Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2014., 12:56   #201
zapravo bojan glavasevic daje odgovor na pitanje tko je nametnuo rat i tko je stradao - onaj tko je nametnuo nema ptsp, onaj tko je stradao ima ptsp. kad to milanovic shvati odmah ce malog smijenit jer tako vrijedja srpsku manjinu
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 13:14   #202
Glavaševića napadaju,a Klemm je kao uzor!?
Ajte ljudi,ne mlatite..
Jemjeljanjenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:32   #203
Cekaj,
WTF je Bojan osim sin Sinise Glavasevica?

Covjek nepotizmom uzme mjesto i to nikoga ne brine, ali svakoga muci prednost upisa djece branitelja na fakultete
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 18:02   #204
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Cekaj,
WTF je Bojan osim sin Sinise Glavasevica?

Covjek nepotizmom uzme mjesto i to nikoga ne brine, ali svakoga muci prednost upisa djece branitelja na fakultete
čekaj pajdo, o kakvoj ti prednosti djece branitelja pri upisu na fakultete pričaš? moje dijete nitko nije pitao da li su joj roditelji branitelji, kurcipalci već su gledali ocjene. i upala je na fakultet bez ikakvih veza, bila je 7. na listi. o čemu vi to?
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 19:06   #205
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
čekaj pajdo, o kakvoj ti prednosti djece branitelja pri upisu na fakultete pričaš? moje dijete nitko nije pitao da li su joj roditelji branitelji, kurcipalci već su gledali ocjene. i upala je na fakultet bez ikakvih veza, bila je 7. na listi. o čemu vi to?
Nisi ga shvatila,govori upravo o tome..radi se veliki problem oko nase djece i upisa na fakultete, a ti isti koji napadaju takvu vrst upisa( iako vecina djeca odbija takvo pravo i vecinski upadaju bez ikakvih poguranaca u tom vidu,kao i tvoje dijete), sada ne vide nikakav problem sto je Bojan oruzje u rukama tih istih kadrova..

Zamisli patologije..Npadaju svaku vrst prava djece dobrovoljaca i poginulih branitelja,ali ne vide problem kada netko koristi mrtvog cacu da dobije radno mjesto bez ikakve osnove i podloge
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 19:56   #206
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Nisi ga shvatila,govori upravo o tome..radi se veliki problem oko nase djece i upisa na fakultete, a ti isti koji napadaju takvu vrst upisa( iako vecina djeca odbija takvo pravo i vecinski upadaju bez ikakvih poguranaca u tom vidu,kao i tvoje dijete), sada ne vide nikakav problem sto je Bojan oruzje u rukama tih istih kadrova..

Zamisli patologije..Npadaju svaku vrst prava djece dobrovoljaca i poginulih branitelja,ali ne vide problem kada netko koristi mrtvog cacu da dobije radno mjesto bez ikakve osnove i podloge
moja djeca nikada nisu dobila poklon od svetog nikole za božić, nikakva prava nisu nigdje imale već su se za sve izborile same. i normalno da popizdim i ne čitam doslovce sve što se piše a pogotovo o toj tematici nemam snage, volje ni živaca čitati između redova. moja djeca su moj problem. za kćer nije bilo mjesta u studentskom domu, stipendije, ničega. išla sam tako daleko da sam zvala kuma bandića i pitala ga imam li ikakve šanse kupiti od grada djetetu nekakvu garsonjeru jer mala namjerava nakon faksa ovoj državi reći zbogom. znaš koji sam odgovor dobila? stanova nema. o majko isusova. a kad pogledam tko sve u mom zloselu dobiva stipendije smuči mi se. vječiti studenti, rođaci i djeca načelnika i da ne nabrajam. s tim da se uredno pišu parcijale, odgađaju godine a stipendija ide. i nikome ništa. napominjem da ovdje nisu u pitanju djeca branitelja već ide po sistemu dam ti-daš mi. no, nema veze. na nišanu su djeca branitelja. e pa pucajte majku vam jebem.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 18:00   #207
Quote:
Jemjeljanjenko kaže: Pogledaj post
Glavaševića napadaju,a Klemm je kao uzor!?
Ajte ljudi,ne mlatite..
Imaš ovdje djelove pisma njegovog čače Sušku i Tuđmanu.

http://www.youtube.com/watch?v=7gNX07om_PA
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 19:04   #208
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Imaš ovdje djelove pisma njegovog čače Sušku i Tuđmanu.

http://www.youtube.com/watch?v=7gNX07om_PA
da je preživio i po njemu bi danas pljuvali!

ne pljuju eto...iz pijeteta, jel (by Franjo)
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 19:35   #209
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Imaš ovdje djelove pisma njegovog čače Sušku i Tuđmanu.

http://www.youtube.com/watch?v=7gNX07om_PA
Daj punu informaciju
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 10:16   #210
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Cekaj,
WTF je Bojan osim sin Sinise Glavasevica?

