Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 12:38   #161
super, i ti se regala samo da to s nama podjeliš
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 23:38   #162
okej, saznao sam što me zanima. Lonely Planet u ruke, malo čeprkanja po internetu i rezervacija vlakova hihihi...

ne dam 140 € da me netko vodi, radije idem na svoju ruku...

Ako otputujem, i kad se vratim, objektivno vam iznesem SVOJA zapažanja.
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 18:05   #163
Pozdrav

Čitam sve moguće postove o Črnja toursu, iz razloga što su i mene zvali.
Ma sve mi to djeluje , ali matematika postoji i za divno čudo svi mogu biti zadovoljni.
3500 - 5000 kn za takav izlet i to za dvije osobe i nije puno.
Sjednite u auto povedite još nekog i nema šanse za te novce. samo za gorivo Vam treba cca 2000 kn
Ovo mi ne izgleda kao prevara, a oni koji pišu suprotno
Kako sam shvatio za 140 € vas vozaju cijelo vrijeme i dobijete večeru, ej pa to je badave, odite samo na jedan jednodnevni za veneciju i vidite cijenu i kako će vas tamo oderati
delux67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 14:59   #164
Wink

Eto i mama od moje drage osvojila besplatno putovanje na azurnu obalu
Iskreno ne slazem se sa ovim izjavama koje su napisali korisnici koji imaju samo jedan post, kao super im je...hmm
Sta reci, sumnjicav sam
platiti put do xyz hotela za dvije osobe 2400kn???
i još im dati 280 eura ili cca 2000 kn da bi vidio sve ono sto ti nabroje da ces viditi.
nigdje ne vidim da piše i cijene da udjem u sve to (akvarij replika broda itd)
naravno crkve su sve prekrasne(ko ih voli) mozda nas i na misu otpeljaju pa cu morati i milodar dati
na njihovoj stranici (črnja tours) imaju taj isti paket po cijeni 3600 kn po osobi + naravno one nadoplate
mozda odem na prezentaciju pa vam javi što sam saznao
surfam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 10:22   #165
Moja mama dobila pozivnicu za večeru koja bi trebala bit 23.7.2010. Ona je povjerovala al zato ima mene koja sam joj na netu našla dovoljno postova i "iskaza" ljudi koji su isto prošli..evo neke koja sam našla pa da ih podjelim s Vama. Ovaj prvi je barem meni bio dovoljan! Uživajte čitajući:

1)....Dragi moji koji citate ovo. Ja sam radila u toj famoznoj agenciji Crnja turs. mogu samo da vam kazem da je to jedna obicna prevara!! nemojte da padate na glupe fore koje sam i ja sama pricala na telefon kada sam mozda i nekog od vas dobila. Od tog putovanja nema nista koje oni kao nude na Azurnu obalu!! Ima ali morate da platite da vam ne kazem koliko i plus da kupujete njihove glupe proizvode.Pritom nisam ni platu dobila a za to cu tek da ga jurim pa makar i preko inspekcije. Eto takva vam je ukratko ta agencija. Zelim vam da ne putujete sa njima zato sto nemate gde da otputujete. Pozzz
2)..To je zapravo fora da dodjes da bi mogli da te smore pokusavajuci da ti uvale nesto sasvim drugo...

Ljudi moji,ono tamo je toliko sve premazano i nafilovano da je to uzas...Imaju jako ljubazan,fini pristup,pokusavaju da te animiraju ne bi li ti uvalili da im uzmes taj neki nzv paket 'zvezdica' koji kostaju par hiljada evra a za to dobijas smestaj po luksuznim hotelima sirom sveta (put,naravno,placas sam),tj uclanis se u taj neki njihov nzv Klub...Kad vide da neces,a oni ti podilaze spustajuci cene i nudeci sve povoljnije i povoljnije varijante,tj,pakete (a opet sve preskupo),pa cak i da se isplati,ko ima da odjednom iskesira par hiljada evra (traze pare maltene odmah ili bar odmah da potvrdis da pristajes,razmisljanja nema)...

