Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 16:58   #1
Bojan Glavašević

Jučerašnja događanja izbacila su ga u žižu javnosti.

Pa ajmo malo vidjet tko nam je to pomočnik ministra.

Prije dvije g napisao je članak za Glas dijaspore, internet prezentaciju srpske dijaspore

http://dijaspora.wordpress.com/2011/...odina-poslije/

Iskreno, nekako se nadam da ste do sada napravili neku matematiku u glavama i zapitali se: ‘Što ovaj balavac može reći o ratu i o životu u Vukovaru?’. Nadam se tome jer bi to bilo vrlo zdravorazumski – iz Vukovara sam otišao par dana prije nego su pale prve granate na Namu, a u Zagrebu živim od 1991. godine – drugim riječima, niti sam doživio rata niti života u poslijeratnom Vukovaru. U biti, jedino što me sa svim tim povezuje činjenica je da mi je tata netko za koga ste, ovisno o tome koliko godina imate, možda čuli.

I sada dolazimo do onog bitnog. Suočavanje s traumom u Vukovaru nije se dogodilo jer je to jedna ružna stvar. Svi bismo trebali biti politički korektni i paziti da se netko ne nađe uvrijeđenim, a nema lijepog načina da se objasni činjenica da je bio rat i da su ljudi ubijeni. To je posao koji bi trebale obaviti institucije, država. Da bi suočavanje s traumom bilo uspješno mora se individualizirati krivnja za zločine koji su počinjeni. Moramo znati imena ljudi koji su ubijali nedužne, dokazati njihovu krivnju i kazniti ih.

U toj priči postoji jedan veliki problem, a to su političari. Ljudi koji se jako vole pokazati u Vukovaru svake godine oko godišnjice, govoriti velike riječi, biti plemeniti i suosjećajni za medije i svoje biračko tijelo, a nakon toga potpuno zaboraviti na Vukovar. Dogodine.

Političari već 20 godina Vukovar i Vukovarce etiketiraju kao žrtve. Govore o Vukovaru jedino kao o problemu. Nema greške, Vukovar i Vukovarci jesu žrtve – ali prije 20 godina. To je skoro četvrtina stoljeća, ljudi moji. Ne mislite li da bi se nakon toliko vremena trebalo početi čuti neke lijepe vijesti? Reći neke pozitivne stvari?


Tako je pisao prije dvije g.

No sada je on političar, pomočnik ministra, pa da vidimo što je to učinio u kontekstu onoga što je pisao.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:09   #2
Mladi covjek koji pokusava nesto korisno naciniti za svoju zemlju.

To je moje misljenje, tko ima nesto protiv, neka dokaze.
On nije Sinisa Glavasevic, i mislim da pokusava biti sin svog oca u najboljem obliku.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:49   #3
Fino je šta je pomoćnik ministra branitelja, vjerujem da se svojski trudi pomoći ljudima. Ne znam kako točno radi, nije eksponiran, ali zaslužio je moje poštovanje kad je u travnju ustao protiv vukovarskog stožera koji se u kampanji služio imenom njegova oca i šta je poslije jučerašnje sramote reagirao, pa makar na twitteru.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 19:54   #4
ne mogu riječima opisati koliko mi ide na kurac to razvlačenje njegova oca ,a zatim i taj mali.
kao prvo, ono famozno očevo "optužujem vas bla bla".
čovjek je bio novinar, mučki je ubijen i pokoj mu duši. koju pizdu materinu neke političke opcije non stop ponavljaju njegove riječi kao dokaz o nekoj izdaji vukovara? što je on bio, postao je vojni strateg,analitičar, general, koji vrag? ja vjerujem da je imao osjećaj da je izdan jer je bilo neizdrživo i to je odprilike to,ja mu ne zamjeram, ali jel on znao kakvo je stanje na drugim ratištima u Hrvatskoj? rečenice izrečene u afektu kojih se danas love upravo oni koji se klanjaju simbolu koji ga je ubio. pušite kurac.

dalje, taj njegov sin.
uguz prvoklasni, koje su njegove kvalifikacije da bude kod Freda u uredu? to što mu je otac ubijen dok je on sisu sisao? odlično, gdje su djeca drugih 200 s Ovčare, da ne spominjem svu djecu svih poginulih branitelja? po čemu je ovaj mali vrijedniji, osim što duva u istu frulu kao Fred?

vrijeme je da se konačno demistificira sve to.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.11.2013., 20:00   #5
A da mozda on ne radi, ne studira jer drugi ne rade ne studiraju?

