Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 06:43   #21
Gledajte svi, nemate pojma kako se cijela prica odvijala, tako da vase nagadjanje iz onog sta sam ja napisao nema veze sa vezom.

Takvih slucajeva ima vise. Rekao mi je i odvjetnik, a i psihijatar.
Ona je ostavila djecu kod mene jer je znala da sam financijski zbrinut i da ce im kod mene biti bolje nego da idu sa njom koja nije imala posao.

Kazem za detalje price i moj boravak na psihijatriji nemate informacije tako da bolje uputite normalna pitanja, a ne podbadati nekog sa vlastitim frustrirajucim napadima. Ocito je to hrana nekima ovdje. A vidim ima i dezurnih ovdje koji jedva cekaju da se mogu ispuhati malo cim primjete priliku za to.
To se odnosi prvenstveno na My time. Ti zeno nisi psihicki stabilna. Uopce me nije briga dobio karton ili ne ili bio baniran. Svejedno mi ovaj forum vise nista ne predstavlja i sve manje svracam ovdje
salevart is offline  
Received Infraction
Old 26.12.2017., 07:01   #22
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Gledajte svi, nemate pojma kako se cijela prica odvijala, tako da vase nagadjanje iz onog sta sam ja napisao nema veze sa vezom.

Takvih slucajeva ima vise. Rekao mi je i odvjetnik, a i psihijatar.
Ona je ostavila djecu kod mene jer je znala da sam financijski zbrinut i da ce im kod mene biti bolje nego da idu sa njom koja nije imala posao.

Kazem za detalje price i moj boravak na psihijatriji nemate informacije tako da bolje uputite normalna pitanja, a ne podbadati nekog sa vlastitim frustrirajucim napadima. Ocito je to hrana nekima ovdje. A vidim ima i dezurnih ovdje koji jedva cekaju da se mogu ispuhati malo cim primjete priliku za to.
To se odnosi prvenstveno na My time. Ti zeno nisi psihicki stabilna. Uopce me nije briga dobio karton ili ne ili bio baniran. Svejedno mi ovaj forum vise nista ne predstavlja i sve manje svracam ovdje
Odlično. Ok. Lijep kraj ove tvoje priče.My Time ti govori isto ono kao i većina nas. Kud si nju baš našel proglašavat psihički nestabilnom?!
Joshua is offline  
Old 26.12.2017., 07:02   #23
Vas dvoje ćete psihički sjebati djecu, sada kad su se naučili da nema mame!
I kad to ponovi??????
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 26.12.2017., 07:11   #24
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Odlično. Ok. Lijep kraj ove tvoje priče.My Time ti govori isto ono kao i većina nas. Kud si nju baš našel proglašavat psihički nestabilnom?!
Hvala!


A eto Josuha, vidim i na psihokaucu njene postove i malo malo je banirana, sta govori o njenom nacinu izrazavanja i problemima koje krije negdje u sebi. Gotovo sam siguran u to.

Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Vas dvoje ćete psihički sjebati djecu, sada kad su se naučili da nema mame!
I kad to ponovi??????
Njihova mama ima drugog partnera, a ja joj nemam namjeru zabranjivati da vidja svoju djecu. Nas prekid nije bio zbog djece, vec zbog medjusobnog neslaganja i vrlo razlicitih karaktera. Priznajem bili smo nezreli potpuno kad smo sklapali brak, ali to je proslost. Evo vec vidim neke sa komentarima tipa"niste ni sad zreliji"...ajde ljudi ohladite koji vam je
salevart is offline  
Old 26.12.2017., 07:20   #25
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Hvala!


A eto Josuha, vidim i na psihokaucu njene postove i malo malo je banirana, sta govori o njenom nacinu izrazavanja i problemima koje krije negdje u sebi. Gotovo sam siguran u to.
Pa ne bumo sudili ljude po tome kolko puta su na forumu banirani. Eto i ja sam ti miljon puta rekel da bi voljel da si trol pa mene nikada ludim nisi proglašaval. U svakom slučaju moraš biti svjestan zakaj smo većina nas šokiranim sa tom tvojom pričom i načinom hendlanja iste.
Joshua is offline  
Old 26.12.2017., 07:25   #26
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ne bumo sudili ljude po tome kolko puta su na forumu banirani. Eto i ja sam ti miljon puta rekel da bi voljel da si trol pa mene nikada ludim nisi proglašaval. U svakom slučaju moraš biti svjestan zakaj smo većina nas šokiranim sa tom tvojom pričom i načinom hendlanja iste.
A gle prica je takva kakva je. Odvjetnik mi je rekao da je bilo i jos tezih prica, tako da to se desava samo sta ne ide u javnost bas

My time mene napada vec odavno ovdje, tako da sa njom nemam prisan odnos. Normalno je onda da tak reagiram
salevart is offline  
Old 26.12.2017., 07:27   #27
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
A gle prica je takva kakva je. Odvjetnik mi je rekao da je bilo i jos tezih prica, tako da to se desava samo sta ne ide u javnost bas

