio da svi koji ovdje zagovaraju Lyoness koriste identičan vokabular i fraze.
Iste fraze sam čuo i od svog "mentora" koji mi je preporučio Lyoness.

Također, ono što se ponavlja kod svih je da oni još nisu zaradili ništa, ali evo, sad će...

To ja primjećujem kao objektivni promatrač, nadam se da će vam moje opservacije pomoć




i da se malo bolje organizirate.







E, sad - ono što mene zanima je sljedeće:
Da li mi netko od ljudi iz Lyoness ovdje na forumu može odgovoriti na par jednostavnih pitanja:
1. Koliko vremena dnevno potrošite na "edukaciju" i traženje novih članova?
2. Koliko košta gorivo da se sa svima njima nađete?
3. Koliko koštaju cuge koje morate platiti prilikom tih druženja?
4. Zašto nemate ured u kojem educirate nove članove?
5. Najbitnije - koliko vi zarađujete mjesečno na vaših x članova (tu upišite koliko imate članova ispod sebe)?

Po nekoj jednostavnoj računici za recimo 5 ljudi dnevno ispada sljedeće:
20 kn cuga x 5 = 100 kn
40 kn benzin (netko je u Dubravi, netko na Jarunu itd)
Ukupno 140 kn morate uložiti dnevno -> 20 radnih dana x 140 kn = 2800 kn.
Još što morate platiti za kartice koje date onima koji se odluče ući, zaokružimo to na 3000 mjesečno.

Pa me zato zanima ono najvažnije, a što u 20+ stranica nije rečeno:
Koliko vi zarađujete mjesečno od Lyonessa? Konkretno. Ne netko tamo za kog ste čuli.

Evo, ako mi par ljudi može dati te podatke, bio bih im zahvalan, a vjerujem i svi ostali sudionici ove teme,
jer se na kraju sve svodi na to.

Dobra pitanja. Kod pitanje o mjesečnoj zaradi moraju ti biti jasne neke stvari odakle dolazi zarada. Meni su pokazivali brojke na mobitelu s iznosima oko par tisuća kuna, nisam shvaćao u početku, ta lova dolazi iz uključivanja novih premium članova ispod sebe, radi se o klasičnoj piramidi. Novac može doći i iz kupovina običnih članova što se i obećava godinama da će biti velike potrošnje ali ja osobno u to ne vjerujem. Neda mi se opet u detalje pisati. Neki ljudi su mi pokazivali brojke od 10ak tisuća kuna , to je ništa drugo nego novac iz karjera koji nastaje kad regrutiraš određen broj premium članova u jednom mj. Ako me kužiš, lovu možeš zaraditi na piramidnom modelu ako si dobar govornik s darom. Problem je u tome što su najčešce prvi premiumi ispod tebe tvoji bliski ljudi i onda moraš imati na umu da će se mnogi od tih ljudi zajebati a ti ćeš se osjećat krivim. Kao sto sam objasnjava lyoness je prikrivena piramida s casbackom koji joj omogucava da zakonski biva dopustena. Nekoliko ljudi na vrhu tuce godinama lovu na uclanjivanju premiuma, pridobivaju ih tim frazama, floskulama i pricama o snovima, ciljevima, pobjedivanju samog sebe i slicnim sranjima. Lyoness je postao subkultura. Uzmi od nekog karticu a kad ti je zgodno ju provuci premda se neces usreciti s 1kn na 100 kn u Konzuma ( i ne pusi price da je to puno vide od kune i da te jedinice skaču i preskaću i dajujos hrpu loveeeee jednog dana. To ce se dogoditi prvih 10ak ljudi koji lizu slag a ostalo pusiona. Moj savjet je da cuvas novac i ne ulazis s predujmovima , ne daj tim vukovima gusta da te oderu. Svoje snove mozes ostvariti na 1000ce nacina, pusti njih nek misle da su posebni ))
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:17   #411
Da, kužim da većina love dolazi od regrutiranja novih članova, zato me i zanima koliko se mjesečno zarađuje ako prema mojoj računici u to moraš ulagati oko 3000 mjesečno.
A onda ti ne ostaje vremena za ništa drugo, tj. to ti mora postati posao
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 18:30   #412
Quote:
John Coltrane kaže: Pogledaj post
Da, kužim da većina love dolazi od regrutiranja novih članova, zato me i zanima koliko se mjesečno zarađuje ako prema mojoj računici u to moraš ulagati oko 3000 mjesečno.
A onda ti ne ostaje vremena za ništa drugo, tj. to ti mora postati posao
Rasprava od Joe80 svodi se na ljubomoru i zavist, jer eto on nije pri vrhu pa eto sad nevalja ni dolje.

