Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 15:52   #7261
welcom to my world. pred par tjedana ono kad je krenulo vrit sve sam puko i reko fak crypto i nisam pogledo par dana nista vezano za nj.
preporucam svakome takvu stanku. steta sto sam je prekinuo nakon par dana.
Old Jučer, 16:41   #7262
stresno je kad uložiš pare koje ne smiješ.
ja bi da sve ode u tri pičke materine i da ekipa koja prodaje kad padne cijena odustane! e tek tada će bit reda...
kada cijena pada onda kupuješ!

ja imam dosta rippla, i nemam namjeru čupat ni 0,01$ van...
stisni jajčeka!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:44   #7263
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Da sam u ripplu i meni bi bilo
http://prntscr.com/iiag92

Ako ovaj support ne izdrži, drž gaće

ma samo nek dođe opet na 0.20$ da se napune vreće
whiteDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:35   #7264
RobinHood danas počinje s radom u 5 država USA........
Old Jučer, 17:49   #7265
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
stresno je kad uložiš pare koje ne smiješ.
ja bi da sve ode u tri pičke materine i da ekipa koja prodaje kad padne cijena odustane! e tek tada će bit reda...
kada cijena pada onda kupuješ!

ja imam dosta rippla, i nemam namjeru čupat ni 0,01$ van...
stisni jajčeka!

Ma ja nisam kesom nikada kupovao, ali vec rudarim nekoliko godina pa se nakupilo nesto, jedino sam kupio XRP kada je jos bio na 4 centa, ali i to sam kupio ethom tada...

Ali ono, nije to lova koja mi treba za zivot, ali velim, nakupio se nesta i sada kada u jednom danu rokne za 20-30 posto, nije lepo vidjet... Velim, nije da mi treba, ali da se moze svasta kupiti, moze se
RippleManijak is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:19   #7266
Pozdrav ! Čitam threadove o kriptovalutama već par mjeseci i zahvaljujem forumašima naročito Kučilu , Stjepanu21 i drugima na mnoštvu korisnih savjeta.
Imam pitanje da li se sada isplati kupiti Monero ili čekati da eventualno još padne? Kad sam ja ulazio u kripto onda je bio oko $80 ali sam ga propustio priliku, isto tako pred koji tjedan dok je pao na $150.
nestvarni is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:33   #7267
Quote:
nestvarni kaže: Pogledaj post
Pozdrav ! Čitam threadove o kriptovalutama već par mjeseci i zahvaljujem forumašima naročito Kučilu , Stjepanu21 i drugima na mnoštvu korisnih savjeta.
Imam pitanje da li se sada isplati kupiti Monero ili čekati da eventualno još padne? Kad sam ja ulazio u kripto onda je bio oko $80 ali sam ga propustio priliku, isto tako pred koji tjedan dok je pao na $150.
Evo ovdje imaš dobar tekst pa ga malo prouči, ima i o Moneru

https://moneymorning.com/2018/02/22/...o-buy-in-2018/
Old Jučer, 22:39   #7268
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Kad shvatis da je vrh i dno nebitno s obzirom da trzistem manipulira nekoliko grupa ljudi koji imaju 70% ukupnog udjela onda ces u miru spavati.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Tako sam i ja razmišljanja. Nebitno je njima jel npr. ADA 3 ili 4 tisuće, ili 10.000. Sam broj je nebitan, nego njihov ulaz i izlaz

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.