Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 20:46   #1
Klađenje na nogomet

U skladu sa novim smjerom rada podforuma IMF kladionica, koji ima cilj poboljšati kvalitetu podforuma i olakšati nalaženje što kvalitetnijih informacija o nekom događaju, otvaram specijaliziranu temu za klađenje na nogomet.


Za razliku od dosadašnjih dnevnih tema na ovoj temi nije dozvoljeno šturo nabrajanje parova, kao npr.

Quote:
Evo na prvu
Bayern-Schalke 04 1 1,45
Stuttgart-Freiburg 1 1,75
Newcastle-Wolverhampton 1 1,60
@4,06
Quote:
Celtic 1 1,15
man.city - porto Pik 1 1,45
što mislite, komentari?
Ovakvi postovi će se kartonirati i brisati.


Uz par/parove treba napisati kratko obrazloženje, ključne razloge zašto igrate taj par. Kada biramo neki par pretpostavka je da ga nismo nasumice izabrali, da imamo razloge zašto igramo baš taj par, kada već imamo razloge ne bi nam trebao biti problem navesti ključne razloge, npr.

Quote:
Irska-Češka 1x golova(0-2) @1,60 SuperSport
Kvote vani 1,50 i manje i padaju. Obe jake obrambeno reprezentacije većina njihovih mečeva ide ispod 2,5 golova , dodatni razlog je da se obe spremaju za Europsko Prvenstvo i sigurno će ići oprezno i neće to biti neka preopuštena utakmica već će obe reprezentacije ući rezervirano. Također 2 međusobna susreta dosad 1:0 i 1:1 znači oba ispod.

Newells - Belgrano under@1,50
Argentinci under. Argentinska liga jedna od najneefikasnijih liga. U clasuri, tzv. drugom dijelu argentinske lige u tri utakmice su nastavili s takvim načinom igre. U utakmicama Newellsa je palo 5 golova, sve tri utakmice su bile u underu. Kod Belgrana je palo 6 golova. I to su u porazu u gostima kod Olimpa primili 4 gola i dali 1. Dakle u druge dvije je ukupno pao 1 gol.

Rasprava (argumentirana) o parovima je dozvoljena, dapače poželjna je.
Komentiranje događaja koje ste igrali je dozvoljeno, naravno uz pridržavanje pravila (pod)foruma.
Svi komentari tijekom i nakon susreta idu u zasebni topic (https://www.forum.hr/showthread.php?t=726441)

Nemojte koristi izraze 100% prolazi, poklon, zicer itd. jer, osim što takvi izrazi jednostavno nisu istiniti, mogu dovesti u zabludu.
__________________
Dite

Zadnje uređivanje tomi : 05.06.2014. at 10:06.
more_jadransko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:31   #2
idemo probiti led..

Udinese-Atalanta BC...nedjelja, 15:00.....1@1,70 SS

Jedan statistički.. Udine trenutno na 3. mjestu sa 45 bodova, 6 bodova manje od drugoplasiranog Juventusa, istim brojem bodova kao i 4. Lazio. Atalanta na 11. mjestu sa 31 bodom. Udine su u dobroj formi, doma u fantastičnoj. U posljednjih 5 utakmica, na domaćem terenu imaju samo jedan kiks, i to protiv Milana, 3 pobjede i jedan remi. Gosti u zadnjih 5 gostujućih imaju 1 pobjedu (protiv Cesene), dva remija i dvije izgubljene.. Mislim da Udine sutra neće propustiti priliku za 3 boda, i da bi se mogli malo odmaknuti od Lazia.

Guidolin
Quote:
They will be giving us a hard time. It’s not easy to do the best one can all the times, who practices sports knows that each match has its own story, this is going to be another important test-bed for us.
How about the players who were away on national duty?
Quote:
The last ones who came back were Armero and Asamoah, I’ll evaluate them. I want to make a choice carefully because we have many matches to play.
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 01:45   #3
Siena - Cagliari ODGi3+ NE 1,50
5/10


Domaćin Siena u velikim problemima trenutno su malo iznad zone ispadanja i svaki bod im je važan. Zabijaju 1.1 gol posusretu i isto toliko primaju. Sutra ću sigurno igrati opreznije posebno na početku jer ovo je protivnik protiv koga mogu do vrlo važnih bodova i ne bih htjeli odmah primiti gol. Cagliari je sigurniji trenutno je pri sredini tabele i imaju 7 bodova više od zone ispadanja. Cagliari zabija 0.9 gola po susretu, a primaju 1 tako da čist ona osnovu statističkih podataka i važnosti bodova za obje ekipe igram da nemq golijade sutra.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 13:09   #4
Athletic Bilbao - Real Sociedad , over 2.5 , 1.72 , bet365
Athletic Bilbao - Real Sociedad , ODG , 1.72 , bet365

Athletic slijedeći četvrtak gostuje na Old Traffordu u EL , ali kako još uvijek imaju realne izglede da izbore LP naredne sezone ne vjerujem u neke kalkulacije i opuštanje danas ... posebno ne jer je u pitanju baskijski derbi i prilično sam siguran da je njima ova utakmica važnija od te s ManU.