Koji je bit pljuvanja?
Sinisa Glavasevic je bio novinar u Vukovaru,
radio je javan posao posteno i do kraja. Da li se tome divimo, da,
jer za usporedbu sa sadasnjim novinarstvom, njegov stav je bio bitan,
pomogao je Vukovarcima u podrumima, pomogao je i
drugima da vjeruju u ljudskost u ratu.

Oces pljuvat, odi na WC, i u HR se ne pljuje niti po podu, a ne po ljudima iza ledja.
Oces pljuvat, idi pa se ljeci od viska pljuvacke.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:03   #6
Krasni izrazi ,nije ti ovo o seksualna tema .

Ako ti se tip nesviđa možeš to izraziti i na kulturniju način .

Meni se nesviđa ,on je mladi političar ,pa je i bio u koloni političara .
Njima treba biti zabranjen pristup ,ne samo ove godine ,nego i svake i treba
im sprječiti odlazak na "rezervni položaj" što su napravili .
Svake godine ,bez obzira ko je na vlasti .
Tom mladom uvlakaču ,ko i mecenama je pisalo u rokovniku -18 . 11 Vukovar .

Odradili su to ,odnosno pokušali su .
kamenčina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:13   #7
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
A da mozda on ne radi, ne studira jer drugi ne rade ne studiraju?

Koji je bit pljuvanja?
Sinisa Glavasevic je bio novinar u Vukovaru,
radio je javan posao posteno i do kraja. Da li se tome divimo, da,
jer za usporedbu sa sadasnjim novinarstvom, njegov stav je bio bitan,
pomogao je Vukovarcima u podrumima, pomogao je i
drugima da vjeruju u ljudskost u ratu.

Oces pljuvat, odi na WC, i u HR se ne pljuje niti po podu, a ne po ljudima iza ledja.
Oces pljuvat, idi pa se ljeci od viska pljuvacke.

ne pravi se blesav, ukucaj u google ime Siniše Glavaševića i vidjet ćeš da među prvima iskače mitska "optužujem vas". E upravo u tom momentu njega se više ne gleda kao na novinara koji je mučki ubijen nego ga se uzima kao dokaz da je Tuđman prodao Vukovar. Jel Glavašević bio general, jel bio vojni strateg pa da te njegove riječi imaju neku težinu? ne, nije bio, bio je u tom momentu očajan, bijesan, zbog nemoći. Izrekao je svoju frustraciju u eter i kraj priče. Sa stručnog gledišta njegove riječi nemaju baš nikakvu težinu,ako hoćeš, vrlo neprofesionalno. Jel znaš imena ostalih 200 s Ovčare? drek znaš. Jesu li i oni radili svoj posao? jesu. jel branitelj koji je s puškom u ruci iz npr. Varaždina otišao u Vukovar i ostavio kosti na poljoprivrednoj farmi jer mu je pijani četnik spremio metak u potiljak manje vrijedan?

a njegov sin u fredovom uredu je marketinški trik, kome to nije jasno taj je lud ili se pravi lud.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:28   #8
S faksa za pomoćnika ministra. Zašto? Da odlučuje o populaciji koja s njim i njegovim nije htjela imati nikakve veze.

