Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2019., 20:41   #1
Sve što ste ikada htjeli, a niste imali priliku (ili muda) reći nekom u facu

Posebno pravilo za temu: Bez chata i kometara, molim.
_____________________________________________


Odblokiraj me samo da ti dođe još jedna poruka i možeš me natrag blokirati.

Provjeri ponekada moje postove, biti će namijenjeni tebi.

Nedostaješ mi

Zadnje uređivanje bricki : 22.12.2019. at 21:17.
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2019., 13:29   #2
Mislio sam da ću moći živjeti bez tebe.
Da ću moći uživati u životu.
Mislio sam da ću biti sposoban zaljubiti se ponovno, a moguće i zavoljeti drugu ženu.

Bormeč, bio sam u pravu.
JaSaTuZBeciklom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2020., 13:09   #3
Ne mogu se nositi sa ovom situacijom
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2020., 17:28   #4
Volim te.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 15:00   #5
Sad znam zasto si stalno provjeravala svoj novcanik kad smo se druzile, jer tako radi mozak lopova.

Ako se nisi sposobna kontrolirati, mogla si mi prije reći da moram provjeriti svoje novce kad smo skupa, a ne kad je gotovo.

Projekcije primjeni na svoje prikraćene muskarce, ja znam razlučivati.
__________________
Don`t be racist.
Hate everyone.
JoleneJW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2020., 00:58   #6
Da sam te bar zazvalio onaj put kad smo se sreli jer za kraj si htjela zagrljaj. Rekla si mi da ti se javim i jesam nekoliko puta. I nikad se vise nismo nasli.nazvat cu te sutra
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2020., 21:56   #7
Tri mjeseca , da puna tri. Nedostaješ.

P.S. I da, realiziralo se ono šta sam ti napisao i rekao da obrišeš. Eto samo da znaš.
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 22:06   #8
Smrade jedan, nedostaješ mi...
veloce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2020., 10:35   #9
Samo ti uzivaj po sajtevima ..da imas curu ne bi tamo bio
Gade jedan...samnom neces tako
TitiProseki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2020., 17:21   #10
KURWA сука блят, neka te kamion pogodi, you stupid girl.
Konoyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2020., 20:24   #11
Ej, bok. Pozdrav od bivšeg s greškom. Ozlijedio sam nogu kao u Italiji. I ono što me šokiralo je da kolegica koju poznajem tek nekoliko mjeseci više brinula za mene i moju nogu nego ti koju znam osam godina.
Išao sam pogledati tvoj profil, vidio da si me odblokirala i da imam pristup porukama. Pa sam iskoristio priliku jer sam ti ostao dužan. Mislio sam ti napisati pismo, ali radi korone nisam da ne bude "drame" kod tebe.
Ovako... Ako je istina da si se preselila svom dečku, pardon, zaručniku kod njega, onda svaka čast. Pretpostavljam da si se posvađala s majkom i bila se prisiljena preseliti. Još mi je to teško vjerovati.
Znam da te nije u vezi nikad ništa zanimalo u vezi mene, pa neću ništa govoriti. Pa da ja račistim s tobom i zatvorim svoje poglavlje među nama.

Niti danas mi nije krivo što sam te primio kod sebe kad ti je bilo najteže. Iako si ti radila suprotno. Nije mi žao niti danas što imam veliku kolekciju stripova i knjiga. Kako si mi stalno govorila i čak uspjela uvjeriti u to.
Oprosti što sam te trolao kad si se išla hvaliti zaručničkim prstenom. Tada sam tek prvi dan bio na novom poslu i stekao neprijatelje nakon pokretanja postupka za mobbing.
Da... Dok su mene seksualno uznemiravali i fizički i verbalno zlostavljali, ti si lijepo spavala do 15 sati poslijepodne i svaki put kasnila na susret. A kad si se zaposlila, onda bi dobivao od tebe porciju verbalnog zlostavljanja i ponižavanja.
Na prekidu si rekla da je razlog prekida to da se moraš brinuti za mene. Tada sam bio zauzet boli u srcu misleći da je infarkt dok si se smijala pored mene. Danas se smislim da sam ja taj koji se brigao za tebe. Bavio sam se tvojim psom. Rješavao odnose između tebe i tvoje mame. Smirivao situacije kod tvojih roditelja i pregovarao. Tješio te noću dok si se plakala jer te mama ne voli.
A kad sam trebao tvoju brigu, zatvorila si mi vrata pod nos. I da me poznaješ, znala bi da mrzim da se netko brine za mene...
Drugo, rekla si da nisam za djecu jer sam nagluh i ne bi mogao čuti naše, pardon, tvoje dijete noću... Koliko znam, ja sam spavao s slušnim aparatićima jer me nikad nisi probudila iako si rekla da mogu imati povjerenja u tebe. Bar onih noći kad me nisi budila jer si cijeli dan šutjela i u 2 ujutro hoćeš utjehu radi mame. Ili kad sam te probudio za prvi dan posla i to jedva nakon surfanja do 3 ujutro...
Nikad mi neće biti jasna tvoja logika da si cijelu godinu kasnila na posao. I to ne pet minuta, nego sat - dva... I kad si dobila stalni ugovor, onda si počela redovito hodati na posao.