My time mene napada vec odavno ovdje, tako da sa njom nemam prisan odnos. Normalno je onda da tak reagiram
Ok. Znači na kraju je sve ispalo očekivano. Rastavljeni ćete bit. Ona će posjećivat djecu i sve 5.
Joshua is offline  
Old 26.12.2017., 07:30   #28
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ok. Znači na kraju je sve ispalo očekivano. Rastavljeni ćete bit. Ona će posjećivat djecu i sve 5.
Vec smo rastavljeni pola godine i evo sve se smiruje. Ja cu njoj dopustiti da vidja djecu, premda joj je oduzeto skrbnistvo. Djeca su jos mala. Sad kako ce reagirati to cemo vidjeti. Ako bude potrebno ici cemo i djecjem psihologu da on prouci u kakvom su stanju, da to sve dobro prodje.
salevart is offline  
Old 26.12.2017., 09:06   #29
Uzmimo da slučaj nije trolaža, nažalost.

Vi zbilja mislite da će djecu više poremetiti povratak majke od života s ocem koji im svako malo govori da će ih dati u dom kad ga uhvati žuta minuta?
helena375 is offline  
Old 26.12.2017., 09:18   #30
Salevart, jasno ti je kako će djeci biti bolje kad i tebi bude bolje. Bolje ćeš rasuđivati, odlučivati kada se stabiliziraš. Ako si u kakvoj suvisloj terapiji, nemoj dolaziti ovamo. Kontaminiraš ju i čini ti loše. Ne znam koliko ti se neko može posvetiti institucionalno, ali ima solidnih psihijatara privatnih. Treba ti jedan takav. Neko ko će te pratiti u oporavku i s kim se možeš konzultirati i oko ovakvih stvari kao što je integriranje majke u život djece nakon traume. A koliko sam shvatila, novca imaš da si možeš priušiti takvu pomoć.

Sretno
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 26.12.2017., 09:55   #31
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Vec smo rastavljeni pola godine i evo sve se smiruje. Ja cu njoj dopustiti da vidja djecu, premda joj je oduzeto skrbnistvo. Djeca su jos mala. Sad kako ce reagirati to cemo vidjeti. Ako bude potrebno ici cemo i djecjem psihologu da on prouci u kakvom su stanju, da to sve dobro prodje.
Pratim tvoju priču od početka. Ako je istina da majka želi kontakt i da ste vi sada u nekom ok odnosu- to je dobar pomak.

Ali nemoj djeci priuštiti ovakvo iznenađenje koje si opisao - prvo ih pripremi, po mogućnosti u suradnji s psihologom ili drugom stručnom osobom. Ti si im otac, najbolje ih poznaš i vidio si kakvi su bili nakon maminog odlaska,nemoj im to opet priuštiti
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Old 26.12.2017., 09:57   #32
A ono:
Mama, zašto ne možemo biti s tobom?
Kad buš opet došla?
.....
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 26.12.2017., 09:59   #33
Predlažem ti prije nego išta poduzmete sa djecom da se konzultirate sa dječjim psihologom što i kako dalje - kako ponovno uvesti majku u njihov život ( kad ste već tako odlučili da mora biti )

Također , idite u Centar za socijalnu skrb da oni porazgovaraju sa njom , neka oni naprave svoju procjenu nje - zajedno sa psihologom - pa neka oni kažu koliko je ona spremna na susrete sa djecom ,neka oni provode nadzor nad tim susretima ukoliko je potrebno , neka oni odluče koliko često susreti trebaju biti i koliko dugi i sve ostalo što je u njihovoj nadležnosti.

Ja bih na tvom mjestu prepustila sve u ruke stručnjaka kojima je to posao , ovo je preozbiljna situacija da vas dvoje sami odlučujete - pogotovo jer ne znaš hoće li ona opet nestati.
Možda je tebe uvjerila da ostaje - ali jedan profesionalni psiholog će odmah znati ozbiljnost njene odluke Itd

Nema potrebe da okrećeš svojoj djeci svijet naopako dok još ne znaš što se u njenoj glavi kuha , a kad saznaš - može biti prekasno i ostaju ti oštećena djeca koje ja majka dva puta odbacila. To je ... prestrašno !

Mislim da se ne isplati toliko riskirati.
lara79 is offline  
Old 26.12.2017., 10:27   #34
Zar djeca ne bi nikad više trebala vidjeti svoju majku zbog straha od njezinog eventualnog budućeg ponašanja?


Mislim da se sada možda može sve izgladiti i da ovu priliku treba iskoristiti, ali pametno i polako... Bez naglih poteza.
Želim sve najbolje.
Etta is offline  
Old 26.12.2017., 10:53   #35
Nazalost blagdani uvijek izvuku sve psihice na povrsinu...pa tako i ovog.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Received Infraction
Old 26.12.2017., 11:34   #36
Ovakva vrijeđanja i provokacije nemaju što raditi na ŽuD-u.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.