Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2010., 09:51   #81
Smile državni stručni ispit

dali je tko pred malo vremena polagao državni sručni ispit za referenta za izvršavanje prekršajnih kazni. molila bi da mi se javi. i zna li itko budući da sam na određeno godinu dana kada imam pravo na ispit?? hvala
JELENA07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 20:04   #82
Molim nekoga tko ima pitanja za državni stručni ispit medicinskih sestara da mi pošalje na mail : [email protected] , uskoro ga polažem. unaprijed puno hvala
rexona9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 22:43   #83
Bok molio bih ako neko zna ili možda ima kako se piše molba za polaganje stručnog ispita(sss) koja se mora predati ministarstvu zdravstva,molio bih da mi pošalje na [email protected]
robic20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:18   #84
Državni ispit

Zanima me ako je netko polagao državni ispit, i to za državne službenike i namještenike s SSS, ne za dipl. pravnike - kakva su iskustva, pitanje, jel lako/teško...?
mala_ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 16:51   #85
Question Stručni ispit za djelatnike u pismohranama (stručni ispit za arhivara)

ja sam položila državni stručni ispit 24.04.2009.godine a sada točnije u utorak idem polagati stručni ispit za arhivara tj. stručni ispit za djelatnike u pismohranama). Jeli to itko polagao????? pliz help help help
arhivar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 16:53   #86
da ja sam polagala, imam SSS i radim u gradskoj upravi, nije bilo tesko, ispitivaci su bili super ali moras sve naucit
arhivar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:33   #87
Pozdrav.

Zanima me ako bih se zaposlio u državnom arhivu kao pripravnik, bi li mi stručni ispit kojeg bih potom položio vrijedio i ako bih se nakon isteka pripravničkog roka i polaganja stručnog ispita želio zaposliti u nekom drugom tijelu državne uprave, npr. u nekom ministarstvu?

Vidim da postoje nekaki opći i posebni dijelovi ispita, pretpostavljam da bih položio opći, a posebni bih mogao polagati naknadno nakon što bih se zaposlio u nekom drugom tijelu državne uprave, a za dobivanje posla bi mi bio dovoljan i opći dio?
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:05   #88
morala bi položiti državni ispit za rad u državnoj službi u jednom državnom uredu. jel' se mogu ja prijavit za ispit i bez da sam prešla kod tog novog poslodavca? želim spremno dočekat novi posao!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 09:47   #89
Help

Ljudi , situacija je sljedeća, radim u staračkom domu, dipl . socijalna radnica sam, koja je odradila vježbenički međutim s obzirom da u domu hranim starce i gro stvari koje ne bi trebala, nisam imala motivacije za polaganje stručnog ispita...sada sam na porodiljnom beba ima 7 mjeseci i želim to riješiti do povratka...Molim vas ako netko ima neku skriptu, pomozite i javite mi se u inbox...bilo za stručni ili državni stručni..HVALA
Jelena27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 09:23   #90
Mene zanima kakva su pitanja iz posebnog dijela, svagdje nailazim na opći dio a na posebni ne ? išla bi polagat ispt za rad npr.na sudu kao zapisničar imam SSS
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:54   #91
netko??

Zadnje uređivanje Katrin : 12.05.2011. at 13:35.
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:03   #92
Državni ispit

Vidim da već dugo nije nitko bio na ovoj temi, ali eto da pokušam, možda ipak dobijem odgovor.

Znači, završio sam ekonomiju VSS, i zanima me polaganje državnog pa imam par pitanja.

Da li mogu polagat ispit pošto sam bez iskustva, ne radm nigdje?
Šta se sve polaže?
Ako je ntko bio u situaciji molim ga da mi se javi da mi ispriča ukratko najbitnije.
antev100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 18:40   #93
Quote:
antev100 kaže: Pogledaj post
Vidim da već dugo nije nitko bio na ovoj temi, ali eto da pokušam, možda ipak dobijem odgovor.

Znači, završio sam ekonomiju VSS, i zanima me polaganje državnog pa imam par pitanja.

Da li mogu polagat ispit pošto sam bez iskustva, ne radm nigdje?
Šta se sve polaže?
Ako je ntko bio u situaciji molim ga da mi se javi da mi ispriča ukratko najbitnije.
Državni polažeš nakon godinu dana pripravničkog staža!!! Ne možeš bez toga. Moraš se zaposliti i poslodavac te mora prijaviti kao pripravnika!!!
slatka-mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:58   #94
Quote:
slatka-mala kaže: Pogledaj post
Državni polažeš nakon godinu dana pripravničkog staža!!! Ne možeš bez toga. Moraš se zaposliti i poslodavac te mora prijaviti kao pripravnika!!!
Ok, ali sta u ovom slucaju? Znaci Ministarstvo financija trazi pipravnike, drzavni naravno pripravnici nemaju, pa nije problem, ali moraju ga polozit u roku od 6 mjeseci.. Kako onda ne treba godina dana??
antev100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 12:18   #95
Quote:
antev100 kaže: Pogledaj post
Ok, ali sta u ovom slucaju? Znaci Ministarstvo financija trazi pipravnike, drzavni naravno pripravnici nemaju, pa nije problem, ali moraju ga polozit u roku od 6 mjeseci.. Kako onda ne treba godina dana??
Moraju ga položiti u roku od 6 mjeseci, ali nakon isteka godinu dana pripravničkog staža.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 13:24   #96
Stručni ispiti za djelatnike u pismohranama

Trebam pomoć.... da li je netko bio na tom ispitu i ima li kakva skripta ????
malač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 01:16   #97
Stručni ispit pri MSPM

Molila bi koga od kolega psihologa u socijalnoj skrbi ako ima nekakvu informaciju u vezi stručnog ispita koji se polaže pri Ministarstvu socijalne politike i mladih, da bude ljubazan pa da napiše kako to sve skupa izgleda...

Nije mi jasan pismeni dio? Čula sam da se piše nekakav esej

I što ispituju u posebnom dijelu usmenog ispita?

Fala unaprid
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 11:34   #98
Nitko, baš nitko nije polagao stručni??

Poslat ću vam inspekciju rada
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 20:22   #99
Ovako, ovo je samo info od frendice koja je polagala stručni prije par godina dok je to još spadalo pod MZSS, tako da uzmi s rezervom.
Taj njihov "esej" se zapravo sastoji od 3 pitanja (ali pitanja za raspisati se, pa valjda zato zovu to esej, dakle nešto kao pismeni ispit):
npr: ovlasti CZSS, udomiteljska obitelj, skrbništvo, prava stranaca iz sustava socijalne skrbi... tak nešto.

Uglavnom, prebaciti ću topic na PiK, pa možda tamo dobiješ konkretnije i novije informacije.
U svakom slučaju, sretno na DSI.

Tema prebačena sa pdf Psihologija.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:49   #100
Hvala ti puno

Baš sam htjela obavijestit nekog od modova da se tema izbriše obzirom da nema nikakve povratne informacije.

I mislila sam da je tako nešto na stvari, samo što se meni uvijek čini da mogu sve sažeti u nekoliko rečenica
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.