Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 14:37   #1
Algebra

Jel netko zna kako je tamo raditi? Dobri ili loši uvjeti, atmosfera, plaća?
Svaki info je dobrodošao, hvala!
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 00:17   #2
ne znam kak je tam raditi al su malo neprofesionalni glede svojih ponuda i tecajeva...u svakom slucaju, tebi sretno!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 18:43   #3
Normalna i zdrava atmosfera... Mlada ekipa...
TRED is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 12:55   #4
TAk sam i čula...mala, ali zdrava ekipa
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 14:09   #5
Quote:
darin kaže:
ne znam kak je tam raditi al su malo neprofesionalni glede svojih ponuda i tecajeva...u svakom slucaju, tebi sretno!
zašto tako misliš?
Tamo sam završila dva tečaja i super zadovoljna sam. Dobro objašnjavaju, sve će ponoviti sto puta ako treba, znaju odgovor na baš svako pitanje koje te zanima, nisu neki mrgudi nego baš imaju puno volje za rad i vidi se da uživaju u svom poslu.


A kako doći do posla nemam pojma, vjerojatno predaš životopis i čekaš kada će nekoga trebati i nadaš se razgovoru za posao

Zadnje uređivanje dobardan : 10.04.2006. at 14:45.
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 14:14   #6
IZ pozicije njihovog bivšeg polaznika mogu reći OK dojam ali ništa više. Ipak je to privatno učilište koje bi trebalo za pare koje uzima pružati više. Recimo ogromna većina predavača su honorarci a mali dio je stalno zaposlen i polaznik među takvima može jedino najebat jerbo kad ti zada seminarski rad i napraviš ga više nemožeš doć do predavača, kontaktiraš ga mejlom, zoveš telefonski (ako kojim čudom saznaš broj), onda kad predaš taj završni rad nikak saznat el okej il nije, pa šalješ mejlove da pitaš pa ti ne odgovaraju i tako u nedogled. Neke stvari kod tečaja za ACAD na koji sam išao nisam čuo na predavanjima nego sam sam morao skontat kak se radi, a ni u knjigama nije bilo nešto da bi mi taj isti predavač na kraju srao kak sam ja to napravil?! Umjesto da je objasnil, a očito da nije objasnil zato jer vjerovatno ni nezna, onda još prigovara na kvaliteti nacrtanog trodimenzionalnog predmeta Ekipa jest mlada i okej su ali to je sve. Znanje im je jedva iznad nekog prosjeka, em što su honorarci pa znaju i kasnit na satove i tak... Nešto čovjek i nauči, uglavnom to služi ak treba osvježit neke davno zaboravljene vještine i ništa drugo. Možda je IBM ACE druga stvar al programi obrazovanja i seminari ovi obični su im jako slabi. S druge strane su još oni najbolji uz itcenter ovo drugo je loše.
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 14:44   #7
Imaš pravo to za seminarski, bilo je svakakvih sranja, već sam i zaboravila da sam se s tim namučila
Nikada na predavanju nismo sklepali neku cijelu web stranicu , već smo učili dio po dio pa kada je za seminarski trebalo napraviti stranicu ispalila sam na živce od muke dok nisam sve uspjela napraviti. Išla sam na njihove konzultacije koje su imali svaki drugi vikend, pribilježim se za program s kojim imam problema, dođe jedan predavač na punu učionicu, sat vremena ga hvatam okolo i vučem za rukav, kad dođem ja na red onda kaže da je on recimo samo za HTML i da mi ne može pomoći
Tako da sam sama sjedila dan i noć za kompom dok nisam sve uspjela napraviti kako treba jel ti u vezi seminarskog očito nema tko pomoći
Da, to im je veliki minus....
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 09:55   #8
Ja sam isao u Infokatedru na web i graficki dizajn i bio sam jako zadovoljan. Sve je bilo super, od predavaca do uvjeta u kojima se radi, a i jeftiniji su od algebre.
Hegel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 09:58   #9
Quote:
imago2007 kaže:
Jel netko zna kako je tamo raditi? Dobri ili loši uvjeti, atmosfera, plaća?
Svaki info je dobrodošao, hvala!
znam dvojicu koji tamo rade. zadovoljni su.

a sta se tecaja tice, bila na dva. zadovoljna isto.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 11:29   #10
Quote:
imago2007 kaže:
Jel netko zna kako je tamo raditi? Dobri ili loši uvjeti, atmosfera, plaća?
Svaki info je dobrodošao, hvala!
meni je frend direktor i vlasnik.
mogu ga pitat ako hoćeš.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 13:26   #11
Moze. Pitaj ga jel jos prima CV-e na zadnji natjecaj, zakasnila sam se javit
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 19:50   #12
Quote:
t.star kaže:
meni je frend direktor i vlasnik.
mogu ga pitat ako hoćeš.