Mali ipak dokazuje da poneke jabuke padaju dalje od stabla.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:30   #9
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
ne pravi se blesav, ukucaj u google ime Siniše Glavaševića i vidjet ćeš da među prvima iskače mitska "optužujem vas". E upravo u tom momentu njega se više ne gleda kao na novinara koji je mučki ubijen nego ga se uzima kao dokaz da je Tuđman prodao Vukovar. Jel Glavašević bio general, jel bio vojni strateg pa da te njegove riječi imaju neku težinu? ne, nije bio, bio je u tom momentu očajan, bijesan, zbog nemoći. Izrekao je svoju frustraciju u eter i kraj priče. Sa stručnog gledišta njegove riječi nemaju baš nikakvu težinu,ako hoćeš, vrlo neprofesionalno. Jel znaš imena ostalih 200 s Ovčare? drek znaš. Jesu li i oni radili svoj posao? jesu. jel branitelj koji je s puškom u ruci iz npr. Varaždina otišao u Vukovar i ostavio kosti na poljoprivrednoj farmi jer mu je pijani četnik spremio metak u potiljak manje vrijedan?

a njegov sin u fredovom uredu je marketinški trik, kome to nije jasno taj je lud ili se pravi lud.
Taj tekst nije njegov, čak nitko od njegovih suradnika nije siguran odakle i od koga je tekst došao te neskriveno izražavaju sumnju da je iza tog teksta stajala neprijateljska OS.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:37   #10
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
Taj tekst nije njegov, čak nitko od njegovih suradnika nije siguran odakle i od koga je tekst došao te neskriveno izražavaju sumnju da je iza tog teksta stajala neprijateljska OS.

nije niti bitno,ako ga je pročitao vjerojatno je odobravao ono što piše. ja razumijem to i ne osuđujem ga zbog toga. ali te riječi nemaju nikakvu težinu u smislu u kojem bi "neki" to željeli. Optužba za izdaju izrečena od strane novinara koji je 3 mjeseca zabijen u podrum ima težinu kao da ju je izrekao slastičar ili pekar. dakle nikakvu.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:42   #11
Nevjerovatna mi je njegova izjava da se javi netko iz stožera odnosno čela kolone tko je izgubio nekoga na ovčari
dekameron2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 22:41   #12
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
ne pravi se blesav, ukucaj u google ime Siniše Glavaševića i vidjet ćeš da među prvima iskače mitska "optužujem vas". E upravo u tom momentu njega se više ne gleda kao na novinara koji je mučki ubijen nego ga se uzima kao dokaz da je Tuđman prodao Vukovar. Jel Glavašević bio general, jel bio vojni strateg pa da te njegove riječi imaju neku težinu? ne, nije bio, bio je u tom momentu očajan, bijesan, zbog nemoći. Izrekao je svoju frustraciju u eter i kraj priče. Sa stručnog gledišta njegove riječi nemaju baš nikakvu težinu,ako hoćeš, vrlo neprofesionalno. Jel znaš imena ostalih 200 s Ovčare? drek znaš. Jesu li i oni radili svoj posao? jesu. jel branitelj koji je s puškom u ruci iz npr. Varaždina otišao u Vukovar i ostavio kosti na poljoprivrednoj farmi jer mu je pijani četnik spremio metak u potiljak manje vrijedan?

a njegov sin u fredovom uredu je marketinški trik, kome to nije jasno taj je lud ili se pravi lud.
Hvala na uvredi, ali nism se bas nesto uzrujala, jer ti mozda ne znas sto je novinarski posao u ratu.

Glavasevic je odradio odlican posao ratnog reportera, procitaj malo Hemingveja, pa onda sudi o tome kako radi ratni reporter. Glavasevica je rat zatekao, nije u njega uletio, ali je nakon toga zauzeo stav, sto je normalno. Nema covjeka bez stava kad mu rade o glavi, sve ostalo je laz.


