Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2016., 16:23   #41
Molim pomoć! Imam PayPal i do sad sam samo kupovao. Sad nešto prodajem i kupac me upitao imam li PayPal jer bi mi želio tako platiti. Ja sad ne znam je li dovoljno samo da mu dam moj email s kojim sam prijavljen na PayPal ili ima neki broj računa..?
blacknarval is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 16:35   #42
Samo mail mu treba.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 17:14   #43
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Samo mail mu treba.
Znači samo mu dam moj email, hvala puno!
blacknarval is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 17:16   #44
Tako je... iako već neko vrijeme nisam išao direkt primati uplatu na paypal, tako je radilo dosad.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:00   #45
poštovanje
imam ovakav slučaj
- javio mi se neki kupac iz inozemstva
da bi kupio bicikl koji imam na njuškalu
- plaća peypalom i kad mi stigne novac
dolazi neki agent servisa po bicikl na moju adresu
- evo šta mi kaže preko imejla
-
Hi ,
Thanks for your response.I'm satisfied with the condition and Agree with the price,I need to let you know that i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete and approved by PayPal and the shipping agent will be the ones to help me handle all other necessary details to complete the deal when they get to your home address for the pick up,so i'll be buying it without seeing it, i'll arrange the pick-up of it with a Private Courier Service as soon as you get your payment and if you don't have an account with paypal, its pretty easy, safe and secured to open one. Just log on to paypal, I need you to provide the following details so that i can proceed with the Payment...

Your PayPal e-Mail Address :
Your Full Name:
Your Mobile Number :
Home Address:
Price:

Soon as i make the payment and you get the funds, the Courier Service will come for the pick up at your home at your convenient time.

Have a nice day.
__________________
što manje znaš više vjeruješ

Zadnje uređivanje nekson : 04.05.2016. at 15:19.
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:16   #46
Quote:
nekson kaže: Pogledaj post
poštovanje
imam ovakav slučaj
- javio mi se neki kupac iz inozemstva
da bi kupio bicikl koji imam na njuškalu
- plaća peypalom i kad mi stigne novac
dolazi neki agent servisa po bicikl na moju adresu
- evo šta mi kaže preko imejla
-
Hi ,
Thanks for your response.I'm satisfied with the condition and Agree with the price,I need to let you know that i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete and approved by PayPal and the shipping agent will be the ones to help me handle all other necessary details to complete the deal when they get to your home address for the pick up,so i'll be buying it without seeing it, i'll arrange the pick-up of it with a Private Courier Service as soon as you get your payment and if you don't have an account with paypal, its pretty easy, safe and secured to open one. Just log on to www.paypal.com, I need you to provide the following details so that i can proceed with the Payment...

Your PayPal e-Mail Address :
Your Full Name:
Your Mobile Number :
Home Address:
Price:

Soon as i make the payment and you get the funds, the Courier Service will come for the pick up at your home at your convenient time.

Have a nice day.
Mulj....

Da bi ti uplatio na Paypal treba mu samo email s kojim si registriran na PayPal.
Sasha2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:22   #47
Quote:
Sasha2807 kaže: Pogledaj post
Mulj....

Da bi ti uplatio na Paypal treba mu samo email s kojim si registriran na PayPal.
i meni se čini
-nisam ovo skužio - tip kao ima brodarsku kopaniju ili neka brodarska tvrtka dolazi pokupiti bicikl ??
-
Bok ,
Hvala na response.I'm zadovoljni sa stanjem i slažem se s cijenom, moram vam reći da imam brodarska tvrtka dolazi za pokupiti čim uplata je bila potpuna i odobren od strane PayPal i otpremu agent će biti oni da mi pomogne nositi sve ostale potrebne podatke kako biste dovršili posao kad dođu na kućnu adresu za pokupiti, tako da ću biti ga kupuju bez da ga vidim, ja ću organizirati podizanje njega s dostavom čim ste dobili uplatu, a ako nemate korisnički račun sa paypal, to je prilično jednostavan, siguran i osiguran otvoriti jedan. Jednostavno se prijavite na paypal, ja vas morati dati sljedeće podatke tako da ja mogu nastaviti sa Plaćanje ...