Nije problem sto ti nude,vec sto te drze tamo po par sati i sa osmehom na licu smaraju i smaraju dok te obradjuju,a sve toliko milo i slatko da ne znas sta da im kazes...Zadiru u privatan zivot,pitaju sta planiras da kupis u skorije vreme,sta ti fali u kuci,pa te onda ubedjuju da je bolje i isplativije da njima das lovu nego da kupis,npr,frizider...Jer,zaboga,'uspomena je uspomena'....
__________________
Ako želiš dugu pomiri se s kišom.
iwana_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 10:27   #166
I da..ovi koji imaju po jedan, dva posta i to samo s ove teme i govore i više nego pozitvno.hm... ja sam jako skeptična i nepovjerljiva osoba stoga nekom drugom pričajte bajke ja sam ih odavno prerasla i uopće nije očito da ste njihovi...čast iznimkama al ne samo na ovom forumu nego i na drugom gdje su krajnje očiti njihovi zasposlenici
Moji su odustali, moja teta ne ide koja je isto dobila pozivnicu i puno ljudi koje znam reklo je jok
__________________
Ako želiš dugu pomiri se s kišom.
iwana_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 12:15   #167
Quote:
iwana_88 kaže: Pogledaj post
I da..ovi koji imaju po jedan, dva posta i to samo s ove teme i govore i više nego pozitvno.hm... ja sam jako skeptična i nepovjerljiva osoba stoga nekom drugom pričajte bajke ja sam ih odavno prerasla i uopće nije očito da ste njihovi...čast iznimkama al ne samo na ovom forumu nego i na drugom gdje su krajnje očiti njihovi zasposlenici
Moji su odustali, moja teta ne ide koja je isto dobila pozivnicu i puno ljudi koje znam reklo je jok
daj meni pozivnicu, ja bi opet putovao s njima

prelistaj par stranica u rikverc i pogledaj slike s dva putovanja Prag i Azuurna obala gdje smo mi bili s njima i komentare...

nemam samo 1 ili 2 posta i to samo na ovoj temi, već općenito na turizmu mi i je gro postova... putovanja i apartmane i hotele ne volim već kampiram, ali ove prilike s Črnjom ne bih propustio nikad...

i pričaš kao i hrpa ljudi bezveze ovdje... hrpa ljudi je odustala...to su bajke i slično... tako isto možeš otići i pod automobile i pričati kako je ferrari loš auto, a hrpa ljudi je odustala od njega, piše ovo i ono i slično...
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 22:54   #168
isao sam sa crnja toursom
silhofn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 09:05   #169
evo vratio sam se jučer s Azurne obale s famoznim Črnja toursom kojeg tolko pljujete. prije puta sam se tukao po glavi jer sam uplatio i onda čitao ovaj forum pa sam očekivao horor putovanje. Ajmo redom- neki su se žalili na vulgarnost vodiča- naša vodička Jelena je najbolji vodič s kojim sam do sada putovao i nje ću se uvijek sjećati za razliku od vodiča drugih agenicija. Što se tiče vulgarnih viceva- ima ih dosta, često se pričaju ali cijeli bus se zabavljao pa preosjetljivim dušicama savjetujem drugu agenciju. Meni je osobno bilo super, i vodička i vozač su za zezanciju i uvijek su osigurali super atmosferu, častili su cijeli bus limončelom i tako. Čitao sam prije da se ljudi žale na hotel- mi smo bili u hotelu Galleano i ja sam po vašim komentarima očekivao štalu a hotel je bio čisto ok, sve čisto i uredno i bolje je izgledao od recimo hotela s 3 zvijezdice u Pragu ili Bratislavi. Tako da mi se čini da ga neki na ovom forumu lagano seruckaju. Znači i vodiči super, i put super sa čestim stajanjima pa nemaš osjećaj da se voziš 12 sati, hotel prihvatljiv, izleti po gradovima kako se i očekivalo. Cura je platila 2400 smještaj + 1000 izleti i večera svaki dan, a ja sam dao samo 1000 kn za izlete i večeru. Izleti nisu obavezni pa zapravo preko te akcije može jedan skroz besplatno ali ako ostanete u Andori jedino što imate za raditi je spavanje, šetnja i kupanje( a plaža je tamo super) pa tko voli nek izvoli, meni bi bilo žao tako provesti 6 dana. U Genovi obavezno odite u akvarij- 19 eura, sve moguće morske životinje, hodao sam dobrih 3 sata kolko je velik.
Da još napomenem nekoliko minusa. Što se hotela tiče-smještaj ok, uredan ali hrana je užas. Za doručak su svaki dan(doslovno svih 6 dana) bile- 3 žemlje( koje nisu ni svježe već mislim da su stavili ono što je ostalo od večere dan prije, tvrde da zube polomiš, 1 šnita sira, 1 šnita šunke, 2 paketića maslaca, 2 paketića marmelade. Znači svaki dan isto i točno količinski tolko-nema dupliranja. za piće za doručak standard-kava, čaj, sok. Večera je bila malo bolja ali sve se vrtilo oko krumpira i tjestenine. Jako jednolično i loše i količinski malo. Piće nije uključeno u cijenu večere koju sam platio u sklopu tih 1000 kn, a cijene pića su visoke. Litra obične vode 2,5 eura, velika piva 6 eura, 7 deci vina od 8 do 11 eura itd.
Moj zaključak svega je da neki komentari na ovom forumu nisu ok, sve je bilo super, vodička i vozač savršeni(makar dosad nisam mislio da je važno kakvi su, ali kad vidim kolko su podigli atmosferu vidim da je jako važno). Ako ste gurman preskačite ovaj hotel jer je hrana užas, čisto da pojedeš nešto da ne trošiš tolko van hotela ali nije da ćete umrijeti od istog doručka svaki dan
littlecoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:37   #170
[QUOTE=littlecoala;41697170]evo vratio sam se jučer s Azurne obale s famoznim Črnja toursom kojeg tolko pljujete. prije puta sam se tukao po glavi jer sam uplatio i onda čitao ovaj forum pa sam očekivao horor putovanje. Ajmo redom- neki su se žalili na vulgarnost vodiča- naša vodička Jelena je najbolji vodič s kojim sam do sada putovao i nje ću se uvijek sjećati za razliku od vodiča drugih agenicija. Što se tiče vulgarnih viceva- ima ih dosta, često se pričaju ali cijeli bus se zabavljao pa preosjetljivimšetnja i kupanje( a plaža je tamo super) pa tko voli nek izvoli, meni bi bilo žao tako provesti 6 dana. U Genovi obavezno odite u akvarij- 19 eura, sve moguće morske životinje, hodao sam dobrih 3 sata kolko je velik.
Da još napomenem nekoliko minusa. Što se hotela tiče-smještaj ok, uredan ali hrana je užas. Za doručak su svaki dan(doslovno svih 6 dana) bile- 3 žemlje( koje nisu ni svježe već mislim da su stavili ono što je ostalo od večere dan prije, tvrde da zube
Moj zaključak svega je da neki komentari na ovom forumu nisu ok, sve je bilo super, vodička i vozač savršeni(makar dosad nisam mislio da je važno kakvi su, ali kad vidim kolko su podigli atmosferu vidim da je jako važno). Ako ste gurman preskačite

Ljudi moji bio sam prije par dana na njihovoj prezentaciji,sve izgleda divno i krasno,agent je predivan,sada mi je nejasno tip prica da je putovalo njima 600 tisuca zadovoljni klijenata,a ovdje na forumu nema ni 200 postova kako je to moguce?
lavezzi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 20:42   #171
2015. g. i dalje su aktivni...

ja jučer platio 200 kn rezervaciju Črnja Toursa za putovanje u Rim...
tokom te prezentacije koja je sponzorirana tim nekim drugim proizvodom..

sada se mislim hocu li platit punu cijenu 1400 kn po osobi, i nakraju otputovati?..

ili mi je pametnije da zaboravim tih 200 kn :/
MALIodKrumpira is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:55   #172
Quote:
MALIodKrumpira kaže: Pogledaj post
2015. g. i dalje su aktivni...

ja jučer platio 200 kn rezervaciju Črnja Toursa za putovanje u Rim...
tokom te prezentacije koja je sponzorirana tim nekim drugim proizvodom..

sada se mislim hocu li platit punu cijenu 1400 kn po osobi, i nakraju otputovati?..

ili mi je pametnije da zaboravim tih 200 kn :/
I jeste li na kraju bili na putovanju ili ste odustali?
Ukoliko ste bili, kakva su Vaša iskustva s ovom agencijom?
__________________
"Ne budite dakle zabrinuti za sutra. Sutra će se samo brinuti za se. Dosta je svakom danu zla njegova."
Isus Krist
život-je-lijep is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 20:33   #173
Pozdrav!
Zanima me je li netko plaćao na rate putovanje npr. u Pariz sa Črnja toursom, pa da mi kaže jesu li mu mjesečno uzimali točnu ratu ili još dvije, tri kune više?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:42   #174
Črnja tours - koji smorovi. Ne znam kakva su putovanja, jer mi ne pada na pamet upuštati se u to, sa grčem u želucu čekati put i ne znati jel bude sve ok ili je sve prijevara. Ak nemam novce, kakvo putovanje. Ako imam novce, ne treba mi črnja tours i kupovanje madraca da vidim prag, vau. A putovanje sa nekom napaljenom vodičicom koja prostači cijelo putovanje je isto nešto što se ne propušta ( po tim "šalama" su poznati).

Inače, ne znam od kud im podaci o ljudima koje zovu? Nije mi mob registriran, a dok me zovu traže me imenom i prezimenom. Organiziraju sad tu neku večeru u mom gradiću, i milijun poziva! Sa desetak brojeva! Svaki put blokiram broj s kojeg zovu, ali imaju bezbroj brojeva.

Iritantno do boli
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 06:32   #175
broj vjerojatno su dobili od nekoga koga znaš, jer mislim da obično daju kao popust ili nešto ako staviš 10 kontakat

nego,daj napiši više ovo vezano uz vodičku, zanima me
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 07:18   #176
Quote:
Antac kaže: Pogledaj post
ja sam dobio kao nagradno putovanje od črnje tours za azurnu obalu? u cemu je caka? isplati se ili je neki zajeb?
Črnja tours
Smeće od firme,autobusi kasne,smrde,korisnička služba ne odgovara,nula bodova

Quote:
Josephine013 kaže: Pogledaj post
Evo iako su sve mahom stariji postovi, naletila sam na raspravu pa da napisem svjeze info....

Jucer sam se vratila s Azurne obale - odusevljena!!!!
Moja teta je dobila besplatno putovanje, ja sam isla kao suputnik. Platila 2300kn. Za izlete svi moraju platiti 140eura, ako ne zelis onda imas sve slobodno vrijeme... znaci ne ides na izlete.

Obilazi se svaki dan po nekoliko destinacija; Nica, San Remo, Menton, Antibes, Cannes, Monte Carlo/Monaco,Genova... Svaki dan je ispunjen tako da se rano ujutro krece, obilazi se sto je u planu za taj dan i stize se navecer u hotel koji je u nasem slucaju bio vrlo dobar... jedina zamjerka je jednolican dorucak. Ostalo je sve OK, od smjestaja, osoblja itd...

Ekipa u autobusu su uglavnom penzioneri, s time da je u nasem slucaju bilo dosta i mladjih ... od 20 -77 godina. Atmosfera ovisi o tome kakvu srecu imas i s kakvim ljudima putujes. U mojem slucaju bila je odlicna ekipa. Nitko nije previse gundjao. Svi su se zabavljali, u autobusu uz odlicnog vozaca i voditeljicu bilo je definitivno super.
Cijelim putem, osim manjeg razdoblja kad smo spavali, pjevalo se, pricalo viceve, zezalo...

U svakom slucaju s moje strane sve pohvale. Definitivno sam odusevljena, s obzirom da sam mislila da cu umrijet od dosade uz penzice... ispalo je mrak!

p.s. po razgovoru s ljudima koji su vec putovali s Crnja toursom zakljucila sam da im se svidja putovati s njima. A fora je isto tako da oni nemaju sve destinacije tijekom cijele godine... tako da vjerujem da zovu one koji imaju nagradno putovanje u trenutku kada pocnu organizirati odredjenu destinaciju...
Loša usluga

Quote:
Mate Mamilo kaže: Pogledaj post
Črnja Tours i putovanja.... neka mene češće zovu, a vi nevjerni Tome slobodno ostanite doma...

Kaže poslovica: jedna slika - tisuću riječi... pa eto ne da mi se toliko kucati... jer imam oko 1000 fotografija...

Prag i Karlovy Vary



Azurna obala





Loša usluga

Quote:
littlecoala kaže: Pogledaj post
evo vratio sam se jučer s Azurne obale s famoznim Črnja toursom kojeg tolko pljujete. prije puta sam se tukao po glavi jer sam uplatio i onda čitao ovaj forum pa sam očekivao horor putovanje. Ajmo redom- neki su se žalili na vulgarnost vodiča- naša vodička Jelena je najbolji vodič s kojim sam do sada putovao i nje ću se uvijek sjećati za razliku od vodiča drugih agenicija. Što se tiče vulgarnih viceva- ima ih dosta, često se pričaju ali cijeli bus se zabavljao pa preosjetljivim dušicama savjetujem drugu agenciju. Meni je osobno bilo super, i vodička i vozač su za zezanciju i uvijek su osigurali super atmosferu, častili su cijeli bus limončelom i tako. Čitao sam prije da se ljudi žale na hotel- mi smo bili u hotelu Galleano i ja sam po vašim komentarima očekivao štalu a hotel je bio čisto ok, sve čisto i uredno i bolje je izgledao od recimo hotela s 3 zvijezdice u Pragu ili Bratislavi. Tako da mi se čini da ga neki na ovom forumu lagano seruckaju. Znači i vodiči super, i put super sa čestim stajanjima pa nemaš osjećaj da se voziš 12 sati, hotel prihvatljiv, izleti po gradovima kako se i očekivalo. Cura je platila 2400 smještaj + 1000 izleti i večera svaki dan, a ja sam dao samo 1000 kn za izlete i večeru. Izleti nisu obavezni pa zapravo preko te akcije može jedan skroz besplatno ali ako ostanete u Andori jedino što imate za raditi je spavanje, šetnja i kupanje( a plaža je tamo super) pa tko voli nek izvoli, meni bi bilo žao tako provesti 6 dana. U Genovi obavezno odite u akvarij- 19 eura, sve moguće morske životinje, hodao sam dobrih 3 sata kolko je velik.
Da još napomenem nekoliko minusa. Što se hotela tiče-smještaj ok, uredan ali hrana je užas. Za doručak su svaki dan(doslovno svih 6 dana) bile- 3 žemlje( koje nisu ni svježe već mislim da su stavili ono što je ostalo od večere dan prije, tvrde da zube polomiš, 1 šnita sira, 1 šnita šunke, 2 paketića maslaca, 2 paketića marmelade. Znači svaki dan isto i točno količinski tolko-nema dupliranja. za piće za doručak standard-kava, čaj, sok. Večera je bila malo bolja ali sve se vrtilo oko krumpira i tjestenine. Jako jednolično i loše i količinski malo. Piće nije uključeno u cijenu večere koju sam platio u sklopu tih 1000 kn, a cijene pića su visoke. Litra obične vode 2,5 eura, velika piva 6 eura, 7 deci vina od 8 do 11 eura itd.
Moj zaključak svega je da neki komentari na ovom forumu nisu ok, sve je bilo super, vodička i vozač savršeni(makar dosad nisam mislio da je važno kakvi su, ali kad vidim kolko su podigli atmosferu vidim da je jako važno). Ako ste gurman preskačite ovaj hotel jer je hrana užas, čisto da pojedeš nešto da ne trošiš tolko van hotela ali nije da ćete umrijeti od istog doručka svaki dan



Loša usluga
olanosh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 23:00   #177
Baš mi je drago da se tema aktivirala. Ovakav vid kvazi nagradnih kvazi igara postoji posvuda, i iako možete u teoriji proći jeftino s nekim putovanjem, ako bilo što kupite oni su na vama praktički već zaradili. Sve što prodaju, prodaju po extra profitu (ne kažem da jedini to rade). Možda je najgore što neki starci ovako pomisle da će im ta krema ili jastuk nečemu pomoći, jasno, neće.

Ima par njemačkih dokumentaraca na temu, guglajte kaffeefahrten

I imam fake account alert na prvih par stranica ove teme
BramaFix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2020., 19:03   #178
azurna obala 2020

cini se da je tema zamrla...

naime, zanima me ima li tko da je kroz zadnjih godinu dana bio s črnjom na azurnoj?
Razervirali smo putovanje (nismo dobili nikakvi nagradu, nego smo bili na jednodnevnom izletu uz one dosadne prezentacije jastuka i sranja pa smo si samo rezervirali put na azurnu). Ono kao 1+1 gratis.. receno je da su te doplate 140e za razglede,ulaznice i vecere.. pa ako je netko bio u zadnjih godinu dana molim vas info ima li smisla dati tu doplatu s obzirom na komentare jednolicne i uzasne vecere kao i dodatnih naplata iako ste kao platiti za sve ulaze?
vragolasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2021., 18:00   #179
posto ne volim spam pozive na mobitel, prije godinu i nesto sam se upisao u registar ne zovi, prvi koji su me unatoc tome nazvali su iz crnja toursa, sa gustem sam ih prijavio drzavnom inspektoratu, bas me zanima da li ce zvati ponovo.
praetorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2021., 19:16   #180
I sto se dogodilo s prijavom?

Rekao bih nista

Sad te sigurno nece zvati, ne zovu vec godinu dana nikoga jer nema putovanja
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.