Covjek nepotizmom uzme mjesto i to nikoga ne brine, ali svakoga muci prednost upisa djece branitelja na fakultete
e da ali neke stvari se ne spominju kad je osoba podobna, to je poznata ljevicarska objektivnost po potrebi i prigodi.

mozda najgadnija izjava glavasevica juniora je da bi 'tata danas drugacije o nekim stvarima pisao'. tu je pokazao da je samo partijski pijun koji se dusom i tijelom prepustio madisonu i iblerovom trgu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:28   #211
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Cekaj,
WTF je Bojan osim sin Sinise Glavasevica?

Covjek nepotizmom uzme mjesto i to nikoga ne brine...
Nepotizam...
To je ono kad se preko veze zapošljavaju članovi obitelji i rođaci?
Tko li je u ministarstvu zaposlio Bojana, njegov otac Siniša?

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
mozda najgadnija izjava glavasevica juniora je da bi 'tata danas drugacije o nekim stvarima pisao'. tu je pokazao da je samo partijski pijun koji se dusom i tijelom prepustio madisonu i iblerovom trgu.
E, to je gadno! Nije gadno kao npr. da član ZO HDZ Josip Đakić vodi Hvidru, ali jest. Dečec bi Bojan trebao paziti kad izražava misli o svom ocu, to samo Stožer za razbijanje Vukovara smije.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:33   #212
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
čekaj pajdo, o kakvoj ti prednosti djece branitelja pri upisu na fakultete pričaš? moje dijete nitko nije pitao da li su joj roditelji branitelji, kurcipalci već su gledali ocjene. i upala je na fakultet bez ikakvih veza, bila je 7. na listi. o čemu vi to?
Znaš da ima nas sa malo dužom memorijom
Ta odredba ZPHBDR (o prirotitetu kod upisa) je ukinuta odlukom Ustavnog suda, ali prije njenog ukidanja djeca branitelja su imala prednost pri upisu u srednje škole, falkutete i studentske domove. Tak i takav Zakon je bio donešen još 1996.godine.
Tako da to gledaj iz perspektive prije 10-tak godina kad je odredba bila na snazi i kada je on upisivao srednju, a kasnije i falkutet.

Jednako tako moraš gledati da je on danas pomoćnik ministra bez ikakvog radnog iskustva, a to nije zato što je super pametan, to ti je valjda jasno.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 17.11.2014. at 12:38.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:07   #213
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
E, to je gadno! Nije gadno kao npr. da član ZO HDZ Josip Đakić vodi Hvidru, ali jest.
zasto? cuj znam da bode istina ali hdz je stvorio drzavu dok je oporba blebetala o jugoslaviji makar su tenkovi vec bili u hrvatskoj.

Quote:
Dečec bi Bojan trebao paziti kad izražava misli o svom ocu, to samo Stožer za razbijanje Vukovara smije.
da je pametan ne bi vrijedjao svojeg oca koji je jasno i glasno (za razliku od njega) govorio i pisao o agresoru i zrtvi bez da je trpao jedne i druge u isti kos. znas kako mu je otac ubijen? doktorica bosanac mu je zamotala glavu nekom krvavom krpom, a cetnicima ga je prokazala medicinska sestra srpkinja - i to mu je bio kraj. i usudim se tvrditi da su prijatelji znali sinisu bolje od klinca koji bi danas reinterpretirao tatine stavove.

no da se razumijemo, nije mali uopce problematican niti negativan, samo je strasno da se uvalio u partijski stroj koji ne bira sredstva za ostanak na vlasti.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:24   #214
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Znaš da ima nas sa malo dužom memorijom
Ta odredba ZPHBDR (o prirotitetu kod upisa) je ukinuta odlukom Ustavnog suda, ali prije njenog ukidanja djeca branitelja su imala prednost pri upisu u srednje škole, falkutete i studentske domove. Tak i takav Zakon je bio donešen još 1996.godine.
Tako da to gledaj iz perspektive prije 10-tak godina kad je odredba bila na snazi i kada je on upisivao srednju, a kasnije i falkutet.

Jednako tako moraš gledati da je on danas pomoćnik ministra bez ikakvog radnog iskustva, a to nije zato što je super pametan, to ti je valjda jasno.
a on je dijete branitelja??
kojeg to?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 15:46   #215
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Znaš da ima nas sa malo dužom memorijom
Ta odredba ZPHBDR (o prirotitetu kod upisa) je ukinuta odlukom Ustavnog suda, ali prije njenog ukidanja djeca branitelja su imala prednost pri upisu u srednje škole, falkutete i studentske domove. Tak i takav Zakon je bio donešen još 1996.godine.
Tako da to gledaj iz perspektive prije 10-tak godina kad je odredba bila na snazi i kada je on upisivao srednju, a kasnije i falkutet.

Jednako tako moraš gledati da je on danas pomoćnik ministra bez ikakvog radnog iskustva, a to nije zato što je super pametan, to ti je valjda jasno.
meni više ništa nije jasno jer sam glupa i odbijam primatiinstrukcije. znam samo da se mlatari po djeci branitelja i nekakvim pravima koje ja elegantno nabijem na prvi katolički milokliz. i amen. nek lažu drugima, meni neće. jel tak pajdo? je. tak je.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:23   #216
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a on je dijete branitelja??
kojeg to?
Bojan Glavašević je član obitelji (dijete) poginulog Hrvatskog branitelja Siniše Glavaševića, a pok. Siniša Glavašević taj status ima kao ratni izvjestitelj baš kao i Branimir Polovina i dr.
Dok je bio na redovnom školovanju koristio je pravo na mirovinu i obiteljsku invalidninu kao i sva druga prava po ZPHBDR, a nakon prestanka školovanja (studija) to pravo je preuzela udovica Majda Glavašević pod uvjetom da je napunila godine života, dok on i dalje može koristiti sva ostala prava (povlastice) iz ZPHBDR za koja nije preduvjet korištenje prava na obiteljsku mirovinu i obiteljsku invalidninu kao član obitelji poginulog, umrlog, zatočenog i nestalog Hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata (stambeno zbrinjavanje i sl.).
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 17.11.2014. at 16:34.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:29   #217
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
meni više ništa nije jasno jer sam glupa i odbijam primatiinstrukcije. znam samo da se mlatari po djeci branitelja i nekakvim pravima koje ja elegantno nabijem na prvi katolički milokliz. i amen. nek lažu drugima, meni neće. jel tak pajdo? je. tak je.
Ja ti govorim da su po prijašnjoj odredbi ZPHBDR koju je Ustavni sud u međuvremenu ukinuo, djeca Hrvatskih branitelja, prvenstveno poginulih, umrlih, zatočenih i nestalih te djeca HRVI imala prioritet kod upisa u srednje škole, fakutete kao i prednost kod prijema u studentske domove.
To pravo je koristio i Bojan Glavašević kao dijete poginulog Hrvatskog branitelja, kao i pravo na besplatne školske udžbenike, uvoz automobila i druga prava koja su zakonom (bila) propisana.

Druga je stvar ako netko to pravo nije koristio, ali govorim o zakonu koji je to pravo davao i znam da su ga mnogi obilato koristili.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 17:23   #218
“U Vukovar sam prvi put nakon rata došao 2001. godine, 19. studenog, s prijateljem Igorom Sarnavkom. Njemu je bio rođendan (koji datum, ha?), a bila je i godišnjica pada (oslobođenja?) grada.”

Ovo je čiini mi se objavljeno na tportalu;napisao B.Glavašević.
Uz najbolju volju i susretljivost svejedno je nemoguće ne zapitati se što osoba koja ovako razmišlja uopće radi u Ministarstvu branitelja.
Je da je njegovo legitimno pravo o apokalipsi grada tj.padu Vukovara razmišljati kao i o oslobođenju!!!??..... no,takvi ga stavovi automatski kvalificiraju za zaposlenika druge strane i apsolutno su neprimjereni za bilo koga tko obnaša tako važnu i osjetljivu funkciju u Hrvatskoj.
liliac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 18:42   #219
Quote:
liliac kaže: Pogledaj post
“U Vukovar sam prvi put nakon rata došao 2001. godine, 19. studenog, s prijateljem Igorom Sarnavkom. Njemu je bio rođendan (koji datum, ha?), a bila je i godišnjica pada (oslobođenja?) grada.”
Točno, o "oslobođenju" da ne govorim.
Premda po meni nije pad već OKUPACIJA.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:53   #220
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ja ti govorim da su po prijašnjoj odredbi ZPHBDR koju je Ustavni sud u međuvremenu ukinuo, djeca Hrvatskih branitelja, prvenstveno poginulih, umrlih, zatočenih i nestalih te djeca HRVI imala prioritet kod upisa u srednje škole, fakutete kao i prednost kod prijema u studentske domove.
To pravo je koristio i Bojan Glavašević kao dijete poginulog Hrvatskog branitelja, kao i pravo na besplatne školske udžbenike, uvoz automobila i druga prava koja su zakonom (bila) propisana.

Druga je stvar ako netko to pravo nije koristio, ali govorim o zakonu koji je to pravo davao i znam da su ga mnogi obilato koristili.
ništa od navedenog mooja djeca nisu koristila. nisam ni znala da postoji taj jebeni zakon.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.