Znam da si izgubila interes za mene kad si se zaposlila. Jedino mi nije jasno da li je to zato što sam se "slomio". Dok sam ležao na podu uz napadaj panike, ti si se pokrila dekom i surfala na mobitel. Najviše mi je žao što sam toliko boli pretrpio da se prvo moram ponizno ispričati da dobijem zagrljaj od tebe. Žao mi je što tada ujutro te nisam poslao u pizdu materinu, pokupio torbu i odjebao te iz mog života...
Uz tebe sam shvatio da mi je brat bitan. Jebalo mi se za nekretnine. Ali ono da mi u lice kažeš da bi mog brata smjestila u ustanovu? I da nemam pravo odluke? Mislim da sam se tada ohladio od tebe i prekidao vezu, ali me nisi mogla pustiti.
Žao mi je i što te nisam izbacio iz auta dok si mi stalno pila krv radi parkiranja i vožnje. I kad se skreće ulijevo, onda kažeš to puno ranije, a ne u zadnji čas.
Kažeš da voliš životinje, a za midu si rekla da ti je drago što mi je crknuo... I osim toga, psi ne vole da ih potežeš za uho u igri.
Znam da si bila ljubomorna na mene jer me tvoja majka više voljela nego tebe. A što očekuješ kad kažeš da imaš "drugu" mamu (od bivšeg prije mene i da moja majka nikad neće moći zamijeniti nju. A tvoja se plakala u kuhinji kad je to čula jer preglasno pričaš.
A kad joj je umro brat kojega je silno voljela... Izrazim joj sućut, a na kraju sam ju jedini zagrlio. To nikad neću zaboraviti koliko joj je to trebalo. I to praktički od "stranca". A ti si klečala pred njom i gladila po ruci kao da je pas i davila ju da će biti sve u redu. Nikad me nije bilo toliko sram...
Jedini sam ju nasmijavao i poštovao. Razgovarao s njom. Pa i prešutio njezine izjave o autizmu. I njezine manipulacije da te zadrži blizu sebe.
Tvoj djed je za mene govorio da sam čudak. A ti si trebala znati da sam nagluh. Nisam se uklapao među ta obiteljska okupljanja, nego samo za crnim ovcama o kojima ste pljuvali kad bi izašli iz prostorije.
I da... Tvoj barski pjevač... Marko Kutlić s kojim si me emotivno varala? Rekao sam ti da će ostaviti svoju ženu. I potvrdio je da je govno od čovjeka. Napumpati ženu i odjebati ženu i dijete jer ima san biti glazbenik. Koliko sam vidio, bend ga je izbacio. A još pjeva po krčmama i neka nagrada od lima... A dijete, tko ga jebe što će rasti bez oca?
U vezi tvog zaručnika... Nikad nisam razumio tvoj fetiš prema dečkima koji godinama renoviraju kuću. I još ju ne možeš prodati koliko su uložili u nju. Naročito tvoj siromaček kad si morala dati uštedevinu da renoviraš
kupaonicu, najskuplji element kuće. Niti ja nisam bio toliko blesav da to napravim.. I još u pripizdini. Lik koji na fejsu ima statuse o alkoholu i kako puno pije. Imaju pravo drugi... Poslije najboljega bivše mogu naći samo gorega od njih. A siguran sam da pati s obzirom da te htio oženiti u mjesec dana. A ti već dva puta odgađaš svadbu. Dotle sam ja dobio dva puta okladu gajbe pive da se ne budeš udala za njega. I pretpostavljam da još radiš u koki jer ga ne možeš ostaviti jer će na poslu misliti da si gadura. A ta prijateljica koja ti ga je uvalila... Kako ono: da ga se nisi usudila ostaviti. To ti je rekla... Je li te konačno pozvala na kavu?
P.S.
Kad verbalno razjebeš bivšega s greškom, onda ga ne zoveš pet dana poslije da se pohvališ da ćeš se konačno preseliti gore u potkrovlje. Naročito kad sam ja radio pregovore, riješio sve i čekao godinama... Na kraju ipak nisi. Bačeni novac na kuću koja nije u tvom vlasništvu...
E da... I ono čekanje da završiš s mobitelom, pa sam do 23 sata čekao. I onda mi kažeš da idemo spavati. Žao mi je što nisam odjebao tebe i otišao piti u birtiji ili se provodio vani.
Ovo će te razjebati... Zadnji put kad mi je "pobjeglo", a bio je tvoj prijedlog da imamo dijete, pila si mi krv taj dan i idućih mjesec dana da nisi trudna... Da, postoje pilule ili test za trudnoću, ali te smetala kiša... A ja sam donio odluku da ako si trudna, na sudu ću se izboriti da izgubiš sva prava na dijete jer sam bio u strahu zbog tvoje ovisnosti o mobitelu.
E da... Osoba koja kaže da se ne želi brinuti za mene, nije niti sposobna imati dijete.
Zahvaljujući tebi, postao sam bolji čovjek i na tome sam ti zahvalan. Ja moram živjeti s ranama i posljedicama tvojih manipulacija i zlostavljanja. I izborio sam se za krivnjom koju si mi nametnula dok ti i dalje tvrdiš da nisi ništa kriva. Viđao sam svakakva govna od ljudi, ali tebi svaka čast. Nadmašila si ih.
I ne moraš mog kolegu daviti na cesti jesam li našao curu. Normalna osoba bi pitala kako sam. Ne vjerujem više u ljubav. Cijeli život sam bio sam + s tobom u vezi. I puno mi je bolje što nemam teret poput tebe koja si me stalno kočila i omaložavala.
Etoo.. to sam ti sve htio reći u lice, ali nikad nisi imala volje saslušati. Niti mi dati da kažem nešto...
Zahvalan sam ti jedino na tome što si mi potvrdilakako je život okrutan. Kao da to već nisam znao...
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2020., 21:09   #12
Trazis iskrenu osobu a sama ne znas sto iskrenost znaci. Igras se sa osjecajima.
VerGoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 10:47   #13
Iako je prošlo već više od godinu dana, još uvijek te se ponekad sjetim.
Prihvatio sam te sa svim tvojim problemima, sa svim onim što donosiš sa sobom.
Kad si bila u bolnici, uvijek sam se potrudio da dođem i da ti bar malo olakšam to vrijeme koje si morala provesti tamo.