Ono sto znam da su Glavasevicevi izvjestaji bili skinuti sa Hrvatskog Radija, pa ih je samo prenosio Radio 101, a to je lokalna stanica.
To su bile jedine vijesti o Vukovaru u Zgb, samo sto je Radio 101 prenosio, i to citani tekst telefonom, sa sumom i prekidima, mislim da je bilo svaki dan oko 11h. Ja i moje drustvo smo to slusali svaki dan.
I sjecam se prekida svih info negdje 17.11. kada se nije znalo sto se desava, da li je ostalo jos tel. signala u bolnici iz koje se javljao,
itd, itd. U sjecanju mi je jeza i tjeskoba, i ocaj sto nitko nista ne poduzima.

Ja ti prenosim cega se ja sjecam, a ne sto sam googlala, ti nemoras vjerovat, mozes vredjat, pljuvat itd, itd.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 23:54   #13
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Hvala na uvredi, ali nism se bas nesto uzrujala, jer ti mozda ne znas sto je novinarski posao u ratu.
kakvoj uvredi, gdje ja tebe vrijeđam?

Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Glavasevic je odradio odlican posao ratnog reportera, procitaj malo Hemingveja, pa onda sudi o tome kako radi ratni reporter. Glavasevica je rat zatekao, nije u njega uletio, ali je nakon toga zauzeo stav, sto je normalno. Nema covjeka bez stava kad mu rade o glavi, sve ostalo je laz.


Ono sto znam da su Glavasevicevi izvjestaji bili skinuti sa Hrvatskog Radija, pa ih je samo prenosio Radio 101, a to je lokalna stanica.
To su bile jedine vijesti o Vukovaru u Zgb, samo sto je Radio 101 prenosio, i to citani tekst telefonom, sa sumom i prekidima, mislim da je bilo svaki dan oko 11h. Ja i moje drustvo smo to slusali svaki dan.
I sjecam se prekida svih info negdje 17.11. kada se nije znalo sto se desava, da li je ostalo jos tel. signala u bolnici iz koje se javljao,
itd, itd. U sjecanju mi je jeza i tjeskoba, i ocaj sto nitko nista ne poduzima.

Ja ti prenosim cega se ja sjecam, a ne sto sam googlala, ti nemoras vjerovat, mozes vredjat, pljuvat itd, itd.
da, i? kakve sve ovo veze ima s time da je taj čovjek danas "nekima" dokaz da je Franjo prodao Vukovar? jer Glavašević je danas 30% ratni novinar koji je ubijen,a 70% je "onaj koji je u eter optužio državni vrh za izdaju".

pa daj ti sad objasni što je on u tim trenutcima znao, na temelju kojih činjenica je sastavio i pročitao svoju "optužnicu"? na temelju nikakvih, bio je ljut, bjesan, očajan, mislio je da se može pomoći. i ništa više od toga.
Umjesto da Glavašević bude 100% novinarski junak koji je mučki ubijen zato jer je puštao svoj glas u eter, on je danas dokaz tobožnje prodaje Vukovara. a najmanje je on kriv za to. u tome je bit. njegovo ime se razvlači danas većinom iz tih razloga, nema teme o Vukovaru (ne samo na ovom forumu), a da netko ne pejsta tu "optužnicu"
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 00:44   #14
(ne pravi se blesav........ ) glup pocetek teksta, ako nisi htio vredjat.

Cekaj hoces reci da je Glavasevic posthumno odgovoran za interpretaciju svojih tekstova.
Teske rijeci, i kriva osoba na nisanu.

Ovo nije tema o Tudjmanu, tako da ne bi svoje dojmove o Tudjmanu iznosila.
Tenisi, kazalista i zlatni stolci su za mene mora, a ne drzavnost , u doba rata.

Ne znam kako i koliko ti citas Glavaseviceve govore, ali ja ih nism citala poslije rata,
sjecam se samo kakav su dojam stvarali kad su isli u eter u studenom 1991.
Sjecam se i naglaska i tona. Licilo je na anticku dramu, kao rat a opet i kao metafora rata.

Neprimjereno je Glavaseviceve rijeci vaditi iz konteksta.



