Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 08:31   #4901
Znaci Cleveland plati Cousinsa i piknu ovog Barkleya na draftu i eto sexa?
Henson is offline  
Old 23.02.2018., 09:32   #4902
Quote:
Henson kaže: Pogledaj post
Znaci Cleveland plati Cousinsa i piknu ovog Barkleya na draftu i eto sexa?
I onda još Chubba ili Nelsona sa #4...
Stric iz ozadja is offline  
Old 23.02.2018., 09:54   #4903
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
I onda još Chubba ili Nelsona sa #4...
Navijam za takav rasplet
Henson is offline  
Old 23.02.2018., 19:17   #4904
marcus peters će izgleda u ramse...
Billy Piton is offline  
Old 25.02.2018., 09:02   #4905
bortles potpisao s jagsima na tri godine. max vrijednos s bonusima je 22.5 milja po sezoni. nista od cousinsa.
Billy Piton is offline  
Old 25.02.2018., 10:09   #4906
Ako Bortles ikad osvoji Superbowl, ja na livestreamu zapalim pa pojedem kapu dres Ravensa. Štoviše, napravim to i ako ikad više dođe do finala konferencije. A ako ga ne osvoji, šteta Coughlinovih starih godina...
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 27.02.2018., 11:25   #4907
Prema vijestima iz nfl.com, Ramsi će dati pick 2. i 4. runde za Petersa, a Vikingsi su očito opako zapeli za Cousinsa...
Stric iz ozadja is offline  
Old 28.02.2018., 13:12   #4908
Vikingsi imaju tri više nego dobra QB i oni zapnu za Cousinsa ?!
stipest is offline  
Old 28.02.2018., 18:46   #4909
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Vikingsi imaju tri više nego dobra QB i oni zapnu za Cousinsa ?!
dobro, nemoj sad pretjerivati... od njih trojice bi se moooožda mogao složiti jedan više nego dobar qb, koji bi doduše svejedno imao slabašnu ruku

btw, matt forte objesio kopačke o klin.
Billy Piton is offline  
Old 28.02.2018., 19:38   #4910
A kao što me upozorio jedan kolega ovdje, sva trojica su bili free agents tako da nije da ih ne bi koštali. A sva trojica su, blago rečeni, upitni kao konzistentno kvalitetni igrači. Cousins je manje-više konstantan već nekoliko sezona.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 28.02.2018., 20:15   #4911
A nije da ih ni Cousins neće koštati. Pogotovo ako ispadnu cifre koje se spominju.
stipest is offline  
Old 28.02.2018., 21:45   #4912
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
A nije da ih ni Cousins neće koštati. Pogotovo ako ispadnu cifre koje se spominju.
koštat će i to vjerovatno basnoslovnu cifru, koju će vikingsi teško moći platiti, al da je značajan upgrade u odnosu na trenutni vilknški trojac - jest.

jedina im je nada da će uzeti manje love kako bi igrao u kompetitivnoj ekipi, ali to po dosadašnjem njegovom ponašanju nije pretjerano realno za očekivati.
Billy Piton is offline  
Old 01.03.2018., 01:02   #4913
Ako će tražit kompetitivnu ekipu,a ne lovu, onda mu je bolji otići u Broncose.
stipest is offline  
Old 01.03.2018., 08:49   #4914
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ako će tražit kompetitivnu ekipu,a ne lovu, onda mu je bolji otići u Broncose.
Ti to ozbiljno?
Stric iz ozadja is offline  
Old 01.03.2018., 08:53   #4915
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
btw, matt forte objesio kopačke o klin.
Jedan od najboljih igrača Bearsa u ovom milenijumu. Nismo ga trebali otpustiti...
Stric iz ozadja is offline  
Old 01.03.2018., 10:49   #4916
Jedan vrlo dobar QB je bolej nego 3 prosjecna/dobra QB-a. Cousins sa tom ekipom oko sebe


I Bradford i posebno Keenum su podigli razinu igre u Minnesoti, zasto to ne ocekivati i od Kirka koji igra bolje od bilo kojeg QB-a i u propalom Washingtonu. Ako to ne uspiju nudimo im Folesa za Keenuma i pick prve runde
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 01.03.2018., 11:17   #4917
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ako će tražit kompetitivnu ekipu,a ne lovu, onda mu je bolji otići u Broncose.
šališ se? vikingsi su 13-3 ekipa koja ima jezgru fenomenalnih mladih igrača (diggs, thielen, cook, hunter, kendricks, barr) koji su još na rookie ugovorima, a debela većina glavnih veterana (rhodes, smith, joseph, rudolph) još nisu zagazili u 4. desetljeće života. broncosi praktično nemaju core mladih igrača jer su zadnji pošten draft imali 2012. godine, a veterani su stari i preskupi (talib, sanders, thomas).

ako se elway po hitnom postupku ne vrati u draft formu iz 2012., broncosi će još dugo biti nekonkurentni. čak i ako nađu pristojnog qb-a.
Billy Piton is offline  
Old 01.03.2018., 11:40   #4918
Ljudi ,pa znate više da sam ja fan Broncosa. To su više moje želje .
Iako, ipak mislim da ova ekipa Broncosa ima u sebi još jednu ili čak dvije godine u kojima bi sa pravim QB( doduše, ja mislim da bi trebao i pravi trener, ali to je sad druga priča) mogla i do kraja.
stipest is offline  
Old 01.03.2018., 12:20   #4919
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ljudi ,pa znate više da sam ja fan Broncosa. To su više moje želje .
Iako, ipak mislim da ova ekipa Broncosa ima u sebi još jednu ili čak dvije godine u kojima bi sa pravim QB( doduše, ja mislim da bi trebao i pravi trener, ali to je sad druga priča) mogla i do kraja.
e da, još sam zaboravio napisati da vikingsi imaju duplo više cap spacea od broncosa.

nada je ok, ali realno, broncosi su u velikim problemima. ofanzivna linija ima jednog poštenog (paradis) i jednog moooožda u budućnosti dobrog tacklea (bolles). ostala tri mjesta su velika nula. pitanje je kako bi i neki bolji qb funkcionirao s takvom linijom. recieveri su već u laganom padu, a svaki košta 12 milja, tight endova nema... čak i da na neku foru dovedu cousinsa, to će biti uz cijenu otpuštanja taliba i možda još nekih što će napraviti nove rupe u rosteru (kojih već ima poprilično) i koje više neće biti moguće popuniti (osim ako ne uleti neki mega draft).
Billy Piton is offline  
Old 02.03.2018., 08:07   #4920
Da sam ja Cousins, birao bi između Vikingsa i Brownsa. U Brownse bi išao za nekih 140 milja (85 garant) za 4 sezone (50 + 35 + 30 + 25), jer mi se čini da ako ne useru nešto kapitalno na draftu, Brownsi bi mogli imati opaku ekipu kroz godinu, dvije.
Stric iz ozadja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.