Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2005., 15:30   #21
Draga Indi, vjencanje bude u zimi negdje u studeni ili u prosincu 2005 ili mozda u zimi 2006, datum se jos ne zna tocno, jer jos nismo se slozili oko mjesta vjencanja, ona bi opcinu a ja hocu katolicku crkvu.

A za destinacije, pa ja bih sliku sejselskih otoka, ak je skupo, hm,hm, nabaci brojku pa da vidim gdje sam ja lud...

Mislio sam da preko zime bude jeftino? A mozda Engleska, Njemacka i Francuska se seli na juznu hemisferu i tako bude skupo...

Pariz uopce nije mjesto romatnike, kazu mi frendovi da je tmao mnogo zgodnih francuskinja pa je vrlo lako skrenuti paznju u drugom smjeru, a osim toga imam 2 klinaca pa kako to vuci kroz Pariz?!

Ja bih plaze i ljencarenje pod palmama!!!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:20   #22
Neznam napamet cijene za Seychelle al znam da je jedna od najskupljih destinacija na svijetu. A sta recimo fali Maldivima ili Tajlandu??? Pjesak, palme i tsunami sigurno nece lupit 2x a i sad su im cjene tamo pale pa se isplati.

Ma ja ti kazem JAMAJKA!!!!!!!
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:45   #23
Kuba

Varadero ili otok Cayo Largo
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 10:17   #24
Jamaica....Ocho Rios ili Montego Bay ....strava
__________________
.....and I miss You like the desert miss the rain.....
bionda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 11:33   #25
Uh, uh, jako zamamna mjesta, hm, hm, ako je sve to ispod 5000kn onda moze!!!

Nego kako to da sve znate o tome, vi to iz iskustva? Ili iz druga usta?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 11:57   #26
Kad zbrojiš sve troškove, teško da možeš nešto naći ispod 5000 po osobi po tvojim željama.
Kad ti je već net dostupan, prosurfaj malo. Pogledaj ponude agencija.
Većina aranžmana ti je polupansion ili noćenje s doručkom a sitnu djecu trebaš prehranit i u podne i moraš piti. Zatim imaš i dio troškova (osiguranje, aerodromske takse,..) koji nisu obuhvaćeni cijenom aranžmana a obavezni su. Ako mjesto polaska nije Zgb moraš i do tamo doći.
I tak.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 11:59   #27
Nista mi nije tesko niti skupo ako s druge strane dobivam cisto pjeskovitu plazu i zelene palme!!!!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 12:02   #28
Sam si stavio limit od 5000 kn.

Uz put, koji ti je to mali rover 98?
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 12:11   #29
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:


Nego kako to da sve znate o tome, vi to iz iskustva? Ili iz druga usta?
Iz iskustva
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 12:17   #30
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Uh, uh, jako zamamna mjesta, hm, hm, ako je sve to ispod 5000kn onda moze!!!

Nego kako to da sve znate o tome, vi to iz iskustva? Ili iz druga usta?

Iskustvo
__________________
.....and I miss You like the desert miss the rain.....
bionda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 12:26   #31
Rover 214 Si 98.god. klima.

NEgo svi vi govorite iz iskustava, e pa recite mi molim vas koliko kosta te koliko dana ste proveli i kako ste se proveli.

Zar samo kazete: Muy Buena, oh-Yamaica, oh-Cuba, oh-French Indic Islands?!?! Sto ja trebam na osnovu toga izvuci?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 12:36   #32
Pa kad ju već ženiš, kupi joj novi auto.
Nije rover loš, ali kaj će joj auto star 7 godina. OK dobiš ga za sitne novce, ali ako se nešto skrši bu vas to došlo puno preveč.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 12:48   #33
Ne brini se, zenin brat je automehanciar i autolimar tak da je to rjeseno. Bolji takav auto jerbo za male pare se vozika puno bolje od Yugaca i to je prvobitna bila namjera. A kada zenica dobije bolji posao i nakon godinu dvije mzoe ici na bolji i noviji ili novi novcati auto...svejedno...o tom potom.

Nego destinacija? Ovdje o tome pricamo...sto je najbolje za medeni mjesec za 4, friski bracni par plus 2 deckica, koja plaza i ljencarenje po suncu i toplo more te zelene palme?!?!?!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 13:05   #34
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Uh, uh, jako zamamna mjesta, hm, hm, ako je sve to ispod 5000kn onda moze!!!
Do te cifre možeš otići u Tunis ili eventualno Kanarske otoke, mada nisam siguran kakve su im tamo plaže. Ono što bi ti htio ti je dosta dalje od Europe i bitno skuplje. Probaj neki last minute npr. ovdje

Ostaje ti još solucija da za 5000kn kupiš par kubika pijeska, 2-3 palme, poveći lavor pun vode, kazetu ili CD sa zvukovima valova i sve to lijepo posložiš u dvorištu. Sunce imaš sigurno.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 13:13   #35
Last minute travels uopce nije losa, ali ja se nekako bojim da kada bacim oko na takvu opciju, u trenutku svadbe kada bismo trebali otici na medeni mjesec, ta destinacija bi isparila kao nepostojece i sto onda kako naci rezervnu?

Napraviti nekoliko opcija, pa ako prva padne, uzima se druga?

5000kn je samo okvir, naravno da mogu ici na skuplje jer se radi o jebezovnom medenom mjesecu pa jednom se vjenca u zivotu, zar nije tak?! Pa recimo da mi je 10.000kn limit po osobu, ali samo za nas dvoje dakle, 20.000kn je to plus djeca a za djecicu ocekujem samo badava spavanje i jedenje, dok za avion trebam dobiti popust. Molim?!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 13:32   #36
Evo konkretno - 2,5 tjedna Jamajka, let, krevet i puni pansion 3,500 CHF po osobi + ostali troskovi.

Mauricijus 2 tjedna, let, nocenje i dorucak 3,000 CHF po osobi + ostali troskovi.

Maldivi isto slicna cijena.

Tajland je bio najjeftinija opcija.

Sva ta mjesta nude pjescanje plaze i palme.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 13:51   #37

Tako skupo, ah, ah, vidjet cu ja kaj bude nesto od toga, mislel sam negdje izmejdu 5000-10000kn, kadli ono previse od 10.000kn!!

Ali ja hocu pjescanu plazu i zelene palme imalo kupaca...mrzim jebene Aussieje, vise volim mirne plaze gdje mogu trcati a da ne spotaknem o razbijene flase ili mrtvace...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 14:01   #38
1. Odobri si ukupan budget. Znaš koliko možeš/smiješ maksimalno potrošit.
Vodi računa o tome da cijena aranžmana nije sav trošak. Dodaj bar 50% više.
2. Odlući u kojem terminu ideš na putovanje.
3. Izaberi par (3-4) lokacija. Pri odabiru lokacija vodi računa o terminu putovanja. Pješčane plaže nisu ugodne u doba kiša. Ako jedna otpadne, ostaje druga.
4. Surfaj, surfaj. Imaš jako punnnno stranica turističkih agencija i puno komentara turista za pojedine destinacije i hotele kako je tamo, kakva je usluga i ostali dojmovi.

Ako hoćeš naljepit ću ti linkove.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 14:05   #39
Budi mi ljubazna pa mi posalji sve moguce linkove, samo na engleski i posebno uz neke komentare da vidim sto kazu ljudi...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 14:09   #40
A čuj, ostaje ti onda npr. Tunis.
Pjesak ima, palme ima, nije skupo.
Prek Atlasa možeš ić i iz Ljubljane. Do aerodroma voze svojim busom tj. prijevoz je u cijeni aranžmana. Ako agencija nudi polazak iz npr. Beča onda do tamo moraš doći o svom trošku.
Na Tv se reklamira nekakava turistička agencija Kartaga, pa vidi kakve cijeni imaju. Oni idu i iz Zagreb.
U Tunisu ti je čisto OK.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.