Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 14:21   #7741
Tko ide u Ravennu 25og? Ja sam isto dobio od shelfa poziv za intervju.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:11   #7742
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
Tko ide u Ravennu 25og? Ja sam isto dobio od shelfa poziv za intervju.
Idem ja i još jedan momak.
mad max 83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:34   #7743
Zna li tko koliku plaću ima derrickman po danu u Saipemu(ja sam dobio ponudu za floormana za 75€ na dan)?
mad max 83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:39   #7744
Poštovani, trenutno imamo otvoreni natječaj za "Crane service engineer".

Radi se o održavanju elektro hidraulicnih dizalica, uglavnom na offshore kao dio leteće ekipe.
Dnevnice od 200-250€ na dan + moguca prijava.

Od kandidata je neophodno da ima iskustva u dijagnostici/održavanju/popravcima dizalica.
Naglasak na elektro hidrauličnim.

Scope of work:

Cylinder Repairs
Electronic Repairs
Pumps & Motors
Gearbox Repairs
Winch Repairs
Engineering Services

Molim prijavite se na [email protected] i posaljite vas CV online na www.glresume.com

Please, log in and fulfill our on-line aplicable CV form at our web page www.glresume.com ,

we only consider our web registered CVs when offering positions at open job vacancies.

Our service is FREE OF CHARGE.

Upon evaluation of your CV, we will contact you and offer a job position, with current job openings,
complementary to your work experience, trainings, educations and skills.

If you are not capable of fulfilling our online CV form, we are offering service of copying and uploading your .pdf or .doc CV file to our online database form for 100$ fee payable at our web.

If you allready submited your CV or updated CV on GLResume.com, please disregard this mail.

Thank you in advance.

Best regards,

--
Ljubomir Druskovic
GLOBAL RESUME
Prolaz Marije K. Kozulic 2
Rijeka, HR.51000, Croatia
[email protected]
www.glresume.com
__________________
______
Bubo
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 12:08   #7745
http://www.energijanova.hr/en/Job-postings
__________________
______
Bubo
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 01:26   #7746
Quote:
mad max 83 kaže: Pogledaj post
Zna li tko koliku plaću ima derrickman po danu u Saipemu(ja sam dobio ponudu za floormana za 75€ na dan)?
Mislim da sada daju 100€ za derrickmana na Saipemu 12000. Oni su sada u Las Palmasu oa idu na Cipar, ali trazi Saipem ljude i za Scarabeo 9 jer oni idu u Rumunjsku. Nude male pare, ali nije lose za pocetak, barem nekoliko tura odradit za iskustvo i da ti plate neke certifikate, pogotovo ko ode kao Roustabout, odmah salju na HERTM i OERTM ( meni su sve certifikate oni platili prije nego sam poceo radit, to je bilo prije 3,5 godine). Sada sam na drugoj kompaniji i daleko daleko su bolje place, ali eto da nije bilo Saipema vjerovatno nebi bio ni tu di sam sada. Dosta poslova je krenulo, Seadrill je uzimao ljude zadnjih godinu dana za West Capellu, Ensco je uzimao i uzima ljude, Pacific drilling je imao kratki ugovor u Gvineji itd. Pomalo se nesto dogadja
Ida Zoccoli uzima ljude za Key Manhatan.
davidrijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 20:35   #7747
Nakon dugog niza godina pokusavanja, pozdrav svima sa Key Manhattana
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:16   #7748
Šta se dogadja sa ovom industrijom?

Dok ovo pišem barel nafte je prešao 70 dolara,i naftna industrija pokazuje znakove oporavka nakon 2014.Amerikanci povećavaju proizvodnju nafte(10 milijuna barela dnevno,pretekli su S.Arabiju i samo je Rusija ispred njih) i koliko vidim na rigzone,75% oglasa je u SAD-u.Zapošljavaju sve(od klinaša do direktora.Nas hrvate neće zaposlit u SAD,ali oglasa za europsko područje vrlo slabo ima.Kaj se Europa okreće obnovljivoj energiji?
mad max 83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:30   #7749
Pozdrav,

Saipem trazi dosta ljudi za nove projekte a narocito FPSO sektor ali i bušenje je počelo, šaljite CV.

:klap:
stokrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:59   #7750
Quote:
stokrl kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Saipem trazi dosta ljudi za nove projekte a narocito FPSO sektor ali i bušenje je počelo, šaljite CV.

:klap:
Saipem i jedino radi od krize 2014,ali brate plaće su tamo preniske.Industrija planira zaposliti u sljedećih godinu dana 100000 ljudi,a neki iskusni naftaši se neće vraćati kad je naftna industrija previše nesigurna za radnika.Moraju povećati plaće.
mad max 83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:39   #7751
Ja radim u Angoli na FPSO Gimboa i nemogu se pozalit na placu jer mi je skoro ista ko i u drilling sektoru a i posao mi siguran 5 god. jer su sad potpisali novi ugovor, produkcija stalno radi i nema krize u tom setoru, sad treba doci novi FPSO Caombo north u angolu i ugovor na 12 god. s Totalom i traze hrpu ljudi neki su kod nas na treningu trnutno i jos jedan Caombo zavrsava sredinom godine.
stokrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:24   #7752
Quote:
stokrl kaže: Pogledaj post
Ja radim u Angoli na FPSO Gimboa i nemogu se pozalit na placu jer mi je skoro ista ko i u drilling sektoru a i posao mi siguran 5 god. jer su sad potpisali novi ugovor, produkcija stalno radi i nema krize u tom setoru, sad treba doci novi FPSO Caombo north u angolu i ugovor na 12 god. s Totalom i traze hrpu ljudi neki su kod nas na treningu trnutno i jos jedan Caombo zavrsava sredinom godine.
Šta bi konkretno bio FPSO?
mad max 83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:16   #7753
Floating Production Storage Ofshore (offloading)
Brodovi koji buše, vade, prerađuju i skladište naftu.