Sociedad za sad u sigurnoj zoni , ali daleko je do kraja prvenstva , svaki bod zlata vrijedan.

Sve upućuje na over. Uz ovaj derbi tradicionalno idu golovi , Athletic ima treći napad lige , a čak 7 kola unazad igrali su over , Sociedadu napad solidan , ali obrana lošiji dio momčadi.

Granada - Valencia , over 2.5 , 1.9 , bet365
Granada - Valencia , ODG , 1.72 , bet365

Granada u grčevitoj borbi za opstanak , od kad ih je preuzeo Abel Resina odigrali par vrlo dobrih utakmica. Nemaju problem s postizanjem golova , a braniti se ne znaju.
Valencia od Nove godine u katastrofalnoj formi. Prošlo kolo doma poraz od Seville , prije toga potop na Nou Campu ... krajnje je vrijeme da se trgnu jer 3. mjesto više nije sigurno. Malaga je sinoć stigla na -3 , a danas i sutra mogli bi se približiti Athletic i Levante.

Problem je jedino što ne vjerujem da će s bilo koje strane krenuti na juriš , ali bude li jednog gola u prvom poluvremenu over bi lako trebao proći.

I jedni i drugi u zadnje vrijeme igraju utakmice s kišom golova ... ne mora baš danas stati.


Inter - Catania , 1 , 1.85 , SuperSport

Jednom mora i ta agonija završit. I znam da je to nikakav argument , ali ako neće danas dobit - kad će?

Meni je ovih 1.85 naprosto value i kao za Chelsea jučer - ako i fulam neće mi biti žao.
Ali onda bar znam da je all in na OM.



Tottenham - Man Utd , DNB 2 , 1.72 , bet365

Manje-više svi znaju poziciju i snagu ovih momčadi tako da za neke duge priče nema potrebe.
Iz nekog razloga Spursi imaju teeeški kompleks zvan - Manchester United. Protiv svih nekako , ali protiv njih nikako. U zadnjih 10 godina odigrali su 24 utakmice ... i Spursi nisu dobili niti jednu.
E sad da je to Wigan možda ne bi bilo čudno , ali za klub Tottenhamovog statusa , tradicije i snage ovo je poražavajuća činjenica.

United je i u prošlom kolu pokazao šta ih je , između ostalog , učinilo najtrofejnijim engleskim klubom - duh prvaka , odlučnost i sposobnost da pobjeđuju čak i kad su daleko od svojih najboljih izdanja. A sve to Spursima fali i zato je po meni pobjedi danas bliži gost ... ako pobjednika bude.

Ali svakako uzeti u obzir da je ovo prilično navijački obojen pick pa ...
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 13:17   #5
odg +3+ psv-twente 2,30 psk



-prvi napad lige i drugi
-psv doma voli primati golove od puno slabijih ekipa
-ove sezone od 30-tak tekmi ukupno u svim natjecanjima psv nije dao gol u njih 5...twente u još manje 3

26/02/2012 Eredivisie PSV vs. Feyenoord 3 - 3:2
23/02/2012 UEFA Europska Liga PSV vs. Trabzonspor 3 - 4:1
12/02/2012 Eredivisie PSV vs. De Graafschap 3 - 4:1
02/02/2012 KNVB beker PSV vs. NEC 3 - 3:2
27/01/2012 Eredivisie PSV vs. Vitesse 3 - 3:1
15/12/2011 UEFA Europska Liga, Skupina C PSV vs. Rapid Bukurešt 3 - 2:1


jedino loše je međusobni koji i nisu previše efikasni bili
tečaj u ss je npr 1,85...ostalim kladama ne veči od 2,00


igram još sa nekih točan rez 1:1 čisto da vratim ulog jer sam htio prvo odg igrati



dr.van nostrand je naveo razloge samo da napomenem da im se u psk 2,8 odg 3+ koja ce vjerovatno lagano proci ukoliko espanoy zabije
__________________
ormarčić

