Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 15:05   #441
Zna li neko za povoljan parking na i oko aerodroma u Sarajevu, a da nije parking od aerodroma jer je preskup..
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 19:08   #442
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Da probam jos jednom pitati zna li netko jeftini parking u trevisu kraj aerodroma? Trebam nes naci i bukirati posto letim 14.1
Guglaj union tours ili tako nesto. Imaju za 6.5e dan. Mi smo se danas vratili s puta, parkirali na C parking, 8e dan. Dok smo isli po auto skuzila reklamu za taj Union, nalazi se ulaz prije C parkinga.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:44   #443
Da li si možda još šta vidjela po putu kakve male privatne parkinge jeftinije?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:11   #444
Quote:
gileg kaže: Pogledaj post
Da, Hotel Furlan je najbolji. 2,5€ je dnevno, ima mjesta uvijek ali vole da se najaviš unaprijed, možeš i na hrvatskom: [email protected]
kojim putem do aerodroma pjesice? via aeroporto mi se cini najkraci put, ali gmaps mi daje okolo da idem?
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:41   #445
Reci ce ti na recepciji pa pitaj, ima nekih 10-12 min pjesice
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:55   #446
recepcija neće raditi kad mi dođemo parkirati, naglasili su mi u mailu.
ako je netko već bio, da objasni
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:20   #447
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
recepcija neće raditi kad mi dođemo parkirati, naglasili su mi u mailu.
ako je netko već bio, da objasni
Sama nisam bila na tom parkingu, ali, ako odes na stranicu hotela, hrv verziju, kliknes na geografsku poziciju (Come trovarci) pa tamo nadjes kartu, pa click to enlarge, pa zoom. Ako ti to ne pomogne, mogu ti na PM poslati mail prijateljice koja se je sad vratila preko trscanskog aerodroma i tog parkinga pa ti ona moze objasniti.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:27   #448
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Sama nisam bila na tom parkingu, ali, ako odes na stranicu hotela, hrv verziju, kliknes na geografsku poziciju (Come trovarci) pa tamo nadjes kartu, pa click to enlarge, pa zoom. Ako ti to ne pomogne, mogu ti na PM poslati mail prijateljice koja se je sad vratila preko trscanskog aerodroma i tog parkinga pa ti ona moze objasniti.
pokaže i gmaps isto, via aeroporto cesta koja je nakraći put do aerodroma, ali da ne bi otišla pješice i poljubila ogradu na kraju
gmaps kaže da idem okolo, ne tom cestom, pa me to buni.
hvala ti, ako se nitko ne javi tu, javim ti se na pm
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:01   #449
Ides tom cestom i kad dodes na kruzni tok odnosno križanje ispred aerodroma ides preko aerodromovog parkinga do glavne zgrade, nes poljubiti ogradu
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:12   #450
ima netko jeftiniji prijedlog parkiranja automobila na aerodromu u Ljubljani od onoga na samom aerodromu?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:56   #451
Trazi hotel blizu aerodroma i pošalji im upit da li uzimaju samo za parking auta ako nis ne nadea ili ti nitko niš ne preporuci.
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:27   #452
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
kojim putem do aerodroma pjesice? via aeroporto mi se cini najkraci put, ali gmaps mi daje okolo da idem?
Idi ovim putem sa slike, malo sam packao po karti jer gmaps zehebava. Dakle prvo se od Furlana spusti južno do glavne ceste, skreni desno i idi uz cestu, ima pješka staza, prije kružnog toga skreni udesno malim ali asfaltiranim putem, to ti je ova prva strelica sa desna, ova mala ulica što piše Via Aquileia, dalje pješke ionako nećeš moći tj. nema staze za pješake preko kružnog toka. Kada dođeš do kraja sa tim malim putem biti će ti pješački prijelaz (druga strelica). Kada pređeš pješački dalje ide lako jer aerodrom već vidiš, vidi slike dole.



Kada pređeš pješački sve je već jasno, ideš prema parkingu...



...pored prvog otvorenog parkinga opet imaš stazu uz cestu...



...iza parkinga ulaziš u prostor glavnog parkinga i odatle imaš pokrivenu stazu sve do aerodroma (treća strelica). Zgodno ako pada kiša...



...i na kraju stigneš i na aerodrom.



Sve je jednostavno i logično, bez brige nećeš zalutati niti poljubiti ogradu. Sretan put.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:43   #453
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:43   #454
puno ti hvala gileg :klap:
taj put daje i gmaps, ja sam mislila da mogu ravno cestom od hotela drito do aerodroma. garant bi poljubila ogradu. ili avion
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 04:00   #455
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ima netko jeftiniji prijedlog parkiranja automobila na aerodromu u Ljubljani od onoga na samom aerodromu?
Probaj ovdje pitati, znam da su nudili uslugu jednom kada sam letio iz Ljubljane.Cijenu neznam.
http://croatian.sobe-jana.si/
punti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:25   #456
Često se nađu jeftine avio karte iz Venecije, pa me zanima koje su opcije za doći do aerodroma u Venciji iz ZG?
Ako se ide autom ima li neki čuvani parking? cijene?
Koje su opcije drugim prijevoznim sredstvima?
Iskustva?
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:18   #457
Quote:
@nchi kaže: Pogledaj post
Često se nađu jeftine avio karte iz Venecije, pa me zanima koje su opcije za doći do aerodroma u Venciji iz ZG?
Ako se ide autom ima li neki čuvani parking? cijene?
Koje su opcije drugim prijevoznim sredstvima?
Iskustva?
Nemam još iskustva, ali putujem iz venecije (marco polo) krajem 5 mjeseca, pa sam parking gledao na aerodromu (http://www.veniceairport.it/en/park.html).
Pošto je najjeftiniji bio rasprodan rezervirao sam neki pored aerodrom http://www.beltpark.it/ (ima ih dosta - obično nude i prijevoz do aerodroma). Odabereš datum pa ti izbaci cijene.
Do tamo idem autom preko slo, jer google kaže da je brže .
__________________
FO
DocSujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:35   #458
Znači moram računati nekih 120eur (oba smjera) za put do tamo autom, plus parking (oko 80eur za 2 tjedna), to je 200 eur dodatno na cijenu avio karte i bar 5-6h dulji put nego ako uzmem avion iz zg.
Izgleda mi neisplativo, jefitnije je, ali nedovoljno uzevši u obzir dodatni put i vrijeme.
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:16   #459
Da, cesto ljudi to me racunaju.

Mozda se isplati kad ide 4 ljudi autom.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:44   #460
istina, uvijek bi trebalo sve troskove stavit na papir i te popratne koje placas da dodjes do aerodroma pa puta 2 (benzin, cestarine, parking ako je vlastiti auto ili karta nekog drugog prijevoza) + potroseno vrijeme, pa usporedit sa letom iz Zagreba, ako je to baza, ponekad stvarno ispadne u tri varijante.. jeftinije, isto ili malo skuplje pa sad dolazi faktor koliko vremena na prvoj logistici potrosis a koliko u drugoj... i onda odlucit.. nekad jeftina karta iz drugog grada, ispadne u konacnici skuplja
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.