Dodatak: Nasla sam tekst OPTUZUJEM, i mogu ga mirno potpisat, ja tu iz Zagreba. Tekst je bio
naslovljen na Sabor RH, sto je u redu, jer se zna da se Tudjmanu nije vredilo obracat.
Svi u vlasti su bili krivi, ne samo Tudjman, povijest je pokazala.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."

Zadnje uređivanje swap : 20.11.2013. at 01:06.
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 07:03   #15
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Cekaj hoces reci da je Glavasevic posthumno odgovoran za interpretaciju svojih tekstova.
Teske rijeci, i kriva osoba na nisanu.
naravno da nije on kriv, krivi su oni koji zloupotrebljavaju njegove riječi izrečene u očaju da bi se posrali po Tuđmanu. Ostavite ga da bude ratni novinar koji je ubijen zato jer je bio novinar!


Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Ovo nije tema o Tudjmanu, tako da ne bi svoje dojmove o Tudjmanu iznosila.
Tenisi, kazalista i zlatni stolci su za mene mora, a ne drzavnost , u doba rata.

Ne znam kako i koliko ti citas Glavaseviceve govore, ali ja ih nism citala poslije rata,
sjecam se samo kakav su dojam stvarali kad su isli u eter u studenom 1991.
Sjecam se i naglaska i tona. Licilo je na anticku dramu, kao rat a opet i kao metafora rata.

Neprimjereno je Glavaseviceve rijeci vaditi iz konteksta.
pa tko ih vadi iz konteksta i daje im značaj koji ne zaslužuju?


Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Dodatak: Nasla sam tekst OPTUZUJEM, i mogu ga mirno potpisat, ja tu iz Zagreba. Tekst je bio
naslovljen na Sabor RH, sto je u redu, jer se zna da se Tudjmanu nije vredilo obracat.
Svi u vlasti su bili krivi, ne samo Tudjman, povijest je pokazala.
aha, tu smo (iako je odmah bilo jasno u kojem grmu leži zec, pa da se ostavimo razvlačenja Sinišinog imena i krenemo na stvar)
ajmo sad s dokazima.
tko je prodao Vukovar, kome, i zašto?
što je povijest pokazala?
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 07:22   #16
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post

aha, tu smo (iako je odmah bilo jasno u kojem grmu leži zec, pa da se ostavimo razvlačenja Sinišinog imena i krenemo na stvar)
ajmo sad s dokazima.
tko je prodao Vukovar, kome, i zašto?
što je povijest pokazala?
Sorry, pogrijesio si, ja se me mislim na temi o sinu Sinise Glavasevica raspravljat o Vukovarskim izdajama. Imas druge teme o tome, ja sigurno nisam ekspert.

Jucer je povijest pokazala, da se s temom Vukovara manipulira, to je jucerasnji dan pokazao.
Jedan dan poticemo anarhiju, a drugi dan se vadimo na svetost Vukavara, to je povijest pokazala.

Ja ovdje mogu reci KAKO SAM JA DOZIVJELA SINISU GLAVASEVICA,
ja mogu biti sretna sto sam prezivjele rat, sto je sin Sinise Glavasevica prezivio rat, i zavrsio fakulte itd, itd.

O ostalom trazi neke druge partnere.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 09:26   #17
Znaci ne znaš niš o onome što si rekla da potpisuješ. Superiška.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 09:34   #18
Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
Nevjerovatna mi je njegova izjava da se javi netko iz stožera odnosno čela kolone tko je izgubio nekoga na ovčari


Ma mali misli da je lukav a u stvari ispada jako proziran i točno se vidi da mu je na falkutetu mentor bio Pupovac.

Najbolje mi je preksinoć izjavio kako mu je u Vukovaru tobože onemogućen odlazak na grob njegovog oca. Ma hajde.
Čudi me da ga nitko nije pitao pa kako to "onemogućen u Vukovaru" kad je pok.Siniša Glavašević pokopan na krematoriju Zagrebačkog Mirogoja.

