Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2009., 11:35   #21
strukovno područje strojarstva

Pozdrav!

Ja polažem str. ispit za dipl.ing strojarstva. Čuo sam da je slično kao i za dip.inž. građevine, al sa naglaskom na strojarski dio.
Vidim da neki imaju pitanja i materijal koji kruži po ispitima, pa ako mi to netko može poslat?

Bilo kakve informacije o ispitu su dobrodošle!
blur22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 06:42   #22
A ti ne bi malo učio k'o i svi mi drugi?
__________________
Nikad robom...
Saško is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 11:58   #23
Nije stvar u učenju naravno da učim, mislim da je to glupo i komentirati, samo me zanima kako izgledaju pitanja otprilike, da stvorim neku sliku,..
Ako ima netko kakva pitanja, ono što se najčešće vrti, bio bi zahvalan!
blur22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 10:22   #24
ispit

Šta baš nitko nema nikakve informacije, kako izgleda, kakva su pitanja,...??
blur22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 16:29   #25
ja imam ispit 22.09. i tek sam jučer počeo učiti, ovo je koma, imam neke skripte gdje je sve zbrda zdola, po prijašnjim pitanjima, a NN imam cijeli štos poslagano po redu kako ide, ali to se ne stigne ni pročitati sve u tjedan dana, a kamo li naučiti. Jučer je jedna grupa imala ispit, ima nekih poznatih, ali neznam kako da dođem do njih...
skoch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 17:47   #26
ako uspiješ šta nabavit i ako si voljan molio bi te da pošalješ,
ima brdo toga, i ja vidim, pa mi je muka, milion zakona i propisa...

Ja neznam nikog poznatog koji ide ili je išo, tako da baš nemam neke korisne informacije

Uglavnom sretno!! Javi obavezno kako je bilo!!
blur22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 21:37   #27
onda imamo isti problem
ako dobijes pitanja sa tog roka, posalji na mail..samo da vidim o cemu se radi.




Quote:
skoch kaže: Pogledaj post
ja imam ispit 22.09. i tek sam jučer počeo učiti, ovo je koma, imam neke skripte gdje je sve zbrda zdola, po prijašnjim pitanjima, a NN imam cijeli štos poslagano po redu kako ide, ali to se ne stigne ni pročitati sve u tjedan dana, a kamo li naučiti. Jučer je jedna grupa imala ispit, ima nekih poznatih, ali neznam kako da dođem do njih...
surf2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 12:29   #28
Može i meni na mail... Pliz....
Rapidoso is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 07:14   #29
dal tko zna nakon koliko god staza se moze ici na taj ispit,koji su preduvjeti itd
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 07:45   #30
Nakon 2 godine. Imaš sve na stranicama ministarstva.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 08:01   #31
Tu ti je link od ministarstva gdje je sve napisano možeš pogledati, a među tome imaš i link za Pravilnik gdje je kao još detaljnije napisano, mala priprema za ispit u čitanju zakona ...
http://www.mzopu.hr/default.aspx?id=6226

Ovdje imaš link za Društvo građevinskih inženjera Zagreba
Oni ti održavaju seminare, a pretpostavljam da je zgodno kod njih biti i učlanjen


http://www.dgiz.hr/hrv/index.asp?main=novosti
*Bladimir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 12:09   #32
Quote:
skoch kaže: Pogledaj post
ja imam ispit 22.09. i tek sam jučer počeo učiti, ovo je koma, imam neke skripte gdje je sve zbrda zdola, po prijašnjim pitanjima, a NN imam cijeli štos poslagano po redu kako ide, ali to se ne stigne ni pročitati sve u tjedan dana, a kamo li naučiti. Jučer je jedna grupa imala ispit, ima nekih poznatih, ali neznam kako da dođem do njih...
Pozdrav!!
Kako je prošlo?
jel možeš staviti il poslati pitanja?
tnx unaprijed!
blur22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:13   #33
došao sam i ja na red za stručni ispit, viša građevinska. prikupio sam potrebnu literaturu, ali me od svih tih članaka i zakona zaboli glava, samo čitajući ih. ima li tko možda kakva pitanja koja se često vrte, ili skračenu verziju skripte.
zagi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 12:31   #34
Quote:
matej_1111 kaže: Pogledaj post
Od polovine 7. mj. do 9. su svi na godišnjem,tako da bi mogla (po mom iskustvu,nedavno sam polagao stručni) doći na red tamo negdje kroz 10. mj.. Treba ti negdje oko 3-4 tjedna da to spremis (zavisno koliko imas drugih obaveza). I najbolje ti je uciti po pitanjima koja kruze (to su pitanja koja sviju pitaju i u 80 % slucajeva se ponavljaju) jer u toj literaturi je sve preopsirno a korisna je samo za neke stvari koje ti nisu do kraja jasne. Mozes mi poslati mail pa cu ti poslati masu tih pitanja i skripti sa detaljnijim uputama...pozdrav
Pošalji meni molim te pitanja s ispita na mail [email protected]
zperic98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 10:01   #35
Quote:
zagi666 kaže: Pogledaj post
došao sam i ja na red za stručni ispit, viša građevinska. prikupio sam potrebnu literaturu, ali me od svih tih članaka i zakona zaboli glava, samo čitajući ih. ima li tko možda kakva pitanja koja se često vrte, ili skračenu verziju skripte.
evo i ja također tražim pitanja za VSS. Skinuo sam brdo literature, al bi volio čuti iskustva iz prve ruke!
Ako netko ima pitanja ili skriptu, nek javi!!
blur22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 22:49   #36
položila 22.9. moraš bit dobro pripremljen i sa puuuno sreće, seminar sam odslušala-nije nešto, ali tamo saznaš za niz novih propisa koji nisu na stranici ministarstva jer je loše ažuriraju
Placidija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 22:54   #37
hvala matej 1111, nisam vidila tvoj post ali sam dobila neka pitanja od ostalih sa foruma
iz mog iskustva-izrešetali su me samo tako, sve kratka blic pitanja ali praktično smo se svega dotakli, najgori lik je bio iz zaštite na radu. ako neko želi pitanja neka mi pošalje privatnu poruku!
Placidija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 08:17   #38
koliko se dugo mora raditi kao inžinjer graditeljsva prije nego se može pristupiti polaganju stručnog ispita, 3 ili 5?

Imam iskustva kao tehničar skoro 3 godine pa me zanima sad kad sam diplomirao da li se može nekako uvažiti...
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 14:39   #39
Ja sam tek sad u početnoj fazi učenja, moram priznati nije baš lako to sve popamtiti. Sve ljude dobre volje molim da mi pošalju pitanja za VŠS građevina na [email protected]
fiume051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 12:24   #40
molim ako netko ima pitanja sa stručnog da mi pošalje na mail [email protected]

hvala
rz-rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.