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:52   #7754
JOB OPENING: Welder (f/m) Netherlands shipyard 10.2.2018

http://www.energijanova.hr/en/Job-postings/

JOB OPENING: Welder (f/m) Netherlands shipyard 10.2.2018

| Festangestellt | As soon as possible |

Shipyard welding (Carbon dioxide method CO2) of vessels and rigs.

Task description

Netherlands- and Europe-welding on-site shipyard
Execution of repair and service
Reporting, basic communication in English and
On-site training of the employees operating on the equipment/machines

Your profile

Technical education, experience in field of shipyard welding

CO2 method certificate, basic knowledge of reading drawings
Europe-wide willingness to travel
Resilient and convincing personality with a high customer and team orientation
Fluent in English (oral and written)

Project information

Contract of employment as well as agreed paid work day on field.
Payment of travel expenses
Save and long-termed perspective with possibility of temp-to-perm

Attractive career opportunities and challenging roles - that’s what you can expect from our client. You have a professional partner who can offer interesting opportunities and long-term prospects to frther your career.

APPLY at www.glresume.com
__________________
______
Bubo
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:50   #7755
pri kraju sam faksa pa malo razmatram neke opcije, i rad na platformi se mi definitivno cini kao jedna od zanimljivijih. zavrsavam diplomski - strojarstvo, konstrukcijsko-energetsko, pricam 4 strana jezika od ceg 2 tecno, 2 onako za sporazumjet se, znam raditi u svakakvim softverima 2D\3D, imam iskustva s vodjenjem projekata i tako to. jel se netko takvog profila uklapa uopce u cijelu tu pricu? gdje poceti uopce, slati cv, kako provjeriti jel u pitanju neka pouzdana firma?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:41   #7756
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
pri kraju sam faksa pa malo razmatram neke opcije, i rad na platformi se mi definitivno cini kao jedna od zanimljivijih. zavrsavam diplomski - strojarstvo, konstrukcijsko-energetsko, pricam 4 strana jezika od ceg 2 tecno, 2 onako za sporazumjet se, znam raditi u svakakvim softverima 2D\3D, imam iskustva s vodjenjem projekata i tako to. jel se netko takvog profila uklapa uopce u cijelu tu pricu? gdje poceti uopce, slati cv, kako provjeriti jel u pitanju neka pouzdana firma?
Nisam nista pisal po forumu pa ima vec 2 godine ali kad vidim ovak nekaj moram odgovoriti.
Ako ti se od 388 stranica nije dalo procitati barem 2-3 stranice (za koje vec vidim da bude napisano, pa procital sam sve) onda frende za tebe nema posla i nikako se ne uklapas u tu cijelu pricu.

LP
tommy6865 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 19:37   #7757
Znači, posla ima. Otvara se puno novih projekata onshore i offshore. Na svim kontinentima. Ako nigdje drugdje javite se Kozuliću u trst pa možda nešto uleti. Kopajte po netu, linkedu. Ubacite CV na poznate kompanije. Exon treba dosta ljudi. Ableman, Bluhull, Red wave, Fircroft, Atlas recruitment, goss-foss, Shelfdrillin, Ensco je dobio posao za 10ak rigova. Evo malo potražite njihove stranice ubacite CV, pošaljite nekom recruteru i kopajte dalje. Ako tjedno ne možete poslati CV na barem 5-7 mailova nemojte ni pokušavati naći đob u ovom sektoru.

SRETNO!
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 23:47   #7758
Pozdrav,

Je li netko radio kao Assistant Trainee na Saipem brodovima za polaganje cjevovoda?
Rado bih čuo iskustva.
novinakvartu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 15:36   #7759
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
pri kraju sam faksa pa malo razmatram neke opcije, i rad na platformi se mi definitivno cini kao jedna od zanimljivijih. zavrsavam diplomski - strojarstvo, konstrukcijsko-energetsko, pricam 4 strana jezika od ceg 2 tecno, 2 onako za sporazumjet se, znam raditi u svakakvim softverima 2D\3D, imam iskustva s vodjenjem projekata i tako to. jel se netko takvog profila uklapa uopce u cijelu tu pricu? gdje poceti uopce, slati cv, kako provjeriti jel u pitanju neka pouzdana firma?
Ne razumijem baš ovo "konstrukcijsko - energetsko". Nisam čuo da takav smjer postoji pa ako možeš objasniti na što si mislio/ mislila.
BRAB-STON is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 02:33   #7760
Pozdrav!

Ima li tko iskustva u Maersku? Ako da, bit ću zahvalan ako nesebično podijeli

Inženjerska pozicija
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.