Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 21:17   #21
Quote:
Kurculja kaže: Pogledaj post
Jesi siguran? Dobar je tehnicar, ali Ngannou je jebena snaga. Podsjeca me na Carwina i one njegove upercute sta te izbiju iz cipela.

Navijam za "nasega" ali svakako ce biti zanimljiva borba.

DC ce se vjerovatno valjat po podu ako srusi Volkana. Nadan se da nece.
Ja ne vjerujem da će biti gotovo u 1-oj rundi. Zamišljam sve moguće scenarije i nekako mislim da će 1R biti na neki način "dosadna", pod navodnicima dosadna. Pri tom mislim da nećemo puno vidjet od akcije, obojica će biti jako oprezni, možda će se čekat neko vrijeme da netko od njih uputi po neki udarac ili dok se odluče na borbu u klinču ili pokušaj takedowna.

Mišljenja sam da će se tek u 2R počet stvari malo komplicirat

Što se tiče Volkana, on ovdje zaista nema što izgubiti. Ako ne uspije ovaj vikend postat prvakom, ima 28 godina i ako sad ne uspije, uvjeren sam da će jednog dana bit prvak. Kategorija je dosta oslabljena i jedina prijetnja osim DC-a mu je eventualno Gus. Tako da kad DC ode (a govorio je nešto da mu ovo možda zadnja godina borbi), Volkan bi mogao biti budućnost ove kategorije, ako se netko novi ne probije (ili JJ vrati).
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:38   #22
Večerašnji staredowni, pa ako je netko propustio vidjet:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:15   #23
Ekipa molio bi vas mozeteli mi reci preko kojeg bi live streama mogao gledati mec? Unaprijed hvala.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:51   #24
Gol.hr će prenositi, link će biti valjda koji sat prije borbi, zasad ga nema
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:03   #25
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ekipa molio bi vas mozeteli mi reci preko kojeg bi live streama mogao gledati mec? Unaprijed hvala.
Ima još do borbe, reddit će ih imati puno vjerujem.
Stavit će se već, a i za svaki slučaj imaš gol.hr što ti kaže forumaš iznad.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:08   #26
Hvala ekipa. Samo me zanima hoće li na gol.hr biti free?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:10   #27
Ekipa, molim vas, kad je točno borba? Sa subote na nedjelju u 4 sata?
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:22   #28
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Hvala ekipa. Samo me zanima hoće li na gol.hr biti free?
Je, free je, ali mislim da je samo za posjetitelje u HR. E sad, ako si u HR, dobro je inače, morat će se tražit plan B.

Quote:
Kal-El kaže: Pogledaj post
Ekipa, molim vas, kad je točno borba? Sa subote na nedjelju u 4 sata?
Jel misliš samo na borbu Miočića i Ngannoua? Ne bi smjeli počet prije 5.50h u nedjelju jutro.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:23   #29
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Jel misliš samo na borbu Miočića i Ngannoua? Ne bi smjeli počet prije 5.50h u nedjelju jutro.
Je...tnx
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:27   #30
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Je, free je, ali mislim da je samo za posjetitelje u HR. E sad, ako si u HR, dobro je inače, morat će se tražit plan B.
Je, u HR sam.

Kad već pitam, neće se valjda trebati registrirati na gol.hr sa usernameom, paswordom i sl., već će se valjda moći gledati jednostavno, kao na YouTubeu, npr.?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:28   #31
E ljudi, ako imate doma MaxTv, Bnet ili nešto dr., a da imate program Fight Channel, koliko vidim oni će na tv-u besplatno prenosit:

Quote:
UFC 220: Miočić vs. Ngannou UŽIVO iz Las Vegasa ne propustite pogledati 21. siječnja u noći sa subote na nedjelju u 4 sata iza ponoći BESPLATNO na Fight Channnelu..
Ovo od 4h, misli se na cijeli glavni program od 5 borbi
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:30   #32
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Je, u HR sam.

Kad već pitam, neće se valjda trebati registrirati na gol.hr sa usernameom, paswordom i sl., već će se valjda moći gledati jednostavno, kao na YouTubeu, npr.?
Nije potrebna registracija bit će ti samo neki prozorčić i obično piše "gledaj uživo" i klikneš na to. Čim se pojavi link, stavit ćemo ovdje u temu.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:49   #33
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ekipa molio bi vas mozeteli mi reci preko kojeg bi live streama mogao gledati mec? Unaprijed hvala.
Inace odlican izvor streamova, bude masu linkova. https://www.reddit.com/r/MMAStreams/
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Večerašnji staredowni, pa ako je netko propustio vidjet:

No bullshit drama, vec su mi svi pobjednici. DC malo sere, triba ga JJ rastavit
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:19   #34
U ponoć je biti uživo prijenos vaganja, za nekih 40-tak minuta na:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:42   #35
Gleda se, samo stavite što više linkova kad dođe vrijeme.

I ja se bojim da će snaga ovaj put nadvladat tehniku.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:28   #36
Stipe 111,6kg

Crnac 119,3kg

Na izlazu je Stipe nekom pokazao srednjaka.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:30   #37
Ne navijam za nikog u main eventu, navijam samo da bude pravi spektakl i poslije sad odgledanog vaganja, ja sam uvjeren da Miočić pobjeđuje (znači, moje realno mišljenje bez ikakvog navijanja), ne vidim kako ga Ngannou može ugroziti.

Naravno, u teškoj uvijek postoji taj jedan udarac koji može presuditi, ali Miočić ovo dobiva. Da se Ngannou bori protiv bilo kog drugog iz teške kategorije, rekao bi odmah Ngannou, ali Miočić mu nikako ne paše kao protivnik, nikako.

Eto, ako Ngannou ipak dobije, slobodno me razapnite
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 01:01   #38
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Ne navijam za nikog u main eventu, navijam samo da bude pravi spektakl i poslije sad odgledanog vaganja, ja sam uvjeren da Miočić pobjeđuje (znači, moje realno mišljenje bez ikakvog navijanja), ne vidim kako ga Ngannou može ugroziti.

Naravno, u teškoj uvijek postoji taj jedan udarac koji može presuditi, ali Miočić ovo dobiva. Da se Ngannou bori protiv bilo kog drugog iz teške kategorije, rekao bi odmah Ngannou, ali Miočić mu nikako ne paše kao protivnik, nikako.

Eto, ako Ngannou ipak dobije, slobodno me razapnite
Ne slažem se nikako, mislim da su Werdum i Cain puno gori match up-ovi za Ngannoua.

Stipe ako će se ovako branit neće bit dobro, jer protiv Francisa koji je dobar kontraš neće dobit drugu priliku ako ga zakači




Što se tiče hrvanja ne vjerujem da će uopće bit faktor, ovaj se čini prejak, a Stipe skoro nikad ionako ne radi double leg. I zabrinjavajuće kojom lakoćom je ovaj okrenuo Reema u klinču. Čak i ako Stipe pokuša se hrvat neće ga moć dugo zadržat.
Očekujem nokaut u prvoj, 55% Francis, 45% Stipe, ako borba potraje, onda Stipe 80% pobjeđuje
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 01:07   #39
Ako program počinje u 4, kad se otprilike može očekivati početak borbe, oko 5, 6? Koliko ih ima prije njih?

edit: Aha, pardon, vidim da je netko već pitao i dobio odgovor.
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 01:30   #40
ovaj kamerunac ide ko bitcoin u korekciju... prebrzo narastao...

sirov je borac, ako mu ne sjedne neki ludi aperkat u prvoj, stipe bi ga morao dobit
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.