Zadnje uređivanje Nar : 04.03.2012. at 14:27.
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 14:21   #6
U posljednje dvije ut. Real nije primio gol, pa je red danas da barem jedan zavrsi u mrezi
U zadnjoj domacoj pobjedi Real nije primio pogodak. Inace cesto prime barem jedan gol u Madridu, cak sta vise primaju golova na Bernabeu nego na gostovanjima.
Na posljednjih sedam ut. su primali golove redom:
levante, Zaragoza, Athletic B., Granada, Barcelona, Atletico M. i Osasuna.
Posljednji put u Madridu zavrsen susret bez primljenog gola 26.10.2011. protiv Villareala 3:0.
Espanyol jeste u negativnoj seriji i Pochettino opravdanje za lošije rezultate može pronaći u velikom broju povrijeđenih igrača.
Kako god, fine su sanse da ce barem jedanput Espanyol pogoditi mrezu Casillasa uz sasvim dobar value 2,00.

Mioveni-Steaua B 2 1,50

Gazda Steaue Gigi Becali je naredio pobjedu svojim igračima te treneru Stanu.
Dovoljno!!
Domaći nisu kvalitetna ekipa,kod prijelaznog roka napustili su Margaritescu,Dina,Dica,Tanase i Neagaih.
Stan (trener Steaue) može računati na petoricu reprezentativaca koji su bili odsutni prosle sedmice, pa s obzirom na prilike (ultimatum) i razlike u kvaliteti ovo Steaua uzima
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 15:00   #7
Quote:
dr.van nostrand kaže: Pogledaj post
U posljednje dvije ut. Real nije primio gol, pa je red danas da barem jedan zavrsi u mrezi
U zadnjoj domacoj pobjedi Real nije primio pogodak. Inace cesto prime barem jedan gol u Madridu, cak sta vise primaju golova na Bernabeu nego na gostovanjima.
Na posljednjih sedam ut. su primali golove redom:
levante, Zaragoza, Athletic B., Granada, Barcelona, Atletico M. i Osasuna.
Posljednji put u Madridu zavrsen susret bez primljenog gola 26.10.2011. protiv Villareala 3:0.
Espanyol jeste u negativnoj seriji i Pochettino opravdanje za lošije rezultate može pronaći u velikom broju povrijeđenih igrača.
Kako god, fine su sanse da ce barem jedanput Espanyol pogoditi mrezu Casillasa uz sasvim dobar value 2,00.
Po meni još veći value na odg i 3+, u PSK-u 2,80.
sylvesterr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 17:33   #8
Arsenal - Milan raspon broja golova 2-3 1,90
5/10


Arsenal mora krenuti napadački, jer love zaostatak 4 gola i ako imalo vjeruju nema vremena za trošenje te ću vjerojatno izaći s 3 napadača, ali Milan je predobra defanzivna ekipa da će dopustiti neku veliku golijadu isto tako su iznimno dobri u kontri, pa bi mogli nekom kontrom rješiti najmanje sumnje. Uglavnom 2 će biti gotovo sigurno s obzirom da Arsenal mora u ofenzivu, ali Milanova obrana sigurno neće dopustiti golijadu.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:55   #9
Arsenal-AC Milan Arsenal daje gol 1,25
Milan će možda neke igrače odmarati. Arsenal mora odma napasti. Iako su praktički ispali, igrat će do zadnje minute, tako da virujem da će zabit bar 1 gol.

BenficaL-Zenit St.Peterb. 1X 1,25
Zenit je prvu utakmicu dobio na "mišiće" i hladnoću. Međutim u Lisabonu neće bit -15, već ugodnih 11 celzijevih stupnjeva. Benfica je domačinska ekipa. Zenit je za prolaz u osminu finala mora odigrat x protiv Porta. Tamo su igrali bunker i izvukli 0:0 . Virujem da će se i danas tako postavit.

Middlesbrough-Barnsley Middlesbrough daje gol 1,15
Middlesbrough se bori za ulazak u Premier ligu. U zadnjih 5 utakmica imaju 3 pobjede 1 remi i poraz od Readinga. U goste im dolazi 14. Barnsley. Primili su 52 gola , što je iznad prosjeka. U zadnjih 5 utakmica imaju 3 poraza , remi i 1 pobjedu.

