Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2016., 15:54   #881
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
Alaine-Cyctemu kod nas se ne isplati upražnjavati jer nažalost nema adekvatnih majstora...
ne poznajem niti jednu, ali sam jako zaintrigirana čitavim sistemom biomehanike kojeg moraš savladati...i stupanj prilagođenosti tijela samoj vježbi...
postoje razi pravci, no Ryabko je navodno-najsistematičniji...

oprostite na offu..
oprostite i meni na offu, ali moram napomenuti da sistemu kao vid samoobrane valja uzeti sa rezervom, pogledajte malo video jedan i dva, https://www.youtube.com/watch?v=5F_qGqPFbF4
https://www.youtube.com/watch?v=KqMgG_FI2gI

a sad da vratim temu, možda je pametnije i jednostavnije da malo drugačije biraš partnere,
Mathasar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 19:33   #882
a uuuuhhhh... nebus se nikad udala duso! ili bolje: nemoj se nikad udat! s ovakvim ocekivanjima i kriterijima dozivjet ces samo debelo razocaranje.. savjetujem vise rad na sebi. stekni povjerenje u sebe prvo.. tek tada ces se moci nositi sa svime sto te snade.. a snaci ce te i ovako i onako.. princevi iz bajki ne postoje! zivla!
little dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 15:54   #883
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
I zašto ga je onda teško imati

@Moment torzije kao što sam rekla neću se na taj način osvrtati na temu.
ne poklapate se u zajedničkim interesima, jer osobine koje si navela traže i finese
shogun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 06:55   #884
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
Ti previse trazis, nikad neces naci takvog
senseo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:39   #885
Baš me zanima šta autorica nudi zauzvrat,tj.zbog čega je toliko posebna da bi takav lik izabrao baš nju,a ne neku drugu u nepreglednom moru takvih zgodnih i površnih ženski svuda oko nas ?
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:51   #886
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta autorica nudi zauzvrat,tj.zbog čega je toliko posebna da bi takav lik izabrao baš nju,a ne neku drugu u nepreglednom moru takvih zgodnih i površnih ženski svuda oko nas ?
Zasto smatras da onaj tko trazi uopce mora imati slicno za ponuditi?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:15   #887
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
Jedan je kod mene doma! Ali ne umišljaj ništa, ne dam mu niti da skrene pogled, ha,ha,ha......
Ima ih doista vrlo blizu tvog opisa, čak i ne tako malo, ali je naprosto pitanje sreće kada ćeš nabasati na kojeg, te, kako i sama pišeš, na vrijeme prepoznati. Možeš samo kušati i biti budna. Meni je trebalo skoro 10 godina za drugi primjerak, nakon što sam, poput tebe, prvi sprčkala zbog neiskustva!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:17   #888
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta autorica nudi zauzvrat,tj.zbog čega je toliko posebna da bi takav lik izabrao baš nju,a ne neku drugu u nepreglednom moru takvih zgodnih i površnih ženski svuda oko nas ?
A ženska je po definiciji površna, dakako??!
Usput, baš me zanima, a zašto posvuda i stalno ženite žene koje baš nisu jako zgodne, ako vam je svima takav sjajan izbor? Mislim, bar vama dubokoumnim. Po definiciji.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:18   #889
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto smatras da onaj tko trazi uopce mora imati slicno za ponuditi?
Da bi bio takav, muskarac treba biti samosvjestan, a ako je samosvjestan onda zna sto nudi pa vjerojatno i zna sto trazi.

I da, svi mi trazimo isto, ali jako malo ljudi je to sto trazi spremno dati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:19   #890
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Da bi bio takav, muskarac treba biti samosvjestan, a ako je samosvjestan onda zna sto nudi pa vjerojatno i zna sto trazi.

I da, svi mi trazimo isto, ali jako malo ljudi je to sto trazi spremno dati.
Ne znam dal smo se skuzili; Po meni, osoba moze traziti svašta, imat rigorozne kriterije, a da pritom sam ili sama iste ne ispunjava.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:20   #891
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Jedan je kod mene doma! Ali ne umišljaj ništa, ne dam mu niti da skrene pogled, ha,ha,ha......
Ima ih doista vrlo blizu tvog opisa, čak i ne tako malo, ali je naprosto pitanje sreće kada ćeš nabasati na kojeg, te, kako i sama pišeš, na vrijeme prepoznati. Možeš samo kušati i biti budna. Meni je trebalo skoro 10 godina za drugi primjerak, nakon što sam, poput tebe, prvi sprčkala zbog neiskustva!
Teško, jer s obzirom da je s tobom automatski otpada ovo pametan i inteligentan.
blort is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.09.2017., 12:24   #892
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne znam dal smo se skuzili; Po meni, osoba moze traziti svašta, imat rigorozne kriterije, a da pritom sam ili sama iste ne ispunjava.
Jasno, ja sam te samo parafrazirao na siri nacin.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:25   #893
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Teško, jer s obzirom da je s tobom automatski otpada ovo pametan i inteligentan.
Zabavno ti je random vrijeđati ljude? Hajde....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:29   #894
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne znam dal smo se skuzili; Po meni, osoba moze traziti svašta, imat rigorozne kriterije, a da pritom sam ili sama iste ne ispunjava.
Naravno, to zapravo uopće nema nužno veze jedno s drugim. Doduše ljudi svašta žele, pa nije niti nužno da su kvalitete iste na obje strane. A pogotovo nismo objektivno točno svjesni svojih kvaliteta i mana. Dok tuđe jasnije vidimo i možemo procijeniti.
Ipak, nekako mislim da svi s nekim osjetimo, čak više nego što točno znamo zašto sve, neki mir, zadovoljstvo i ponajviše izostanak potrebe da više razgledavamo s interesom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:17   #895
Dizanje starih tema je ovih dana in...hell yeah
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:56   #896
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ima ih doista vrlo blizu tvog opisa, čak i ne tako malo, ali je naprosto pitanje sreće kada ćeš nabasati na kojeg, te, kako i sama pišeš, na vrijeme prepoznati.
Pitanje kaj nudi za takvog lika, premalo je prinčeva a previše princeza. To kaj je zgodna može okačit mačku za rep, konkurencija danas je brutalna
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:58   #897
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto smatras da onaj tko trazi uopce mora imati slicno za ponuditi?
Zato sto u protivnom taj sto trazi vjerovatno nece naci to sto trazi, kao sto je izgleda slucaj kod autorice ove teme
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:06   #898
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pitanje kaj nudi za takvog lika, premalo je prinčeva a previše princeza. To kaj je zgodna može okačit mačku za rep, konkurencija danas je brutalna
to sto je zgodna znaci samo da je dobila poziv na intervju za "posao". onda pocinje prava stvar.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:13   #899
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Dizanje starih tema je ovih dana in...hell yeah
Senseo skuplja 100 postova za oglas
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:18   #900
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Jebiga, takvih nema čak ni u bajkama.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger