Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 23:05   #1
UFC on Fox 27: Jacare vs. Brunson 2


UFC on Fox 27: Jacare vs. Brunson 2

Spectrum Center | Charlotte, North Carolina

MAIN CARD, FOX, 8 P.M. ET
Ronaldo Souza vs. Derek Brunson
Dennis Bermudez vs. Andre Fili
Gregor Gillespie vs. Jordan Rinaldi
Frank Camacho vs. Drew Dober

PRELIMINARY CARD, FS1, 5 p.m. ET
Bobby Green vs. Erik Koch
Mirsad Bektic vs. Godofredo Pepey
Mara Romero Borella vs. Katlyn Chookagian
Juliana Lima vs. Randa Markos
Justine Kish vs. Ji Yeon Kim
Vinc Pichel vs. Joaquim Silva

PRELIMINARY CARD, UFC Fight Pass, 4:30 p.m. ET
Niko Price vs. George Sullivan
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:09   #2
Nakon UFC 220, Miočića i Ngannoua, već sljedeći vikend novi event. Meni je ovo prava poslastica, više sam nabrijan na ovo nego na prethodni 220.

Možda će ljude najviše sa ovih prostora zanimat Bektić, bori se protiv ovog "ludog" Brazilca Pepeya to bi moralo biti dobro i puno akcije, potencijalni FOTN.

Jacare i Brunson imaju rematch još iz Strikeforce dana. 41 sekunda je tad trajala ta njihova prva borba, evo video kao mali podsjetnik (borba počinje na 5:24 do 6:05 min.).

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:50   #3
Hrvatska najava za ovaj event:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:47   #4
Bit ce jako zanimljiva borba, Brunson je bija dosta dobar u zadnjih par borbi, a Jacare se vraca nakon skoro godinu dana.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:15   #5
Zanima me Bektic kakav ce biti i moze li ici prema vrhu divizije, ja
mislim da moze. Zadnju je borbu glupo izgubio.

Vjerujem i dalje u Jacarea
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:05   #6
Da, izdominirao je Elkinsa i bezveze izgubio zbog trenutka neopreznosti.
Mislim da može daleko, no budemo vidli što vrijeme nosi.

Jacare mi je uvijek bio jako drag i volio bi da dobije priliku za titulu.
Bome baš gledam, srednja (i velter) su prepune dobrih boraca. Valjda dvije najbolje divizije.
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:01   #7
Da je ovaj main event prije godinu, dvije - rekao bi odmah Jacare. Ovako zaista ne znam, Brunson je dobar u zadnje vrijeme. Iako je zadnju borbu impresivno završio sa KO Machide, ipak treba uzeti u obzir da Machide nije bilo 2 godine i da to nije isti borac kao prije. Jacare koliko je god napredovao u stojci, bilo bi mu najpametnije da ovo odvede dolje u "svoj svijet".

Jako mi je žao kako je Bektić to bzv izgubio prošli put od Elkinsa, imao je odličan niz 11-0 i način na koji je izgubio je možda najteži. Tako izdominiraš protivnika, možda si uzeo runde i po 10-8, i onda u 3-oj izgubiš prekidom od borca koji je izgubio na "litre" krvi. Elkins je kao zombi, nema stajanja

Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Bome baš gledam, srednja (i velter) su prepune dobrih boraca. Valjda dvije najbolje divizije.
Aha, odlične su, a meni je najbolja muška bantam kategorija u UFC-u kad pogledaš TJ prvak, Cody i Cruz isto su velika konkurencija (to sveto trojstvo), pa je isplivao i napokon taj Moraes kojeg tako dugo čekamo (još iz WSOF-a), pa Rivera koji ima taj sjajan niz neporaženosti (20 niz). Tu je još Assuncao, Lineker, možda i Dodson, Font, Almeida... čudo kategorija talenata sjajni matchupi se mogu napraviti ove godine, valjda će UFC imati sluha za to.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:16   #8
Izašao je i "road to the octagon".