BATE Borisov-FC Gomel 1X 1,20
BATE je za klasu jači od ostatka lige. Klub koji redovito igra u EL ili LP. Prošle sezone su imali 12 bodova više od Gomela. Radi se o jednoj utakmici za trofej , mislim da to BATE neće propustit.

2,15 SS
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:50   #10
Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
BenficaL-Zenit St.Peterb. 1X 1,25
Zenit je prvu utakmicu dobio na "mišiće" i hladnoću. Međutim u Lisabonu neće bit -15, već ugodnih 11 celzijevih stupnjeva. Benfica je domačinska ekipa. Zenit je za prolaz u osminu finala mora odigrat x protiv Porta. Tamo su igrali bunker i izvukli 0:0 . Virujem da će se i danas tako postavit.
Gleda sam prvu utakmicu, Zenit je bio puno bolji, nije dobio na mišiće, stvorili su vrlo velik broj odličnih prilika i tribali su puno uvjerljivije dobit. Zenitov golman je kriv za oba gola, očajno je reagira oba puta, pronađi na youtubeu, sigurno postoje sažeci. Ne znam jel se danas vraća prvi golman, provjeri to.

Inače, pogleda sam gotovo sve utakmice Benfice u zadnjih cca. misec dana (osim ove zadnje s Portom, koju su izgubili). Mogu ti reć samo da Benfica ne igra dobro, ne stvaraju onoliki broj prilika kao u dosadašnjem dijelu sezone, obrana više i nije tako čvrsta, realizacija je loša - jednostavno igraju loše.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:28   #11
isplati se odigrat i x2 na zenit, u gs 2,10....mislim da ne moze benfica dobit zenita, upravo kao sto tsigi pise, ali nesto drugo me zanima, zna li itko ista o utakmici evian tg-o.marseille
ivicaSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:37   #12
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Gleda sam prvu utakmicu, Zenit je bio puno bolji, nije dobio na mišiće, stvorili su vrlo velik broj odličnih prilika i tribali su puno uvjerljivije dobit. Zenitov golman je kriv za oba gola, očajno je reagira oba puta, pronađi na youtubeu, sigurno postoje sažeci. Ne znam jel se danas vraća prvi golman, provjeri to.

Inače, pogleda sam gotovo sve utakmice Benfice u zadnjih cca. misec dana (osim ove zadnje s Portom, koju su izgubili). Mogu ti reć samo da Benfica ne igra dobro, ne stvaraju onoliki broj prilika kao u dosadašnjem dijelu sezone, obrana više i nije tako čvrsta, realizacija je loša - jednostavno igraju loše.
Gledam sam zadnju utakmicu protiv Porta. Istina za obranu, ali napad im je bija na nivou. 1X jer očekujem zatvoreniju igru od Zenita. Osim toga ono im je bija prvi poraz ove sezone kod kuće, ne virujem u 2 zaredom.
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:45   #13
Ibrahimović daje gol @2,7 SS

Protiv Hrvatske gol i 2 asistencije,protiv Palerma 3 gola nakon što se vratija zbog suspenzije,u odličnoj je formi a i najčešće izvodi penale a pošto večeras Arsenal mora vatati zaostatak od 4 gola biti će puno mista za njega i suigrače a koef 2,7 na takvog golgetera se mora uzeti
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:46   #14
danas se isplati igrati na Chelsea 1,80 ili cak pobijeda sa hendikepom 3,10 (SS)
ivanovic je izjavio da danas idu samo na pobijedu jer im treba pobjeda da podignu moral cijeloj momcadi a i da usrece navijace.

angers - monaco - oba daju gol i 3+ (2.25) ili monaco daje gol (1,45)
zadnja utakmica je zavrsena rezultatom 4:3, oba kluba u zadnjih 10 utakmica samo 2 puta nisu zabili gol tako da ocekujem golijadu danas.
fiatbravo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:33   #15
Chelsea 1,80

Danas se možda isplati uzeti Chelsea po 1,80.

Birmingham

Unatoč solidnom 6.mjestu u Championshipu i izvarednim nastupima na domaćem terenu 10-7-1, izgleda da su Birminghemska kola počeli ići nizbrdo, uz niz ozlijeđenih igrača (pretežito obrambenih) zaredala su se 2 kiksa na domaćem terenu i to poraz od posljednjeg plasiranog Nottingama 1:2, te remi s Derbyem 2:2.
http://www.betexplorer.com/soccer/en...hip-2011-2012/

Što se tih izostanaka kod Birginhama tiče:
http://www.bcfc.com/page/News/NewsDe...634548,00.html
Stephen Carr (knee), Steven Caldwell (ribs), David Murphy (hip) and Keith Fahey (groin) are definitely sidelined because of their respective injuries.

Curtis Davies reported ill earlier today and is only rated as 50/50 and new loan signing Peter Ramage is cup-tied. Full-back Cian Hughton cannot be considered because he had not signed for the club prior to the original fifth round tie at Stamford Bridge.

Andros Townsend and Erik Huseklepp are also cup-tied and Caleb Folan is in the same position as Hughton junior.

As a result USA youth international defender Will Packwood will join the squad, along with Callum Reilly, Enric Valles and Jake Jervis. Eighteen-year-old defender Jack Deaman is placed on standby.

Chelsea

Vidjet ćemo hoće li smjena AVB imati pozitivan šok na momčad.

Ivanović najavljuje pobjedu:
http://www.chelseafc.com/page/Latest...634248,00.html
"To win is the only thing for the Birmingham game. This is all we can speak about, there are no excuses, nothing we can say, the only thing we can do is win this game, it will be difficult because we missed the chance at home and they are a tough opponent away, in the FA Cup, a difficult competition, but we need to be ready and win the game."

Mislim da atmosfera u Che svlačioici može ići samo na bolje, za vrijeme AVB mnogi su bili nezadovoljni pa su tako redom Cole, Lampard, i ostali nerijetko ulazili i u verbalne konflikte s trenerom što je rezultiralo izostankom nastupa tih igrača.

Chelsea više nema šta čekati, mora ići od utakmice na utakmicu i "gristi" za pobjedu, kako bi vratilli mir, rad i ugled kluba.

Mislim da je 1,80 danas value i def ću probati.
__________________
"Life is a gamble, at terrible odds - if it was a bet you wouldn't take it." Tom Stoppard
kif is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:57   #16
Benfica - Zenit

Najbolja opcija kod ove tekme je za mene - odg,za hrabrije i odgi3+
Zenit cak i ako ce se braniti u pocetku,kad(ne ako) prime gol,morat ce sve karte baciti u napad jer sa porazom bez datog gola oni ispadaju.
Benfica u svakom slucaju ima bolji napad nego obranu,i sam stil igre im je da daju gol vise,a ne da prime gol manje.

Birmingham - Chelsea

Ne moze ni diMatteo iz govna napraviti kolac, ali ce igraci veceas biti sigurno psiholoski na boljoj razini jer nema vise AVB kojeg su sse zeljeli rijesiti.
Ovo je kup, nece se ni birmingham samo tako naguziti (nije ovo HNL ), ali imaju problema sa izostancima u zadnjoj liniji.
Favorit daje 1,85 za pobjedu chelsea, isplati se probati,ali ne za preveliki ulog.

Arsenal - Milan

Jedina varijanta po kojoj odg nece proci je da milan zabije lagana dva komada u pocetku i onda domaci dignu ruke od svega i potonu do kraja.
Ovaj puta ce vanPersie biti precizniji, moraju jurnuti od pocetka da bi sacuvali kakvu takvu nadu u prolaz.
Netko je napisao gore, Ibro igra u strasnoj formi, Milan opcenito puno zabija,zabit ce i veceras...
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:03   #17
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Benfica - Zenit
Birmingham - Chelsea

Arsenal - Milan


Zapravo se slazem sa svime ... ali da dam i svoj osvrt ...

Benfica-Zenit... X2 ... 2,25
Arsenal-Milan... OBA DAJU GOL - da ... 1,55

uk: 3,49

Sta se tice prvog para slazem se sa zoom-zoomom ali ipak x2 po 2.25 mi se vise svida, jednostavno zenit nije seoska ekipa, imaju dobre igrace i odlicnog trenera, prvu tekmu su dobili i imaju daleko bolju startnu poziciju na pocetku ovog meca, nevjerujem da ce ju sjebat ili ce bar skupo prodat kozu, pogotovo kad uzmem u obzir benfikinu losu formu u zadnje vrijeme, iako su portugalci uvijek zajebani doma i tesko ih je savladati, ovog puta stavljam na ruse predvodene talijanskim strategom

Sta se tice drugog para, sve je zapravo vec receno, arsenal mora napast, ici na sve ili nista pa makar spusio, milan se nece samo branit, pogotovo ne sa napadom kakvog imaju i ibrom koji je trenutno u top formi, ibra i van persie i njihova forma, rezultat iz prve tekme, sve mi to ulijeva nadu u novu golijadu ali ovaj put sa obje strane s toga ne vidim razloga da ne odigram odg

