Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 15:16   #241
"Donacije u novcu, ali i radu, cjelokupni su projekt učinile ekonomičnim i primjerenim vremenima tako da, zaključuje vlč. Bozanić, sve skupa ne bi trebalo stajati više od 300-tinjak, do najviše 400 tisuća kuna, što za projekt tih razmjera i nije previše."

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regij...zu-na-otok-Krk

Koliko se časopisa Uličnih svjetiljki moglo kupiti za 400 tisuća kuna?
Dnevnih obroka i bar jedna javna samoposluga?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 18:27   #242
Pozdrav!
Studentice psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu provode istraživanje o stavovima prema beskućnicima u Hrvatskoj. Za provedbu tog istraživanja potrebna nam je vaša pomoć, pa vas molimo da odvojite 10ak minuta svojeg vremena i što iskrenije odgovorite na naša pitanja. Upitnik slobodno proslijedite svojim prijateljima i poznanicima.
Upitnik se nalazi ovdje:
https://docs.google.com/…/1Rle6wi8Mg...zjoX…/viewform
Unaprijed zahvaljujemo svima na pomoći!
_aurora_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 19:11   #243
Quote:
_aurora_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Studentice psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu provode istraživanje o stavovima prema beskućnicima u Hrvatskoj. Za provedbu tog istraživanja potrebna nam je vaša pomoć, pa vas molimo da odvojite 10ak minuta svojeg vremena i što iskrenije odgovorite na naša pitanja. Upitnik slobodno proslijedite svojim prijateljima i poznanicima.
Upitnik se nalazi ovdje:
https://docs.google.com/…/1Rle6wi8Mg...zjoX…/viewform
Unaprijed zahvaljujemo svima na pomoći!
error 404
not found
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 09:40   #244
Jutros kuca neko kuca ja u snu a nisam zaključao vrata kako su djeca otišla u školu.I kraj glave mi skoro došla žena sa pričom kako joj sin bolestan novac ovo ono ja neznam gdje sam.. Mislim ta smjeslost uci nekom u kucu ili krevet
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 17:20   #245
Ajme kakvih luđaka ima, smjelost je preslab izraz. Ja bih friknula od užasa.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 09:23   #246
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Nikada ne dajem prosjacima i smatram da je davanje prosjacima dugoročno štetno po društvo. Time se naime potiće prosjačenje kao način života.
Država je odgovorna za "proizvodnju" siromaštva!
3Tufahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 14:32   #247
Oscar Wilde je lijepo rekao - Bogat može imati sto grijeha, siromah samo jedan.

Beskućnika mi je žao. Pogotovo onih jako siromašnih, bolesnih i starih. Danas zapravo postoji i noviji oblik beskučništva. S obzirom da puno velikih gradova danas ima problema sa smještajem i cijene postojećih stanova su jako visoke - studenti, radnici, samci žive u svojim autima.

Prosjaci su mi već nešto drugo. Tu ima i mafije. Drogirana djeca u krilu i prosi. Kakav je to život ne mogu ni zamislit. Ili ona baka što ju je sin ostavljao na trgu, bolesnu i sumanutu, da prosi za njega dok se on opija u kafiću pored na toplom. Ljudi joj kupe nešto za jest, ovaj dođe i to joj uzme.
Lolita2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 21:36   #248
Quote:
leli35 kaže: Pogledaj post
Jutros kuca neko kuca ja u snu a nisam zaključao vrata kako su djeca otišla u školu.I kraj glave mi skoro došla žena sa pričom kako joj sin bolestan novac ovo ono ja neznam gdje sam.. Mislim ta smjeslost uci nekom u kucu ili krevet
Naivac. Htjela te okrasti, ali nije očekivala da ima nekog doma. To se zadrži do dolaska policije. Nek oni rješavaju čiji je sin bolestan i kome treba novac.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.