To ti je slično onoj raspravi gostiju kafića ljubomornih na gazdu kad počnu zbrajat kako 1 kg kave dođe cca 140,00 kn i kako se od toga napravi "poštenih" 163 kave ili "nepoštenih" preko 200 i onda to sve × 7-8 kn... i onda je on (gazda) bahato i pohlepno đubre, a oni su eto svijetu ukazali na novo evanđelje...

Na pitanja evo da pokušam odgovoriti;
1. Ništa, razgovaram o tome kad pijem inače redovne kave koje bi svakako popio. Nekad to obavim prilikom kupovine kad netko upita vidjevši moj vaučer.
2. Ništa, na tim mjestima bi i onako bio, srž odgovora na 2. pitanje je u 1. odgovoru.
3. Ništa, cuge su ionako na stolu, jer smo se našli ili bezveze ili zbog nečeg drugog... i svejedno bi se našli.
4. Ured postoji u ZG, edukacije postoje besplatne u nekim gradovima, moje mišljenje da je to nužnost ali prava edukacija je iz stvarnog života na stvarnim kupovinama.
5. Pročitaj moj post o zakonu velikih brojeva https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post43283431

E sad najvažnije;

Ako misliš biti preporučitelj koji će novom platit piće i više mu nikad ne biti podrška... Lyoness nije za tebe....
...radije na njega nemoj potrošiti ništa, registriraj ga preko weba (duplo jeftinije) ali onda mu UVIJEK budi dostupan preko Mobitela, Vibera, whatsappa, G-Talka i drugog.

Takav će ti raditi velike brojeve, onaj što si mu platio piće i nisi uz njega NEĆE.
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 19:03   #413
Fascinantno, ako imaš nešto kontra onda ne RAZUMIJEŠ lyoness (znači da ga razumješ morao bi ti se isvidjeti = jednoumlje), dalje kad imaš nešto kontra onda si LJUBOMORAN ??? hahahahaha

Pitanje koliko zarađuješ mjesečno ovisi o tome koliko ljudi uključiš kao PREMIUM članove ako si i sam premium član. Ako imaš sreće i uključiš npr. 5 ljudi možeš zaraditi par tisuća kuna, idući mj. ako netko od njih učlani ljude isto tako...
Dakle, na čistom piramidalnom modelu možeš zaraditi novac ako imaš sreće i želudac za to. Ako si premium član koji želi "ozbiljno" zaraditi novac onda ćeš ozbiljno i trošiti mjesečno, otprilike ovako kako si i izračunao jer nekad će se desiti da netko od tvojih direktnih ima nkoga npr. u Splitu pa ga idete obraditi u Split itd... Ako malo bolje pogledaš (n znam koliko si upoznat i koliko si vidjeo) ljudi koji su na vrhu Lyonessa i koji zarađivaju bave se isključivo Lyonessom. Ostali koji se onako uz svoj posao bave tobože "ozbiljno" Lyonessom su pušiona. Stvar je vrlo jednostavna: Imaš par glavnih aktera koji animiraju po gradovima ljude (jer su svi ispod njih u konačnici), nagovore ih i zarade na njima. Svi bi htjeli uspjeti, međutim čisto logički svi ne mogu uspjeti jer prosto bi bilo nemoguće od Lyonessa da isplati puste novce nastale iz ostatka rabata svima (što bi ostalo njima?) Zato je Lyoness Keopsova piramida postavljena mudro, održavaju je nekoliko ljudi u svakoj zemlji koji su prvi i koji će biti nagrađeni jer su regrutirali masu, masa će nešto ipak i trošiti, pogotovo premium članovi ispod itd...
Nevjerojatno je kad ih bilo što pitaš nigdje konkretnih podataka, (zakon velikih brojeva?? hahahaha), sve nkakve floskule, parole, bit ćeee bit ćeee i sl.

