Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2013., 22:25   #81
Stručni skripta

Bok, jel tko možda ima ovu skriptu http://www.scribd.com/doc/99694219/S...gra%C4%91evina ?
Ili znate gdje bi mogla skinuti?
eusebia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 21:26   #82
Quote:
eusebia kaže: Pogledaj post
Bok, jel tko možda ima ovu skriptu http://www.scribd.com/doc/99694219/S...gra%C4%91evina ?
Ili znate gdje bi mogla skinuti?
i ja bih trebao ovu skriptu....
__________________
..jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to....
dr-klas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 16:41   #83
Na Facebooku ima otvorena grupa Stručni ispit za građevinare. Ima raznih dokumenata, a možda i ta skripta.
Ako je tamo ne pronađete pitajte javno, naći će se netko tko će je poslati. Skripta je iz 2010.g.
Trebate biti oprezni i iz nje ne učiti doslovno svaku riječ, jer se dijelovi zakona i propisa mijenjaju, kao što se promijenilo i ime ministarstva.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 18:32   #84
Quote:
Tomek100 kaže: Pogledaj post
...kao što se promijenilo i ime ministarstva.
Na ovo posebno obratite pozornost. Ovdje je popis svih ministarstava.
Ova su posebno bitna:
Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja
Ministarstvo zaštite okoliša i prirode
Žbaltica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 21:07   #85
Quote:
eusebia kaže: Pogledaj post
Bok, jel tko možda ima ovu skriptu http://www.scribd.com/doc/99694219/S...gra%C4%91evina ?
Ili znate gdje bi mogla skinuti?
Ovu skriptu sa scribd-a je dosta lako skinuti. Prijavite se na scribd. Uploadajte neki random fajl (tipa neki .ppt s nekim tekstom) i mozete skinuti skriptu.

Ja bih molio neki link na navedenu facebook grupu.
Austin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 09:05   #86
.radio sam u gradskoj firmi ( vodovod) za 1600kn , potom su me primili nakon tih 1600kn i dali ugovor na godinu dana (50% financira vodovod, 50% država) - uvjeti bolji i imam svoje mjesto u firmi, više nisam početnik

završio sam građevinski fakultet ( hidro smjer) - mogu li u 7.mjesecu kad mi istekne i ta druga godina - ići polagati stručni ispit??

zahvaljujem
__________________
...kad si sretan, lupi dlanom ti o dlan...
manchesterff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 18:14   #87
Stručni ispit u građevinarstvu

Interesira me može li inženjer građevinarstva koji projektira s arhitektima (idejne i glavne nacrte) nakon dvije godine od završetka studija ići polagati stručni ispit za polje građevinarstvo? Hvala.
Msc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 15:51   #88
Quote:
Msc kaže: Pogledaj post
Interesira me može li inženjer građevinarstva koji projektira s arhitektima (idejne i glavne nacrte) nakon dvije godine od završetka studija ići polagati stručni ispit za polje građevinarstvo? Hvala.

Prijavi ispit, nemaš kaj izgubiti ali ni dobiti. vjerojatno će ti dati polagati jer stručni sam po sebi ne vrijedi baš ništa.
stručni ispit sam po sebi ionako nema nikvu vrijednost. vrijedi samo u slučaju da prođeš postupak za komoru koji traje 2 godine i uđeš u HKIG. Sve ostalo su promašene karijere, uništene obitelji i gladna djeca inženjera građevinarstva.

ako nemaš mentora dipl.ing.građevinarstva koji je član komore nažalost ne možeš ništa. zaboravi komoru, a bez komore nećeš se kruha najesti. sorry

Zadnje uređivanje volas : 03.12.2013. at 16:00.
volas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 15:58   #89
Ako netko ima skriptu molio bi na email: [email protected]
ikrajinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:39   #90
Diplomirani inženjer građevine, jedna godina radnog iskustva u struci. Još jednu godinu bi odradila kod privatnika, koji ima firmu koja se bavi građevinom da steknem uvjete za polaganje stručnog ispita.

Da li tko zna da li se priznaje takav staž kod privatnika i postoje li kakvi dodatni uvjeti?


Hvala
__________________
Neprijatelj nikada ne spava… prepoznat češ ga po podočnjacima.
Sandra80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 12:15   #91
Bok ljudi! Mene zanima, priznaje li se radno iskustvo stečeno u inozemstvu (Austrija) kao uvjet za polaganje stručnog ispita? Imam 5 godina i 9 mjeseci staža u Austriji, a u Hrvatskoj još ni dana. Poslala sam mail s upitom, ali kao po običaju, odgovor nisam dobila (još).
kalayaan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.