Znam da me nekad dugo nije bilo doma, ali tad sam jako puno radio da bi održao sve ono što sam izgradio i napravio u ovom gradu.
Možda si me nekad trebala a nije me bilo, ali uvijek sam bio dostupan i odmah bi došao da si me nazvala.
Vidio sam da ti treba odmora od roditelja s kojima živiš i odmah sam ti ponudio da dođeš k meni na neko vrijeme bez ikakvih pitanja.
Osjećao sam da ti to treba i da možeš malo odahnuti od svakodnevnih zanovijetanja.

Ti si samo jednog dana odlučila da tako dalje ne ide, otišla si bez da smo uopće razgovarali o tome što tebi ne odgovara.
Kako sam ti onda mogao išta reći kad si odustala od ikakve komunikacije sa mnom?
Koliko god to bilo smiješno, meni je bilo prekrasno s tobom i vjerovao sam da možemo skupa puno toga ostvariti.
Manboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 11:03   #14
Kako bi ja tebe maznuo!
__________________
Foto natječaji
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2020., 15:48   #15
Idemo zajedno popiti pivu na Puntijarku.
Mesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2020., 21:32   #16
Probala sam pričati s tobom, javila sam se.
Tišina s tvoje strane.

Ja nisam prema tebi tako postupila.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2020., 00:05   #17
Samo jednom ljubav
Pokuca na vrata
Da te rani čežnjom i gorčinom
Da te vodi k'o pticu bez jata
Da te tješi vinom...
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2020., 15:23   #18
Dođem kod svoje frendice. Mazimo se goli i nonšalatno mi kaže da joj je dečko kupio auto, a ja: odlično, bolje on, nego ja...

im, pijem pivu i sjetim se bivšeg kolege koji se stalno molio Bogu da mi nađe curu. Pa bivših cura, cura prije nje i poslije...
Pogledan ja u nebo i iskreno kažem: bogami, stvarno imaš smisla za humor. ❤️
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2020., 12:06   #19
Izoliran sam!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2020., 12:48   #20
Puši kurac i donesi mi pifo 😎🍻
praise the sun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.