Zanima me kakva je situacija u Srbiji? Koliko premiuma? Koliko stabilnih karjera? Kolika potrošnja? Koliki omjer onih koji su spušili i zaradili??? To su konkretni podatci o ovom poslovnom modelu i kad mi netko to kaže vjerovat ću mu. Srbi su se proširili i na RH i dalje zarađivaju dok ima potencijalnih premiuma, to je tolika kobasica od piramide da će proći godine dok se svi ne učlane koji su i mislili i onda kolaps.

Konzum ti daje 4% popusta od toga TI imaš 1%, Ly 1%, bonus 1% Lojaliti (koji nikad nećeš vidjet kao običan potrošaš koji i jest krajnji cilj) je 1%
Znači imaš 1% u Konzuma! Dal mislite da će zbog 1% biti pokrenuta masovna potrošnja u Konzuma sa izbacivanjem konkurencije kao što se i govori? Ok, Konzum već ima klijente pa mu i ne trebaju novi vjerujem ali tko će normalan kupovat vaučere i naručivati zbog 1kn/100kn?? Konzum 4% kupovin šalje Lyonessu, od toga ti imaš 1%. Kada njima kažeš kako je 1% malo onda imaju cijelu znanost o tome kako taj 1% je u biti mnogo novaca nastalih iz nekih preskakivanja jedinica, nacionlnih i kontinentalnih udjela, padneš na guzicu kad ti to pričaju a zapravo će to vidjeti 5% premiuma, onih na vrhi i nitko više. Bilo koji dućan dns/sutra (Tomy, Sonik) ako ti da 4-5 % popusta TEBI privukao te kao potrošaća. Smatram da je masovna potrošnja u sustavu nemoguća i neodrživa, jedino što je ovdje bitino su novi i novi članovi na čemu se zarađiva. Opet ponavljam, nigdje ALI nigdje nema podataka o potrošnji u sustavu.

Primjera radi što je dobar marketing: Pogledaj povremeno ponude na Crnom Jaju koje su isto produkt grupne kupovine. Sniženja od 50-80% su itekako moguća. To je mali primjer kako se može i drugačije.
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 23:57   #414
Uh, čovječe naporan li si s tim premiumima, u postu o ZVB nigdje ne piše premium pa smo došli do 200 jedinica i to na 2% (još jedna uporna mantra da je 1%, a nije nego 2%) + još oni 1% isplate svaki utorak od prijateljskog bonusa.

Ej Joe80... da ti nešto kažem...

...ĐABA SI KREČIO, toliko slova, a za ništa...

... a znaš zašto ... 3.000.000 ... 3 MILIJUNA članova ... danas objavljeno..!!


E, da ima još nešto... isplate će viditi svi koji imaju članove koji kupuju... A LJUDI IPAK KUPUJU.
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 13:50   #415
Joe80 i ostali...

Evo jedan poučni crtić, možda razumijete ako dobro pogledate i pogotovu obratite pažnju na posljednji dio...

http://youtu.be/fHq7t1iRD6I
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 17:28   #416
hahahaha, ovaj crtić su pokazivali na seminarima i valjda dali svima koji se bave Lyonessom. Na sve imaju odgovor: isti!
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 15:41   #417
Baš...

ETO TI PAMETAN, SVI OSTALI LUDI...




Misliš da su svi ovi predujmili PREMIUME ili samo PAMETNO TROŠE..??!!
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 17:45   #418
čovjek je gore konkretno pitao, koliko mjesečno zarađujete od lyonessa, i nitko da konkretno odgovori.