Odigrat cu jos jedan double, ovog puta zenit - benfika odg + pobjeda celsija, tu se zapravo slazem sa svime sta je zoom-zoom napisao, ako benfika povede kojim slucajem ovi moraju ici po gol posto poto a celsi se isto negdje mora ispuhat, mozda je to stara ekipa sa mnostvom problema, sta na terenu, sta van njega ali obicno nakon smjene trenera dolazi do promjena makar jos nisu dobili novog trenera, svakako da ti nogometasi znaju igrat, svakako i da mogu dobit drugoligasa, mada ce se i za to sigurno namucit

I jos u singlu za neki nizi ulog AH AC Milan +0.25 @2.1, jednostavno moram jos ovo uzeti, imam neki filing da danas milan nece izgubit, arsenal se dize u formi, izgledao je dobro u zadnje dvije tekme i dobio je respektabline protivnike ali drugaciji nogomet se igra u premiersipu a drugaciji stil u lp, milan je takoder u formi, nece doc samo branit rezultat, znaju napast, znaju igrat na kontre i znaju realizirat svoje prilike sta je najbolje, ovaj bet mi se cini super po ovoj kvoti... eto, sretno svima
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:26   #18
Jos samo da napomenem, ako ce netko iz Benfice dati gol onda ce to biti Cardozo, odlican napadac koji puca i penale...ko se dobro sjecam SS daje 2,40 da ce doticni zabiti gol..isplati se probati
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:34   #19
Pozdrav svima,

eo pratim Vas dugo pa da i ja uletim malo u spiku

BenficaL-Zenit St.Peterb. 1,25 1X
Arsen/Milan/dng-Arsenal 1,25 daje
Brist/Leice/dng-Leicest 1,20 daje
Reading-Portsmouth 1,50 1

Ukupno 2,8125 @ SS

Benfica u zadnje vrijeme ne igra dobro, unatoč tome, kada igraju doma u stanju su pobijediti puno bolje momčadi od Zenita, tako da 1x je, po meni, dosta siguran tip. Ne stižu preveliku razliku, zabili su 2 gola u gostima i vrijeme je da prekinu negativan niz (zadnje 4 tekme bez pobjede). Za hrabrije čista jedinica ili za još hrabrije jedinica prvo poluvrijeme.

U prvoj tekmi je Milan manje više deklasirao Arsenal, smatram da to nije pravo stanje stvari, mada sam navijač Milana Arsenal je u naletu u zadnje vrijeme, ipak je to klub koji ima ime i tradiciju dugi niz godina i unatoč mladosti momčadi, neće se rastati od LP bez ispaljenog metka. Za hrabrije čista jedinica.

Leicester je klub koji podcijenjujem od početka sezone no u zadnje vrijeme su se pokazali kao više nego sposobni. Imaju dobre igrače, dobro vodstvo i kako stvari stoje ganjaju kvalifikacije za Premier, 7 bodova ih djeli od 6tog Birminghama. Ako nastave u formi od prošlih kola, stići će ih bez problema. Bristol zna zapraprit stvari, zato ovdje igram samo daju gol, za hrabrije dvojka naravno

Smrdi mi malo ovaj par, Reading je klub koji me sprcao dosta puta, stavio bi ih u koš sa Interom, PSG-om u starim danima i Wolfsburg-om, ali jednostavno na temelju forme moram igrat jedinicu. Suvereni su u zadnje vrijeme, pokazuju formu od prošle sezone i jednostavno gaze. Portsmouth je očajan ove sezone, Reading bi trebao to rješiti bez problema.

GL svima.
__________________
Pain or damage don't end the world, or despair or fucking beatings. The world ends when you are dead. Until then you've got more punishment instored. Stand it like a man and give some back.
Zweihander is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:03   #20
Arsenal-Milan , over 2.5
+
Benfica-Zenit , over 2.5
2.90 , bet365


Ne znam šta bi se ovde puno trebalo analizirati.
Sve redom napadačke momčadi upitnih obrambenih kvaliteta.
Na obe utakmice , u svakom trenutku , jedna momčad će biti prisiljena da napada.
Da Arsenal nekom u 180 minuta ne da gol? Teško.
Benfica ne zna taktizirati , uvijek je za gol više.
Prve su bile glatki overi , a kako onda ne bi večeras?

Nakon očajne nedjelje biću stvarno krajnje razočaran ne prođe li ovo.
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.