Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2014., 09:14   #21
Slike su mrak, jedne od najdrazih Hvala daria25 i Inter_shupen.

Ja još skupnjam slike i nemam ih dovoljno pa molim da mi se i dalje javi tko bi mogao slikati
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 18:08   #22
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post

Ja još skupnjam slike i nemam ih dovoljno pa molim da mi se i dalje javi tko bi mogao slikati
Obećala sam ti poslati nešto, samo sam u stisci s vremenom u slijedećih par dana - do kad je deadline?
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 18:29   #23
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
Obećala sam ti poslati nešto, samo sam u stisci s vremenom u slijedećih par dana - do kad je deadline?
AndrejaB, hvala ti puno. Salji kad stignes, do 1.6. najkasnije da stignem sve sloziti jer necu kupovati okvir i izrađivati slike dok ne vidim koliko imam ukupno
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 23:00   #24
Ina, predobra ideja!
Bas sam odusevljena!
Ako nije problem, ja bi 'posudila' tvoju ideju, pa molim sve koji su voljni pomoci da se jave u PP
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 17:53   #25
jos uvijek skupljam slike, dosta ljudi mi jos nije poslalo, ali nadam se da budu do 1.6.
u nadi da cu potaknuti jos nekog da mi uslika ovako nesto lijepo ( s cestitkom za dragog od bilo gdje u svijetu ) dijelim s vama ovu predivnu sliku <3 koju sam dobila i nadam se da ce jos netko javiti.
ps. ime je uklonjeno da dragi ( isto forumas ) nebi naletio na ovo, detalji u inbox tko moze slikati

Zadnje uređivanje ina7777 : 20.05.2014. at 17:59.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:32   #26
imaš li Dubrovnik?
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:10   #27
Quote:
Leeloo. kaže: Pogledaj post
imaš li Dubrovnik?
nemam, odlicno
javim se i inbox. hvala
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 14:23   #28
ina7777, putovanježivota, Forla - fotke poslane!!
Javite jel je OK.
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 15:55   #29
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
ina7777, putovanježivota, Forla - fotke poslane!!
Javite jel je OK.
Hvala AndrejaB., slika je predivna
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 18:18   #30
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
ina7777, putovanježivota, Forla - fotke poslane!!
Javite jel je OK.
Hvala ti puno
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 19:58   #31
Vec sam ti sve napisala u mailu
Genijalna mi je slika
Hvala ti na trudu jos jednom!
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 20:58   #32
Smile slike iz gradova :)

Pozdrav, evo uz pomoć ove cure što je otvorila temu, i ja sam saznala da ovdje na forumu ima super ljudi koji su voljni pomoćiii....
i ja bi trebala jednu slikicu s porukom, po mogućnosti iz gradova iz vana, jer sam iz Hrvatske dosta skupila, al nikad nije višak

moja poruka bi bila:
VTF
7 je sretan broj...
Lekaa
(mjesto odakle ste i država)

Znaći nije mi bitno tko drži papir, dali se vidi osoba, dovoljni su mi vaši prstići koji drže papir i u pozadini neka znamenitost iz grada.
Hvala unaprijed svima na pomoći, ako tko treba, vračam isto, ja sam iz Vinkovaca... hehehe
Lekaa151 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 15:37   #33
Pozdrav,
Evo na ideju forumasice, htio bih slicnu stvar pripremit svojoj curi za rodjendan. Takodjer primam slike iz cijelog svijeta ali i cijele nam lijepe nase. Pa tko putuje i voljan je sudjelovati, zelim mu se unaprijed zahvaliti.
Bilo bi jedino pozeljno da su slike pored nekih znamenitosti pored kojih se slikate...
Za detalje mozete me dobit na pp ili na email: [email protected]

Hvala vam jos jednom!!!
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 17:53   #34
Quote:
spyd3r kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo na ideju forumasice, htio bih slicnu stvar pripremit svojoj curi za rodjendan. Takodjer primam slike iz cijelog svijeta ali i cijele nam lijepe nase. Pa tko putuje i voljan je sudjelovati, zelim mu se unaprijed zahvaliti.
Bilo bi jedino pozeljno da su slike pored nekih znamenitosti pored kojih se slikate...
Za detalje mozete me dobit na pp ili na email: [email protected]

Hvala vam jos jednom!!!
bas mi je drago da sam nekog ''inspirirala'', vjerujem da ce cura biti

ja zavrsavam lagano svoj projektić, rođendan je blizu, ali ako još netko ima volje slikati neka se javi. puno hvala svima koji su već poslali, bas sam se ugodno iznenadila kako ima divnih ljudi ovdje
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 20:26   #35
Ako bi još netko htio do ponedjeljka,najkasnije utorka.Bilo otkuda,naravno da su fotografije ipak neke posebnije...

Ako ima zainteresiranih može na pm, pa ću dati mail i tekst poruke.

Hvala puno.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 10:22   #36
Lekaa15 i spydr3r - poslano!!
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 11:53   #37
Hah..evo i meni će dobro doći ova tema.
Naime, prijateljica koja sa mnom ide na putovanja slavi rođendan za mjesec dana pa bih molila sve koji su voljni da mi pomognu. Javite se u inbox za detalje. Hvala puno
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 12:25   #38
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Hah..evo i meni će dobro doći ova tema.
Naime, prijateljica koja sa mnom ide na putovanja slavi rođendan za mjesec dana pa bih molila sve koji su voljni da mi pomognu. Javite se u inbox za detalje. Hvala puno
Preporuka: stavi molbu i na Dijasporu "Hrvati u Aziji" https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post50069283 .
Isto tako, tamo na Dijaspori je putovanježivota otvorila takvu temu pa i tu možeš staviti post https://www.forum.hr/showthread.php?t=824650 .
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 09:32   #39
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
Isto tako, tamo na Dijaspori je putovanježivota otvorila takvu temu pa i tu možeš staviti post https://www.forum.hr/showthread.php?t=824650 .

Lolita - poslano!!!

Da ne bi bilo da pišem gluposti i dajem nepostojeće linkove, ova gore tema na Dijaspori je stvarno postojala jučer, a već danas je nema...... neznam iz kog razloga, no očigledno je skinuta od strane tamošnjih Moderatora, što mi je žao jer mislim da ljudi koji stalno žive vani (naša dijaspora, u koju spadam i ja osobno) mogu naći više vremena da svima vama pofotkaju te čestitke nego oni koji turistički dođu negdje na par dana.... iz tog razloga sam i preporučila da se tamo stavi post kome trebaju takve fotke jer većina nas prati samo određene podforume, no "viša sila" je uplela prste.....
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 09:50   #40
Hoces da ja zamolim tamosnje moderatore da dozvole tu temu?
Imas pravo, lakse je dijasporasima se fotkati za ovakve prigode nego nama turistima.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.