Vaš PayPal e-mail adresa:
Tvoje puno ime:
Vaš broj mobitela:
Kućna adresa:
Cijena:

Čim sam izvrši uplatu i dobiti sredstva, kurir servisa će doći za podizanje kod kuće na prikladnije vrijeme.

Ugodan dan.
__________________
što manje znaš više vjeruješ

Zadnje uređivanje nekson : 04.05.2016. at 15:20.
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:51   #48
Quote:
nekson kaže: Pogledaj post
i meni se čini
-nisam ovo skužio - tip kao ima brodarsku kopaniju ili neka brodarska tvrtka dolazi pokupiti bicikl ??
Google translate...

brodarska - shipping

kužiš?
Sasha2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:54   #49
Quote:
Sasha2807 kaže: Pogledaj post
Google translate...

brodarska - shipping

kužiš?
aaa žimku sad
fala
__________________
što manje znaš više vjeruješ
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:33   #50
uplata

Tip iz Amerike mi uplacuje novac na raucun. trazio me paypal na sto sam mu rekao da nemam paypal. Nakon toga je rekao da ce onda poslati direktno na racun u banci. Dao sam mu broj racuna, ime i sve podatke te mail. Upravo mi je dosao mail kako sam primio novac no on je zadrzan od strane paypala. U mailu koji sam dobio od paypala ne spominje se niti moj racun niti nistsa. Pa mi je sumnjivo ne znam zbilja koliko je to pouzdano. Kako mogu provijeriti jesam dobio novac kada ga oni drze? Ukratko trebao bih poslati predmet a nisam siguran koliko je to sigurno, hocu li dobiti novac itd. Da na kraju ne bih ostao bez predmeta i novca..
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:01   #51
A tko je tebi poslao taj mail? Paypal?
Ti si njemu poslao swift i iban svog deviznog, ili kako?

Jednostavnije bi ti bilo da si otvorio paypal, cas posla..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:14   #52
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
A tko je tebi poslao taj mail? Paypal?
Ti si njemu poslao swift i iban svog deviznog, ili kako?

Jednostavnije bi ti bilo da si otvorio paypal, cas posla..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma nakon sto sam rekao da mi je simnjivo i ne zelim uplatiti 80 eura. Prijetio mi se kako je vojnik itd. Sutra dan dobijem paypalov mail da sam prijavljen medunarodnom sudu itd jer nisam uslikao uplatnicu onih 80 eura. Nakon 20 minuta mi on salje poruku. You are playing with me? Upisem na google sommers i nadem scam samo sto se predstavljao drugim imenom ali istim prezimenom. Takoder u mailu su bile slike fbi znacke i takvih gluposti tako da je bilo preocito, plus optuzivaju me odmah sutradan za nesto...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:04   #53
Quote:
AudiSB kaže: Pogledaj post
Tip iz Amerike mi uplacuje novac na raucun. trazio me paypal na sto sam mu rekao da nemam paypal. Nakon toga je rekao da ce onda poslati direktno na racun u banci. Dao sam mu broj racuna, ime i sve podatke te mail. Upravo mi je dosao mail kako sam primio novac no on je zadrzan od strane paypala. U mailu koji sam dobio od paypala ne spominje se niti moj racun niti nistsa. Pa mi je sumnjivo ne znam zbilja koliko je to pouzdano. Kako mogu provijeriti jesam dobio novac kada ga oni drze? Ukratko trebao bih poslati predmet a nisam siguran koliko je to sigurno, hocu li dobiti novac itd. Da na kraju ne bih ostao bez predmeta i novca..
Uplaćuje ti konstantno novac, tražio te PayPal, ali ti ga nemaš, ali si mu dao broj računa, iako ti on uplaćuje novac i onda si dobio email od PayPala, kojeg nemaš i koji ti drži novce, iako nemaš PayPal račun.

Ajde saberi misli, pa opet postavi pitanje.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:12   #54
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Uplaćuje ti konstantno novac, tražio te PayPal, ali ti ga nemaš, ali si mu dao broj računa, iako ti on uplaćuje novac i onda si dobio email od PayPala, kojeg nemaš i koji ti drži novce, iako nemaš PayPal račun.