E Bojane Bojane u šta si se ti pretvorio.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 09:40   #19
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
Znaci ne znaš niš o onome što si rekla da potpisuješ. Superiška.
Ti me stvarno navodis na googlanje.
Evo ti Glavasevica, nek ti on objasni :

PRIČA 0 RATU
Rat je najgore što se čovjeku moglo dogoditi. Ali,
čovjek i nezna o drugom osim o ratu i ubijanju,
pa se onda s pravom treba pitati je li to normalno?
Ako je normalno znanost stavljati u službu
oružja, ako je normalno pucati iz sporta, ako je
normalno hvaliti se time, onda je normalno i
ratovati. To je, dakle, prirodni način da se svijet
oslobodi svih zala koja ga opterećuju. Nažalost,
ginu i mnogi od kojih se nerado opraštamo. Ali,
to je cijena napretka; pogodbi nema. Uzimi ili
ostavi! Ili: idi ili ostavi! Nemoj otići! Umri u svom
gradu, u svojoj ulici, u svojoj kući! Ali, nipošto
od svojega prijatelja. Prijatelji su za sve, osim
za to da presuđuju o tvojoj smrti.
Rat pravi selekciju. Dobre odvaja od zlih,
jake od slabih, lijepo od ružnog, poštene od
manje poštenih, sposobne od nesposobnih. I što
dulje traje rat, selekcija je stroža. I naravno,
žrtava je više. Potrebno je imati dobar smisao
za orijentaciju da bi se čovjek u ratu snašao.
Kamo bježati, kome vjerovati, što raditi?
Kako doznati, prije svih, tko će pobijediti?
Kako biti među prvima baš kada je najpotrebnije?
Poznavao sam mnoge pametne ljude koji nisu
bili dovoljno brzi za ovaj rat. Poznavao sam
mnoge sposobne, ali glupe da shvate svu ogavnost
rata. Poznavao sam i one hrabre, one bez
kojih ne bi bilo ni vas, ni mene, ni ovoga grada.
Tko zna gdje su sad toliki koje sam poznavao i
toliko često slušao?
I njih i jeku koja je odzvanjala od udaraca
u njihova vlastita prsa. Gdje li su svi oni sada
kad krvari Vukovar? Zašto ne viču? Zašto svojom
vikom ne pomažu plašiti neprijatelja odavde
odakle niču svi njihovi korijeni? Zašto ih nema
sada kada je važno zemlji vratiti davni dug, sada
kada tradicija ovog grada, kojom su se toliko
dičili, mora ponijeti najteži teret? Ali, rat je nemilosrdan.
On je bič koji puca na svim svojim
krajevima. Rat je istodobno i vlast i bezvlašće.
Za neke pakao, a za neke, a svi znamo koji su
to, i dar Božji.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 10:06   #20
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma mali misli da je lukav a u stvari ispada jako proziran i točno se vidi da mu je na falkutetu mentor bio Pupovac.

Najbolje mi je preksinoć izjavio kako mu je u Vukovaru tobože onemogućen odlazak na grob njegovog oca. Ma hajde.
Čudi me da ga nitko nije pitao pa kako to "onemogućen u Vukovaru" kad je pok.Siniša Glavašević pokopan na krematoriju Zagrebačkog Mirogoja.

E Bojane Bojane u šta si se ti pretvorio.
Manipuliras ili si izmanipuliran?

Evo sto je objavio Vecernji list

Bojan Glavasevic ipak polozio svijecu na memorijalnom groblju

a dio teksta kaze:

Ovako nešto nije se trebalo dogoditi. Nismo se trebali dijeliti. Ovo je poraz svih nas. Ovo je ljudski poraz, poraz ljudskosti i poniznosti, rekao je Glavašević čiji je otac Siniša, inače legendarni novinar Hrvatskog radio Vukovara, ubijen na Ovčari. Uz oca, Glavašević je u Domovinskom ratu izgubio i djeda i prabaku koje do danas nije pronašao. Govoreći o današnjim događajima u Vukovaru, rekao je da mu nedostaju riječi i da je osjećaj poslije svega iznimno težak.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.