Balković? Tja taj ko i vlasnici svih privatnih učilišta gleda samo da zgrne lovu dok su mu tečajevi srednja žalost. Od AutoCAD-a crtasmo tamo samo neke pi*darije iz niskogradnje dakle građevina što i retardiran nacrta za 15 minuta dočim smo teoriju slabo učili i možeš bit sretan ak prođeš na teorijskom ispitu. Neke tečajeve npr pro engineer ukinuše tak da dovoljno govori činjenica koliki je interes za takve stvari. S druge strane moj bivši šef je proširio biznis pa ima i učionice te daje poduku iz CAM programa i usprkos cijeni od 200 kn+PDV po satu što je duplo skuplje od konkurencije učionice su mu pune.

Ah da mogo bi naš Mislav promjenit one trebe na prvom katu. Krajnje su bahate i bezobrazne, prek telefona neću ni spominjat dok u izravnom kontaktu malo bolje al imam dojam kao da im ide na živce što uopće moraju raditi
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 21:02   #13
Quote:
mobyXXL kaže:
Balković?
nije taj. pa trojica su osnovala algebru, ako se ne varam.
al ne moramo im sad identitet otkrit, pa ih onda i popljuvat.
dečki su iz ničeg napravili super posao.
u detalje ne ulazim.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 22:08   #14
Quote:
dobardan kaže:
Imaš pravo to za seminarski, bilo je svakakvih sranja, već sam i zaboravila da sam se s tim namučila
Nikada na predavanju nismo sklepali neku cijelu web stranicu , već smo učili dio po dio pa kada je za seminarski trebalo napraviti stranicu ispalila sam na živce od muke dok nisam sve uspjela napraviti. Išla sam na njihove konzultacije koje su imali svaki drugi vikend, pribilježim se za program s kojim imam problema, dođe jedan predavač na punu učionicu, sat vremena ga hvatam okolo i vučem za rukav, kad dođem ja na red onda kaže da je on recimo samo za HTML i da mi ne može pomoći
Tako da sam sama sjedila dan i noć za kompom dok nisam sve uspjela napraviti kako treba jel ti u vezi seminarskog očito nema tko pomoći
Da, to im je veliki minus....
jebote!

a 40-ak minuta prije je bila 'super zadovoljna'!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 10:48   #15
Quote:
dobardan kaže:
Imaš pravo to za seminarski, bilo je svakakvih sranja, već sam i zaboravila da sam se s tim namučila
...
Tako da sam sama sjedila dan i noć za kompom dok nisam sve uspjela napraviti kako treba ..
Neki ljudi su sposobni, a neki nisu...
TRED is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 12:55   #16
ma algebra je ok. zavrsila sam tam program obrazovanja za grafickog dizajnera. kad kazem ok mislim da su ok po pitanju ko svi ostali, a to znaci da te uputi u osnove koristenja programa koji ti treba, a ostalo je na tebi, sto je i normalno. ni u auto skoli ne naprave od tebe super vozaca. nauce te osnovama a onda kroz praksu postanes dobar vozac. tak je i s ovim. dakle, svi koji ocekuju da ce iz algebre i slicnih ustanova izac sposobni da si odma nadu posao senior designera ili art directora, mogu odmah odustat. oni koji su spremni provest u tutorijalima i vjezbi 10 sati dnevno u recimo Photoshou, oni mogu ocekivat nekaj od karijere.
403_chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 13:22   #17
žena je pitala kako je tamo raditi
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 16:01   #18
istina, al se topic malo razvukao i u korisnost tecajeva, pa mislim da je bolje da sam tu rekla kaj mislim nego da otvaram novi topic. nisam u pravu?
btw, kaj si ti kontrola leta tu?
403_chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 19:52   #19
ma ne, samo sam primijetila
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 20:47   #20
Quote:
dobardan kaže:
zašto tako misliš?

zato sto su mi otkazali tecaj dan prije pocetka, a bio je dogovoren dva mjeseca unaprijed...a ja sam vec uzela godisnji, otkazala hrpu stvari, popusila par projekata... nakon sta sam ih zamolila da mi posalju novu ponudu na mejl, asap, poslali su mi je nakon mjesec i pol, a tjedan i pol prije pocetka istog seminara. mozda samo ja imam peh, ali ipak mi je takav nacin poslovanja no dobro, kaj sad...otici cu na seminar, ak bude okej, onda necu dalje kenjkat.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.