Ajde saberi misli, pa opet postavi pitanje.
Navodno mi je preko paypala slao na racun. Zato sam dobio paypalov mail na mail koji sam mu takoder poslao uz broj racuna.

Aj se ti nauci bontonu, citaj pozorno i pitaj lijepo sta ti nije jasno. Hvala!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:40   #55
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Uplaćuje ti konstantno novac, tražio te PayPal, ali ti ga nemaš, ali si mu dao broj računa, iako ti on uplaćuje novac i onda si dobio email od PayPala, kojeg nemaš i koji ti drži novce, iako nemaš PayPal račun.

Ajde saberi misli, pa opet postavi pitanje.
Sve je jasno, samo pročitaj s razumijevanjem.

Tip mu je sa svog paypala, htio poslati lovu na račun u banci i vjerojatno neka verifikacija nije prošla.

Problem je što ja stvarno ne kontam što oni mudruju u vezi toga, kao da šalju lovu u drugu galaksiju.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:57   #56
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Sve je jasno, samo pročitaj s razumijevanjem.

Tip mu je sa svog paypala, htio poslati lovu na račun u banci i vjerojatno neka verifikacija nije prošla.

Problem je što ja stvarno ne kontam što oni mudruju u vezi toga, kao da šalju lovu u drugu galaksiju.
Ovo je mail koji sam dobio odmah sutra dan nakon sto nisam uplatio 80 eura. Mail mi izgleda jako neozbiljan pogotovo zbog ovih slika a kao sto sam i rekao cudno mi je da ja trebam veacati nekih 80 eura preko drugog racuna.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...4987e46b7d.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...c0e67c4b86.jpg

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju

Zadnje uređivanje somied : 10.09.2016. at 10:45. Reason: slika...
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:01   #57
Scam, ako prođe, prođe.

Koji će se sud baviti gluposti od 80 eura? I za to ići u zatvor? I to još međunarodni?

Te stvari rješava paypal, ebay, već što si radio i preko koga. Imaju ljude u kompanijama za takve stvari.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:17   #58
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Scam, ako prođe, prođe.

Koji će se sud baviti gluposti od 80 eura? I za to ići u zatvor? I to još međunarodni?

Te stvari rješava paypal, ebay, već što si radio i preko koga. Imaju ljude u kompanijama za takve stvari.
Upravo to. Jedino mi se mail cinio vijerodostojan pa ono... Ali eto nek je na forumu da se netko ne opece. Ja bih mozda i "popusio" da sam mu rekao da mi uplati na paypal no ovako hvala Bogu nisam

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 14:06   #59
Quote:
nekson kaže: Pogledaj post
poštovanje
imam ovakav slučaj
- javio mi se neki kupac iz inozemstva
da bi kupio bicikl koji imam na njuškalu
- plaća peypalom i kad mi stigne novac
dolazi neki agent servisa po bicikl na moju adresu
- evo šta mi kaže preko imejla
-
Hi ,
Thanks for your response.I'm satisfied with the condition and Agree with the price,I need to let you know that i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete and approved by PayPal and the shipping agent will be the ones to help me handle all other necessary details to complete the deal when they get to your home address for the pick up,so i'll be buying it without seeing it, i'll arrange the pick-up of it with a Private Courier Service as soon as you get your payment and if you don't have an account with paypal, its pretty easy, safe and secured to open one. Just log on to paypal, I need you to provide the following details so that i can proceed with the Payment...

Your PayPal e-Mail Address :
Your Full Name:
Your Mobile Number :
Home Address:
Price:

Soon as i make the payment and you get the funds, the Courier Service will come for the pick up at your home at your convenient time.

Have a nice day.

Istu poruku dobio za oglas na njuškalu, malo proguglao (https://www.scamwarners.com/forum/vi...hp?f=6&t=74332) i vidim da se stvarno radi o prijevari, tako da ljudi oprez!!!!
Manjolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 14:29   #60
Jel kome blokaje paypal ovih dana,meni je uzasno spor...
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.