A ovo priče da nema troškova jer "pijem kavu s potencijalnim novim članovima" kad bih i inače pio. Pa blago tebi ako piješ kavu 5 puta dnevno, jednom u Yabaniju, drugi put u Tkalči, a treći put na Maksimiru.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 19:50   #419
Quote:
SORTER kaže: Pogledaj post
Baš...

ETO TI PAMETAN, SVI OSTALI LUDI...




Misliš da su svi ovi predujmili PREMIUME ili samo PAMETNO TROŠE..??!!

Više puta sam pisao zašto mislim da će biti masovne potrošnje u sustavu i neću se ponavljat. Zanima me koliko je premium članova u jednoj Srbiji, koliko njih ima zaradu, koliko ih nije nikad vratilo predujam? Koliko je onih koji NISU predujmili a ipak zarađuju? To je konkretno a te floskule o ZVB i parole sa seminara i slike/skice radije ostavi za nekog drugog. Vi samo pričate već godinama i samo pričate...Koliko put moram reći da je taj
cashvack samo restrikcija piramide i ništa drugo. Zamjeram Ly sto je puno ljudi uvedeno u sustav te su izgubili svoj novac. Zamjeram sto se nekoliko ljudi bogati konstantno na tima sto gube/ce izgubiti 15000kn. Ne pricaj i ne lazi da predujam nije potreban jer je predujam okosnica svega, generator novca jer da nije nebi ni postojao!!!! Da nije potreban za rast firme i bogacenje onih koji motiviraju svaki tj masu nebi postojao uopce. Lyoness je prevara koja nije ni zamisljena da uspiju svi kako se promovira jer to nema ekonomskog smisla, nebi bilo love za isplatu svih vec kao i u drugim tipicnim piramidama 5posto ljudi se obogatili a ostali popusili. Svaka cast cashbacku ali i to je mehanizam kojim nam lova samo odlazi iz hrvatske i talozi se po bankama u svicarskoj a dio tog novca ce posluziti za provizije a veliki dio ostaje Lyonessu. Nebi Ly izgradio toliko carstvo da je sve tako kako vi govoritem Isplate vam kasne mjesecima za jednu obicnu kavu. Btw ajde napisi koliko imas ljudi u lifelineu i koliko trose mj i koliko je to para????nemoj mi pricat o zvb molim te. Budite vise konkretni napokon. Jedino sto znate na kraju mj grebati se za premiuma vise kako bi skoknuli karjeru iznad. Cista piramida. Ne razumjem vise ljude koji uopce mogu ulaziti s paketima u lyoness. A da nije potrebno prijatelju nebi se seminari drzali po cijeloj RH ))
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 00:12   #420
E sve ste vi važne face da bi vama polagao račune i kazao koliko ljudi imam u lifelineu i koliko troše...

...troše točno onoliko koliko im treba, a ja sam zadovoljan sa prijateljskim bonusom.


Opet ću ponoviti:
PREMIUM je za sposobne i želje zarade i malo brže karijere te je za takve potreban... ostali mogu pomalo i njima će isto biti dobro.

Vi ovdje što trolate i trkeljate stalno o Premiumima koji su izgubili pare, shvatite jedno... ti ljudi nisu Premiumi (Premium znači nešto visoko, ali označava i vrlo velik trud za dostizanje... bilo u sportu, bilo u biznisu),

...ti ljudi koje vi branite ili predstavljate su neradnici, ljenčine i niškoristi i nikad neće biti VRH u ničemu... oni su jednostavno mislili do love bez rada, bez truda, preko noći... E PA TO OVDJE NE IDE.

Lyoness je zajednica vrijednih ljudi, koji vrijedno rade i trude se, ne čekaju da im netko drugi zaradi novac, i to će i ostati bez obzira na povremene ulete nekih niškoristi satelita.

Ajd, Bog, trolajte i dalje... ja odo rasporedit za ovaj tjedan samo dvije jedinice iz obične kupovine, ne iz predujma... jer ako ih ja ne rasporedim iza vrijednih, možda ih u nedjelju navečer sustav automatski dodjeli kojem neradniku, a to ne bi volio.
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.