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:24   #9
Uf da, bantam je jos i najjaci.
Cody mi je osobno stilski najdrazi borac u UFC-u. Bome mogu se slozit matchupovi za prste polizati...
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:08   #10
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Uf da, bantam je jos i najjaci.
Cody mi je osobno stilski najdrazi borac u UFC-u. Bome mogu se slozit matchupovi za prste polizati...
TJ i Cody da se bore 10 puta, svih 10 bi bilo gusto kad se sjetiš na onom 217 eventu, kad ga je Cody umalo nokautirao na kraju 1R, a TJ kasnije preokrenuo a i jedan veliki Cruz je u igri, koji je dobio TJ-a, a Cody mu uzeo naslov. Ta trojka je čudesna a trash talk ne moram ni spominjati i tu njihovu povijest :klap: te kad se priključi još taj Rivera koji ima 20-0 uzastopne pobjede, Moraes koji je eksplodirao u prošloj borbi (ono koljeno protiv Sterlinga ), zaista super konkurencija i potencijalni mečevi. Zato ja govorim da su poluteška i teška jako "slabe" što se tiče toga, odskaču možda 1-2 borca i to ti je to

Što se tiče ovog eventa, fora je što dosta ranije počinje.
22.30h počinju uvodne, a mislim da bi glavni program trebao završiti do 4.00h.

Jacare i Brunson je dosta važan meč u srednjoj kategoriji, također poslije toga uskoro i Rockhold vs. Romero. Šteta što je ovih dana došla ružna vijest da je Whittalkera napala ona stafilokok bakterija (kao Randlemana nekada) pa ima velikih problema baš mi žao tog dečka, a taman je dosegao svoj vrhunac i pokazao da je pravi borac, strašna prošla godina iza njega porazivši Jacarea i Romera, borce koje su svi rado htjeli izbjeći.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:43   #11
Jebes sve to,ko ce docekat khabib vs tony..
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 10:08   #12
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
baš mi žao tog dečka, a taman je dosegao svoj vrhunac i pokazao da je pravi borac, strašna prošla godina iza njega porazivši Jacarea i Romera, borce koje su svi rado htjeli izbjeći.
Da, Robert je bas super i ko covjek i ko borac.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:05   #13
Evo pogleda san sluzbeno vaganje, ovo bi moga bit odlican event.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:33   #14
@ayin13 - odličan je Whitaker, eto baš mi ga došlo žao, nadam se da će se brzo oporaviti.

I ja kad sam pogledao vaganje tek sam onda u biti shvatio koliko je ovo dobro :klap:

Rezultati vaganja:

MAIN CARD (FOX, 8 p.m. ET)
Ronaldo Souza (186) vs. Derek Brunson (185)
Dennis Bermudez (145) vs. Andre Fili (146)
Gregor Gillespie (155) vs. Jordan Rinaldi (155)
Frank Camacho (169) vs. Drew Dober (170)



PRELIMINARY CARD (FS1, 5 p.m. ET)
Bobby Green (156) vs. Erik Koch (155)
Mirsad Bektic (145) vs. Godofredo Pepey (145)
Mara Romero Borella (125) vs. Katlyn Chookagian (125)
Juliana Lima (116) vs. Randa Markos (116)
Justine Kish (125) vs. Ji Yeon Kim (125)
Vinc Pichel (156) vs. Joaquim Silva (155)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 4 p.m. ET)
Niko Price (170) vs. George Sullivan (170)
Austin Arnett (146) vs. Cory Sandhagen (146)

UFC on FOX 27 weigh-in results: Well, that was quick |

-
-

Cijelo vaganje:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 19:19   #15
Ipak je prijenos nešto ranije večeras, počinje točno u 22h.
Glavni program počinje u 2h.
Ako nekoga zanima samo Bektić, njegova borba je na rasporedu između 1h i 1.30h.

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 22:05   #16
Ljudi, počeo je prijenos. Anik i Cruz komentatori, to te ja pitam :klap:
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 22:23   #17
Zanima me Bektic kako ce proci, Camacho i Jacare, odnosno volio
bih da pobjede veceras.

Ostale koji su na ovom eventu bas i ne pratim pozorno.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 22:32   #18
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
Zanima me Bektic kako ce proci, Camacho i Jacare, odnosno volio
bih da pobjede veceras.

Ostale koji su na ovom eventu bas i ne pratim pozorno.
Green i Koch će ti isto biti dobro, tu se očekuje rat u stojci možda i neće dočekati sudačku odluku.

Dobra prva borba, odličan KO Sandhagena, liver shot
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 22:51   #19
I druga, RNC


Vec san mislija da ce Nico zasrat, pogoto kad je dosa u gard i one pokusaje arm barova al dobro je izvuka.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 22:55   #20
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
I druga, RNC


Vec san mislija da ce Nico zasrat, pogoto kad je dosa u gard i one pokusaje arm barova al dobro je izvuka.
U 2R je baš bilo preokreta, ali dobro je uspio na kraju završiti. Mislio sam da je Sullivan možda prebrzo tapkao, ali vidio u usporenoj da ga je dobro stisnuo
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.