Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2015., 00:30   #161
privara koja se dogodila jednom može se čak i oprostit, kad je to 2, 5, 10 itd to je finito.muškarci koji privare ženu su po meni ološ, pogotovo u ovakvim trenutcima kad bi tribali bit podrška.žene koje oproste muškarcu privaru su za mene tuke.ista stvar vridi i obrnuto.za privaru oprosta nema.to je izdaja.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:34   #162
Quote:
12344 kaže: Pogledaj post
Ispalo je da sve u što sam vjerovao ovih 20 godina da je u biti velika laž i ne mogu se jednostavo s tim pomirit i nastavit kao da ništa nije bilo
Onda nemoj nastaviti kao da nije ništa bilo. To možeš i bez da se spuštaš na ovako niske grane. Kakav vam je brak otkad si saznao za prevaru? Kako se osjećaš ti, kako ona, kako su vam djeca? Kako se odnosite jedni prema drugima? Ne možeš tvrditi da je sve isto jer je to nemoguće. Djeca možda ne znaju što se desilo, ali znaju da nešto nije u redu i pate zbog toga, možda se i osjećaju krivima. Kad ti nju prevariš, sve ćeš im to ispočetka priuštiti. Koliko imaju godina?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 17:16   #163
Ostavila sam ga, "izbacila" iz stana. Ta je odluka trebala emocionalno sazrijeti u meni. Nisam htjela donositi nista na vrat, na nos. Vec biti sigurna u sebe i svoje odluke.
Hvala onima koji su mi pruzili podrsku.
Nina Simone II is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 20:30   #164
Quote:
Nina Simone II kaže: Pogledaj post
Ostavila sam ga, "izbacila" iz stana. Ta je odluka trebala emocionalno sazrijeti u meni. Nisam htjela donositi nista na vrat, na nos. Vec biti sigurna u sebe i svoje odluke.
Hvala onima koji su mi pruzili podrsku.
Kako se sad osjecas Nina?
Fielding Mellis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 23:25   #165
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Onda nemoj nastaviti kao da nije ništa bilo. To možeš i bez da se spuštaš na ovako niske grane. Kakav vam je brak otkad si saznao za prevaru? Kako se osjećaš ti, kako ona, kako su vam djeca? Kako se odnosite jedni prema drugima? Ne možeš tvrditi da je sve isto jer je to nemoguće. Djeca možda ne znaju što se desilo, ali znaju da nešto nije u redu i pate zbog toga, možda se i osjećaju krivima. Kad ti nju prevariš, sve ćeš im to ispočetka priuštiti. Koliko imaju godina?
Jedno u vrtic drugo u 6 razred .Ona prica da si to nikad nece oprostit sto je stavila posao ispred obitelji i da bi sve dala da moze vratit vrijeme nazad a ja kako koji dan, nekad ne razmišljam o tome a nekad aaaaaaaa
12344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 23:39   #166
Quote:
Nina Simone II kaže: Pogledaj post
Ostavila sam ga, "izbacila" iz stana. Ta je odluka trebala emocionalno sazrijeti u meni. Nisam htjela donositi nista na vrat, na nos. Vec biti sigurna u sebe i svoje odluke.
Hvala onima koji su mi pruzili podrsku.
Ko bi reko'o...

Molin lipo.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 13:42   #167
Quote:
Fielding Mellis kaže: Pogledaj post
Kako se sad osjecas Nina?
Kao na roller coaster-u Osjecam se veoma jakom, ali sam malo bijesna, malo tuzna, malo razocarana, malo olaksana. Ali najdraze mi je sto nijednom nije nestao moj osjecaj za humor, optimizam, moja samoironija, samosvjesnost.

Osjecam se zrelo.
Nina Simone II is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 15:37   #168
Quote:
Nina Simone II kaže: Pogledaj post
Kao na roller coaster-u Osjecam se veoma jakom, ali sam malo bijesna, malo tuzna, malo razocarana, malo olaksana. Ali najdraze mi je sto nijednom nije nestao moj osjecaj za humor, optimizam, moja samoironija, samosvjesnost.

Osjecam se zrelo.
Takav mi dojam i ostavljas. Drago mi je zbog tebe.

Imaš li dovoljno bliskih osoba koji će biti uz tebe dok taj roller coaster ne prođe? Imaš li već kakvu dobru literaturu koju planiraš procitati u ovoj fazi? Oprosti, ako previše zapitkujem.
Fielding Mellis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 15:44   #169
Quote:
Fielding Mellis kaže: Pogledaj post
Takav mi dojam i ostavljas. Drago mi je zbog tebe.

Imaš li dovoljno bliskih osoba koji će biti uz tebe dok taj roller coaster ne prođe? Imaš li već kakvu dobru literaturu koju planiraš procitati u ovoj fazi? Oprosti, ako previše zapitkujem.
Imam i jedno i drugo. Najvise mi treba posao, ali radim i na tome. Moram priznati da sam najvise pomoci dobila tamo gdje sam najmanje ocekivala. Zivot je cudo. Nekad te mlati, a nekad mazi. Nekad oboje istovremeno.
Nina Simone II is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.